Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vodkaslecso

Idézet: Vodkaslecso - 2010.03.11. 19:41:21
elvezni kell az amitastechnikat, ennyi

aki nem teszi, sot, meg kampanyol is ellene, igy jart.

rettento szomoru


eheh. amitastechnika again.

szepen leddosoltak a szervert ;]
elvezni kell az amitastechnikat, ennyi

aki nem teszi, sot, meg kampanyol is ellene, igy jart.

rettento szomoru
pedig en bizony rettento jol mulatok.
Idézet: KurahBereth - 2010.03.11. 13:42:55
Tehát ezek szerint a játékosok többsége aki nem használ skriptet az retardált?
Vagy aki kimeri mondani a véleményét az sírás és kussoljon?


nem.

aki nem tudja, hogy leteznek scriptek / oldalak, ahol a kerdesek vannak, azok a retardaltak.

foleg ugy, hogy utana itt rinyalnak, h ok ezt eddig me'r nem tudtak...
Idézet: Craslorg - 2010.03.11. 13:28:33
A játék másfél éve fut, milyen több évről beszélsz?

Mellesleg a script nyitott, mindenki által hozzáférhető, azaz bárki használhatta volna eddig is. Mi a gond? Ja, hogy nem keresett ilyet az ember? Ez lehet gond, nekem sincs türelmem telepítgetni a gmajmot és a szkriptet, de ettől még csinálhattam volna. Csak én szeretem a kvízeket olvasni.


sok retard most ebredt ra, hogy tobb ezer elelmesebb ember van naluk.

aztan most szepen sir a szajuk, mi pedig igencsak jol mulatunk :]
Idézet: Rodriguez - 2010.03.11. 09:24:41
Azért megy a terelés arra, hogy az olimpia alatt nem fér az adatbázishoz aki kvizadmin. Viszont nem erről van szó, hanem arról, hogy a v4en folyamatosan hozzáférhet, 2hetente 2 nap kivételével, így az olyan kérdésre is adhat jó választ, ahol nem a jó válasz a helyes, hanem egy tévesen bejelölt van jóként feltüntetve.

Szerintem egyszerűen oda kell adni Kocosnak a csillagot minden v4en, és megszüntetni a kategóriát, akkor nincs ez a vita felelslegesen.

Vodkaslecso: Nem értem mire túráztatod magad, azért mert valaki névvel vállalja a véleményét, szerintem semmi gond nincs vele. ez rólad már kevésbé mondható el. Inkább te vagy szánalmas.


jo hat nem erted, de nem is vartam mast
a legszanalmasabb egyebkent az, hogy Xena neven, noi profilu regisztracioval, Juhász László neven irsz nyilt levelet.

LOL
nincs ertelme tovabb boncolgatni a temat. nem lesz semmifele valtoztatas, Xena ugyanazt szajkozza, ahelyett hogy a lexikonokat bujna, vagy megtanulna guglizni.

velem meg valoban kar foglalkoznod, hisz' nem tudnad magad eszervekkel megvedeni, ujra es ujra megkontraznalak. ehehe
Idézet: Miklós - 2010.03.10. 14:39:31
4. világ kontra kvíz adminság:
A kvíz admini státuszban természetesen elvben benne van a visszaélés lehetősége, ezért sem tudnak a kvíz adminok a kvíz olimpia alatt az adatbázishoz hozzáférni. Ettől függetlenül, én megbizom bennük, és tudom, hogy Kócos nem élt vissza a státuszával. Már csak azért sem lehet ebből probléma, mert a kérdésekre a választ a keresőkben, sőt, a játékosok által csinált adatbázisban is megkeresheti az, aki erre veszi a fáradtságot, nem kell kvízadminnak lennie. Játékbeli hátránnyal semmiképp sem lehet sújtani valakit csak azért, mert vállalta a kvízadminságot, nem köthetem azt ki, hogy valaki ezért nem játszhat a V4-en, vagy bizonyos díjakat nem nyerhet meg stb. Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?


meg egyebkent is tok folosleges lenne egy mukodo dolgon csak azert valtoztatni, mert valaki serelmezi, hogy keveset tud, vagy nem tud guglizni.
Idézet: Miklós - 2010.03.10. 14:39:31
4. világ kontra kvíz adminság:
A kvíz admini státuszban természetesen elvben benne van a visszaélés lehetősége, ezért sem tudnak a kvíz adminok a kvíz olimpia alatt az adatbázishoz hozzáférni. Ettől függetlenül, én megbizom bennük, és tudom, hogy Kócos nem élt vissza a státuszával. Már csak azért sem lehet ebből probléma, mert a kérdésekre a választ a keresőkben, sőt, a játékosok által csinált adatbázisban is megkeresheti az, aki erre veszi a fáradtságot, nem kell kvízadminnak lennie. Játékbeli hátránnyal semmiképp sem lehet sújtani valakit csak azért, mert vállalta a kvízadminságot, nem köthetem azt ki, hogy valaki ezért nem játszhat a V4-en, vagy bizonyos díjakat nem nyerhet meg stb. Az egyetlen lehetséges megoldás a dilemmádra, ha a V4-en megszüntetjük azt a díjat, ami a legtöbb helyes kvízkérdésért jár. Kérdés, hogy ezt akarjátok-e?


nem akarjuk.

egyebkent is az csak Xena allitasa, hogy Ronin = Kocos, ezt semmi sem bizonyitja.
Idézet: Xena - 2010.03.10. 05:24:38
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak."

A játék tisztasága sérült azáltal (már az előző világon is, ahol hiába emeltük fel "szavunkat"!), hogy az egyik játékos kvízmesterként -hozzáférve a játék központi kvízadatbázisához- "kottából kvízelhet" (ezáltal győz és így +1 százalékos medálhoz jut!), a másik meg nem!
A témával egyelőre nem foglalkozik senki, így jobb ötletem nem lévén megismételném a tegnapi hozzászólást!
Egyetlen "játékszolgáltató" sem engedheti meg magának, hogy a játékosok között nem teremt egyenlő feltételeket -a nyitó hozzászólás eszméjét (mely egyébként minden játék alapja!) is sárba tiporva!-, pláne hogy belőlük (is) él és nem csak 1 konkrét személyből, kinek (csakúgy mint az előző versenyszerveren) megrendezi a 4. világ kvízversenyét!


az volna a leghelyesebb, ha nem itt sirna a szad, hanem elhaladnal tova a konyvtarba.

es akkor te is tudhatnad a kerdesekre a valaszt.

te olyan tipikus nyomorek lehetsz, akit halalra szopatnak az iskolaban
Idézet: Xena - 2010.03.09. 08:16:27
Nyílt levél a Végzetúr stábjának!

A 4. világon, a kvíz kategóriában jelenleg vezető (most éppen) Ronin nevű játékos kvízadminként hozzáférhet a játék központi kvízadatbázisához (szabadon puskázhat!), így jogosulatlan előnyt élvez a többi játékossal szemben!
Az előző világ végén több játékostársammal egyetemben felhívtuk a stáb figyelmét e visszaélésre! El is vették tőle a jogosulatlanul megszerzett medált de máig rejtélyes okból visszakapta!
Úgy vélem -és nem vagyok ezzel egyedül(!)- hogy a fenti visszaélés feletti "szemet hunyás" ezernyi játékos arcul csapása, még akkor is, ha fent nevezett játékos aranyat sz....!

Ezúton kérem a stábot -még a versenyszerver első felében!-, hogy az előző versenyszerveren megtörténhetett, máig meg nem magyarázott "gyalázatot" ne engedje megismétlődni, ergo ne értékelje Ronin nevű játékos teljesítményét a kvízverseny végeredményénél!
Továbbá: amennyiben van logikus magyarázat a fent nevezett játékos előző világon elért, "kvízgyőzelme" jutalmául kapott medál visszaadására, azt nyilván játékostársaimmal együtt szívesen elolvasnánk!

Végezetül idéznék Miklós -e topic-ot nyitó- hozzászólásából:
"A leglényegesebb, hogy szeretnénk megőrizni a játék tisztaságát, és fair versenyt biztosítani minden játékosnak".

Talán mégsem ez a leglényegesebb!?

Maradok tisztelettel: Juhász László


Nyilt level Xena-nak!

Igazan retardalt vagy.

Maradok tisztelettel:

my name is lecso. vodkaslecso :]
Dátum: 2010.02.16. 17:11:47
Idézet: Semelyik - 2010.02.16. 15:45:07
Egyébként az, hogy a fogas és a süllő ugyanaz a hal, az szerintem nem lenne spec horgászos; amolyan tájékozottsági mégha nem is műveltségi. De nem ebben a formában.
Hanem például:

Az alábbiak közül melyik két hal ugyanaz a faj?

fogas-süllő
ponty-compó
kárász-naphal
angolna-busa


Vagy:

Melyik szó jelöli gyakorlatilag ugyanazt a halfajt, mint a fogas?

süllő
csík
keszeg
durbincs


a kerdesek jok, ott mar azt irod, h ua. a 'faj'. viszont az elso mondatod helytelen: "a fogas és a süllő ugyanaz a hal".
Dátum: 2010.02.16. 17:08:41
Idézet: Endyr - 2010.02.16. 12:08:42
Mi a különbség a fogas és a süllő között?
A fogas 1,5 kg feletti
A süllő 10 kg
Nincs különbség
A fogas 1,5 kg alatti

Ismet egy remek horgaszos kerdes, szinten le lehet huzni a WCn.

Egyebkent meg sztem az a kulonbseg, h a sullot megeszem a fogasra meg a kabatom akasztom.


ez van, ha valaki a gep elott gubbaszt, s nem a folyoparton :]

eljenek a pecasok!!!
Dátum: 2010.02.14. 22:47:06
Idézet: Yetike77 - 2010.02.14. 09:47:45

Mit jelölünk a matatematikában " lg "-vel?
A 2 alapú logaritmust
A 10 alapú logaritmust
Nincs ilyen jelölés
A természetes alapú logaritmust


Hülye vagyok! Fogalmam sincs, nem hiszem hogy tudni kéne! ráadásul nem matamatika, hanem matematika!


s ezt most tanusitottad is. haladjal szepen matek orara!
Dátum: 2010.02.14. 22:43:50
Idézet: Akara - 2010.02.14. 22:26:16
Van egy olyan kérdés is, hogy melyik településhez köthető a Művészetek Völgye.

A helyes válasz Kapolcs lenne, ez szerepel is a lehetőségek közt - helyes válasznak a kérdés írója mégis Veszprémet adta meg. Utána néztem - biztos, ami biztos alapon -, és igazam van: http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C5%B1v%C3%A9szetek_V%C3%B6lgye


a kerdes iroja nem kulturleny. ennyi.

mondjuk neked meg utana kellett nezned, hiba.
Dátum: 2010.02.14. 22:42:57
Melyik nem állat az alábbiak közül?

Alka
Gaur
Krill
Untar

a gyoker..
Dátum: 2010.02.10. 14:36:28
Idézet: Systen - 2010.02.10. 11:10:58
Wikibe:
"A legújabb kutatások szerint a magyarok a 670-es években, a Kuvrat-féle onogur-bolgár birodalom felbomlása után költöztek Etelközbe"
Kinek mit tanítanak, régen volt már... az ilyen bizonytalan dolgokat nem kéne benne hagyni szerintem.


"WIKIBE"?

haladjal magyar orara, becsongettek!
Dátum: 2010.02.10. 11:09:57
ezt is megertuk
Dátum: 2010.02.09. 19:53:15
nagyon csunya ez a hatter. nagyjabol 10 perc lenne egy skinvalto modult berakni, ill. nagyjabol 29 masodperc lenne atirni a background colort.

egy sört kuldok szivesen a kemeny munka fejeben.