Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2015.02.21. 11:59:23
Például....
Javaslat:

1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!
,
,
,
Dátum: 2015.02.21. 11:50:06
Sziasztok!


Lenne egy javaslatom.

Mit szólnátok hozzá, ha csinálnánk egy...

"Mit kíván a magyar Végzetúr!" című írást, amely 12 pontból állna.

12 ötletet rakjunk össze, amely, mint elvárás lenne a végzetúr csapatától a további korrekt együttműködés érdekében.

Dobjatok fel ötleteket és ezeket közösen eldöntve megalkotjuk a Mi 12 pontunkat, amelyet lehetőség szerint eljuttatunk minden még aktív szövetség vezetőjéhez, amit láttamoz. Elég annyi ehhez, hogy leírja a levél aljára a szövetsége nevét és világa számát.

Ez ne lehetetlen fejlesztési irány legyen, hanem a játékot tegye kellemesebbé és problémákat oldjon meg, legyen az a mostani fétis gondtól, a játék drágulásáig szinte bármi.

Fecsu123 (V2)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EZT A HOZZÁSZÓLÁST FOGOM MINDIG AKTUALIZÁLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1, Oldják meg a különböző világokon lévő karakterek azonos e-mail címre írását egyedi elbírálással!
2, Legyen több lélekkufáros akció, ne csak a szülinapos 20%-os árcsökkentés.
- 2/a Lehetőség szerint legyen több...
- 2/b Ezt had döntsék el a játékvezetők (nem szükséges, nincs ilyen igény)
3, A pénzért tulajdonság vásárlása legyen limitálva. Pl: csatlóskristály 3*10 őskőért. Vegyék ki!!
Itt leragadtunk a csatlósoknál, ami egyébként az egyik LEGNAGYOBB probléma a játékban. Igen szerintem az, még nem most,de az lesz. Mindenki azt mondja bárki megszerezheti, holott, ha valaki megszerzi a jelenlegi 9?!? fétist és maxolja is hozzá az állatokat, utána mi garantálja azt, hogy nem lesz 10. vagy 20 fétis? Megmondom semmi. Egy átlag játékos sokkal lassabban lesz ezt a versenyfutást tartani azokkal akik képesek erre időt és pénzt nem sajnálni. Az olló tovább fog nyílni, ezt kellene nekünk belátni és féken tartani a "hangunkkal".
A csatlósoknak külön pontot szánjunk.. Itt legyen a pénzért ne lehessen tulajdonságot venni.

4.Törvény előtti egyenlőséget. Egy adott probléma esetén, egységes elbírálást.

5. Felelős minisztériumot Pesten. ( ) Az ügyfélszolgálatról kapott válaszokért tartsa a hátát a vezetőség.Tisztességes, átgondolt válaszokat szeretnénk, nem találgatásokat, a szabályokkal, kiírt információkkal ellentétes dolgokat.A küldött válaszokért vállaljanak teljes körű felelősséget.

6. Normális, világos, egyértelmű tájékoztatást MINDEN változásról, még a bevezetése ELŐTT.

7, A végzetúrban található leírások, információk átnézését. Sok olyan leírás van ami már nem érvényes, vagy alapból hibásan került ki.

8, A szövetségi medál rendszer újra gondolása! (nerfet neki)
- 8/a Limitálni a megszerezhető medálok számát 10-20-30.
- 8/b A megszerzett medálok a bajnoki medálokhoz hasonlóan lennének lebutítva nem limitálva a megszerzés maximumát.
- 8/c Megszerzett 10-20-30 után ne TÖ-re adjon + egyet, hanem buffoljon valami nem közvetlen "táp" szakértelmet. Pl: szubtérit, lelakatolt ládikó, +1 PP + 1 CSP
- 8/d Ne számítsanak bajnokin.
- 8/e Ne legyen nerfelve, viszont ne számítson portyában és bajnokin.

9, A bajnoki jelentősége legyen nagyobb! Elvesztette a varázsát. A szövetségi medál végképp ledegradálta.
- 9/a Újragondolni a medálrendszert. Pl új színkód a 10. megszerzett medál után a 20. ért 30. ért. Legyen egyedibb az ki többet szerzett.
- 9/b Legyen világok közti bajnoki a hagyományossal egyező kategóriákkal amire minden világról egyben indulnak a karakterek. Ez lehetne évente, külön medállal, szerintem elég nagy dicsőség lenne ilyet nyerni.

10. Klónok tovább gyengítése
- 10/a Plusz regeneráció a csata végén.

11. Csökkenteni a felesleges kattintások számát!

12, CSATLÓSOK...



Folytassátok....





Ide csatolnék egy imát, amelyet az "50-ig és ne tovább!" V6-os szövetség oldaláról másolok be.

Miklósunk, aki a mennyekben vagy,
szenteltessék meg a te neved;
mivel ez a te világod,
legyen meg a te akaratod,
amint a fórumon, úgy e földön is.
Mindennapi lélekenergiánk add meg nekünk ma,
és bocsásd meg a scriptjeinket,
ahogy mi is megbocsátjuk nerfjeidet.
Ne verj minket már költségekbe,
de szabadíts meg a pókoktól!
Tiéd a szerver, a szoftver és a hatalom,
örökkön örökké.

Ámen.
Dátum: 2015.02.21. 11:34:04
Üdv Utolsó Lovag

Volt itt egy régi fórumozó akinek nagyon idevág az aláírása. Idézem:

"Vallom, hogy PÓK bárki lehet!"
Dátum: 2015.02.20. 21:56:24
Én is újra írtam nekik. Remélem ide jönnek reagálni.

Artur08 hozzászólása teljesen kifejezi azt amit érzek.
Dátum: 2015.02.20. 16:51:58
Szia/sztok!

Teljesen jogos a felvetésed. Én is ugyanebben a cipőben járok. Egy korábbi hozzászólásomban benne van a levelezés.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,894.720#hsz738

Tehát lényegében elutasították a kérésem,hogy átírják az e-mail címem. Alatta volt olyan hozzászólás idézem:

Idézet: Artur08 - 2015.02.10. 16:13:28
Érdekes. Egy hónappal ezelőtt írtam neki, v3-ról akartam v6-ra átvinni a relikeket. Két levélváltás után az általam felsorolt összes relik megjelent v6-on. Tök más email cím mellett.


Tehát átvitték a relikeket más e-mail címre. Van egy olyan szabály,hogy csak olyan relik vihető át másik karakterednek, ami akkor lett megvéve, amikor létezett az a karakter is amelyiknek át akarod adni. Lényegében friss karakternek nem adhatsz oda olyan reliket ami már megvolt a réginél. Ráadásul van kikötés, hogy melyek adhatóak át. Ez világos számomra is.

Az már kevésbé, hogy mail címet nem lehet átírni kérésre, hanem az a megoldás, hogy írasd magadra a karaktert 50 ŐSKŐÉRT! Igen!!! Ez még elfogadható is lenne, de az átírás mint tudjuk azzal jár, hogy a nála lévő összes őskő megsemmisül. Az az költsd el mind valamire amire nem akarod és még fizess 50 követ. Ez nonszensz!
Töröltem is V6 ról.

A levelezés után írt MIKLÓS egy korrekt levelet nekem (nem a Dikó féle stílusban), de a megoldás persze nem született meg.

Egy játékos társam oldotta meg a dolgot. Át fogja rám írni a karakterét 50. szinten ŐSKŐÉRT! Ohh yee...

A játék drágulása pedig már egyenesen felháborító. A csatlósok voltak az eddigi leg lehúzóbb tevékenység ami bekerült ebbe a játékba. Az ehhez kapcsolódó vásárlási és költési kényszer valami horribilis árat szabott azon játékosoknak akik "igényesek" a karakterükre. Mert ezek nélkül egy nulla lesz a még erős karaktered is. Már ott tartunk, hogy több száz TÖ-t adnak és ezért mindenki hajtani akar, ami rengeteg energia és pénz.

Én nem költöttem soha sokat erre a játékra. Évi egy befizetés,de ez már az utóbbi egy évben nem elég, így még lassabban játszom. Nálam ezt érték el. Más meg többet költ. Szívük joga, de ahogy érezni fogom annak a hátrányát, hogy nem költök eleget én biztosan törölni fogok. Nem lesz az évek alatt istápolt karakteremből szemét.

F.
Dátum: 2015.02.13. 22:30:47
Sok minden ütközik a szabályzatba mégis jelen van. De legyen úgy.
Dátum: 2015.02.13. 21:54:19
Miért ne. Hátha kell valakinek. Én meguntam azt is.
Dátum: 2015.02.13. 20:13:52
Valakit érdekel egy SF karakter?

S1 lvl 269 mágus.
Dátum: 2015.02.10. 16:00:26
Sziasztok.

Biztosan csak egyedül vagyok vele akinek sehogyan sem sikerült ugyanazzal a mail címmel regiznie. Gondoltam majd menet közben írok vagy mail címet változtatok, persze elfelejtettem, csak tegnap ugrott,be hogy rákérdezek és hmm... hát ez van. Okulás, (no meg rugalmasságból egyes) miatt kerül ki a levelezés.
Eleve irtóztam az árukapcsolástól, de ez ... khm


Üdv.

Fecsu123 vagyok V2-ről regszám (16394)

Email: bla bla

Van jónéhány relikviám és szeretném, hogy megkapja (azokat a relikeket amiket megkaphat), a V6-os karakterem is.
A regisztrálásnál, nem tudtam ugyanarra mail címre regizni a karaktert ezért kapott egy újabb "kamu" vagyis számomra jelentéktelen mail címet. Nem érdekelt,mert a fétisért jöttem, de végülis nagyban megkönnyítené a további játékomat, ha tápabb lenne ez a karakter is.

Hope V6 regszám (255)

E.mail: bla bla


Üdv Fecsu.

*****

ma, 08:59István
Szia.

Nem tudom beirni a relikviákat, mivel azok csak az azonos email cimen regisztrált karaktereknek járnak. Sajnálom.

További jó játékot!


Dikó István
Végzetúr Játékvezető

*****

ma, 13:31Fecsu123 (37634)
Szia.

Most akkor ennyi? Tényleg nincs semmi megoldás? Valóban nem engedett a szerver ugyanarra a mail címre regisztrálni hiába próbáltam. Úgy gondolom kézzel meg lehet tenni a beírást,de,ha az e-mail cím a probléma akkor abban kérem a segítségeteket, hogy mail címet változtathassak.

Abban tudsz segíteni? Mert,ha azt megváltoztatjuk akkor lehet ugyanaz a relikva a másik karakternél is.

Üdv F,

******

ma, 13:43István
Szia.

Azonos email cimre a Beállitások menüben adhatod át a karakteredet. A relikviákat nem tudja megkapni a v6-os karaktered.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

*****

ma, 14:50Fecsu123 (37634)
Ha nem V6-ról lenne szó akkor nem hagynám ennyiben,de mivel igen le van ejtve, "mindameddig" nem terveztek egy újabb nyavalyás árukapcsolást tervezni V6 és egyéb világok között.

Köszöntem.

F.

*****

ma, 15:09István
Szia.

Megvan ar árukapcsolás, ha a karaktereid azonos email cimen vannak. A relikviákat azért sem kaphatja meg a v6-os karaktered, akkor sem, ha azonos email cimen lennének, mivel a relikviák csak azoknak az azonos email cimen levő karaktereknek járnak, akik már léteztek a relikviák megvásárlásának időpontjában. Többek között ennek a feltételnek sem felelnek meg a karaktereid.
De természetesen ezt nem én találtam ki, hanem a relikvia oldalon is le van irva, csak el kellene olvasnod, idézem:

"A relikviát minden világon megkapja az ehhez az email-hez tartozó karaktered (De csak ha a vásárlás pillanatában már létezik, visszamenőleg nem. Kivéve az Ősi fétist, a Hűség zálogát, a Császári tekercset és a familiárisokat, ezeket egy karaktered kapja meg, amivel be vagy most lépve)."

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


******

ma, 15:25Fecsu123 (37634)
Ahh,de szeretem amikor leoltanak.

Többek között tegnap vettem egy regeneráló kristályt, amely nyilván megfelel ennek a feltételnek és mivel megfelel,helyt álló az érvelésem. Arról nem is beszélve, hogy nekem csak ez kellene oda.

Ha már itt tartunk akkor a fétist amit ott kapok se vihetem át V2-re annak a karakternek amelyiknek akarom? Mert akkor most törlöm onnan a karit és slussz passz.
ma, 15:34István
Szia.

Nem azonos email cimen vannak, szóval nem felel meg a feltételnek. A fétist szintén csak akkor viheted át, ha azonos email cimen vannak.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

******

ma, 15:53Fecsu123 (37634)
Köszönöm a felvilágosítást és a segítséget.

Töröltem a karaktert.
Dátum: 2015.02.02. 15:24:04
V2-es szövetségi tagtársunk ma hajnalban itt hagyott minket, szerencsére csak nincs többé VU onlaine. Viszlát barátom.


Ma, 04:27:44
Gratulálok mindenkinek, aki ilyen remek eredményeket ért el, eme fantasztikus online játékban. És azoknak is, akik hajlandóak fizetni érte. Én inkább odaadom azt a pénzt egy rászorulónak, mintsem hogy befektessem abba, hogy mutogassam magamat a csapattársaim előtt, akiket egyébként, szerencsére van szerencsém személyesen ismerni.

További jó játékot, de inkább jobb életet nektek is.

Üdvözlettel: Wstreak
Dátum: 2015.01.26. 17:14:08
Semmi, csak annyira megörültem neki, hogy valahova írnom kellett. De átírtam oda is

Köszi szépen.
Az egyetlen komoly célom a játékban.. elérve. Csak 5 év kellett neki.

2015.01.26. Fecsu123 az aukción megvásárolta a következő tételt: A szívósság öve 6666 aranydukátért.
Dátum: 2015.01.26. 16:08:46
Írom ide... ohhh csak öt éve várok erre a szövegre.


2015.01.26. Fecsu123 az aukción megvásárolta a következő tételt: A szívósság öve 6666 aranydukátért.
Dátum: 2014.12.18. 22:57:31
Dehogyis. Ilyet sehol nem mondtak.

Meg lehet oldani, hogy ne kelljen törölni. Simán nem támadhatják egymást és nem kerülhetnek mondjuk egy szövibe.

Hányan multizhatnak ebben a játékban, kb le van ejtve, ha mindkét karakter prémes és nem farmolja egyik a másikat.
Dátum: 2014.12.18. 17:28:38
Háhá...

Szerencsére nem sűrűn fordul ez elő. Lopni csak nekem ér .

Viszont jó lenne,ha be lehetne váltani. Úgy gondolom, bocsánat biztos vagyok benne!, hogy minimum 90-100 szintig kitolás a platina váltás úgy ahogy van. A most átváltható tételek egyáltalán nem ömlenek az ember nyakába. Míg magasabb szinten a lélekgyémánt haszontalan és rengeteg lehet betárolva. Ezért az átváltható tételek listáját bővíteni kellene, akár a kiégett visszaállításával és a kristálypont azon módon való átváltásával, ami kihívásból jön. Bár,ha LÉ ért lehetne venni az se lenne gond.

A kristálypont pont egy olyan eszköz lehetne, amelyért dolgozni is kell, de mégis sokkal egyszerűbben és gyorsabban gyűlne, mint a lélekgyémánt. A napi ajánlatnak erről kellene szólnia, hogy bárki megveheti kevesebb erőbefektetéssel, mintsem,ha kifogysz és kifogysz méghozzá igen hamar a forrásokból akkor lesel, mint béka a moslékban.
Dátum: 2014.12.18. 17:17:25
Köszönjük a lehetőséget.

Én voltam a kezdeményező fél, ennek ellenére nem szavaztam, mégpedig azért, mert a szavazás idején NEM vadásztam. Lemaradtam róla, ahogyan sokan mások is. Legközelebb egy felugró ablakot többre értékelnénk. Az eredmény érdekes egyébként.

3 hónap múlva ismétlés. Ezt felírom magamnak .
Dátum: 2014.12.16. 22:01:13
Mondjuk lehet egyedül vagyok vele, de én örülnék, ha a kiégett őskövet továbbra is lehetne PLATINÁRA váltani.

Nem is tudom minek került ki?!? Kristályosítóba tölteni tök felesleges... már. Most meg pont jól jönne ez az ezer.

Kiégett őskő: 1081
Dátum: 2014.12.16. 21:58:10
Ezek túl kicsi különbségek ahhoz, hogy rá lehessen bármit is fogni.

Hidd el, nagyobb értékkülönbségeknél mindenki máshoz viszonyítva a karaktered szinte legyőzhetetlenné válik még - 40 - 50% os portyabüntetés mellett is. Köztudott, hogy alacsony szinten a random nagyon dominál. Ott a V6 példának. 10-15 ös szintig 100 TÖ ide vagy oda egyáltalán nem jelenti azt, hogy biztosan nyersz.

Nem ismerem a pontos képleteket, de azt tudom, amit én tapasztaltam. 50+ szinten már le tudod győzni a randomot jó fejlesztéssel. Évi pár vesztes így is becsúszik, de borzasztó ritka.

Erre figyelj meg a helyesírásra és nem lesz ennyi gondod.
Dátum: 2014.12.09. 22:05:59
Erre a problémára már 3 éve írtam egy megoldást és akkor sem foglalkoztak vele.

Miért ne lehetne magából a játékos állományból kvíz moderátort toborozni?!? Jó pár éve (amikor még belefért az időmbe) játszottam faluszimulátoros játékkal, volt lehetőség a legjobb játékosok közül (értem ezalatt: aktív, figyelmeztetés mentes, értelmes) a supportnak játékos adminisztrátorokat toborozni. Természetesen azon a világon nem lehetett adminisztrátor ahol játszott. Foglalkozott a napi dolgokkal cserébe prémet kapott.

Ez itt is ugyanúgy működhetne. Adnak jogot a kvíz adatbázis kezeléséhez 5 játékosnak, akik bogarásszák és a teljesítményük alapján kapnak prémet. Nem őskövet,hanem prémium accot. Ez nekik semmibe nem kerül, viszont inspiráló és igényes adatbázist eredményezhet.
Dátum: 2014.10.30. 14:23:59
Bugos.

Ezt nem fogadja el.
- Egészségedre!
Igyál meg 1 ork sört!

Az ősköves vásárlásnál pedig nem adja oda a sört.