Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Joszipc

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.02. 20:01:41
Sziasztok!

Az aegon biztosan jol megfizeti ezt az idegesitö ugralo eroltetett reklámot de engem kifejezetten zavar az eddigi nyugodt kisugarzasú oldallal szemben. Szerintem a végzeturakat nem érdekli ez:) Inkább adjátok olcsobban az Öskövet és meglátjátok több fogy majd belőle.
Ennyi lett volna köszi a lehetőséget.
Dátum: 2011.01.25. 19:26:44
és az ez is egy 14 éves nincs se pénze se pina a fasza körül megjegyzéseket megelőzve nem vagyok gyerek van pénzem és csaj is csak masképpen latom ezt a vilagot annyi...
Dátum: 2011.01.25. 19:25:13
és ezeket is csak a pénzel kapjátok meg tisztelet a kivételnek mint pl énmagam
Dátum: 2011.01.25. 19:22:38
makkok vagytok es ez ugy befolyasolja rovidke letezeseteket hogy plazmatvn auton es penzen meg pinán kivul nem eltek meg mas ertelmes dolgokat a világban:)
Dátum: 2010.07.30. 16:32:20
Miért nincs egymás közötti kereskedelem a világban amit itt látunk az lenne a reális ha a végzeturak egymás közt is átadhatnák a tárgyaikat nem pedig az ah-ban aladni egy dukátért:) legalább szövetségen belül valamien korlátokkal lehetne ilyen hogy egymást tudjuk segíteni ami az enyém miért ne adhatnám oda egy bajtársamnak ha nekem már nincs rá szükségem és pl miért nem tudunk mondjuk egymásnak lét kölcsönadni? az is teljesen reális lenne hogy segitsünk a gyengebben vagy aki eppen bajban van valamivel.
Dátum: 2010.07.05. 22:38:09
Jah és nem járok discoba kinöttem belöle ezt is eltevesztetted:)
Dátum: 2010.07.05. 22:36:41
Nem szoktam verekedni de nezd meg a karakterem hogy lasd nem 14 eves vagyok ez csak egy pelda volt mivel itt is harcrol van szo ennyi de menj a chat .hu ra ott van ez a mindenkit legyerekezunk ovodasduma:S Itt most nem vaganykodasrol van szo:S csak egy dologrol amit en hulyesegnek tartok a jatek menetebol ennyi sajnalom hogy neked ennyi a hozzafüzni valod egyböl a piszkalodas meg a szájalás feleslegesen ez egy forum nem a chat itt beszelgetni vagyunk nem kötözködni:S peace
Dátum: 2010.07.02. 19:49:14
Nem ez a baj cimbi:D a gondom hogy 4ed akkora karakter ami raadasul szarul van fejlesztve 100 pontal nagyobbat sebez maxba cvarazslattal mint en:D
A randomot mar megszoktam bar nemertem tovabra sem ha en a disco utan szetverem egy kocsog fejet azt a kocsogot en mindig megverem egesz addig amig fel nem gyurja magat es nem tanul valami harcmuveszetet szal ez a resze szegyen ennek a jateknak megkell tanulni jaccani vagy szokja meg hogy agyonverik hulyeseg a random de legalabbis ilyen max sebzes szinten:S
Dátum: 2010.07.02. 07:25:53
IQ 100 +13 tarumat 90 + 8 varázslat ösvillám vérkövel +8 sebzés max sebzésem vele 392
ellenfelem iq 66 traumat 64 varázslat ösvillám kö nincs rámsebez 404 et bazeg minek fejlesszek igy ha a picsa majdhogynem epito karaakter ramrandomol? ilyen külömbségnél még ha a szerencséje nagyobb lenne akkor is a max sebzésemnek nagyobb nak kellene lennie ez nevetséges
Dátum: 2010.05.23. 21:01:50
tenksz:)
Dátum: 2010.05.23. 20:26:57
Avatárt szerttem volna feltölteni a saját képemet nem fogadjátok el szeretném tudni miért???????
A Günther nevü végzetur is a saját fotoját használja hamár az enyéémet elutasitjátok jolenne tudni miert???
Oldal: 1