Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.10.11. 19:47:13
enyhe túlzás

spec Kb döngölőnek 50 es lehet. Nekem is annyi volt kb ottan tájt.

300 as kivégzés öm sacc per egy póknak sincs sztem 50. szint alatt. ,de még nagyon keveset is írtam. 50 től felfele meg annyira nem is éri meg húzni.
Dátum: 2011.10.11. 19:04:01
Mert Te kezdted ezzel oltogatni a népet. Nem a személyednek szólt, hanem a HSZ ednek.

Nem érdeked ?!? pl neked is,hogy,ha már megdolgoztál azért,hogy bajnok karit rakj össze akkor a portyalistán ne legyen minden 4. "aktív" embernél kék medál. Legyen az kiváltság.
Dátum: 2011.10.11. 17:08:43
persze :s

Verjétek el Őket nehogy már ne legyen elég a -3 mindenre.

Még itt mindig sokan nem értik a bajnoki lényege,hogy kevés bajnoki öv legyen kevés embernél. Úgy van értéke.

Ezzel az utolsó vérigessel is duplázva lesz minden. Csináljatok jobb karaktert mint a másik sok -3-al a nyakában azért már illik beverni.

---
Döngölő azért bajnok,mert ott már szinte alig van valaki. Nem egy nagy szám amúgy,ha azt is hozzáteszed,hogy sok rajta a mínusz. Azért mindenből lejön neki 45 15. szinten az már majdnem építő kari szint. Nincs ellenfele vagy az is gyér.
Dátum: 2011.09.29. 14:09:55
Fel vannak pörögve az adminok rendesen Heti egyszer benézhetnének
Dátum: 2011.09.28. 14:09:32
Újra megkérdezem miért nincs fertőzés növelés,ha van fertőzés csökkentés??

Nem lehetne berakni azt is mint jutalmat?
Dátum: 2011.09.26. 18:48:36
ez tök jó ötlet
Dátum: 2011.09.26. 13:13:40
Nekem nem tetszik,hogy összevonják az övek negatív tulajdonságát és az sem,hogy az számít amiből több van.


A bajnoki öv lényege,hogy kevés bajnok legyen. Ezen elvek alapján minden második embernél lesz öv,holott munka közel sincs annyi mögötte mint amit a plecsni jelképez.

Ez egy új bajnoki és megint a régi nóta,hogy a kicsiknek is legyen esélye. Bárki fejleszthet olyan karaktert ami esélyes egy ilyen versenyen.

1.) Bajnokin kívül nem a kék és piros medálok összege számítana, hanem amelyikből több van. Tehát ha van 7 kék és 3 piros medálom akkor nem +10 bónuszt kapok, hanem csak +7-et.

Így,ha nyerni akarok az új bajnokin akkor hagyjam ki a normál bajnokit,hogy tudjak behúzni egy utolsó vérigest ?!? mivel utána indul két héttel.

Mivel ez egy külön verseny!
Ez a negatív hatás maximum úgy elképzelhető ezzel a felállással,ha esetleg nyer a normál bajnokin valaki akkor még ugyanabban a kategóriában indulhat utolsó vérigesen,de hátrányok nélkül,ha újra nevez ebben a kategóriában bármelyik bajnokira akkor érvényesülnek a negatív hatások arra a bajnokira amelyikben nyert. Az,hogy milyen úton módon az majdnem mindegy csak ne összevontan a kettő. Ahol nem nyert ott nincs negatív hatás.
Dátum: 2011.09.24. 23:01:04
Ezt már Én is kérdeztem..

Külön lesz kezelve a két bajnoki?

- tehát,ha nyerek egy kategóriában normál bajnokin akkor ugyanabban a kategóriában indulva utolsó vériges bajnokin nem lesz hátrányom?
Dátum: 2011.09.23. 16:59:35
Nekem is tetszik a dolog és elmondanám,hogy közel se magas az ÉP-m ahhoz képest,hogy 8 nyuszi van a zsákban. Az az egyik legalacsonyabb tulajdonságom. Biztos,hogy itt nem lenne akkora esélyem,de dolgoznék a helyzetemen, nagyon tetszik.

,ha az egy kategóriában nyer valaki akkor a piros öves bajnokin is mínuszokat kapna ugyanabban a kategóriában??

A fás rendszerű bajnokit attól ez még nem zárja ki Sőt..

Az is egy jó ötlet lenne aki elér 10 övet annak legyen másabb a bajnoki jele. Lassan sok embernél már simán előfordul 10 övecske lehetne külön elismerni egy egyedi plecsnivel.
Dátum: 2011.09.23. 10:00:38
na nem voltam egy darabig.

Eladható lett a bölcsesség kötet vagy sem? thx

Na és miért nincs fertőzés növelés,ha csökkentés van. Bocs, ha már kérdeztétek.
Azt ne hagyjátok ki,hogy 1501 nap alatt visszajöjjön, ahhoz minden egyes nap be kell lépnie,ami így nézve már egyáltalán nem éri meg. Eleve a játék is csak kb 2.5 éve fut. Többször elunhatja a dolgot mire megtérül.

Ezért jó lenne az AH-s tárgyak felülvizsgálata is. Nem mondom,hogy vegyék ki,mert jó gondolat a tyúk, csak valamit javítani kellene rajta.
- pl ,ha 10 napon át belép egyfolytában a tulaja akkor azon a napon kettőt tojik aztán újra egyeket.
- vagy extrém mód, ha 150 napon át lép be minden nap akkor onnantól kettőt ad,ha 450 napon át akkor hármat naponta.

,de ez csak pár ötlet ehhez is sztem lehetne még sakkozni bármelyik tárgyal ami már kevésbé hasznos vagy újakkal örvendeztetni.
Dátum: 2011.09.07. 23:02:39
Merlin666 három különböző világban is egyszerre lett bajnok. Grat. Asszem ez rekord.
Dátum: 2011.09.06. 13:05:33
ott a pont a végén. Ennyi lenne.. meg,ha lehetne egy kis élni és élni hagyni stílust beleinjektálni pár emberkébe.
Dátum: 2011.09.06. 02:18:17
Ez tényleg zavaró,hogy nem lehet eladni egy tárgyat,amit alap esetben úgyse használnék. Elhiszem,hogy erősíteni kell a vadászatot meg a többi bla bla ,de azért amiért Én eladom vagy sem nem fog változni a hozzáállásom a játékhoz.

,ha nálam marad emiatt a 2% miatt nem fogok vadászni csak küldi miatt. Én Eh zok meg portyázok és vadászok küldi miatt.

A vadász az vadászik,de portyázik küldi (+ ismételhető,ha neki úgy jó) miatt.

Az eddigi vadászos hozzászólások mind leszólva jellemzik a portyásokat,de itt egy portyás se hurrogott ki egy vadászost sem,hogy Te miért vadászol nyenyenye amikor portyázhatnál is és,hogy a játék nem csak vadászatból áll.

A portya már szinte teljesen ki van herélve. Nem azért nem ugrálok a szinteken mert portyázok (pedig Én portyázni akarok és ez nagy különbség), hanem mert uncsi lett a portya. A vadászat meg végképp nem hoz lázba. Mint írtam portyázni akarok,mert az tetszik ebben a játékban.

Az,hogy most vadászos bizsuk esnek az egy dolog (fáradhatatlanság medálja jó,de nem segíti a portya izgalmát meg már amúgy is kiütöttem az előzőből),de hogy ne tudjam eladni mert Én úgy akarom az elég fura. A multkor el lehetett.

+ aki eladta annak lett faja csimmája nekem meg nincs és azt is akarok Sok az akarom tudom,de játszani akarom a játékomat, mint itt bárki más,de egyre jobban nem lehet.
Dátum: 2011.09.04. 14:40:08
Nálam V2 ön a szöviben Pale az első 5 drakonjával betöltött bőven 2 milla LE-t. Azóta már belevert +100 at,de a relikekért.

Azt mondta az előzőn is így kezdte és a végén, ahogy számolgatott kb jól adta vissza a betöltött lét. ..és azért csinálta így,mert a vadászat közben szte jobban sajtol átlagban és nem költ potira egy árva lét sem.

,ha valakinek van két egyforma karija különböző világokon vagy vezet statot, akkor kiszámolgathatja melyik éri meg jobban. Sztem mind a kettőnek van előnye. Az elsőt leírtam a második meg, hát gyorsan elvered a CSP-t meg fejlődnek a dögök közben.

,de a toplista alapján Malazár is többet tölt mint a minimum jó megfigyelés


..és a végére jó lenne,ha aki akarja eladhatná a relikjeit. Itt írták többen is nekem is esett felesleges és mire használnám csak leketyegne.
Dátum: 2011.09.04. 14:26:31
+ lehetne a karakterek neve mellett egy % os mutató, ami azt jelezné,hogy ki milyen szinten áll a következő szintlépésig. Persze a láthatóságát csak a küldetés menüre értettem.

Ez a szintlépős küldihez lenne jó. Igazi kis könnyítés lenne. Jobban menne a hangolás. Máris a pörgetés megy ,de kinél nem Mondjuk nálam nem,de a tagjaim élveznék.
Dátum: 2011.09.03. 23:48:13
LOL

az jó sok TP
Dátum: 2011.08.31. 21:40:09
Idézet: Fecsu123 - 2011.08.30. 19:04:09
Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt), és a küldetéssor teljesítése alatt és befejezésekor is a szövetséghez tartoztak.

khm.. ez nekem nem egészen világos.

,tehát az részesülhet jutalomból aki tudja használni a kastélyt? Vagyis 60+ szintűek??

Így aki ez alatt van az kimarad?





Idézet: Baraty - 2011.08.31. 16:49:35


A küldetések információs szövegés és a kastély leírását pontosítottam, hogy egyértelműbb legyen.



Kösz szépen a pontosabb leírást,így érthetőbb.
Dátum: 2011.08.30. 19:04:09
Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt), és a küldetéssor teljesítése alatt és befejezésekor is a szövetséghez tartoztak.

khm.. ez nekem nem egészen világos.

,tehát az részesülhet jutalomból aki tudja használni a kastélyt? Vagyis 60+ szintűek??

Így aki ez alatt van az kimarad?

Vagy ez az akar lenni,hogy az részesülhet jutalomból, amely szövinek van 25 ös kastélya? Bár ez eleve feltétel. Ez nekem nem világos. ,ha az első igaz kitolás,ha a második akkor át kell fogalmazni.

(mocsok sok TP-t kell begyűjteni már ez is kihívás ) Van rá császári tekercs :D Egy kis Őskő égetés ehh.. csak vicceltem be ne hozzátok
Dátum: 2011.08.29. 13:51:05
Na akkor máris többet tudsz. Akkor eddig nem esett semmi új :s

Nekem az előzőről megvoltak már ezek csak a fél éves bérlet kell,de eddig még nem adta be. Viszont az új relik még akkor tényleg várat magára, mint a szövetségi küldetés Dárr.. ide offolom azt is.