Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2011.12.16. 17:07:25
Nagyon izgalmas csatákat vívtam. Ez igazán jól sikerült. Csak tesztelgettem ezt a bajnokit hmm tetszett.

Nincs prémem,de az ellenfeleimnek megosztom.

UVB

A kategória aljáról indultam. Új taktikával magas kivégzés,erő és kritikus ütés kombinációval az eddigi IQ + Tau normál bajnoki specem helyett. + vettem egy egészségre specializált fegyvert. Az eredmény magáért beszélt a végén.


1. kör Fecsu123 vs WAFFEN SS Te győztél!

A csatában összesen 1873 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.

2. kör Fecsu123 vs Kuruc Te győztél!

NÉGY kör
A csatában összesen 4309 sebzést okoztál, és 1282 sebzést kaptál.

3. kör Fecsu123 vs Dark Knuth Te győztél!

ÖT kör
A csatában összesen 6931 sebzést okoztál, és 6961 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

4. kör Fecsu123 előnyerő Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!

5. kör Fecsu123 vs Shadowrun Te győztél!

ÖT kör
A csatában összesen 6098 sebzést okoztál, és 7510 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.


Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Dátum: 2011.12.12. 10:18:54
Van egy olyan érzésem,hogy az alap 20 alá nem mehet.

Mert van itt pár olyan játékos sztem akinek bőven mínuszba menne a Tul pontja. Pl Phobos -220 indul és -220% harci szakival, ami 37. szinten mindenből mínuszra vinne.

Én azt nem értem,ha fentebb indul és nyer akkor,ha fellép abba a kategóriába akkor egyből hozzáadódik a 3 nyerhető övek számához az is amit nem abból a kategóriából nyert meg? (a 3 nyerhetőt arra értem,hogy addig még nincs öv*10 es hátrány)
Dátum: 2011.12.12. 10:14:26
,ami azt jelenti nálad 37. szinten,hogy minden tulajdonságod lenullázza magát. :s Megértelek..
Dátum: 2011.12.11. 20:45:22
Xena alapvetően ellentétes a szemléletünk.

Spec amikor kezdtem a játékot több mint 2 éve lehet már 3 is van az akkori vezérem arra biztatott,hogy úgy védekezzek a portyások ellen,hogy tömjem meg TP vel. (persze ezt is kiölték a "kuszkusszal",ami azóta nekem is van).
Ez nem jött be és inkább erősebb lettem a környékemnél, ez már igen. Ellenem a védekezés nem lenne más mint a segítő kéz, ami ellened is. Itt a fő probléma továbbra is az,hogy 12+ ról ütsz be ami ellen csak így lehet védekezni. Most a mikéntje az ne legyen szemszög. A manázó játékos is játékos.

Azzal,hogy kiiktatnád/megnerfelnéd ezt a védekezési formát megnövelnéd a beérkező támadások számát az aktív lentebb lévő karaktereken. Ergo nap mint nap bebúbolnák őket. (most ne a Te alig célpontos területedet vedd figyelembe,de itt egyébként még jobban kiütközne).

,ha nincs védekezési mód vagy lecsökken annak hatékonysága a fentebbi támadások miatt akkor ez felvet egy újabb régi problémát. Ami pedig az,hogy tehermentesíteni kell a felülről támadott játékosokat úgy,hogy inkább felfele érje meg támadni.

Ezért sztem nem lehet csak úgy belenyúlni a játékba,hogy megnerfeljük ezt megnerfeljük azt, mert ez mindig egy újabb problémát szül. Utána meg azért vernék az asztalt,hogy nincs kit ütni,mert folyton befejezik játékosok akiket rommá vertek és beleuntak.


,de igen mindenki csak a saját dolgát szajkózza. Kicsit tágabb szemléletmód jobb lenne.
Dátum: 2011.12.11. 13:28:14
Én azért ezt is kiemelném!

Ez a képesség elsősorban akkor hasznos, ha a szövetségi tagodra valaki vagy valakik "rászállnak", te viszont aránylag biztonságban érzed magad.

Xena abszolúte haragból írsz egy játékosról akit,ha nem védene meg pár kéz alapból rászállnál és "Tezuman nyilván nem rászoruló, csak én verném sza..á," címszóval sza..á vernéd egyfolytában.

Póknak vallom magam és tudom,hogy megkeserítettem már jópár játékos játékélményét,de azért mert egy célpontom így védekezne nem akadnék ki. Megérteném,mert Én is biztos,hogy így védekeznék,ha erősebb szállna rám. Mivel már más védekezési forma nem nagyon van.
Dátum: 2011.12.07. 17:37:36
LOL
Idézet: LanMaffia - 2011.12.04. 15:52:39
Tök vicces hogy a Légiót hozzátok elő mindig, ha más szövetség lenne az első epikben akkor meg azt szidnátok. Birkák.


Ne birkázz Lan Én se mondtam rád semmi efféle jószágot. Amúgy is van már egy Birkánk még zokon veszi.
Továbbra is magas ívből tojok a Légióra, közöm nincs a V1 hez csak azért lett írva,mert ők sírtak és amikor ellenvélemény jött közös erővel nekiestek. Problémamegoldás helyett meg a nerfet erőltetik,hogy legyen másnak is rossz. (Az Én szövetségemet nem érintené a nerf egyébiránt,de attól még beleszólok,hogy mást meg ne is érintsen).

Helion ír jókat ilyen irányba kellene mozdulni na meg végre egy moderátornak vagy JV nek idenéznie és beírnia ezt azt.
Körülbelül a nem érdekel és a les*rom közé esik ez a téma. Nem mehetnétek el másik topicba siránkozni?!? Kérdem Én nem légiós ki nem e szűk intervallumba esik. Itt meg lehetne fejlesztésről is beszélni.

Valami moderátor átrakhatná ezt a sok offot. ,de majd kb 5 oldal múlva csak megunják.

Egyébiránt Prisma nem ír olyan eget verő baromságokat. Ez csak egy újabb nerf lenne. Ami inkább több embert érintene mint jelen állapotában. Alapból nem visszafele kellene lépdelni,hanem előre. Megoldást találni a problémára "fejlesztés" címszó alatt.
Elsősorban betűkre tanítják. Azt írta.

Az Én emlékeim szerint is előbb a betűket kellett felfogni, leírni vagy ezerszer. Végül pedig a betűkhöz szavakat párosítottunk. A szavakból meg mondatok lettek,de ez később volt és csak akkor kezdtünk el olvasni igazán. Addig ablakzsiráf és társai ment.
,de mekkora téma már ez is
Így van Cras legyen valami efféle irány vagy inkább semmi.

Nem tudom,hogy vagytok vele,de inkább tényleg fejlesztésről legyen szó. Amik a nyitó topicban vannak hát 80%-ban szépségtapaszok. Amolyan egyértelmű fejlesztések, hiba javítások.

Viszont a sisak nem rossz ötlet. Nem azért mert hű de sokat fog javítani egy egy karin,hanem mert tényleg új (színesít). Az épület ötletelés is jó és szükségszerű.

Kóc említette a Lady Alvariel medál verseny feljavítását. Ez se lenne egy utolsó. Egy fun kategóriával ami mindig változik, elájult állat,de Én beraknék ilyet is,hogy legtöbb kivégzés, legtöbb beidomított állat, (őskő szempontból is nézve legtöbb szint léptetett állat) stb.

Lehet,hogy telhetetlen vagyok meg lehetetlen dolgokat kérek,de sokkal jobb lenne ha a játékot kicsit tovább képzelnénk. Vagy megreformálni egyes erőforrásokat vagy egy újabbat behozni. (igen sok macera,de nem lenne egysíkú).
Megreformálás alatt pl a portyát értem. Ez szinte kihalt. Csak küldi van meg bizonyos szintkategórián működik ahol besűrűsödtek. Még EH val -3 ra ütve pocsék ott ahol Én járok (AF nélkül)

Te nyerted a csatát, jutalmad 800 lélekenergia és 10 TP!

Most akkor térjek rá a vadászatra,amit csináltam 3 szinten át,de áá hát nem tudom meguntam. Jön a következő sablon az ismételhető küldetések amin tápolhatok ,de jobb lenne mást csinálni.

Megvallom jobban érdekelne valami újabb dolog amire lecsaphatnék,ami vadászat LE bevitellel lenne egyen síkú,de mégis egészen más. + kicsit csoportépítőbb.

- Egyszerű dolog lenne pl,hogy egy játékos 50 vadászat után kapna csoportos vadászat pontot. Ekkor a szövetségi társaival 3-5 vagy 5-8 ... 15-18 fő elmehetnek csoportos vadászatra. Egy adott időben csak 2 perc áll rendelkezésére ennek a 3-5 főnek arra,hogy klikkeljen a csoportos vadászat gombra. Jutalom meg bármi két befogott állat, X LE bla bla.. Egyszerre 5 csop vadászat pont tárolható stb.

- 50 győztes portya után járjon 1 vérpont. Ez a vérpont másnap megduplázza a kínzókamra által adott LE-t vagy EH soknak 5-10 térkapus csata után lefelezi a TP-t vagy a vérponttal kivégezheted a térkapus szörnyet tripla LE-ért és garantált térkapus tárgyért.

Lenne még pár vad ötlet,de csak írtam valamit,hogy sztem színesíteni kellene tovább a játékot nem csak foldozgatni.
Megy a harc..

Spec Én kicsit többet vártam "fejlesztésben" ööö.. vagyis fejlesztési irány javaslatban többet.

Amin meg a vita megy hát egyáltalán nem érint,de sztem ezzel még vagyunk így páran. A szövetségem spec ahogy néztem a 150. szintű epiknél jár,ha nem ott járna se állnék annak útjába,hogy pár magasabb szintű erősebb karakter megkapja azt az entitás tárgyat amit kibír ütni. Ez felesleges vita
Dátum: 2011.12.02. 10:21:50
Azért az adja,hogy az orosz már lefutott meg gondolom az angol is. Mi csúszunk
Dátum: 2011.12.02. 10:09:42
Mindenki kész kapitány!!
Dátum: 2011.11.23. 23:38:09
Idézet: Morzkod - 2011.11.23. 17:21:52
Idézet: Multifilter - 2011.11.23. 13:40:28
V1-en eltűntek a Top-ról az említett páciensek. Úgy látszik mégis lehetsz első Lan


10. Bachter 2470
11. Lunatic 2426
12. Morze 2335

Tegnap vadasztam el tobb mint 300 CSP-t. Nem tudom persze, hogy a korulottem levoknek mennyi tartaleka van, vagy ok mennyi eroforrast fektettek mashova, lehet, hogy igy se lenne eselyem top10-re, de azert ezt tovabbra is kellemetlennek talalom, hogy lehetseges, a csalok miatt estem el a jutalomtol.


Kóc

Itt azért felelevenedik előttem az Utolsó vériges topic. Ahol Mi sírtunk a "HA" ért meg a sok mínuszért a medálok miatt. ..és ugye eleinte nem osztottad a véleményünket persze a végére változott a hozzáállásod a témához,de ha nem változott volna most jót kacagnék
Mert ugye itt is a sírás megy és jogosan gondolod azt,hogy előnytelen helyzetbe hoztak. ,de mivel az UV-nek nagyrészt jó vége lett remélem ennek is az lesz.

Ma is tanultunk valamit mint a South Parkban soha ne add fel, sosem tudhatod.

(és,ha valakit szabálysértésen kaptak azt engedték már vissza, V2-n kétszer is zároltak már egy tagot és mégis újra köztünk jár. Egyszer spec Én jelentettem multivitaminnal,de ez van a farmja lakat alatt Ő nem :s.)
Dátum: 2011.10.21. 11:04:47
Köszi. Ez is jó hír.
Dátum: 2011.10.21. 10:38:12
Egészen Heroes hangulata van

Amúgy tetszik. Sztem is előnyösebb helyzetbe kellene hozni a várvédőket. Csak itt ugye az a kérdés,hogy ez mennyire hoz be új színt ebbe. Mármint a láthatatlan bón. Az eleve a játék része és azt amúgy is be lehet kapcsolni.
Mert most mi történne ez esetben. ,ha egy szövetségben van 20 tag. Ebből 15 üthető még láthatatlanban is és a másik öt nem,mert úgy már erős. Akkor úgyis mindenki azt a 15 embert fogja ütni akit be lehet verni. Tehát kb ugyanaz van mint eddig.

Ide valami csavar kellene. Mittudom Én Béke csarnoka mellett lehet húzni egy új védelmi épületet,amely csak háború esetén hat. Ez pl plusz védelmet ad vagy árkot húz, amely tüskés bőrként hat valami ilyesmi.
Dátum: 2011.10.21. 10:26:31
Üdv

Sokat javult a dolog. Tetszik így már.

A kis hiba nekem is ott csúcsosodik,hogy a magasabb kategóriában való induláskor számítódik e az,hogy ott nyert e a karakter? ..és jó lenne ide valami megkülönböztetés. (bár ehhez Én gyengus leszek,hogy fentebb is behúzzak egy övet :s itt már nagyok a különbségek,de sosem lehet tudni )

Másik kérdés Nekem az nem tiszta,hogy,ha egy kategóriában nyert valaki normálon akkor ugyanabban a kategóriában UVB-n hat e már a -3* os büntetés? Vagy ez csak akkor,ha ott is nyert és másodjára indul valamelyiken?? Ez inkább így lenne tiszta,ha második nekifutásnál kattanna a büntetés.
Dátum: 2011.10.15. 19:39:01
,ha tényleg olyan nehéz akkor nerfeljük meg Őket is.

Viccet félretéve időben kell regisztrálni hozzá és megragadni minden TP forrást azt is maxon.

,de lényegtelen,ha Őt/Téged ez teszi boldoggá Ámen. Nem ezzel volt a fő gond,hanem a karakter/hozzáállással ehhez a témához. Ami mostanra sztem jó irányt vett.
Dátum: 2011.10.15. 15:36:00
Akkora hülyeség nem lehet. Igen abban tévedhettem,hogy lehet máshol kezdte meg a pályafutását. ,de ez most teljesen lényegtelen.

Ilyen statokkal (Helionnak is szól) nem kell mágusnak lennie valakinek, hogy megállapítsa egy szolga építő kari.

,ha meg nem az akkor megvédi majd magát vagy írja le akkor minek készült és mi lett végül.

Vazz ezer ilyet látni. Prémiummal addig épít amíg akar és szinte semmi másra nem költ csak a megfelelő szakikra meg mágiára. A prém miatt meg le van védve akár több ilyen szolga is.

Helion áldozok rád 5 percet a délelőttömből, ha fizetsz érte minden nap megmondom neked,hogy van e a hátadon szellem vagy nincs.

,ahogy Maci mondaná erre a tengerimalacom is képes lenne.


Viszont most legalább már jókat ötletel szóval letojom,hogy mit shogy. Elkezdett pozitív irányba gondolkodni és Nekem ez számít. Az utolsó HSZ ekre 10 pontot kapott.
Dátum: 2011.10.15. 12:02:34
Még jó, hogy nem rám kacsingatsz
Ennyi megvonás után már félreérteném.

,dehogy ismerem az Omegát. Csak egy szerveren játszok egy karival az meg a V2 ennyi bőven elég. A statodat bemásolták ide így ez elég is. Ezer ilyet látni.

,de de feszült vagy. Már "kiabálsz is" Add ki magadból...


"Fentiektol fuggetlenul:
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter."

Nincs ékezeted.. Ez jó ötlet attól még.