Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Keresgéltem a bányáról és ezt találtam:


"Bánya (új)

Maximális szintje: 10
Előfeltétel: A Hatalom Tornya legalább 1 napi birtoklása bármikor korábban.
Hatása: A 10. szint megépültekor a bánya kimerül, új bányát kell nyitni. Ilyenkor felszínre kerül egy különösen értékes relikvia, az élet köve, amely minden tagnak +1 egészséget biztosít."

Ez,hogy fog bekerülni? ,ha ez esetleg így akkor az az előfeltétel elég necces. V2 így kb 5-6 szövinek ad újat.
Drasztikus lesz értjük..
Dátum: 2012.06.22. 11:36:18
kösz,ez jó volt.
Dátum: 2012.06.21. 23:26:09
Csak erről beszéltünk eddig végig,hogy hogyan lehet olcsóbban megúszni.

30 naponta lehet ingyen váltani 28 napos a nagy templom. Itt van esély arra,hogy többször essen ingyen váltás mint a kisebb templomoknál. Az értekezésedből azt vettem ki,hogy erre spekulálsz,de akkor nem. Bocs a feltevésért.

Azzal,hogy őskőért váltasz és arra hazardírozol,hogy jó eséllyel ugyanazt kapod mint az előzőben csak 50:50 ezel. Ez nekem például nem megoldás. Amikor amúgy is mást akarok fejleszteni. Ez egyébként is egy erőltetett irány. ,hogy a kevésbé tápos tulokra is költsenek már a népek.
Egyszerűen nem is értem egyáltalán mi a fenének beszélünk ilyen abszurd dolgokról.

- Miklós azt állítja ez nem ősköves,mert visszatermelődik bla bla.
- A játékosok nagy része ebbe úgy ahogy van beletörődik a másik része próbál megoldást találni.
- Páran ellene vagyunk és azokat is meggyőzni próbálják páran,hogy ezt így meg így talán 50% eséllyel le lehet olcsóbbítani.

Ugyan már. Egyszerűen vagy mondja azt Miki,hogy rápacsáltatok ez ősköves lesz vagy mozduljon normális irányba és találjon ki erre valami játékos barátabb megoldást ne itt húzzon még azokon akik nem akarnak kimaradni a templomból többek között emiatt is.

Értem én, hogy anyagias a téma és van is benne ráció,de ezek a fejlesztések egyre mélyebb zsebet igényelnek. Sisak abból is nem egy kell, szerencsekerék, templom, pálca, ideiglenes cuccok kőért a kufárnál, korlátlan ládikó, hogy inspiráljon majd a kiégett a vételre, emelt belépő a talira, sorsjegy akció, aztán vegyél talin húúúszezerért követ és a többi.. kesztyű kell még meg tolószék..:s

Tele kezd lenni a zacskóm ezekkel. Rossz ránézni,hogy merre kanyarodunk. Jók a fejlesztési ötletek, irányok,de ez a rengeteg kőzabálás meg a nulla reakció egyenesen felháborít.
Dátum: 2012.06.21. 22:31:32
Nyilván nem gondoltam komolyan.
Dátum: 2012.06.21. 22:30:34
Ez így elsőre ott dől meg,hogy vannak kisebb templomok is. Amiknél a forgás gyorsabb így nem esik ingyen váltás egy egy adott templomra.
Dátum: 2012.06.21. 13:45:01
,ha lehet akkor még 3 Jokert.
Dátum: 2012.06.21. 12:50:56
Jó hát akkor ezt benéztem. ,de tény,hogy nekem ez a küldi beragadt a pörgetések ellenére. Akkor ritka szerencsétlen voltam e templom alatt.

Viszont a többi felsorolt probléma adott nálam és másoknál is.

Offsboy írta a specváltásos dolgot amit örülök,hogy újra felhoztak. Nálam is ugyanez a gond épp egészen más taktikán vagyok mint amit a templom megkövetel. A váltások kényszerszerűek és az,hogy a kiesett időben szerencsézzek meg szakizzak hm..

- Szerencsém több mint háromszoros ettől fentebb egyelőre felesleges mennem. Az ellenfeleim szerencséje alattam van.
- Szakik?!? Egyelőre ez is felesleges, megvan mindenem amire szükségem lehet a kritek meg az "égben".

Az meg,hogy arra spekuláljak,hogy hátha amin vagyok az fog jönni a következőben hülyeség.. az meg,hogy abban bízzak,hogy gyűjtögethetem a lét korlátlanul hazárdjáték. Bármilyen "erős" is vagyok engem is meg lehet találni állatok nélkül.

Szóval ez nem egészen "optimális"
Dátum: 2012.06.20. 23:15:48
4 nap múlva lejár a nagy templomom és eddig minden nap pörgettem, a küldi még mindig megoldatlan. Úgyhogy próbáltam..

A másik pedig te magad írtad,hogy az első őskőmentes pörgetésekből jött ez. Ha pedig pörgetsz őskővel is akkor azért jár szerencsétlen vagyok és ne büntessetek tovább pont, ami miatt az esélyed megnő a ritkára és az ultrára így, ha jól értelmezem eme funkciót akkor neked nagyobb eséllyel fog ez kiforogni. Na hoppála...

,de lényegtelen igazából tojok erre a küldire, ha ennyire szeretitek felőlem maradhat. A többi pont amit leírtam viszont "az utánanéztem és szívás az egész" kategória és nem csak nekem.
Dátum: 2012.06.20. 22:34:49
Ez igazából csak részletkérdés. Attól ez a küldi még mindig egy prémes küldi.

,ha azt mondod, hogy a templom ideje alatt, ha minden nap pörgetek prém nélkül akkor nekem garantáltan sikerülni fog ez a küldetés akkor visszavonom a fentebb írtakat. Egyébként meg nem. Szerencsésebbnek bejöhet mint az ötös is a lottón csak erre több az esély kb ennyi.
Dátum: 2012.06.20. 21:43:20
Üdv

Történt valami érdemi változás a 3 dekrétumos khm.. "fejlesztés" óta? Mert az idő megint csak telik és nem sok minden betyárkodást láttam.

,de majd jön az,hogy a találkozón lesz megbeszélve stb..

Én javasolnék egy olyasmit, hogy valaki nagyon ügyes és okos ráadásul alkalmas ember vegye számba a problémákat újra! és most úgy, hogy mi is lássuk mit akarnak Miklós elé rakni. Nem kell exel táblázatok és szöveges dokumentumok tömkelegét összeszedni. Csak tényleg pár égető problémát eléjük vinni.

Mittudomén csak néhány vagdalkozás.

- Két ősköves küldi a 2+ helyett. Ez sztem az alap.
- Őskőpocsékolós küldik kivétele. Manaital és társai.. szimuláció. Valami értelmesebb ablakonkiszórás jöjjön.
- Jutalmak javítása. Az AF 60+ on is csak fél megoldás. A 60+ is jó,ha 80+,mert senki se erre költ elsőnek. Fehér kristályital!!, PP ital, CSP ital szánalmak lecserélése.
- Szakértelem fejlesztések korlátozása. pff max 3.5 re és az is alternatívákkal.
- TÖ fejlesztéses küldik valamiféle korrigálása, mivel a váltások őskőbe kerülnek. Ez már túl van vesézve még a részemről is, de vissza lehet olvasni, hogy Mikibá ezt benézte, mert ez biz ősköves téma.

- A szerencsekerekes ultra ritka nyeréses küldi is szexuálisan ujjazza a fantáziámat. ,ha netalán úgy lesz (kapzsi világot élünk), hogy 3 prémes küldi marad, mert három dekrétum van akkor ezt egy nem prémes a büdös életben nem tudja megcsinálni.

Szóval küldjünk egy emberkét fehér zászlóval és vesse fel ezeket a gondokat nekik. 10-15 probléma elég is lesz . Engem kb csak ezek zavarnak.
Dátum: 2012.06.20. 21:13:10
Elhiszem, hogy hétvége volt meg.. öö.. minden , de nem ártana ezt az eredménytáblázatot megbütykölni.
Dátum: 2012.06.16. 09:43:37
Oszd meg a linkjét itt,hogy meg tudjuk nézni. Engem spec érdekel.

Nekem a döntőm csak három körös lett :s Előtte voltak izgalmasabbak,de ötnél tovább az se ment. Szóval egy ilyen csemege érdekelne..

Mod:

Bár oroszon játszom ott a "kollega" felrakott egy linket 56. szinten 15 kör LOL

http://www.doomlord.ru/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=___________________%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB% D0%B8%D1%82%20%D0%B5%D0%BB%D1%8C_%D1%81%D1%83%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D1%8B_%D0%BE%D0% BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD_%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0_1326912_%D0%B1%D0%BE%D0%B9
Dátum: 2012.06.15. 22:56:34
hoppá és tényleg igazad van, mert azt veszi figyelembe. Na bakker, hogy eddig miért nem használtam

Kösz szépen.
Dátum: 2012.06.15. 22:11:50
Pontosan. Jól szóltál.

Amióta bevezették ezt a hajnal három órás viadalt agyalok rajta, hogy hat-e az eszencia amit megiszok éjfél előtt és úgy nevezek be?!? Gondolom nem, de hátha tudja valaki konkrétan. Hm?
Sejtettem én is ebből kifolyólag,de azért mindig érdekelt,hogy tényleg így van-e. Akkor marad az ami egy újabb olyan dolog ami miatt muszáj mindig fellépni és csinálni valamit a kis kedvencekkel legalább két naponta.
,ha már ennyire állatos témánál vagyunk..

Számít-e az állat sebzésénél, találati esélyénél az állat morálja? Teszem azt max (100% ) morálról támadó állat összességében sikeresebb-e, mint egy 21% os morállal támadó állat?
Dátum: 2012.06.15. 09:47:07
Ez még igen igen baráti negatív
Az előző simán nekem 120 jött le mindenből, de volt akinek 220 szóval még én is bőven kussolhatok
Dátum: 2012.06.12. 11:58:58
Idézet: Gyakorol - 2012.06.11. 14:54:51
Fecsu123 most már jöhetsz mert létrejött! Gyere és csatlakozz bátran!


Idézet: Fecsu123 - 2012.06.11. 17:28:04
Csak khm.. (,hogy is mondjam, hogy ne okozzak maradandó lelki sérülést.) Vazz csak szo*attalak gyémántharcos.


Reklámozok neked egy kicsit,amiért szemét voltam.

http://kepfeltoltes.hu/view/120610/droids__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2012.06.11. 18:45:40
"Nyerészkedő kulcs" ez jó e mögött tudás van és akarat.

..mármint,hogy benne legyen.