Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Let.

Dátum: 2010.05.07. 15:59:32
Tiszteletem!

V3 Május Bajnoki eredmények

A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Smaragdvámpír
A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Karesi
A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Bence333
A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Reekuccy
A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Danny1
A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Naha
A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Renegade Lord
A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Jégszívű Diána
A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Otyik
A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Lord Zero
A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: GABA
A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Cain
A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Cibaki
A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Garbash
A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Káosz
A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: D'dy
A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Mészáros
A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Memo
A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Silver Esnaider
A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: XARDAS THE MAGIER
A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Rene
A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Pumur2
A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Wart
A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Dorina Snowflake
A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Sy Web

Ha van rá mód, kérlek tegyétek ide a többi világ eredményeit, követhető lenne hónapról-hónapra.


Let
Dátum: 2010.05.07. 15:30:48
Szervusz!

Engem is meglepett, hogy 60-al kisebb IQ-val le tudnak varázsolni egy smaragd hordás karaktert a gyémántból; esetünkben az enyémet. Méghozzá relatív alacsony szinten. De ez van, a bajnokik lezajlottak, majd legközelebb. Ne add fel, egy hónap múlva újra porondra lépünk. <mosoly>


Let


Ui: Hacsak nincs valami miatt ma RND nap - többfelől ezt hallom.
Dátum: 2010.05.07. 12:55:48
Üdv!

Nem mondanám magam szaktekintélynek, de azt hiszem tisztában vagyok a formális logika, a vitatan alapvetéseivel.
Ha a hozzászólásaim felépítését vizsgálod, a konklúzió általában alátámasztott. Legtöbbször elemzések és párhuzamok segítségével próbálom meg alátámasztani azt amit mondok.
Végső soron veled is ellentétben, aki sajnálatos módon néha elhagyja ezeket az elemeket. Sokszor nem érvelsz, hanem vagy a vita kereteiből lépsz ki, vagy ismételsz, vagy személyeskedsz.

Csak hogy jelezzem miről van szó:
nem a játék egy jellemzőjének kétségbe vonása.

korábban
mert ez két másik tárgy, amiknek nem szabadott volna bekerülni


Ilyen és ehhez hasonló tévesen használt, logikát nélkülöző stíluselemekről beszéltem. Remélem érezhető a reflektív ellentmondás.
Emlékeztetnélek továbbá, hogy személyes üzenetben korábban is jeleztem neked, hogy tisztellek, illetve nekem a vita nem személyes. Érvelek, illetve személyes jellegű hozzászólásoknál felveszem a kesztyűt. Nem jobbnak gondolom magam, hanem véleményeket ütköztetek.
Ha máshogy érzi valaki, sajnálom.

A medálokra visszatérve.
Kocos is említette a szándékos rossz kategóriabesorolást, szívesen hallanám ezt milyen formában akarja Miklós kiküszöbölni. Javaslatok már elhangzottak.

Let
Dátum: 2010.05.07. 11:26:33
Tiszteletem!

Szerintem aki a szintjénél többet (nagyobb számút) gyűjtött, kapjon egy Térkép medált.
Nem kell semmi bónusz, legyen egy egyszerű medál. Én legalábbis ennyinek is nagyon örülnék, sajnos nem vagyok a nyertes csapat tagja.


Let
Dátum: 2010.05.07. 10:40:04
Tiszteletem!

Megértem a változtatás szükségességét és itt is, mint eddig is többször, az egyensúlyt tartottam a legfontosabbnak.
Megértem, hogy egy 6-6-os arány olyan szempontból előnytelen lehet, hogy akkor még mindig dupla annyi medált szerezhet az, aki olimpián nyert, de egy 8-4 -es aránynál rosszabbat egészségtelennek tartok.
Ez nem érv, csupán egy megfontolásra érdemes vélemény.

Prisma
Még egyszer: a kvízmedálnál nem az volt eddig sem a baj, hogy tápot adott. Hanem az, hogy olyan tápot, ami végtelen ideig folyamatosan termelte az előnyt.

Azt hiszem értelek. Az a problémád, hogy folyamatosan növekszik a medál birtokló előnye?
Ez bizonyos szempontból nem igaz, mivel arányaiban az előny mértéke azonos marad. Másrészt mivel minden tárgy hatása folyamatos, ezért bármilyen növelés (melynek költsége exponenciálisan nő, amennyiben a vizsgált fenomén nem korlátos) után adódik hozzá az értékekhez. Ergo egy tárgy által adott bónusz fokozatosan egyre nagyobb költséget spórol meg.
Kiemelném még példának az inspirátort, vagy a szkarabeuszt, amik ugyancsak állandóan termelődő, illetve növekvő mértékű (mivel utóbbi maximuma szintfüggő) bónuszt adnak.
A fentiek annyiban vannak a medál nerfelése ellen, hogy belátható a játékban bármilyen, még fix bónusz is valójában növekvő mértékben spórol költséget.
Vagyis a játék egy jellemzőjének kétségbe vonása még nem érv a medál ellen. A mérték nagysága (12 medál) azonban valóban aggályos.

Solaris
El tudom fogadni, hogy mivel nem értesz a sporthoz, ezt írtad:
Azt azért megjegyzem, ha már versenysport, hogy az olimpiai bajnokoknak és helyezetteknek az olimpia után jár pénz egyszeri alkalommal. Nincs életjáradék, vagy hasonlók (vagy ha van is, elég csekély mértékű). Azaz nem abból él egy életen át.
De kérlek, miután leírják neked, hogy van életjáradék, ne emelj ki kvázi érvként egy olyan sportolót, aki az életjáradéka mellett dolgozik (egy televíziós műsorban el is mondta pontosan, hogy ez hogy is van). Véleményem szerint tévedés, talajvesztés után nincs értelme tovább bizonygatni a hibás álláspontot.
Egyébként sok pontban egyet tudok érteni veled, de már felhoztam párhuzamként, hogy igen, a való világban is egy érem elvitathatatlan anyagi és erkölcsi megbecsüléssel járhat. Egy életen át. Emellett a fentiekben már írtakat azért még egyszer idetűzöm, azaz valóban túlságosan nagy mértékű az előny.


Let
Dátum: 2010.05.06. 12:14:54
Üdv!

Milyen hangszeren játszott Marlene Dietrich?
zondogra
gitár
trombita
hegedű*

Elírás. Talán speciális?

Let
Dátum: 2010.05.05. 20:52:45
Üdv Prisma!

1. Nem vonatkoztatok el egy olyan topicban aminek a neve is kvízmedál. Etikai kérdést csinálni egy medálból, olyan szinten, ahogy te teszed, szerintem nincs értelme, de nem is ez a vita tárgya. Nem mellesleg én itt sem voltam a rubin triász vitánál, illetve most nem arról van szó, ergo egy korábbi megegyezést érvként felhozni annyi mint kilépni a vita kereteiből. Mondhatnám, hogy a magyar jogban nincs precedens, de minek? Ez nem érv, csak egy kellemes párhuzam.

2.
Ha már reagálsz arra, amit írok, akkor előtte olvasd is el lszi.

Sajnos nem teljesen érthető, milyen hangnemben közlöd ezt velem, így közölném, hogy elolvastam. Merem azt állítani, hogy olvasási képességeim elég jók. Hovatovább ki merem jelenteni hogy még mindig nem érvelsz, csak közlöd, hogy ha a triásznál így volt, most miért nincs így, illetve a medál helyettesítése helyett még mindig azt javaslod, hogy gyakorlatilag szűnjön meg.

Ugye nem baj, ha nem értek egyet? <széles mosoly>


Let

Ui: Elteszem magam holnapra, remélem lenyugszanak a kedélyek. Szívesen látnék némileg konstruktívabb dolgokat, mint a kvízmedál értékének abszolút kétségbevonása.
Dátum: 2010.05.05. 20:38:21
Üdv!

Csak röviden:
Semmilyen kapcsolat nincs a kettő között:
Az egyforma esély nem jelenti, hogy mindenki számára elérhető.

Úgy általában nem szabadna olyan jutalomnak léteznie (teljesen mindegy, milyen teljesítményt nyújtott érte valaki), amely folyamatosan termelődő előnyt okoz.


Megértem, hogy a te véleményed, hogy mindenkinek járna egy kvízmedál (bizonyos feltételekkel), de egyáltalán nem logikus, hogy azt írod, nem mindenki számára elérhető. Igen, teljesítményre adták. Eddig. Természetesen ez is kétségbe vonható tetszőleges mértékben.
Az olimpiai arany is téged idézve "mindenki számára elérhető", csak érjen el első helyet (mégsem azonosan az esélyek). Illetve a te logikád szerint habár a VU megismerésére mindenkinek van esélye, nem mindenki számára elérhető. Ez igaz is, de ezzel nem magyarázol semmit. Részt kell venni a versenyen, el kell jutni egy számítógéphez.
Ennek nincs köze a medál erejéhez, hatásához.

Érzelmi alapú érvekkel: "ilyen típusú jutalomnak semmi keresnivalója egy PvP játékban" nem lehet vitába szállni.


Let
Dátum: 2010.05.05. 20:29:02
Üdv!

Annyi érdekes hozzászólás van, hogy ma túlteljesítem magam, ne haragudjatok érte kérlek.

A kettő (sajtolás és vadászat) nem ugyanolyan mértékű bónusz.
Illetve egy új feature nem oldja meg a kvízmedál problémát ha összeadódik vele.

Valóban lehetne mondjuk egy babérkoszorú, ami mondjuk legfeljebb 6 darab lehet, és nem adódik össze a kvízmedállal.
Szerintem megoldást jelentene - egyébként korábban egy komoly kvíz szaktekintély már meg is jegyezte, hogy nem zavarná, ha nem adódik össze a kvízmedállal.

Let
Dátum: 2010.05.05. 20:19:41
Tiszteletem Solaris!

Az elvi lehetőség megvan, illetve mutatnak bizonyos jelek abba az irányba, hogy kivitelezhető a csalás.
Legegyszerűbb módszer, hogy valaki sok karaktert regisztrál (több mint 4) és kitölti máshol, mielőtt a fő karakterével megpróbálja.

Továbbá valószínűsíthető, hogy léteznek magán adatbázisok, nem ismert scriptek, egyéb csalási formák.

Alkalom szüli...


Let
Dátum: 2010.05.05. 20:09:53
Üdv!

Craslorg
(Pillanatnyilag nem aktív) Versenysportolóként azt kell mondjam, nagyon távol vagy az igazságtól. A medál egy életre szól. Azt nem veheti el tőled senki. Még évek múlva is anyagi és erkölcsi megbecsülés egy (olimpiai) arany, amikor már régen nem vagy aktív sportoló.

Prisma
Szemantikai kérdés csak, hogy elérhető, vagy lehetőség. Adott egy verseny. Mindenki indulhat rajra. Vannak korlátozó és segítő tényezők, illetve beleszól a szerencse, de ezen a versenyen mindenki indulhat és mindenki szerezhet medált, nemtől, kortól, szinttől és hordától függetlenül, ha elég alacsony időt és kellő számú választ ér el.

Meg kell, hogy mondjam, nekem egyre vadabbaknak tűnnek az ötletek. 12 medál megszerezhető legyen mindenkinek? Elvesző medálok?
Szerintem ezek nem javítanak a jelenlegi válságon, hanem elmélyítik azt. Még inkább uniformizál, még inkább indulatok keltésére alkalmas.
Mértekletesebb megoldást lenne szerintem a jó, illetve esetleg a játékban kellene végül megszavaztatni.


Let


Ui: Nem szívesen hozom fel, mert szélsőséges, de egyébként nem azért kapsz medált, mert indulsz egy versenyen, hanem mert nyersz. Éppen ezért nekem nehezen elfogadható a kvízmedál ilyen nagyfokú nerfelése.
Dátum: 2010.05.05. 19:33:34
Tisztelelem!

Két dolgot kommentálnék.

Az első, hogy legyen-e captcha. Röviden annyi, hogy ha valaki segédeszközt tud használni kvízolimpián, akkor azért használja, hogy mindig meglegyen a helyes válasz. A captcha neki is ugyanannyi idő lenne mint másoknak, azonban válaszok tekintetében még mindig tutira menne. Ergo nincs értelme szvsz.

A második, hogy "kvízmedál mindenkinek". Véleményem szerint szükség van versenyre, különleges, egyedi jutalmakra. Már korábban volt egy hasonló beszélgetésem relikvia ügyben, és akkor is jeleztem, nem az a cél, hogy mindenki egy adott erős relikviával rohangáljon, hanem, hogy mindenki egyedivé tegye a karakterét.
A "jár a táp" szerintem nem megfelelő hozzáállás. Ez játék, az olimpiájával, bajnokijával még mindig egy verseny. Nem lehet elvárni, hogy a verseny helyét vegye át a tuti tápszerzés. Ellenben elvárható, hogy szélesebb kör számára legyen elérhető a kvízmedál, és ezzel a szélsőségek kezelve legyenek. De ne essünk át a lovacska másik oldalára.
Nem támogatom például az egy bajnokit mindenkinek 5000 nyert csata után sem, és nem osztanék egy év múlva, ha már egyes karaktereknek 3-4-5 dicsőség medálja van, azt sem. Szerintem belátható, hogy középutas korlátot, valahol fele verseny, fele eltökéltség kellene szabni. Meg kell hagyni a teret a kiemelkedő teljesítménynek is.


Let
Üdv!

Sajnos én sem látom realitását egyik programnak se, így egyetlen párt mellé sem tudok állni.
Egy dolog rögtön bevillant, mikor ezt olvastam:
És csak mi az állampolgárok segíthetünk.
A demokrácia amiben mi élünk, szerintem csak illúzió. Mások által kitalált bábokra szavazunk, nagyrészt arctalan alakokra, akiket pártok találnak ki nekünk. Vagy ők kerülnek be a parlamentbe, vagy azok, akiket a párt listáról berak. Ebbe még ennyi beleszólásunk sincs.
Aztán kiállítják a maguk vezetőségét, a kormányt. A következő években pedig az emberek véleményétől függetlenül döntenek mindenben.

Egyrészt komoly lobby van a magyar politikában, másrészt lobby nélkül is bármelyik oldal, legyen ellenzék, vagy kormánypárt megtömheti a zsebét.
Erről egy sztori jut eszembe, hogy szállodaiparban nyílt titok, hogy Ausztriában együtt teniszeznek a parlamenti ellenfelek.

Rafkós hozzászólásáról pedig az jutott eszembe, hogy véleményem szerint egy valuta ereje nem feltétlenül tükrözi a valós gazdasági helyzetet, egyrészt eszembe jut a néhány éve kiderült szándékos dollár rontás, a hamis gazdasági jelentések (ala Görögország) és az, hogy bármennyire szabad a piac, azért a nemzeti bankok próbálják fenntartani a valuták erejét.

Összegezve talán annyi, hogy az emberek örömkönnyek között adják ki a kezükből életük irányítását, aztán, akárcsak a görögök most nyíltan, a vezetőket okolják. Már egyszer idéztem Platónt ezügyben: "a vezető legfőbb ismérve az erkölcsi kiválóság". Szerintem nem sok vezető felel meg ennek az egyszerű elvárásnak, sem itthon sem máshol. Ne haragudjatok, de nekem minden, még ez a görög ügy is magyar illetve erkölcsi vonatkozású. <mosoly>


Let
Dátum: 2010.05.05. 15:24:01
Üdv!

Ha a gazdasági oldalát nézzük, akkor kiderült, hogy a szabadpiac mégis központi beavatkozást igényel.
Főleg azért, mert áru értéke jelentősen meghaladta a reálértékét. Továbbá kiderült, hogy visszaélések történtek, illetve a piac egyes szereplői tisztességtelen magatartás tanúsítanak.
Ha Darah-t jól értem, ő csupán a monopolizálás ellen szólalt fel.
Te pedig mint tisztes vállalkozó, nem akarsz utólag adózni.

“Ezen a világon semmiről sem mondhatjuk, hogy biztos, kivéve a halált és az adót.” (Benjamin Franklin)

Kollegák, visszatérhetünk arra, hogy kinek milyen ötlete van a kvízmedálokkal kapcsolatban? Hegyi embereket és megvilágosodást elnapolnám. <kis mosoly>

Let
Tiszteletem!

Egyrészt ha jól tudom a külső magyar államdósság a rendszerváltás környékén (nem-állami) banki finanszírozású volt, azért fordulhatott elő, hogy más országoknak elengedték részben, vagy egészben, mert ők hivatalosan államoknak és nem a magánszférának tartoztak. Innen eredeztethető a magyar államadósság öröklése, ha ismereteim legalább megközelítőleg pontosak.

Görög helyzetről az jutott eszembe, hogy mikor az unióba beléptünk, eldöntöttük kinek a piaca leszünk. A görögök pedig komoly felvevőpiac, volt mire kiadniuk a könnyen jött pénzt, úgyhogy nem hagyják veszni az aranycsirkét.

Érdemes megfigyelni az unió ellentmondásos döntéseit pl. legyen X% termőterületen olyan növénytermesztés, melyből biodízel állítható elő, majd egy évvel később, a nagy felvásárlások és befektetések (melyet magyarok eszközöltek belföldön) után visszamondják. Érdemes továbbá elgondolkodni azon, hogy a FIDESZ kormány adócsökkentései és felvetései mind csökkentik az állam bevételét. A kiadások pedig évről évre nőnek. Nincs bajom a párthűséggel, vagy pártokkal, de kíváncsi vagyok hány ember olvasta el a pártja és más pártok programját, mielőtt szavazott?
Ki nézett KSH, államháztartás adatokat?
Én úgy gondolom, hogy már egy politikus sem tud csodát tenni, annak ellenére, hogy úgy érzem minden pártban van igény a jobbításra. A válság pedig elkerülhetetlenül tovább fog gyűrűzni.


Let
Dátum: 2010.05.05. 14:45:46
Üdv Settlers!

Megértem miért mondod, amit mondasz, sőt, ha rendben lenne a kvízolimpia rendszere, teljesen egyet is tudnék érteni veled.
Azonban problémák vannak, ezt mindenki tudja, érzi.
Így pedig szélsőséges különbségek helyett lesz egy valamilyen rendszeren alapuló, még mindig szignifikáns bónuszt adó rendszer.
A már meglevő olimpia mellé.

Idézet: Hoffer Dávid - 2010.05.05. 14:27:23
Ha jól értelmeznéd rájönnél, hogy ha minden vadászatnál a híres emberhez menne az nem lenne elég, mivel csak a helyes besorolás megy a 250-hez....

Levezetem neked.
Most 1700-an használnak scriptet kvíz megválaszolásához.
Az az 1700 ember holnaptól elkezd minden kérdést az egyéb kategóriába sorolni.
Azaz mivel ők teljesen azonosan sorolnak folyamatosan minden kérdést, komolyan megnő a valószínűsége, hogy a megfelelő kategória az Egyéb lesz.
Ergo ők, a "rosszul" besorolók kapnak Le-t és kvízmedált.
Érthető?

Ezért írtam én is és más is azonnal megoldási javaslatot.


Let
Dátum: 2010.05.05. 14:36:21
Tiszteletem!

Az ötlet ellen szól az, hogy mekkora a kvízmedál értéke.
Gyakorlatilag a medál komoly értéket képvisel.
Ellene szólhat az is, hogy a kvíz értékelés nem érdem, illetve ész alapján történik. Ha Gyűrűk urával kapcsolatos kérdést látok, sokaknak valószínűleg a film topic jut eszébe, nekem az irodalom. Ha kínai találmányokról, lehet a történelem, vagy akár a technikai eszközök és találmányok.
Demagóg érv lehetne, hogy az kap medált, akivel sokan egyetértenek.

Az ötlet mellett is szól, hogy mekkora a medál értéke.
Szignifikáns bónusz, amit több regisztrációs elő-bajnokságokkal, vagy akár csalással érnek el.
A kvíz olimpia kimondatlanul is nem az érdemekről szólt. Eddig is kellett hozzá szerencse, illetve kellhetett gyakorlat (pl. kérdések ismerete), vagy gyors internetkapcsolat illetve barátok segítsége (jómagam szerencsével illetve barátok segítségét kérve szereztem medálokat).
Mellette szól, hogy ezzel valamilyen rendszerbe és keretbe kerül a medál, főleg, ha a kvízolimpia reform is megvalósul. Szerintem az is komoly érv, hogy ezzel az értékelő játékosok, akik a nagyközönség számára előkészítik a terepet (nyilt kvíz adatbázis) jutalmat kapnak.

Valamilyen módon vizsgálni kell a besorolásokat, ha már most a kiskapukat keresik és találják. Szerintem az, aki X kérdésnél többet egymás után egy kategóriába sorol, ne kapja meg az értékeléseit arra a napra. X egy statisztikai valószínűség, hogy hány hasonló kérdés eshet egy kategóriába egymás után.

Végül pedig a véleményem az, hogy 6 db medálnál besorolás ne adhasson többet, a többit csak olimpiával lehessen megszerezni. Egyébként korábban is felvetettem már ezt, az említett másik topikban.

Settlers: sajnos a Ferrari már elvesztette az értékét, azért tartunk itt, ahol most vagyunk.


Let
Dátum: 2010.05.05. 11:40:41
Üdv!

Idézet: Mortu - 2010.05.05. 10:54:04
Ennyi erővel azt is büntetni kellene, hogy V3-on a TOP szövetségek egyfős fantomszövetségekkel rontják a győzelem-vereség arányukat.


Csak azért reagálok külön erre, hogy kicsit tisztázzam a helyzetet, részben azért mert van rálátásom, részben azért, mert itt az ideje.
V3-on régóta fennáll egy mondhatni "hidegháborús" helyzet.
Ennek lényege az, hogy mivel egy-két szövetség elkezdte a csataarány rontását, a többieknek is csatlakozniuk kellett.
Miért is?
A lényeg annyi, hogy egyrészt ne veszítsenek sokat, ha kapitulálnak (vagy azért, mert nem akarnak háborúzni, vagy azért mert vesztenek), másrészt ezzel befolyásolják a többiek harci kedvét is.
Véleményem szerint több szövetség pl. KoD csataaránya már teljesen értelmetlenül csökken. Nagyjából mindegy, hogy 1:110 vagy 1:113 az arány. Ennek ellenére folyamatos az arányrontás.
Nagy kutakkal, csapásmérő szervezetekkel és rontott arányokkal nem éri meg háborúzni. Sőt, a végére idetűzném, hogy figyelembe kell venni a szövetség tagjainak csataarányát, mert az is korlátozza a háborúkat.

TP témában
Alacsony szinteken egyébként megy a POKmaffia pl. v1-en, mert ha valaki pókot támad, azonnal mennek a levelek, hogy feltömik. Csak azért írom meg eme érdekes jelenséget, hogy jelezzem, sokkal több dolog megy a háttérben, mint sokan gondolnák.

Let
Dátum: 2010.05.05. 11:16:04
Üdv!

Szerintem más, hogy valaki tudatosan választja a portyázást, illetve, hogy egy kiskapuval valaki játékbeli céljait szándékosan akadályozzák, rombolják.
Én úgy gondolom, hogy a TP tömés reális probléma.

Véleményem szerint az jelenthetne megoldást, hogy abban az esetben, ha a egy jelentősen gyengébb karakter támad, a tőle kapott TP és LE is drasztikusan csökkenjen. Egyrészt kiküszöbölné, gyengíteni a tömést, másrészt nehezebb lenne előnyre szert tenni szándékos LE átadással.
Esetleg azzal még meg lehetne fejelni, hogy egy nap több ilyen szándékos, tömő támadás egyre kevesebb LE-t és TP-t adhatna.
Lehetséges, hogy az ötletnek vannak buktatói, szívesen hallanám a véleményeteket.


Let

Edit: Egy dolog még. Esetleg elérhetővé kellene mindenkinek tenni az EH-t, VF-től függetleníteni. Ezzel mindenki nyerne, egyrészt felpezsdülne a portya élet, másrészt kisebb problémát okozna a tömés.
Dátum: 2010.05.05. 11:09:47
Üdv!

Összeadódnak, azonban nem lélekszívás, hanem a rabolható LE mennyiségét növelik.


Let