Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2014.10.29. 12:29:35
Ezért írtam fentebb, (meg beszéltük is amikor Miklós kérdezte, mik legyenek az eltérések) hogy elementális fúzió, kontíniumszűkítés, kronokompenzáció, valóságformázás teljesen elavult szakértelem. Nonszensz, hogy egy órát kell várni két támadás között, ráadásul célponthiány esetén 8 órát, hogy újra ráüthess. Maxolni kell ezeket a szakikat egyből és kész.

Persze kitalálták az inspirációt, de nem fedi le ezeknek a dolgoknak a hiányát, csak bazi sok TP-t tömet a kariba.
Dátum: 2014.10.28. 23:00:40
Egyébként abból nem lesz semmi, hogy a felesleges/elavult szakikat kiveszik?

pl: elementális fúzió, kronokompenzáció, kontíniumszűkítés...
Dátum: 2014.10.28. 13:43:25
Na szép. Pont én indítottam ezt a topicot, minden nap benézek a játékba, a fórumra és még csak nem is hallottam róla. Az elején bevadásztam a "kötelező" 400-at így esélyem sem volt tudni a szavazásról. Ez nem korrekt és nem pontos eredmény.
Dátum: 2014.10.23. 13:17:10
Hűha..

Idézet: Birka - 2014.10.23. 09:03:44
Ilyen alapon minden a játékban megszerezhető karakter erősítőhatás "káros", mert "rá lehet feküdni" a megszerzésére. Ott van a megaesszencia mint tökéletes példa, vagy alacsonyabb szinteken az AF pont, esetleg a relikviakuponos relikviák, melyekre ráfeküdve extrém előnyt lehet kicsikarni a környezetedhez képest. Sőt, simán a LE/TP is káros, mivel aki erre figyel, az extrém erős lesz a környezetéhez képest,míg mások csal 1/3 annyit tudnak generálni...


Ez hatalmas bölcsesség. ..és tényleg. Ezek a karakter erősítő tulajdonságok évek (minimum 3 év) alatt generálnak akkora tápot, mint a lentebb általad említett "karakter erősítés", amely persze teljesen normális.


Idézet: Birka - 2014.10.12. 09:17:53


Az övek nem lettek "ledegradálva", mivel csatlóst bárki szerezhet magának, övet meg csak az aki kellően odatette magát karakter fejlesztésben.

Semmilyen hátrányod nincs, ha "csak" egy csatlósod van, és ő tud fejlődni. Egyetlen egy dologra kell alapvetően figyelni, hogy legyen olyan csatlós nálad kijelölve harcra, aki 250. szint alatt van. Ha ez teljesűl, akkor már csak idő kérdése, hogy az összes fétist megszerezd. (Egy kivételével az összes megszerezhető őskő nélkül is jelenleg...) Sőt megsúgom neked, hogy valszeg azok szívják meg a legjobban, akik "instant" bónuszt látva azonnal átváltottak minden fétist, különösen ha a "nagy" blökiket is beledobták a buliba.

Az én statom jelenleg:
+33 bajnoki medálból
+22 egy csatlósból
Összes megszerezhető fétis nálam (bajnokis folyamatban)
11. db 150. szint környéki "vágóállat"
habnak a tortán: "1333 csatlóskristályod van"



Namármost, például nálad megvan minden megszerezhető csatlós (talán 8-9), de nálad egyből 11 vágóállat van raktáron, mivel számítasz a további csatlósokra. Amire talán kevesen,de bölcs vagy és előre gyártottad őket.

,ha akarod megállhatsz egy helyben és addig kenelezel, amíg el nem érik a kívánt szintet és TK-val feltolod mind a max csatlósítható szintre. Átváltod és bádábumm kaptam csatlós*25 öt mindenre, végülis kb fél év csatlósszerző körút után.

Ezután mivel megvan mind, majd mondod, hogy nincs mit fejleszteni adjanak még csatlóst, vagy átállsz a túl opterek táborába, hogy ez mégiscsak rossz ötlet volt, valahogy nerfeljük meg ezután, nekem már úgyis megvan.

Nem akarok nagyon belepofázni, de ezután aki még erősebb karit akar akkor az megáll a szintjén és kenelezi a befogott állatokat fél évig és no játék mellett hirtelen beerősödik és jöhet a duma, hogy a nagyon OP-k leálltak így erősíteni magukat. Eddig csak térkapuztak, de már az se éri meg ehhez képest.

A színvonal zuhan az ilyen remek ötletek pedig csak erősítik az optimális kényszer utakat. Senki nem akar egyből kivégződni. Kb fél éve szándékosan nem portyázom, mert az én karakterem is túl erős és egyből kivégzi a szintem környéki karikat. Elegem lett az ócsároló üzenetekből, de ezen remek fejlesztések nekem sem hagynak egyéb választást,ha folytatni akarom és elől szeretnék maradni. Le kell álljak fél évre "edzeni". Bravó. ..és ez sajnos minden valamire való karira igaz lesz, vagy csak pofozni való bokszzsák lesz.
Dátum: 2014.10.11. 23:01:51
Sziasztok.

Nem tudom, hogy vagytok vele, de ez a csatlós fétises dolog mocskosul el lett szállva. Reméltem, hogy valahol gátat szabnak neki, de ez már túlzás.

Mindenféle befizetés mellé osztogatnak már, szüreti, napkristály, eventek és a többi mellé. Ezért néhol keményen fizetni kell néhol pedig napi aktivitás szükséges persze fizetés mellett. Én erre nem igazán voltam hajlandó áldozni és nem is fogok. A napkristályokból se jött össze csak 81. Kihagytam egy két napot és persze nem fizettem követ érte. A szüretibe már bele se fogtam.

A lényeg, hogy erős karakterem van több tucat bajnoki és kíváncsiságból végiggömböztem a környezetem há há. A huszon övemet jó négy év alatt nyertem össze és ad két tucat bónt mindenre. A csatlósok kb egy éve lehetnek játékban és találtam olyat akinek minden tulajdonságára ad 80 pluszt. Természetesen ennek nincs vége, hisz táplálódnak bő nyállal. Majd jön a halloween meg a húsvéti fétis és így tovább.

Lényegében elbaszták. Nincs korlátja az egésznek. Teljesen ledegradálja az övek lényegét, túl sokat számít bele a kari erejébe, már jobban megéri levágni a top állatokat fétissel, amikre eleve sokat költöttem és régi kedvenceim.

Hol a határa ennek? Vagy csak Én látom így?
Dátum: 2014.10.02. 18:58:34
A jutalmak elrendezése kicsit fura, hogy az első relikek balról jobbra erősödnek a végén pedig jobbról balra.
Dátum: 2014.09.28. 09:29:01
Valamit kezdjetek az energiakristályosítóval is. Ha jól emlékszem négy éve amikor elkezdtük építeni bazi sok sima kő kellett bele, hogy haladjon is. Akkor még kincs volt a kiégett, mert mindenki duplázta.

Tudom, hogy lehetetlen kérés, de a harcrendszer iszonyat ódivatú. Némi mozgáskoordinációt bele lehetne vinni, mint pl a S&F-ben. Nem tűnik bonyolultnak, főleg egy "szupergyors szerveren" .

Gyorsítsunk mindenen. Ki a felesleges szakikkal, mindenki kapjon egyből "időprízmát".

Valahogy érjétek el, hogy a TP jutalom legyen.
Dátum: 2014.09.12. 18:06:11
Igazad lehet csak 24-et sikerült megtartani.

,ha az ellenfelek "megengedik", hogy ennyit foglaljunk akkor miért ne.
Dátum: 2014.09.11. 13:58:12
Azt hiszem kezdjük érteni. Köszi.


Dátum: 2014.09.09. 18:37:11
Tehát..

Minél többet ütünk annál nehezebb a százalékokat befolyásolni?
Mitől csökken másnapra a százalék?

Én úgy láttam a százalékos arány teljesen másodlagos vagy harmadlagos. Az első számú szempont az egymás ellen elfoglalt mezők száma, tehát, ha megnyertük az első négyest ott kaptunk négy pontot. Összekerültünk egy másik négy pontossal. Itt egymás ellen ugyanúgy teljesítünk, szerzünk mindketten 70-70 mezőt és a megszerezhető négy pontot az kapja aki százalékosan jobban teljesített, azaz többet ütött.

Nekem épp ezzel van gondom, hogy a taktikánk kb ugyanaz volt, minél több kockát megszerezni. 10-12 embertől több mint 5000 támadás és a végeredmény az, hogy egyforma mezőfoglalásnál elcsúszunk valamin. Csak azt nem tudom min? Egyforma állásnál mi számít?
Ugyanez az eset,ha a 70-70 mezőfoglalásnál volt olyan mező amit tized százalékkal vettek el. Ha ezt megtartjuk akkor egy mezővel több van és hiába támad valaki 10* többet más mezőkre akkor bukja a megszerezhető négy pontot és mehet le 10 helyet a ranglistán.

Számomra ez egyáltalán nem egyértelmű. Nem láttam erről normális leírást.

Most az jár jól aki naponta ráüt 10-et max taglétszámmal lavírozva a kockák között és az uccsó nap megpörgeti?

Nem is tudom, hogy ér e ennyit ez a jutalom
Dátum: 2014.09.09. 18:21:55
Szia

,ha mindent jól csináltál akkor valami bug van.

Írj ügyfélszolgálatra, ott a "SEGÍTSÉG" fül. Csak napok kérdése az egész . Na jó,ha szerencséd van akkor csak órák sok óra, ha még nagyobb mázlid és munkaidőben írod akkor hamar megy.

Egyszerűbb,ha a megunt karakterek topicban kinézel egy kisebb karit, vagy keress engem és hozzád irányítok egy befejezőt. Az első 50 szint már elég gáz tud lenni.

F.
Dátum: 2014.09.09. 09:02:12
Üdv.

V2.

Nem világos pár dolog. Az első kört simán nyertük (vezettünk), a másodikban összekerültünk az előző kör győzteseivel. Itt sokkal szorosabb végjáték alakult ki, olyannyira, hogy az első helyen egálban végeztünk. Mindezt úgy, hogy fele annyian se vagyunk, mint a másik szövi. Ők kaptak a négy pontot mi meg a hármat.

??

Miért? Többet támadtak? Két mezőn is tized százalékok döntöttek,ha ott nekünk kedvez a szerencse akkor persze nem lenne miről beszélni,de így lecsúsztunk a 7 helyre.
Hogy lehet egy fajsúly alá venni két ennyire eltérő taglétszámú szövetséget?

Miért nem a végén hasonlítják össze a támadás számokat?

Valahogy ez nem stimmel, mert szerencsébb besorolásu szövetségek vezetnek. Több ezer támadással mi meg megyünk a közepére, mert az Xelést nem egyformán díjazták.
Dátum: 2014.08.14. 20:07:47
Szerintem ugyanúgy mint oroszon.

Nekem van karakterem ott az egyes és kettes világon is.

Összevonták és kapott a karakter egy kettes világ státuszt.

Hope - повелитель судьбы 80 уровня
Hope_W2. 17 уровня

Van akinek 3 karaktere is össze lett vonva és mind a három egy világon van. Mondjuk szerintem elég gáz,de úgy tudom önmagát nem tudja megtámadni és nem lehetnek azonos szövetségben. (szövetkezetben )



Sandman.

Megszokás. Fiatal korom ellenére két szövetkezetben is tag vagyok. Még elnök is voltam az egyikben. Berögződés. Visszatérnek a régi dolgok, remélhetőleg csak az előnyeit felhasználva.
Dátum: 2014.08.14. 18:25:46
Szerintem nagyon jól gondolod, hogy "némelyeknek" nem tetszene.

A többiben meg eleve nem értünk egyet. Vicaverza a te verziódban is sántít valami, most szeretnél intrakciót vagy sem? Nem akarsz eventezni ilyen "erős" játékossal, de nem jó,ha nem lehet támadni.

Mivel szabályosabb az, ha ugyanez a játékos fogja magát és a lehetséges! összeolvadás előtt fogja és 100 kőért átmegy és nem érvényes rá a +TP vagy bármilyen szabály.. Pénzért már ez is kikerülhető.

Pont az ilyen kis szőrszálhasogatás miatt akad meg minden reménybeli dolog,mert valakinek úgysem tetszik valami.

Az olvadás lényege nem egyéni érdek! Elsőre ezt kellene megérteni.

Annyit szeretnék elérni, hogy ezt lássa be mindenki, utána gondolkodjatok. A szövetkezeti élet fellendítése legyen akkor szempont,ha így könnyebb. Ma már a játékosok nagy része ezért van itt.
,ha azt el tudjuk érni, hogy összerántják a két csapatot már jó.
,ha ez a két világ nem támadhatja egymást, szerintem nem fog problémát generálni. A klónjaikat ki lehet szedni. Pár olyan event van, ahol problémát okoznak.

Azzal, hogy plusz TP-t akarsz játékosok nyakába varrni Te is tudod mit érsz el... megmondom én megtorpedózod az egészet, mert az meg másnak nem lesz jó.
Dátum: 2014.08.14. 17:20:14
De éppen erre írtuk azt, hogy

- ne rabolhassanak egymástól lét!
- ne legyenek azonos bajnokin!
- támadhassák egymást, de csak EH mennyiségű LÉ jöjjön győzelem esetén és ne legyen állatsebzés, az ÉP regen 3*-os legyen a csata végén.
- Az eventek szerintem futhatnak együtt.

Ez nem orvosolja a különbségeket?

Csak a szűrést kell beállítani, úgy,hogy ne sérüljön érdek.
Dátum: 2014.08.14. 14:53:26
Félrement...

Na már azt a 10-est is sajnálod tőlem?!? Milyen világot élünk.
Dátum: 2014.08.14. 12:07:22
Igaz, ez sokkal jobb verzió.

Ez egy nagyon jó ötlet, ha csak a saját világbélidtől rabolhatnál lét. Így nem csorbul azok játékélménye akik új környezetbe kerülnének "farm" karakternek.

Ez működhet Miklós?
Dátum: 2014.08.14. 11:16:56
Nos ÖTLET!

Arra gondoltam, mi van akkor, ha összevonódik a két világ vagy több is DE csak fantomként látják egymást a játékosok.

Tehát, lehetnek egy szövetségben, építhetnek egy épületet, eventezhetnek együtt, viszont támadni nem támadhatják egymást a más világról érkezők.

A bajnokijuk és a portyájuk marad a saját világukon belül, viszont minden más esemény együtt futna. Az AH-t pedig ki kell pörgetni napi vagy két napi licitekre.

Ezen lehet még gondolkodni. A szűrést csak portyára rakni, vagy azokra akik ezt kérik.

Nos? Lehetséges vagy bonyolult?
Dátum: 2014.08.14. 11:12:16
Köszönöm, hogy sokan vették a fáradtságot és reagáltak.

Biri, nem tudom, hol szoktál pizzát venni, de jól átb@sznak, ha több mint két "nagyorrúmátyás" felett sózzák rád.

Mint írtam a probléma nem egyéni. Nem az a gond, hogy személyenként világot válts. Hidd el egyénileg leosztva ez hátrányos. Ahogy Off is írta jóval kifizetődőbb itt lenni. AH olcsóbb, kristályok, sima bajnokik, nem támadnak be, ha van nálad 20 milla. Ehhez már én is hozzászoktam. Nulla kihívás egy event is. Lazán beépítettem ~60 szinten a Landin is egy húzásra 20 M-ót.

A gond az, hogy én megszerettem a környezetem, a tagokat. Ha csak egy is abbahagyja vagy nem akar arra áldozni, hogy átjöjjön már kellemetlen. Ráadásul bukjuk az általunk megépített szövetséget. Tudom, hogy van akinek ez nem számít, de akik itt vannak azoknak igen.

Nyilván a "végjáték" felé közelítünk.

Nem látok bele, milyen eredmények jöttek a teszt szerverről, mekkorák a különbségek, kell-e, szükséges-e kompenzáció.

Nekem lenne egy ötletem,de azt a következő HSZ-be rakom.
Dátum: 2014.08.13. 21:52:17
Üdv Harcos.


Fecsu vagyok a Smaragd Konzervatórium vezetője.

Azért fordulok hozzád és rajtad keresztül a szövetségedhez is, hogy tegyünk együtt valamit azért, hogy a V2-es világ ne néptelenedjen el.

Arra gondoltam, hogy nyitok egy fórum topicot "V2-es világ megmentése" címmel, a javaslatokon belül, ahol megtárgyalhatnánk azt, hogy a még itt lévő aktív játékosok játékélménye ne csorbuljon tovább.

Gondolkodtunk, hogy összeolvadunk egy még "evickélő" szövetséggel, de letettünk róla. Mi itt kezdtünk, pár hónapja még teljes létszámmal játszottunk, de tegnap a megszaporodó inaktivitás és befejezés végett kiraktunk minden piros tagunkat és adtunk egy utolsó esélyt ennek a szövetkezetnek.

Viszont ez NEM megoldás. Csak halogatás.

Nekünk egy egységes, minden aktív világbélire érvényes és INGYENES megoldás kell. Remélem a játékvezetés is belátja azt, hogy valamit lépni kell. Az nem megoldás, hogy 100 kőért váltson mindenki világot. Aki megtehette és megakarta megtette. Most kb ott tartunk, hogy más világokról idejönnek az AH-ba licitálni, mert itt olcsóbb, aztán a hőn óhajtott tárgy után lelépnek.

Nem tudom mi lehet a megfelelő megoldás,de beszéljünk róla:

- Világösszevonás, (lefújták) V1-V2 nem eltérő.
- Ingyenes szövetség + karakter áthelyezés tetszőleges világba!
- stb

Gondolkodjunk együtt a külső fórumon.

Üdv.