Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atreus

Kocos, olvasd tovább a topikot, Pocko kijavította a kérdést, és az is kiesett. 1628. HSZ

Idézet: Pocko - 2009.02.21. 19:35:49
Mivel írt sporttörténelmet a 2006-os Le Mans-i 24 órás verseny győztese, az Audi R10 TDI modellje?

Az első valódi szériagyártású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első összkerékhajtású autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Az első dízel autóként nyerte meg a Le Mans-t.
Ez volt az első Le Mans-i 24 órás versenye az Audinak.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Sajnálom, hogy ezzel a kérdéssel nem sikerült az értékelő tetszését megnyernem! De mivel mindenki általában a saját érdeklődési területéről ír kérdést, ezért minden kérdéssel kapcsolatban lehetne ez az értékelés. Én speciel nem nézek sorozatokat, engem nem érdekel a csillagászat és ezt a sort tovább folytathatnám, de emiatt még egyetlen kérdést sem minősítettem rossz kérdésnek.
A kérdésről még csak annyit, hogy bármelyik internetes kereső program (még a Google is) első öt találatában hozza az alábbiakat:
Audi:: Audi R10 TDI: Első dízel győzelem Le Mans-ban! (dízel)
Dátum: 2009.02.22. 00:00:13
Jaa, várj, Ciripnek akkor akadt valami ádáz ellensége, aki szerintem az összes HSZ-t lepontozta, a kezdetektől fogva.
Dátum: 2009.02.21. 23:54:46
Azokat is elolvasnám..Ha majd lesznek akkor én is elkezdem "Atreus kópéságai"-t

Igen Byzon, dolgoztam a Te napocskádon is Ciripével együtt, de Neked akkor jóval kevesebb HSZ-od volt, még lehetett rajta változtatni.
Dátum: 2009.02.21. 23:41:49
Jó éjt Telk

Én még annak idején akartam Ciripet benapocskázni, háát, beletellet nemtudomhány óra pontozgatásba, és még akkor sem lett eredménye. A veteránokat már nem nagyon lehet megmásítani
Dátum: 2009.02.21. 23:30:33
Idézet: Byzon - 2009.02.21. 23:24:01
Ha a storyban jársz és szereted az ilyesmit, akkor ajánlom a Napkaput is szívből.


Én Kyronét is szeretem, de sajnos mostanában nem nagyon szállja meg az ihlet.
Dátum: 2009.02.21. 23:28:39
Idézet: Titus Pullo - 2009.02.21. 22:30:46
Idézet: Mortu - 2009.02.21. 22:23:29
Ki nyerte a 2007-es HKK Nemzeti Bajnokságot?
Baross Ferenc
Csernus Dávid
Panyik Zoltán
Magyar Attila

A fax kivan ám...



De ki ám! Hányszor írtam már én is...


Pedig ez benne marad, Miklósunk kedvenc kérdése. Megtanuljátok, ha fene fenét eszik is.
Dátum: 2009.02.21. 23:25:41
Na, hogy ne legyél többet közellenség, kaptál pár pontot tőlem Hátha elmúlnak a viharfelhők..
Nekem van bent egy hasonló kérdésem már pár hónapja.

Hogyan írjuk helyesen?

Valyon muszály-e helyesen írni?
Vajon muszáj-e helyesen írni?
Vajon muszály-e helyesen írni?
Valyon muszáj-e helyesen írni?

A kérdésre eddig 162 jó és 145 rossz válasz érkezett.

Mortimerrel egyet értek, törölhették mert már van az adatbázisban pár ilyen jellegű kérdés.
Idézet: Craslorg - 2009.02.21. 20:48:13
Idézet: Atreus - 2009.02.21. 20:45:32
Illetve, olvasd el Craslorg és Lanmandragoran aláírását. Nem véletlenül írták oda azt amit írtak.
Hé, ez levédett formula. Indul az első feljelentésem Lan ellen


Bocsi Lan, nem akartalak bajba keverni
Idézet: Craslorg - 2009.02.21. 20:34:20
Idézet: VladimirR - 2009.02.21. 20:22:43

szerk.:
mindegy, feladom, visszadobtak masik szerveren is egy kerdesemet (szinten picit gondolkodni kellene hozza)
ugy tunik tul megerolteto gondolkodni
sebaj, megkerdeztem hany laba van egy lonak
ha elfogadjak, mostantol maradnak az ilyen kerdesek, ha ez kell a nepnek

Tedd fel, de akkor azonnal törölni lesz újra az eredménye.

Mindemellett, bár nem ismerlek személyesen, úgy gondolom, hogy te igenis képes vagy értelmes, jó kérdéseket feltenni, amit nem fognak visszadobni, csak most leálltál egy olyan kérdéssel kapcsolatban vitázni, amire mindenki, aki hozzászólt elmondta, hogy nem jó kérdés ilyen-olyan okokból. Lépj túl rajta és hajrá!


Jajj, VladimirR, ne ess át a ló túloldalára, kérlek!
Ahogy már Craslorg is megírta, szerintem is képes vagy érdekes kérdéseket feltenni pl. a matematika világából.

Illetve, olvasd el Craslorg és Lanmandragoran aláírását. Nem véletlenül írták oda azt amit írtak.
A helyes válasz bármilyen jellegű megkülönböztetése a helytelentől nálam is "Rossz kérdés"-t szokott kapni.
De eddig nem erről beszéltetek, hanem stilisztikáról. Erre mondtam azt, hogy de jó is lenne, ha csak annyi bajunk lenne, hogy a kinézetileg nem egységes válaszokkal rendelkező kérdéseket másolgatnánk be a KvízX topikba, mert a többi mind megfelel minden elvárásnak.
Jajj, de örülnék ha csak az lenne a problémánk a kvízzel, hogy nem egységes a válaszok írásmódja..
Pedig ez érdekes kérdés.
És ha jól látom gondolkoztál egy ötletesebb 3. rossz válaszon is.
Sajnálom hogy kiesett a kérdésed.
Ha korrekt helyesírással, és igényesen volt a kérdés feltéve, akkor csak az lehet, hogy azok akik értékelték unják már a prímszámos kérdéseket.
Sokszor születnek rossz ítéletek, a rendszer sajnos lehetővé teszi.
Elég sok idétlen kérdéssel, és tűrhetetlen helyesírással megírt kérdéssel lehet találkozni, ezért is lett ma tele a Kviz2 topik és kellett megnyitni a 3-at.
Tudom, hogy ez Téged nem vigasztal, de ha ennyire szereted a matematikát, próbálj valami érdekesebb kérdést feltenni, amiből tanulni is lehet, még akkor is ha a megválaszolásához wiki vagy google kell.
Tisztázzunk valamit, én egy szóval sem mondtam, hogy jogos az azonnali törlés.
Idézet: Atreus - 2009.02.21. 19:01:51

Valamint, ha a kérdésben sem használtál ékezeteket, ill nem figyeltél a helyesírásra, akkor is kaphattál rossz kérdés ítéletet.
Az ékezetek nem használata sok embernél kivágja a biztosítékot.


Erre mi a válaszod?
Sehol nincs leírva.
De amikor 20 vadászatból átlagosan 4 kérdés úgy hangzik hogy "Az alábbiak közül melyik prím szám?", akkor az emberben felmerül a kérdés, hogy vajon nincs-e túl sok ebből a kérdés fajtából.
VladimirR,

Ha polip lennék sem lenne elég a kezem hogy megszámoljam, mennyi prímszámos kérdéssel találkoztam már a kvízben.
Akik rossz kérdésre illetve törlésre ítélték, az a kb 15 ember, azok is tuti sokkal találkoztak már.
Az azonnal törölni lehet hogy túlzás volt, de az biztos hogy több prímszámos kérdésre nem sok szükség van már.

Valamint, ha a kérdésben sem használtál ékezeteket, ill nem figyeltél a helyesírásra, akkor is kaphattál rossz kérdés ítéletet.
Az ékezetek nem használata sok embernél kivágja a biztosítékot.

Javaslom elolvasásra az alábbi topik 1. hozzászólását:

Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok + kvíz -> A kvíz értékelésének rendszeréről
Dátum: 2009.02.21. 18:32:00
Majd az illetékesek döntenek a sorsáról.
Dátum: 2009.02.21. 18:28:03
Nekem az a bajom vele, hogy túl egyértelmű. Kb olyan mint a mennyi 1+1.
Dátum: 2009.02.21. 18:15:39
mi a közös a red bull, bomba, big energy, red tiger termékekben.
nincs közös bennük
alkoholos italok
cigaretta márka
energiaital márkák

Igen pontosan a mi a közös bennük szerintem is, de minek kellett időt és energiát pocsékolnod egy ilyen igénytelen kérdésre?
Meg reklám is. Jobb lesz nélküle.

Melyik szakértelem befolyásolja, hogy milyen gyorsan csökken az állatod morálja?
spektrális manipuláció
meggyőzőkészség
nincs ilyen szakértelem
vezetőkészség

A nincs ilyen szakértelem helyett valami más kéne bele.
Plusz akik még nem tartanak itt tanulásban, azoknak sokkal nehezebb.

Hogy hívják azt a beszéd stílust , nyelvet ahol csak e betűvel beszélnek?
Eszperente
Eszperantó
Nincs ilyen nyelv
Nem csak egy ilyen nyelv van

Igényesebb válaszokkal sokkal jobb lenne.
Igényesebben feltett kérdéssel meg pláne.

Milyen ikon jelzi az Eseményeknél, ha lényt ejtesz foglyul?
Pingvin
Nincs ilyen
Csillag
Ékkő

Oszt' akinek nincs csapdakészítés szakértelme, az a kisujjából szopja ki a választ?
Meg erről a Nincs ilyenről le kéne már szokni..

Mit csináltak rosszul a Szabadság-híd felújitásakor. --> felújításakor
Közel rakták a sineket egymáshoz és összeér a villamosok tükre. -->síneket
Kanyart raktak a hídra.
Pirosra festették hupikék helyett. --> hupikék helyett jobb lenne valami hihetőbb szín
A hídra rakták a metró megállót hogy nelegyen az emberék lába vízes. --> ne legyen , vizes

Az iskolában mostanában nem tanítják a mondatvégi írásjelek használatát?
Ahh, belegondolva, hogy mennyit kéne javítani, hogy jó legyen, lehet egyszerűbb lenne törölni..

Melyiket hívjuk ma pottyantós "WC"-nek?
megkönnyebbülészeti körguggolda
gőzpöfögészeti tovalöködönc
nyaktekerészeti mellfekvenc
lábtiprony

ugyanmár...

Hogy hívták Arany János fiát?
János
László
Péter
Zsolt

Arany János fiára vonatkozó kérdésből is van már pár tucat.