Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ludovek

Oldal: 1234
Dátum: 2011.03.29. 03:16:43
ugy latom, NyomorekFolde nepessege meg mindig igen tekintelyes. csak gondoltam, egy ev utan bekoszonok mar a forumra is
es milyen jo, hogy igy tettem, nem igaz?
Dátum: 2010.03.11. 00:03:47
semmi szukseg talpnyalasra, abbol damage te annyit kapsz egy nap, hogy nem nagyon tudok neked ujat mutatni. ugy latszik, minel nagyobb ... valaki, attol annal inkabb felnek, es mennek a labat csokolgatni.
rokamoka is tud otvar hulye lenni, pl amikor ugrik az ilyen rohejes provokaciokra. bar most ugy latom, cseppet megfogott titeket, nem nagyon tudtatok ertelmeset nyokogni vissza neki. ja, hogy amugy sosem tudtok!
xena, pityu, mind1, eskuszom, amennyiben ez lehetseges, ti probaljatok hulyesegben befogni damage kollegatokat. vagy csak annyira felre akartok beszelni, hogy annak latszotok.
ja, es damage, te tenyleg beengedted a kulon forumotokra a rivalis szovi vezetojet, es ezt a szokasos (allitasotok szerint ez nem 'ovis', csak minden mas, amit nem ti irtok, lol) 'siras' szoval tudod lereagalni? vahhah, oregszel.
'az ervelesed is hibas', na ez a szemelyes kedvencem, darksol utan szabadon, mi? minden szar, amivel megfognak titeket, de hogy miben, azt veletlenul sem latom. deee, szamok formajaban ott van az also sarokban, az egyszerubb, mint gondolkodni.

jajj, aldom az eget, hogy egyszer regen raszantam magam, hogy veletek egyoldalu kommunikacioba elegyedjek. feldobja az ember napjait, na.

ps. faust, te meg mindig megmosolyogtatsz a sajatos diplomaciaddal.
Dátum: 2010.03.06. 23:00:36
Kolompár Banderas:
Nyerő stratégia közvetlenül a csatlakozásunk előtt írta meg nekem, hogy napi szint*400 Le az építési normátok. Válaszul megírtam hogy versenyben vagyok a kvízgyőzelemért és a napi 4-5 k építés a fúzió fejlesztése helyett csp-ket, így kvízkérdéseket és lét vesz el a mielőbbi fejlődéstől. Nem csak a fúzió a gond, hiszen ez a megterhelő építés a többi szakértelemtől és így a fejlődéstől is elveszi a lét. Felléptem 13. szintre, ez nekem napi 5.2k lét jelent, mely több szakértelem fejlesztésére is elegendő lenne.
Mivel ez számomra nem vállalható, így távozom.
Csak remélhetem, hogy a kb. 12 órás itt tartózkodásomat -melynek min. felét alvással töltöttem - nem tekintitek élősködésnek!

Khatifok! Várnak minket az új kalandok!

További jó játékot mindenkinek!


Sanyi
Én azért csak követem Khatif vezetőmet, higgyétek el, tudja mit csinál. Szóval köszönöm a lehetőséget, és sok sikert kívánok a terveitek elérésében. További jó játékot!

Tisztelettel: Sanyi


reszletek az olympos szovetseg forumabol, egy ottani ismerosom most szurta ki. miert, ajjatkaim, miert kell undorito, gerinctelen hanyadek feregnek lennetek? ezt persze majd minden szovetsegben eljatszottatok, es fennen rohogtok rajta a forumotokon, mintha ez olyan _nemes_ cselekedet lenne, micsoda serultek mentalisan, te jo eg.. talan 3 helyen nem voltak olyan butak, hogy a nem eppen egy kemkarijaitok kozul egyet sem engedtek be. mindenesetre a khatif-lejarato kampany vajmi kevesse sikerult, mert ezen a v4-en mar senkit nem erdekel, kik voltak ok.
aki elmagyarazza nekem, kik olyan elvetemult retardok, hogy ezen elvezkednek, annak megmondom, ki ajjateknal az en kemem.
Dátum: 2010.02.24. 17:13:02
meg mindig nem. ha gondolod, passzolok jelszot, hogy lathasd vegre, mennyire halasztok zavarosban.

plusz, nekem nincs feltunesi viszketegsegem, hogy a napocskas haverokkal 15 topicot nyitassak magamnak, de piciny szivem meg csak ki kell ontenem azert valahol.
Dátum: 2010.02.24. 13:01:24
nicsak, az egeret is ki lehet ugrasztani a bokorbol. sportagat kene valtanom.
Dátum: 2010.02.18. 14:57:49
ma osszemostak az otodik szovivel is. azert 5bol 3 tipp (olymposos, khatifos es htfes) fajt. igy tovabb nepbutitas. ja, elozo szerveren sem voltam khatif, ha valakinek esetleg meg nem esett volna le.
Dátum: 2010.02.09. 16:53:11
en nem egeszen erre celoztam..mondhatni, kozel sem. nem jottok az arral.
purpled, reszemrol rendben van a levelek bemasolasa. szivderito latni mulatni az embereket.
Dátum: 2010.02.09. 01:40:31
Túl gyakran támadtál az elmúlt 60 percben, várj egy kicsit, amíg újra harcolhatsz!

ilyen letezik ebben a jatekban? -70% vagy -60%-nal tartottam.
Dátum: 2010.02.08. 16:20:19
buszke is vagyok.
>sohaj<
ajjatkaim, nagyon el vagytok maradva!
Dátum: 2010.02.06. 20:29:19
ki beszelt itt zeuszrol? a masodik kerdesre a valasz: vadaszom.
Dátum: 2010.02.06. 12:08:39
mar amikor irtad is kiderult, kik az olymphos. merthogy ugye senki nem vette be az ujabb bena terelest. damage meg rogton ra nyiltan vallalta a nevet, valahogy megsem hallom, milyen okos is volnek.
a bocsanatkeressel kapcsolatban: bocsanatot kerek toletek, mert ratyik vagytok, es nehogy miattam legyen meg nagyobb bizonyitasi kenyszeretek, ha mar lassu vilagokon egymas nelkul nem sok semmit tudtatok elerni, es ebben akarjatok kielni magatokat. sok sikert hozzaja.
Dátum: 2010.02.04. 01:23:37
meggyoztel. 12 szint mulva ott vagyok, merthogy most meg a zafir hordaban jeleskedem.
Dátum: 2010.02.03. 11:58:14
szo sincs ilyesmirol. egyreszt ki akartam ugrasztani egy-ket nyulat (ez most nem tappancsnyul) a bokorbol, nagyobb sikerrel, mint gondoltam. komolyan venni ezt? kerlek. majdnem olyan ratyik a feltetelek, mint ti vagytok. mar megint/meg mindig. en nem akarom bemeselni magamnak, hogy elvezetbol jatszom. forumozni is csak elvezetbol forumozom, olyan jo nezni, ahogy probaltok 300adszorra is atverni mindenkit. megsugok valamit: egy ideje mar nem veszik be..csak nyilvan nem irjak ide. majd mutatok egy-ket levelemet ezzel kapcs, ha gondolod.
ellenben nagy mertekben undoritonak tartom, hogy akiket csillagszemu juhaszkad nem tudott begyujteni, azokat szepen olvasztod befele, mikozben az a rengeteg alap kari szakizasra keszen ott varakozik. igy tokeletesen elvegeztek helyettetek (tuudom, te epitettel, ertsd jol) az epito melot, es villoghattok a gyonyoruen kiszakizott karikkal. azt is rebesgetik, hogy ezek az osszeszedett karik majd repulnek szepen dolguk vegeztevel. el tudom kepzelni rolatok.
es azt viszont komolyan mondom, hogy milyen mar, hogy folyamatosan nem lehet utni azokat a karikat. erre mar mondtam a magyarazatot, mivel csak egy van ra: 0 LE-vel csapodnak rajuk a karakterek, az mar nem is erdekes, hogy multi vagy haver-e, mert mindenkeppen etikatlan. jol idozitve, hogy ha eppen nem az EP miatt, akkor a sok bekapott tamadas miatt ne lehessen oket tamadni. ha meg megis betamad valaki, isten neki, ugysem visz sokat. multkor kritizaltatok Kocost, hogy nyilvan ezt csinalja. nem, ti csinaljatok ezt. nem az a lenyeg, hogy ezzel nyertek e. kit erdekel, ki nyer meg egy ilyen szervert. az a lenyeg, hogy hanyingert kelto.
gondoltam, jobb, ha tiszta vizet ontok a poharba. ha tudsz mas _elfogadhato_ magyarazatot adni ra, miert nem tudom soha megcsapni azt a jo rakat istent, szivesen varom.
alaszolgaja.
Dátum: 2010.02.03. 11:26:07
Idézet: Kriszo - 2010.02.03. 10:16:32
mélységesen irritál az ilyen monitor mögül előadott nagypofájú, semmire alapozott duma


omg te tudsz gepnek hattal ulve gepelni? ugyes!

Idézet: Kriszo - 2010.02.03. 10:16:32
de az értékelésekből kitűnően nem csak engem, hanem mindenkit, aki a szemeteteket olvassa.


de allitolag ki vagyunk szurve pontatlag alapjan. en ezt meg sosem veltem felfedezni. ujabb kamugyartas.

Idézet: Kriszo - 2010.02.03. 10:16:32
Olyan alacsony szinten vagytok, hogy a ti kommentjeitekre szavakkal nem is érdemes reagálni. Majd az óvónéni elfenekel benneteket, amikor kicseréli a pelusotokat.


rendkivul frappans, sosem hallottam meg ilyen eredeti megnyilvanulasokat.

damage, hat sosem fogytok ki a talpnyalokbol? az elso 4 pontodbol mind igaz. az otodik meg a szokasos nyers 'humor', ami nektek olyannyira bejon, de olyan keseru felhangja van, hogy meg sosem nevettem rajta valamiert.
Dátum: 2010.02.02. 20:59:11
Idézet: Damage - 2010.02.02. 17:07:08
Szerintem valami bug lehet, hogy minden ex-khatif tag az olymposba menekül.
Más zöld szövetség nincs, na.
Rá vannak kényszerítve.


ezt most valoban nem ertem. azt akarod mondani, hogy meg azt is el akarod velem hitetni, hogy a 2 vagy 3 emberbol az egyik, aki rajtatok kivul kapott medalt, es koztudottan nem lassu szerverre kerte, alapitott egy khatifok szovetseget, hogy gunyolodjon rajtuk, es aztan majd fuzionaljanak a foszovivel? ugyan maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar. Lecso szavajarasaval elve 'komolytalan'.
Dátum: 2010.02.02. 20:56:05
a nap folyaman rengetegszer probalkoztam azt a jo par gorogot ott a 141 TOvel csapni, egyetlen egyszer sem sikerult. vagy nem volt eleg EP vagy "0 LE-t szereznel tole". fuggetlenul attol, hogy en (meg rajtam kivul az egesz szerver) mit gondolok, kik azok, ez kombinalva azzal, hogy nincs ehhez megfelelo szamu vereseguk, es alig vittek abbol, amit szakira gyujtenek, rendkivul gyanus. jelenteni akartam, de mar megtettek helyettem, ha minden igaz.
na nem mintha lenne szankcio, mert ugyebar csokosak.
Dátum: 2010.02.02. 16:59:28
nagy valoszinuseggel a khatifokra gondol, merthogy megint indult egy ilyen szovi, amit egy dicsoseg medalos valaki alapitott. ugye nem kell tovabb mondanom..? ne legy buta. megint teged parodizalnak, latnod kellene a szovi adatlapjat. merthogy toletek csak egy dicsoseg medalos volt, es az qly, aki ugyebar v1-re kerte azt.
Dátum: 2010.02.02. 16:40:53
reszemrol rendben. had dorgolje az orrom ala, ha mar olyat is tudsz szerezni. melyik orszag hadat kered meg ra? Lecso, had ram! had fejezzem be, amit elkezdtem!

ahhoz kepest, hogy nem ti vagytok, had mondjam, egesz szep szamban ugrotok ra.
Dátum: 2010.02.02. 16:18:17
hoppa, mit talaltam meg gyanusnak! nicsak, a veresegek toplistanak a kornyeken sincs olympusos, mig az osszes rivalis szovi agyon van verve. igazan derek dolog egyszerre mindenkinek 4 karakterrel jatszani, en nem tudnam megcsinalni. na jo, ebbol egy csak kemkari, azt ne szamoljuk.
kerdeztek tolem levelben, hogy mi bajom van veletek. semmi az egvilagon, en szeretlek titeket, csak irrital, hogy ilyen kis hiperratyik vagytok, ennyi. ahogy latom, par karakterlapon mar ezt meguzentek nektek, en csak bealltam a sorba, mert ilyen birkaszellemu vagyok.
Dátum: 2010.02.02. 15:49:01
hoppa, egy kicsit hangosan elmelkedtem. sebaj.
Oldal: 1234