Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tseebe

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.25. 10:45:22
Kaptam egy ilyen kérdést: Melyik nyelvcsaládba tartozik a magyar nyelv?
A gép szerint a helyes válasz a finnugor nyelvcsalád. Nos, én is ezt jelöltem be, de ez egy hibás kérdés, jobban mondva a válasz. Ugyanis nem is olyan régi kutatásokból kiderült, hogy közünk sincs a finnugor nyelvcsaládhoz. Kérlek, olvassatok utána, és ha úgy látjátok, vegyétek ki a kérdések közül ezt. Köszönöm!
Dátum: 2008.10.28. 12:38:39
Sziasztok! Van két állatom, az egyik már legalább 4 napja folyamatosan 19/28-as életponttal, a másik kb. 2 napja 41/48-as ép-vel tengődik. Mit kellene tennem ahhoz, hogy az életpontjaik valamilyen módon növekedni kezdjenek? Hiába növelem mindig a moráljukat 100%-ra, ahogy meglátom, hogy csökkent, nem emelkedik az ép-jük. Ez miért van? Előre is köszi a választ!
Dátum: 2008.10.22. 08:33:30
Köszönöm szépen a gyors választ, és a mentő szavazatokat! Általad vagy általatok ismét "kedvelt tag" lettem! Nagyon köszönöm! xD
Dátum: 2008.10.21. 23:06:25
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy miért van a nevem előtt az a kis felhőcske, "irritáló" jelentéssel??? Eddig csak sima fórumozó voltam. Ez a felhő és az értelme mitől változik? (vagy inkább kitől? ) Előre is köszi a választ!
Dátum: 2008.10.09. 09:35:32
Hali ismét! Nos, most meg az volna a bajom, hogy eddig feltettem három kérdést a kvízbe, és legelőször mindhárom kérdésem jó értékelést kapott, meg is kaptam az érte járó lélekenergiát. Viszont most megnéztem megint, és kettő belőle "átváltozott", átíródott "Azonnal töröljétek!"-re. Hogy lehet ez, most hirtelen egyszerre meg nem jó a kérdésem? Ezért most vissza fogják vonni a LE-imat, amiket kaptam?
Dátum: 2008.10.07. 17:21:11
Hali! Megint volna egy kérdésem, amire sehol sem találtam a választ. A játékleírásban szerepel, hogy a smaragd horda játékosai hamarabb, már a második szinten tanulhatnak varázslatokat. Ezeket hogyan lehet megtanulni? És mibe kerül? Mely menüpontban lehet ezeket megtalálni? A varázslás pontosabban hogyan is működik? Csak a lélekkufártól vásárolt energialövedékek stb. számítanak varázslásnak? Előre is köszi a választ!
Dátum: 2008.10.06. 13:36:22
Köszönöm szépen!!!
Dátum: 2008.10.06. 13:22:37
Sziasztok! Elolvastam mindent a játékról, amit csak lehet, de azon átsiklottam valószínűleg, hogy a sárga gyógyitalt mire lehet használni, és hogy mit is segít az nekem. Egyszóval: minek a rövidítése a HP?
Oldal: 1