Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Izdubar

Oldal: 123456
hagyjuk már...a stílusom magánügy.

am nézd meg őket, mindet érdemes.

3nak az "alapmüfaja" horror, a Báthorynak meg semmi köze a horrorhoz, a filmk. tévesen írja.
az édeni tó a netmozin fut ilyen néven, ebbe talán beleköthetett volna, de nem ebbe kötött bele...hanem azt hitte a hülyéje h a Báthory is horror. érted?

a madárijesztők egy "cult" horror az usában 88ból, az eden lake az év horrorja 2009ben, az árva is 2009es horror. én nem a filmkatalógusból vagy a portról vagy a wikiből írom a kérdéseim, hanem a fejemből. ráadásul ezt pont a szakterületemből, média menedzser vagyok...

ne akard már megmagyarázni h márpedig a zöld az lila, mert a zöld az zöld. mindent meg lehet magyarázni és itt mindent meg is magyaráztok, de ettől a tények tények.


Eddigi kérdéseid értékelései: 15 jó, 5 rossz, 0 törölni.
az 5 rosszból 3 jó, ami rossz azt én is elismerem, tudom a kritériumokat.

további jó játékot! és kösz azért.
ne pontozgass, válaszolj inkább te tetü, igen TE!
(IP )
sokan a kvízÉRTÉKELÉS miatt hagyják abba...SOKAN MEG CSAK AZÉRT JÁTSZANAK, H VÁLASZOLGASSANAK a kvízre, ennek sincs sok értelme...vagy külön kéne választani, vagy normálisan csinálni!
Idézet: Craslorg - 2010.02.17. 16:01:45
Egy műfajt nem lehet egzakt módon megállapítani. Hol így írják, hol úgy, pláne, ha a filme mind a két oldalra igaz lehet. A "nem illik" típusú kérdések emiatt sem jók, bár itt adtál támpontot, ami pozitív, de a filmek között ez messze nem egyértelmű.



Igen, szándékosan adtam támpontot(müfaj), h a kérdéstipusba ne lehessen belekötni, de a buzi mégis belekötött, mert rosszindulatú, végig se gondolja, csak rutinból csinálja...én meg kezdem elveszteni a fejem . Ez a 3. ilyen eset!!!

Ja és mint írtam a Báthory NEM horror, hanem történelmi dráma, a filmkatalógus annyira sem hiteles, mint a wikipédia.
S azért igazán jó a kérdés, mert becsapós kicsit, a véres legenda miatt, illetve a Grófnő c. film miatt, ami horror. Direkt ez is.

Úgy látszik túlértékeltem az értékelőket, újfent.

Csak azt szeretném ha legalább 1x ideírna az ilyen, h bocs fain volt a kérdés, én értékeltem rosszul. Sztem ilyen nem lesz. 2 gladiatusos ismerősöm pl a hülye értékelők miatt hagyta abba a játékot...amúgy mindegyik diplomás, egyikük tanár...

Nem bírom az igazságtalanságot, ilyenkor becsavarodok.
Figyelj öcsém, a reakciód sokmindent elárul ám...

Igaz csak gyors reagáltam, igaz nincs benne a válasz, sőt utólag ez a becsapósság tetszik is benne.

Még a Szabó Magdás példád is jó, bár túl lesarkított...én még ilyennel nem találkoztam...de az meg már egyenesen nevetséges, h leírod, h sztem a vezetéknevek kellenének csak....te a végletek embere vagy...szerintem hagyd a kérdéseket...én is hagylak, ez is sok volt rád.
a filmatalógust felhasználók szerkesztik, tényleg nem horror, összekeverték a grófnővel.

de am köszi a hsz-t és értékelem a fáradozást h utánuk is néztél, nekem már ezért megérte.
am ha érdkel a Báthory:
http://www.novamov.com/video/jnalcx4epprz6 (online nézhető)
üdv
a Báthory történelmi dráma és nagyon jó, kötelezővé tenném minden magyar iskolásnak. Pont azt a téveszmét igyekszik eloszlatni, ami a Grófnő címü filmben van Báthory Erzébetről, ami horror.
Ezért jó a kérdés, mert icipicit becsapós, aki nem gondolkodik rajta.
A másik 3 igazi horror és nem a szarabb fajtából. Az édeni tó az év horrorja is lett pl. Ezt az 1 magyar címét találtam.
Melyik film nem illik a sorba műfaja alapján?

Madárijesztők
Az édeni tó
Báthory
Az árva

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
am ez sztem se jó, de nem is a heyesírás miatt....
a kérdésben benne van a válasz, így bugyuta az egész, tele van felesleges infókkal, túlzásnak érzem pl a válaszoknál feltüntetni a szül helyeket, éveket...
FONTOS, KÉREM AZ ILLETÉKEST REAGÁLJON!

ÚGY LÁTOM megint vmi a jó kérdésekhez nem konyító nyikhaj értékelt 2 NAP UTÁN...SAJNOS.

Melyik film nem illik a sorba műfaja alapján?

Madárijesztők
Az édeni tó
Báthory
Az árva

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Dátum: 2009.12.07. 17:42:20
Lehet az volt a gond, én nem tudom már.
De mondom az az érdekes, hogy abban a pillanatban, mikor beléptem a BAJNOKI VIADAL-ba még ott volt, nem vártam semmit, ráklikkeltem, olyan volt mintha jó lenne minden, vártam a bajnoki eredményét aztán nyista...
Ez van, részemről le is zártam, beírtam ide, gondoltam veszíteni nem veszítek vele.

kösz hogy gondolkodtál rajta.
Dátum: 2009.12.07. 15:02:10
Idézet: Mortimer - 2009.12.07. 14:26:27
Ha jelentkeztél volna látnál viadal csatákat.

Nem kellett volna ennyire kimérned az időpontot, valószínűleg lecsúsztál róla.


Pont ezt írom, ez a hiba...jelentkeztem, de nincsenek ott a csaták és nincs eredmény se. HIBA.
23:57-kor jelentkeztem, ki volt írva még pirossal a kép alatt, hogy "még nem jelentkeztem az aktuális viadalra", rámentem, hogy Bajnoki Viadal, ott a sárga NEVEZÉS gombra. Elfogadta, ezután már nem volt ott a kép alatt az a szöveg se, gondolom, mert NEVEZTEM.
Gondolom utána is lehet nézni.

De az is lehet, hogy igazad van. Nem tudom, lehet előbb lezárták a nevezést, lehet más is járt így, lehet nem, nem tudom. Az én órám az mindig pontos, ez tuti, muszáj a munkámból kifolyólag is.
Gondoltam szólok, hátha tényleg kiderül az oka és hátha kárpótolnak valamivel...de nem annyira lényeg...kezdek úgyis elkedvetlenedni.

A minap mondom kipróbálom a premium tagságot is, erre másnap este leállt a szerver, mikor általában mindig este, éjjel játszom...tudom, ha jobban figyelek ezt lehetett tudni előre.
Dátum: 2009.12.07. 14:21:37
ja mondom is, Én viccnek szántam.

De maga a dolog az komoly: Tényleg JELENTKEZTEM és tényleg NINCS OTT AZ EREDMÉNY.
Ez meg azért nem mindegy...ennek gondolom utána is lehet nézni, itt valami hiba van.

Köszönöm.
Dátum: 2009.12.07. 14:18:14
Eleinte tényleg zavart, azért nézem mindig.
Most már azért nézem, mert érdekel az állás. Mondom: a "közellenség" nagyon tetszik, mert Dillingerre hajaz.
Dátum: 2009.12.07. 13:14:39
FaustOne,
ment a rate down!
Kérlek te is pontozz le engem, én is szeretnék KÖZELLENSÉG lenni, mint anno John Dillinger!
Dátum: 2009.12.07. 13:05:44
Nyugodtan pontozzatok le, engen nem zavar, sőt: inspirál!

Most lenne egy tényleg valódi problémám, a szövetségünk egyik tagja szólt, hogy ezt mindenképp jelezzem:
a dec. 4-i bajnoki viadallal kapcsolatos. Hiába neveztem, nekem nincs ott az eredmény...
Direkt kivártam a megfelelő pillanatot, a lejárat előtt néhány perccel adtam le a nevezést, de még ott volt a "NEVEZÉS" gomb és LE IS ADTAM.
Az egy dolog, hogy a LE-t se kaptam meg, de esélyem is lett volna nyerni...(ha nem is túl nagy, szintemen 10. vagyok)

Szeretnék egy bajnoki medált kárpótlásként... Azt hiszem ez a minimum.
(először viccnek szántam, de többen mondták, hogy ez nem vicc)

üdv
Dátum: 2009.12.07. 09:05:11
Köszönöm, megvan.
Tudom: én meg türelmetlen és idegesítő vagyok.
Dátum: 2009.12.07. 08:27:51
Kezd idegesíteni a dolog!
Péntek délelőtt 10kor feltöltöttem magamról egy képet és még mindig sehol. Ez így már kicsit túlzás.
Először vagyok premium tag...erre még a szerver is leáll fél napra....igaz az tudvalevő volt.
Marha jó a játék, a történet, ez a világ, de a megvalósítása néhány dologban amatőr és így túlontúl idegesítő. Ezt sokan elmondják itt, de ezen nem megsértődni és nem hülyének nézni kellene a tisztelt felhasználókat kedves urak, hölgyek, hanem elismerni és tenni ellene.
Jöhet a rate down! Én azt kamázom.

ui: Képügyben várhatok valami változást vagy töltsem fel esetleg újra...??
Dátum: 2009.12.04. 14:54:26
Köszönöm szépen.
Dátum: 2009.12.04. 14:27:52
Már kb 3 órája feltöltöttem egy képet, de nem jelent még meg...
Ennek mi lehet az oka? Ez normális?
Oldal: 123456