Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2014.07.31. 23:04:10
Van némi esély a világösszevonásra?

Kérdezem mindezt azért,mert V2-n lassan csend és hullaszag üti fel a fejét. Legutóbb is csak azért nem licitáltam tovább a szívósság övére, mert nem érzem azt, hogy elérem annak maximális kihasználtsági fokát, (inkább csak töredékét) pedig már három éve erre gyűjtögetek.
Dátum: 2014.05.23. 13:24:33
Mondjuk nem lett volna utolsó egy puszi pá
Dátum: 2014.05.06. 12:52:37
"első helyezett mindenképp gyémántot medált kap"

Helyesírási hiba is akad, ha átnézed erre is figyeljetek oda.
Dátum: 2014.04.11. 14:35:34
Sziasztok.

Birka felvetése elég érdekes arra nézve, hogy kötelező dolgokat kellene elvégezni, ahhoz, hogy portyázhass.

Igazából ez nálam ott dől meg, hogy felesleges tevékenységeket jelent és plusz időt vesz el. Ráadásul,ha X lé mellé jár automata X TP, akkor már eleve fölösleges a kötelező penzum. Igen értem, hogy hosszú távon így jobban korrigál a rendszer, de némi eltérést akkor is kell generálni, mert tök egyforma karaktereknek nem sok értelme van.
Ha kötelező vadászatot akartok akkor annak időhúzó tényezőjét ki kell iktatni. A vadászat időket le kell tolni a béka se**e alá a szakikon felül. Kattintásra történjen meg a vadászat. Beállíthatóan 1-10 vadászat végrehajtódik. Van erre "lötyi", de ezt be kell vezetni, mert már mindenkinek tele van vele a hócipője.

Azzal sem tudom,hogy vagytok, de tök unalmas szerintem újra és újra ugyanazokat a szakikat húzni. Nem azt mondom, hogy új játékot találjatok ki, de valami csavart vigyetek bele a szakikba. Legyen már más az élmény. A tulajdonságok jók, azon nincs mit variálni.

Kisebb szövik, viszont hatékonyabb erőkihasználás az épületeknél és az epikek ellen. Legyen szorzó a tagok számára nézve.

Valami forradalmira talán még én is beregiznék, de, ha nem találjátok fel a spanyolviaszt akkor nem én vagyok az a célcsoport akit odavonzotok a V6-ra. Sok sikert.
Dátum: 2014.03.08. 09:09:14
Látod milyen jó szemed van. FEL VAN TÜNTETVE.

Ez is időspórolásra megy az az gyorsítás. Az, hogy most CSP-be kerül vagy őskőbe tök mindegy (a szemed itt tévedett, mert nem csak CSP-ből váltható ki). Ha tudni akarod a topperek a CSP-ből kiváltható gyorsításokat kőre váltották eventek alatt, hogy több erőforrásuk szabaduljon fel hirtelen, valamint új világoknál a TP huszárok eleve az ősköves opciót választották, hogy előnyük legyen (pl: az első V4-ek).

Számomra nem egyértelmű a dolog, tehát, ha nincs odaírva akkor nem jár ezzel együtt. Ennyi. Nem nagy dolog alaposnak lenni, csak kétszer át kellene gondolni, mit is akar ez a VIP tagság. Csak egy sokadik hibára hívtam fel a figyelmet.
Dátum: 2014.03.07. 20:27:16
Nagyon logikusak vagytok, de arról sem volt szó, hogy azzal fog működni.

Hans, ha ráklikkelsz a gyorsítás menüre akkor látni fogod, hogy van olyan időspóroló opció, ami működik prém nélkül.
Dátum: 2014.03.06. 18:09:22
Szerintem meg nem, ezt alapból kellene tartalmazni a prémium funkciónak.

,de abban is biztos vagyok, hogy voltak olyan bambák és nem írták ide le, hogy ez bizony csak akkor fog működni, ha közben prémium tag vagy, ha nem akkor annyit ér, mint a huzalozott prém nélkül.

Ohh már hallom is a homlokon csapódó tenyér hangját. Elég szégyenteljes lesz, ha ezután mégis így fog működni, de majd meglássuk.
Dátum: 2014.03.01. 18:11:43
Igaz és igaz.

Az építésem alap 40 + 2 medálból és +5 eszenciából. Fertőzött voltam, most gyógyítom magam. Portya karim volt, de ennek már vége :s Csak a szerencse miatt építettem, ahogyan most is.

A kattintgatást pedig ki kell szedni. Landin is tökéletesen működött, ott a betöltött lé sokkal jobban működött. Lazán nyertem a létöltés kategóriát. Első töltésem ez volt.

DÁRR!! lvl. 70.

Fókuszálsz a manapilonon keresztül 394000 lélekenergiát (-20000000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.

Na itt ezzel megőrülnék :S. Arról nem is beszélve, hogy akinek több karija van az mekkorát tud szívni.
Dátum: 2014.02.28. 21:47:30
Tegnap klikkelgettem.

Építések: 45120

Ezzel TOP egy lettem építésben (egyelőre).

15%-ot raktam a csapdába, amivel átvette a vezetést a 75-ös kategória.

Az építésem kb 30 millával nőtt a szerencsém pedig 51-el lett nagyobb.

Kb két órába került ez a művelet 25 megás net mellett, úgy, hogy új lapot nyitogattam meg folyamatosan. Ez 957 oldal volt, ami legalább 2000 kattintással járt.

Következtetés

- Mire vége az eventnek lehet egeret kell cseréljek. :s
- Gyér a top listás jutalom ennyi kattintással nézve.
- Mi a túróért nem lehet LANDI-s felfogásban építeni a csapdát. Minimum lé -> NO LIMIT felső határral. ,ha 1600 építés a célom akkor betolok egyből annyi lét ami kell, ha a top akkor teljes erőből dolgozom rajta.


Nekem spec szerencsét kellett fejlesztenem, de ez szívás volt. Azt ki se akarom számolni mennyi időbe telt volna, ha egyesével töltögetek, amíg az oldal frissül. Mert ugyebár az a biztos. Így az is lehet pár töltés a kukába ment, mint pl sok kattos tul vagy szaki fejlesztés esetén.
Dátum: 2014.02.20. 20:08:34
Ezzel nagyon nem értek egyet.

Kivételesen ez a fétis az amit egy NON prémes is simán megszerezhet. A templom kristályból és a BU ból szerezhető fétis szinte elérhetetlen egy követ nem áldozó játékosnak. Komoly léköltség ellenében persze megoldható nekik, de ez attól sokkal könnyebb. Mivel úgysem vehetik fel a versenyt az optimalizátorokkal úgy vélem ez a megoldás, hogy jutalomként épp elérhető egy jó megoldás.

Én is jobban örültem volna egy laza fétisnek úgy, hogy mellé járna két választható jutalom, de hát ez van. Majd a végén átgondolom, hogy mit is válasszak.
Dátum: 2014.02.17. 12:54:57
Dobjunk össze nekik egy egyszerű asztali naptárra és annyi. Az se árt, ha előre karikázzuk a fontosabb dátumokat.

No, de eleget csámcsogtatok már ezen. Akkora baj azért nem történt. Én szeretek fölháborodni, de ezen valahogy sehogy sem sikerül.

Lovag jó arc. Mosolyra fakaszt. Koccolt rotty.
Dátum: 2014.02.17. 12:49:18
Ki az a Grotex admin színnel? Már egyszer láttam fönn.
Dátum: 2014.02.17. 12:29:38
Valamikor pedig kell.

Már legalább két hónapja megy a fétis ötletelés éles is egy ideje. Be is volt ígérve, hogy lehet szerezni eventeken, így semmi akadályát nem látom annak, hogy csináljanak egy spec fétist ide is.
BU-ra is összeraktak egyet. Mindenki tudta, hogy lesz Xeno event, így erőforrás is van.
Dátum: 2014.02.17. 12:21:24
Mi lesz akkor ezzel a fétissel az eventeken dologgal?

Ide is be lehetne rakni mondjuk olyan feltétellel, hogy győzz le 1000 xenót vagy 1200 at. Ne én találjam ki csak írtam két összeget. Nehéz legyen megszerezni az a lényeg.
Dátum: 2014.02.17. 10:50:22
Ebben az eventben nem lesz fétis jutalom?
Értem amit mondasz Birka, csak nem értek vele egyet.

Nekem majdhogynem tök mindegy, hogy drágább lesz a játék vagy sem. Csak egyszer veszek követ, karácsonykor egy 350-es duplázást. Ez anno elég volt bőven mindenre, most már spórolva se futja ki addig amíg szeretném. Így még lassabban fejlődöm, mert addig nem veszek új felszerelést, amíg nincs rá kövem, mert gyengülni nem fogok. Ez a játék számomra ennyit ér.

Azzal van bajom, hogy van egy szövetségem, amely mindig kb 30 főből állt. Most se kevesebb, de az elmúlt legalább négy évben ez a 30 fő kétszer cserélődött ki. Akikkel kezdtem abból csak Pale van meg. befejezések oka különböző, de tudjuk mi vezetett idáig.

Ez a játék jó. Pontosabban jó volt 5 éve. Elavult majd minden tekintetben. Ma már tankok csatáznak élőben egymással. DE, ott se különül ÍGY el a prém a non prémtől. Annyiban igen, hogy a prémes GYORSABBAN fejlődik. A jármú prémes B nem. A csak addig erősebb, amíg B el nem éri a maximális fejlettséget ugyanazon járművön, onnantól 50:50 az esély.
Faluszimulátort is emlegettél. Játszottam olyannal is, sőt még be be járok. Addig előny a prém, amíg az elején meg nem erősödsz. A jobb szervereken van lehetőség prémet és prémes funkciókat szerezned, ha jól játszol. Top egy voltam két évig egy szerveren, amin játszottam, soha nem vettem prémet, mégis 3 évre való van begyűlve. Már nem játszom csak önfenntartás szintjén, mert legyőztünk minden ellenfelet egy 20 fős csapattal. Nincs kedvem barbár falvakat építeni, így lecsúsztam a harmadik helyre. Itt nyilván az az üzlet, hogy sorban nyitják meg a világokat és az elején lehúznak pár ezer játékost, hogy mindenki prémes legyen, majd később már ingyen adják a prémet, hogy maradjanak és nyitják a következő világot.
Igen van másfajta játék, hogy mindent meg lehet venni, de ki az a barom aki olyannal játszik...

Ennek a játéknak már arculatváltás kell. Retro világ maradhat, de versenyre már nem fog kelni az újakkal. Túl sok a kötelező kattintás, ráadásul pénzért. Fejleszteni kell és reklámozni. A megmaradt játékosokat pedig megtartani. De ezt ne én találjam már ki, hogy hogyan.
Számomra szánalmas, hogy mindent kőre hegyeznek ki. Ráadásul a napi rutinnal elérték, hogy kb mindenki felélje a kiégett őskövét, hogy duplázni se lehessen, csak nyers követ venni. A lopást kinerfelték, hogy ne legyenek extrém halmozók és ők is kifogyjanak.


Szerintem lehet ezt máshogy is, de ha nektek jó akkor befogom a "pofám" és kalap emel.
Kár, hogy nem lehet megnézni, de gondolom a szokásos őskőhozadék azért megvan .

Én inkább nem kérek ilyen kötelező fejlesztést, ami csak a tovább költségeimet növelné. Épp elég dologra lehet itt már költeni, full felesleges ezt tovább tetéznetek. Ha ennyire fejleszteni akartok ne az ollót nyissátok a "prém" és a non prém között (ez már mondjuk régen nem prém funkció).
Nem láttam, de nem tetszik, amiket itt olvasok.

, de csináljatok egy teszt világot, amin csak követ lehet költeni. Kőért veszel TÖ-t, ha úgy tartja kedved. Lassan már efelé tendálunk, hogy minden valamire való karakternek fullra kell járatnia a kőhasználatot. Eddig csak a topnak kellett, de már mindenkinek, ha nem akar kuka karit.
Dátum: 2013.12.30. 19:25:06
Én úgy tudom másnap hajnalban írja jóvá neki az általad szerzett lét. Az általad termelt lé pedig onnan számít, ahonantól kezdve a kamrájába kerültél.
Ha kiszabadultál akkor az addig termelt lét elvileg nem kapja meg, ergo nullázódik a számláló,ha újra kamráz akkor onnantól indul.

Persze van itt jártasabb e téren én csak az eddig olvasottakból merítgetek.
Dátum: 2013.12.30. 13:08:28
Megjött pedig csak reggel küldtem el.
Dátum: 2013.12.30. 09:23:40
Én is utaltam, remélem beér időben. Ki lehetne tolni holnap reggel tízig és akkor tuti odaér.