Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atreus

Dátum: 2009.03.19. 11:29:58
Fórum szabályzat

A fórumon kérjük a netikett betartását. Tilos:
- minden rasszista, szexista, sértő, lejárató, illetve bármilyen lelkiismereti-, vallási-, nemzeti-, nemzetiségi hovatartozással valamint korral kapcsolatos alpári vagy sértő módon kinyilvánított vélemény, avagy a való életbe átnyúló fenyegetés.
- minden olyan szöveg, amely tartalma a közzétételének időpontjában hatályos magyar vagy nemzetközi jogszabályba ütközik, illetve bűncselekményre vagy egyéb jogsértésre történő felhívást, arra való jelentkezést tartalmaz.
- minden olyan anyag nyilvánossá, hozzáférhetővé tétele, vagy átjátszása, amely kiskorúak számára amúgy nem elérhető, beleértve a szexuális, tisztességtelen, illegális és obszcén tartalmat.
- bármely felhasználó oly módon való zsarolása, amely szabályszegésre kényszerít.
- mindennemű reklám, hirdetés, eladás melyet a Beholder Kft. nem hagy jóvá. Lényegtelen a reklám hordozómédiuma.
- nem engedélyezet lánclevelek vagy hasonlók továbbítása, elindítása függetlenül azok tartalmától.
- politikai vita.
A moderátorok törölnek minden olyan hozzászólást, ami megszegi a fentebb leírt tilalmakat. Súlyosabb esetben kizárják a fórumról és/vagy a Végzetúrból azt a játékost, aki nem tartja be a netikettet. A személyes vitává fajuló topicokat lezárjuk, esetleg töröljük.

a moderátorok

Másolás innen: Végzetúr fórum -> Kiadói fórumok -> Információk -> Fórum szabályzat
Dátum: 2009.03.19. 10:15:21
Idézet: Kagemusha - 2009.03.19. 10:00:02
Idézet: Magusocska - 2009.03.18. 23:18:56

A honfoglalás kezdetének évszáma?

895 *
996
876
795

Most a kettőst is tanítjuk.

Ezért van ott, hogy kezdete...


Szerintem van sokkal kevésbé primitíven feltett hasonló kérdés az adatbázisban. Könyörgöm, tanuljunk már meg kérdezni, nem csak odab..szni pár szót a többieknek..jobb esetben kérdőjellel a végén..
Tudom, hogy nem Te írtad Kage, nem is Neked szólt.
Először is, kapcsold ki a Caps Lockot! (A billentyűzet bal oldalán találhatod.) Ordításnak számít a fórumon a folyamatos nagybetűvel való írás, és nagyfokú faragatlanságnak számít ennek használata.

Másodszor, másold be, hogy milyen indokkal küldték vissza a kérdésed!
Utána választ kaphatsz rá.

De gyanítom, hogyha azt is végig nagybetűvel írtad, akkor azért nem fogadták el.
Dátum: 2009.03.19. 09:50:49
Pedig van ilyen:
http://totalcar.index.hu/images/testbemutato/carnival//kep.php3? kep=carnival_151.jpg. A bal oldali pedál a rögzítőfék.

Sőt, veterán autóknál sem volt ritka a rögzítőfék pedállal való megoldása. Amit szintén a bal oldalra építettek.
De nem kell ilyen "ritkaságokhoz" nyúlni. Az automata váltós autóknál meg kuplung pedál nincs.

Edit:
Nem működött a link ..
Valamiért vagy a carnival-ba rak egy szóközt, vagy a 151.jpg-be biggyeszti bele, nem tudom miért
Dátum: 2009.03.18. 21:51:07
Ki játszotta Kojak nyomozó karakterét az azonos című krimisorozatban?
Kiszel Tünde
Bruce Willis
Telly Savalas
Barack Obama

Már elnézést, de: Ökör!
Dátum: 2009.03.18. 20:13:44
Ráérő idődben ezt tanulmányozgasd. Sokat tanulhatsz belőle: http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.03.18. 19:48:26
Szerinted Demszky örökre Budapest polgármestere marad?
Azoknak a kérdéseknek nagy része szintén rossz kérdés.
Ha olyanokkal találkozol, másold be a Kvíz 3 topikba, és az admin eldönti hogy törlésre érett-e.
Így Te is hozzájárulsz ahhoz, hogy egyre kevesebb rossz kérdés maradjon a rendszerben, és ezáltal egyre kevesebb ember kap ihletettséget, hogy rossz kérdést írjon, mondván: "Pedig más is ilyet írt, és neki elfogadták!" meg "Tele van a kvíz ilyen kérdésekkel, akkor az enyém miért rossz?"
Dátum: 2009.03.18. 17:49:15
MI A BOSZORKÁNYGYŰRŰ?
GOMBÁK KÖR ALAKBA NŐTT CSOPORTJA
RITKA, MAGASHEGYVIDÉKI VIRÁG
SÁMÁNOK SZERTARTÁSI KELLÉKE
KARSZTKÉPZŐDMÉNY

Nem kell ordítani

Mit jelent a "never" magyarul?
újabb
örökké
soha
név

Továbbra sem szótárazás a kvíz célja.


Melyik nem energiaital?
Hell
Bomba
Kubu
RedBull

Reklám

Kicsoda a Roxford, boszorkány és varázsló képző szakiskola igazgatója az első 6 részben?
Minerva Mcgalagoy
Perselus Piton
Albus Percival Wulfric Brian Dumledore
Lucius Malfoy

Minek az első hat részében?
Dátum: 2009.03.18. 17:23:33
Mit jelent a kuglóf?
kártyajáték
bútor
ital
étel

A kuglóf nem azt jelenti hogy étel.

"A szónak a németben kortól nyelvjárástól függően több formája is van: gugelhupf, gogelhopf.
A szó első fele a kapucni jelentésü die Gugel-re utal, ez pedig a latinból jön: cuculla, cucullus. A szó második fele az ugrást jelentő hüpfen igéből származik."
Szerintem nem.
Mivel küldték vissza?

Így első ránézésre írója.., illetve így jobban hangzana:

Ki volt minden idők legtöbb könyvét eladó német írója?
Dátum: 2009.03.18. 16:36:55
Mi miatt szűnt meg az Osztrák-Magyar Monarchia?
Nem szűnt meg
Szabadságharc miatt
A lakosai döntöttek így
Az I. Világháború miatt

Nem szűnt meg..jah. Ott van a "Lemondok a kérdés feltevéséről X lélekenergiáért." gomb, minek erőlteted?

Melyik nem háziállat?
Csirke
Bárány
Tigris
Tehén

Dettó.
Dátum: 2009.03.18. 16:18:17
Szerintem azért mert még soha a bü...ös életben senki nem kérdezte meg, és nem található meg legalább 3-4 topikban, kb minden 2-3 oldalon.
Sőt, még azért is, mert nincs "Gyorskereső" a jobb felső sarokban.
Dátum: 2009.03.18. 15:33:21
Azt hiszem már írtam valahol, hogy nekem az óriásos küldetésem volt "érdekes". Elvadásztam vagy 350 CSP-t, és csak egy jött. Aztán hagytam a francba az egészet, nem akartam megcsinálni. Majd pár nap múlva 30 vadászatból meglett 8 vagy 9 óriás szörny..
Dátum: 2009.03.18. 15:08:21
gondolom a Goodnight - Godknight hasonlóságából jött a poén..
Dátum: 2009.03.17. 15:16:32
Idézet: Atreus - 2009.03.17. 13:28:34

Öööö, ezt nem magamnak válaszoltam, hanem MISU8060-nak
Dátum: 2009.03.17. 15:14:21
Na, az mekkora pofára esés lenne
Dátum: 2009.03.17. 13:28:34
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek