Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Janiiii87

Oldal: 123
Dátum: 2015.05.06. 21:25:00
Mikor lehet nevezni rá?

Mikor kezdődik pontosan? Maradt a 20-dika?
Dátum: 2014.10.01. 15:01:30
Szép jó reggelt mindenkinek!

Miklós, akkor vezessük le kicsit egyszerűen...

Én meg veszem a "nagyobb térkiforditót" előszőr VF-esként, vadászok a tempómban, levadásztam, megiszom a térkifordítómat (sima régit), EH-s leszek. Nem vesznek el az eseménypontjaim hála a "nagyobb térkifordító relikviának".
Nyomom a pp-ket, ellőttem azt a 6-700 db-ot amit ilyenkor szoktam és vissza váltok VF-re, SEMMIM SEM NULLÁZODIK és elég a térkifordító ital(sima régi).

Na, ezt a műveletet meg tudjuk csinálni még 2X???

Várom izgatottam a választ, mert ez talán segítene a dolgon!
De a késői értesítések, utólagos változtatások a régi dolgokban dűhitőek!
Dátum: 2014.10.01. 06:44:17
Ha tömeges vissza mondó leveleket kapna a vezetőség ezen változtatásuk után, talán elgondolkoznának...
Dátum: 2014.09.30. 20:43:14
Én se fogok így tutti nevezni!

Eddig mindig az eventhez tartozó relikviákat is megvettem! Most ha ezt olvasa a vezetőség, akkor számolgasák ki, hogy mennyi őskő vásárlást buknak ezzel a huzzásal! Mert tutti, hogy nem leszek egyedül ezzel a tettel!
Dátum: 2014.09.30. 16:03:40
Meg hogy eleve taktikázunk! A játékot ezért csinálták, azért csináltak VF-et meg EH-t. Tudjunk taktikázni!
Megcsináltak egy végzetúr játékot, de nekik nem tetszik az eddigi 4-5 alkalom és akkor csinálnak egy tamagocsit! Akkor miért engedték az eddigi 4-5 alkalmat?!
Dátum: 2014.09.30. 16:00:00
Unják, hogy havonta fizetek a játékért? Szóljanak!
Dátum: 2014.09.30. 15:53:40
Nem kell 2 féle eseménypontot gyűjteni, miért? Ugyan úgy mehet kétfelé... Mind a két felé pp-vel használod el! Ez is legalább stratégiára ösztönözne minket! Akkor erre ennyi pp-t, tolok, a másikra meg annyit! Csak egy olyan szürőt kellene megcsinálni, hogy ha térkiforditózól, akkor a szövin nullázodjon a számláló, a kufáron meg pörögjön ha megint vadászol.
Dátum: 2014.09.30. 15:49:41
Az a gond, nekem még az is kevés lett volna(az előző óta gyűjtőgetek...), na de nem is erről van most szó!
Szövinkben kidobtam, hogy mi az új fejlemény, jó páran már most közölték, hogy akkor ennyi. Nem is vesznek részt...
Dátum: 2014.09.30. 15:31:10
Szép jó napot!

Hasonló panaszom van mint Shadowrun-nak! Úgy szintén, pp italok erre lettek megvásárolva/elraktározva!
Ezt vártuk jó páran a szervereken! És egy ilyen hatalmas változtatás, ami elveszi megint csak az ember kedvét a játéktól! Mióta is van ez az event? Jó pár alkalommal itt ücsörögtünk pár órákat, hogy igen ez jó, játszom! Erre tessék. Ha eddig bevált akkor miért kellett változtatni? Volt rá panasz? Nos, akkor van most is! Kérjük vissza a régit!

Jó páran így vagyunk ezzel sztem! Ha nem, irjátok meg nyugodtan!
Sztem néhányunk türelmének a vége is...
Én most olvastam, a Xenó-s topicban, hogy a net szolgáltatójuk vacakol vmit körzetükben...

Ezt ott jelezték, na és vmi nyilvánosabb formában nem jobb lett volna???

Addig találgassunk melyik profi szolgáltatónál vannak?!
Én havi szinten költök a játékra és nem csak egy sms-t dobok ilyenkor...

Ha az a cél, h megutáljuk a játékot jó úton haladnak! Sztem nem csak én virasztottam már gép előtt, mert hú, még ezt megcsinálom! Csinálják normálisan, vagy ne csinálják inkább!
Ennyi idő alatt innen Szfehérvárról elviszem nekik a kávét és még vissza is érek!
Milyen munka beosztásuk van nekik???

Nálunk az irodások is már bemásznak ekkor!
De legalább irnák, hogy nyugi dolgoznak rajta!!!
Dátum: 2014.03.29. 09:25:45
Szép jó napot! Hallottam hírét hogy én vagyok a téma!

Nos, örülök is meg nem is! Próbálok ész szerűen játszani! Az au-n nem csak a Pechvogel-t vettem meg (ami 200 pechpontot ad), hanem a Szerencse kártyát is előtte pár nappal!

Nos, a Pechvogel után a Pechpontom -102 volt! És utána még elhasználtam 4 epikus kincses ládát! Utána lett 698 a Pechpontom!
És legközelebb is ilyen módszerrel fogok pörgetni! Így éri meg és így eshet komolyabb cucc mint a könyv is esett! Au-n elég szép kis értéke van!
Majd talán 1 év múlva! Addigra ugyan ez az érték össze jönn!

További szép napot!
Dátum: 2013.04.04. 11:14:08
Nem tudok belépni a v2-re! Vmi gáz van???

Az v1-re simán beenged!
Dátum: 2012.05.24. 12:09:41
Vettem brilliáns karkötöt au-ban...

Kíhivásnál is van hatása vagy csak portyában?
Dátum: 2012.03.13. 12:40:50
Sziasztok!

Ha vége/lezajlik az utolsó vérig bajnoki. Mikor lehet a sima bajnokira nevezni?

Hamarosan szintet és csoportot is lépek ezért lenne jó tudni...
Dátum: 2012.03.09. 20:45:24
Sziasztok!

Ha aktiválom a szívósság esszenciát, és mellé még megiszok egy támadás italát. Ezek után nevezek a bajnokira, akkor a nevezésem pillanatában rajtam lévő plussz kör és plussz tulajdonság az egész bajnoki alatt kitart vagy csak az első csatában vagy még ott sem???
Oldal: 123