Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vodkaslecso

Dátum: 2009.09.03. 16:12:24
vszeg gugliban rakerestel "Fülig Jimmy"-re, es onnan tudod, hogy Rejtő Jenő egyik hires karaktere.

ellenben ha olvastal volna Rejtőt, akkor tisztaban lenne vele, hogy a P. Howard az egyik iroi alneve.

ja, es habar ez neked nyilvan meglepo lesz, de magyar iro, nem kulfoldi.
Dátum: 2009.09.03. 10:17:58
olvasd el a hireket, ujitasokat, es akkor rajossz, hogy miert nem default 5-rol indul a hozzaszolasod!

egyebkent meg engem speciel nem igazan erdekel, hogy milyen vegzetur-forum-statuszban szeretsz lenni.

meg egyebkent se ird ide, ez nem az a forum.
Dátum: 2009.09.03. 09:40:43
Idézet: Awenhai - 2009.09.03. 09:29:10
Szervusztok!

Vodkáslecsó: Futni fut... de azzal te fügefalevelet sem érsz. Velük viszont már tudsz dolgozni a gépen.


hja, jogos :] habar ha mar valasztani kene, akkor inkabb az eger nelkul vagyok meg szivesebben :] volt mar ra pelda, hogy hazavittem valamiert az egeret s masnap anelkul kuzdottem melohelyen. fel nap alatt hozza lehet szokni :]

egyebkent van egy olyan erzesem, hogy a leanyzo/fiatalember notebookra gondolt, raadasul webcamerasra.

mindenesetre a kerdes tovabbra is rossz, pontatlan. es (es-sel nem kezdunk mondatot vodkaslecso!) a tobbi eszreveteled is ok.
Dátum: 2009.09.03. 09:30:11
Idézet: Kisatilla - 2009.09.03. 08:42:13
Kinek vagy minek a neve ez: Kileaula?
Egy Hawaii vulkáné.
Egy Török ételé.
Egy kémiai reakcióé.
Egy Nigériai népzenészé.


Egyik válasz sem adható a kérdésre.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Mauna_Loa


EDIT: .
Dátum: 2009.09.03. 09:27:23
plusz eger es billentyuzet nelkul is vigan fut egy szamitogep. tehat a kerdes nem siman rossz, hanem nagyon
Idézet: Lanmandragoran - 2009.08.29. 21:52:36
A X-XI. században, Magyarország kereszténnyé válásakor több nagy templomot is alapítottak a Dunántúl északi részén. De melyik volt az első?

Tihanyi apátság, melynek alapítólevele az első írott nyelvemlékünk.
Székesfehérvári Szent István Bazilika, mely a királyok koronázó helye volt évszázadokon keresztül.
Pannonhalmi apátság, melynek falaiban közel ezer éves freskó- és falmaradványok láthatóak.
Veszprémi Szent Mihály-székesegyház, melynek legkorábbi ábrázolása a királyi paláston látható.


a kerdes arra utal, hogy melyik volt az elso templom

az apatsag es a templom viszont nem ugyanaz, tehat kapasbol harom rossz valaszt velek felfedezni.

a kerdes tehat torlendo.

apatsag = apat iranyitotta kolostor a 11. szazadtol. hogy mi mas van meg a templomon kivul egy kolostorban, annak olvass szepen utana, nem szaporitom a szot.
Dátum: 2009.09.02. 15:17:29
Idézet: Máté96 - 2009.09.02. 14:49:15
Mi az a bajonett?

francia kenyér
tánccsoport
fegyver
indiai táncosnő


igazából a fegyvernek egy része, módosítandó kérdés.


szurofegyver. onmagaban hasznalva is fajdalmas cucc lehet.
Idézet: Lanmandragoran - 2009.09.02. 13:55:16
Ne tegyen fel helyesírási kérést, aki nem tudja hogy a mondatot nagy betűvel kezdjük.


a felszolito mondatok vegen pedig felkialtojel
Dátum: 2009.09.02. 13:17:07
Mi lesz a lovagból, ha elüti az úthenger?
lemezlovas, furnérlemez, asztallap, kátránypapír

megaLOL!!! en miert nem kapok ilyen kerdeseket?
Dátum: 2009.09.02. 12:42:11
Szervusztok!

szia

Vodkáslecsó: Ha elfogadod, hogy a tagadó válasz is megfelelő rossz válasz, akkor a még mindig túl alacsony szintet olyan mélységbe viszed le, ahonnan már a bányabéka hátsóját is csak csillagászati látcsővel vizsgálgathatjuk.

ertem.

Ráadásul még sportkérdés is, amiből sok van.

es? kovesd a sportot is! raadasul nem Geoffrey-Gikuni Ndungu kenyai futorol, hanem Michael Phelpsrol kerdeztek.

Nem hiszem, hogy ez az első próbálkozása.

hinni a templomban kell.

És nincs három értékelhető rossz válasza, csak kettő, ezért a kérdés mindenképpen törlendő, a javítást nem érdemli meg.

amen.
Dátum: 2009.09.02. 12:16:52
Idézet: Awenhai - 2009.09.02. 12:07:44
Szervusztok!

Hány olimpiai bajnoki címet szerzett 2008-ban Michael Phelps?

7
egyet sem
5
8

Ha nem nyert, ne kérdezd... Törlendő, kérdező tiltandó.


bakker, milyen gonosz vagy mar, hogy egybol tiltanad szegeny kerdezot.

pedig ez egy jo kerdes, annyit kell csak modositani a valaszoknal, hogy >>> 7, 0, 5, 8

EDIT: helyes, pontosabban helytelen iras.
Dátum: 2009.09.02. 12:05:31
Idézet: Rozmi - 2009.09.02. 12:03:35
Csak gratulálni tudok a kérdés feltevőjének

Hogy hivják Gyözike kissebik lányát?
Rozssa
Virág
Tulipán
Evelin


szanalmas.
Dátum: 2009.09.02. 11:33:38
Te egyebkent abba a csapatba tartozol, amelyik ertekeli a kerdeseket?

nem

Mert akkor kezdem mar atlatni a dolgokat...

nem

Ha igen, akkor tovabbra sem valaszoltal arra, h mi szamit foetkezesnek.


de. es meg egyszer: Magyarorszagon az ebed szamit foetkezesnek.

En felvetettem egy kerdest, elmondtam, h szerintem h van, kaptam ra egy altalanos valaszt, majd azt, h meg en kotozkodok...

igen

Joideje nem teszek fel kerdeseket a jatekban, de ha a segito szandeku hszre ilyen reakcio erkezik, akkor ezentul ezzel sem kell foglalkoznom mar. Tovabbi szep napot, jo forumozgatast!

koszke, viszont!
Dátum: 2009.09.02. 11:27:05
igy szolott vala a nagyfonok valaha: "Ezentúl ide várjuk a hibás kvízkérdésekkel kapcsolatos hozzászólásokat."

az, hogy a kvizekkerdesekkel kapcsolatos hozzaszolasokat probalom cafolni vagy igazolni, az nem off.

egyaltalan nem szukseges, hogy minden postban legyen egy kvizkerdes.

edit: kiegeszites: ha nem szeretnel itt irogani nekem, irhatsz nekem privatban is. arra is valaszolok.
Dátum: 2009.09.02. 11:22:33
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 11:21:03
Idézet: Vodkaslecso - 2009.09.02. 10:45:01
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem


Mi pedig lekvarral esszuk a bundaskenyeret. Akkor ezekszerint Ti is?
Valami konkretabb valaszra szamitottam...
Ha kiveszel egy szallodai szobat, ott 3 foetkezest rendelhetsz meg:
-reggeli
-ebed
-vacsora

Ezeken tul szoktunk beszelni meg tizorairol, uzsonnarol, amik ugye nem foetkezesek.


nalunk = Magyarorszagon. de ezt te is tudod, csak szerettel volna kotekedni, ami persze engem nem hat meg
Dátum: 2009.09.02. 11:21:19
valoban vannak off hozzaszolasaim, de amelyikre te az iment reflektaltal az pont nem volt az. hanem valasz Moderator kerdesere/felszolitasara. raadasul epito jellegu. csak nem fejtettem ki bovebben, gondoltam jot tesz neki, ha utanaolvas.

egyebirant Quint terjedelmes postjara sem egyesevel valaszoltam (pedig megtehettem volna, nem szabalyellenes), hanem ugyesen osszegyujtottem az eszreveteleimet es egyben prezentaltam.

tessek megveregetni a vallam
Dátum: 2009.09.02. 10:45:01
Idézet: Moderator - 2009.09.02. 10:21:19
Melyik a főétkezés?
ebéd
vacsora
uzsonna
reggeli

Javitsatok ki, de en ugy tudom, h reggeli, ebed, vacsora.


nalunk az ebed. de a reggeli semmikepp sem
Dátum: 2009.09.02. 10:41:53
Idézet: Quint - 2009.09.02. 10:39:08
Idézet: Awenhai - 2009.09.02. 10:34:33
Szervusztok!

Quint: Vodkáslecsó hozzászólásával csak egyetlen ponton értek egyet: A Wiki, pont azért, mert minden marha (én is) belekarmolhat, nem megbízható forrás. Ha a Wiki, és egy átlagszörfös számára szerkeszthetetlen oldal azonos dolgot állít, már meggondolható az információ, ha sok nem szerkeszthető oldal van a Wikivel azonos véleményen, akkor valós az infó.


Így igaz, ezért is szoktam többfelé is keresgélni információkért, de ide nem írom le, mert minek, ha eléggé alátámasztható más források alapján is amit a wiki állít.


tessek csak leirni, szeretunk muvelodni
Dátum: 2009.09.02. 10:41:17
Idézet: Quint - 2009.09.02. 10:36:55
Jó, hát azért is írom sokszor, hogy ha valakinek van más forrása, akkor jelezze... De azért sokszor józan paraszti ésszel is el lehet dönteni, hogy melyik információ korrekt, főleg ha több nyelven is ugyanazt találod a wikin. (ugyanis a különböző nyelvű oldalait nem föltétlenül ugyanazok az emberek szerkesztik, sőt! ráadásul nem is mindig ugyanaz van minden oldalon, szóval ebből a szempontból nem kell kötekedned, teljesen tiszában vagyok azzal, hogy mire jó a wiki)


orommel hallom. mar megerte felkelnem
Dátum: 2009.09.02. 10:32:16
nincs bajom a wikivel, en is hasznalom, nap mint nap. jo is, szeretem is.

de azert nem art az egeszseges szkepticizmus, hiszen azt is csak emberek szerkesztik... raadasul barki belenyulhat.