Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2013.05.08. 22:33:43
Üdv

Vadászós event így érdemes túrbózni a spektet,ha nem maxos... sőt annak van értelme, hogy eszenciát használ el az emberfia spektre és akkor tolja az eventet gőzerővel???

Valamint,ha nagyobb mennyiségű lét tolok be akkor is kell TT a spektre és eszencia a jobb hatás miatt vagy a betolt lé független és a spekt csak a két elköltött CSP-re hat?
Dátum: 2013.04.04. 23:44:44
Valszeg nem mi pontoztunk le, hanem Rodriguez és csapata ,de látom már helyre állt a rend. Isten éltessen.
Dátum: 2013.04.02. 17:17:55
,ha a térképet megnézed összesen 384 aktív játékosunk van V2-n. Nem tudom máshol mi a helyzet, de biztosan nagyobb számokat mutat minden szerver ehhez képest.

Szóval Kócossal kell egyet értsek az Ő megoldása jobban tetszik nekem. Azzal, hogy leléptek a nagy szövetségek bedőlnek, azok akik maradni "kényszerülnek" elunják, mert nem hajlandóak átlépni kisebb szövetségbe, kevesen pedig már tehetetlenek epik ellen és számukra sem csábító a lézengés.

Egy év alatt jobb terv is születhetett volna. Direkt nem szóltam bele, mert jött volna pár okos HSZ, hogy ez csak a topperek kiváltsága, viszont a hatása rajtunk fog csak csattani. Mindegy majd lesz 50 bajnoki medálom amit klónok ellen vívok meg hurrá.
Dátum: 2013.04.01. 10:54:40
Rotty.
Dátum: 2013.04.01. 00:12:48
Jap ez nálam is létező probléma.
Dátum: 2013.03.31. 20:03:20
Bocs, hogy eltérek a képlet témától, amúgy is Birkától kérdeznék

Na ez a HSZ beütött nálam. Ezek szerint nagyjából ezért van az, hogy hiába van 100 ++ IQ előnyöm pl bajnokin akkor is elbukhatom még a UVB-t is, ha a szerencsém kisebb. Mint spec az előző bajnokin is. 5 körön át hasonlóakat sebeztünk, míg a hatodik körben letriplázott és buktam a csatát. Így nézve 30% esélyem van arra, hogy besül a varázslat.

Idézet: Birka - 2013.03.30. 16:42:25
Ha valakinek van 40++ támadás és 40++ iq előnye az ellenfelével szemben, de a szerencséje kisebb, akkor több tízmillió lét az "ablakba" tett, mert csak +20 tám és +20 iq "működik" a harc során.


a 100++ IQ és támadás ez alapján is csak minimális előnyt jelent? Valamint feltűnt ahogy írod is,hogy a kritek se úgy hatnak ahogy kellene nekik. Nem gondoltam ilyen drasztikus hatásra. :s


Mód:

Akkor már felvetődik bennem a támadás és védekezés viszonya is egymáshoz. Ha a támadás 100++ ,de a védekezés 100-- egy ellenfélhez képest akkor ez kiegyenlíti egymást? Mert én úgy értelmeztem a támadásnak erősebb funkciója van mint a védekezésnek. A találati esély növelése mellett csökkenti az ellenfél támadási esélyét.
Dátum: 2013.03.29. 18:46:47
Erre javasoltam azt, hogy a választott karakter kapja meg a beáldozott karakter elköltött köveinek egy bizonyos százalékát.

Miklós indoklása is helyt álló, hogy a toplisták kibővülnek, kicsit betorzulnak a bajnokik (ez spec engem negatívan érint, de az legyen az én gondom). A fő probléma ezeken túl az AH. Sokkal nehezebb lenne megszerezni tárgyakat.
A legmagasabb szinteken elvesztett karakterek bezavarhatnak az eddigi epikus verésbe is. Talán pár szövetség bajba kerülhet a top epikverői nélkül. Talán hónapokig visszahívásra kényszerülnek... sőt. Talán.. talán..

Ha szövetségeket nem lehet átvinni akkor engem az összevonás már nem is érdekel.

Világok közötti portya ennyi talán után lehet, hogy jobban megállja a helyét. Ezt lehet bővíteni idővel, világok közötti ranglistával, bajnokival, állat bajnokival (Lan behúzza a godzilllájával:D), közös eventtel.
Dátum: 2013.03.27. 19:30:41
Üdv

Ezt az összevonást folyamatosan visszásan fogadom. A nem tetszésem fő oka az az, hogy a non prémesek (és a minimum kövesek) kényszer helyzetbe kerülhetnek. Nem lehet kikalkulálni akármekkora statisztika májer is valaki, hogy mekkora lesz egyes szinteken az elvándorlás és mennyire kerül valaki kényszeredett helyzetbe. A kényszeredett helyzet két irányt vehet egy a muszáj költés, kettő pedig a beleunás és törlés.

Ha fer feltételeket akartok megvalósítani, akkor V1 és V2 összevonását ingyenessé kell tenni. A régóta nem használt karakterek (+1-2 év) 50% át szelektáljátok, majd aki átlépi ezt a határt az automatikusan mindig törlődik.

Akinek két karaktere van annak meg kell adni a lehetőséget arra, hogy válasszon melyiket viszi tovább az összesített világon a másik karaktert pedig viheti V3-ra vagy!! ,ha törli akkor megkapja az addig felhasznált őskövek bizonyos százalékát a meghagyott karakterének. (befizetések gondolom mentve vannak mindenkinél)

A többi világ vándorlása szerintem szintén ferebb ingyenesen,de V1 és V2 alapból megérett az olvasztásra. Új világ indítását pedig én is támogatom (ott megtaláltok engem is majd az biztos).

V1 és V2 pedig ne csak karakterek átviteléről szóljon, hanem tényleg olvasztásról szövetségestől együtt. Ahol eléri a 10 aktív tagot egy szövetség az mehet.


Üdv: F.
Dátum: 2013.03.19. 18:12:50
Igen sajnos számít a szerencse is. Nálam is hasonló fordult elő az előző vérbajnokin.

A döntőben az ellenfelem sorra hasonlót varázsolt rám és az uccsó körben háromszor akkorát meg is pecsételte a döntőt.
Pedig a drága tulok mellettem álltak és mégsem. (valamennyi lejön rólam a medálok miatt, de akkor is +100 az előnyöm, de a szerencse döntött)

Ellenfél:
IQ: 294 (+43)

Saját:
IQ: 401 (+94)
Persze még tegnap válaszoltam neki.

Kb olyan stílusban ami kijárt neki a levél miatt.

Címzett:Ricky
Üzenet címe:Re: (nincs cím)
Dátum:Tegnap, 19:45:22
"Na jó.... Nem volt elég majdnem 50k LE? 1 éve már pont ezért abba hagytam ezt a játékot.... (jelzem 3 napja kezdtem újra)muszáj megint? Miért kell valakit tönkre tenni? És 15 bajnoki medál meg fasztudja mennyi utolsóvérig medál mellett van pofád még megátkozni is?????? Nem vagy szégyenlős haver...."

Szia

Ezért a kirohanásért kár volt újrakezdeni. :s

,ha elolvasod mire való az átkozás akkor rájössz miért kaptad. Nem hinném, hogy ebbe mennél "tönkre", de, ha ennyire fájó pont ez neked akkor legközelebb kérd szépen, hogy ne támadjalak meg ily "becstelenül" összesen kétszer, pedig, ha bírnád talpon óránként mehettem volna, de nem mentem.
A játék biztosít lehetőséget arra, hogy megvédd az LÉ-t.

,de segítek.. veresd be magad 15% alá és úgy vadássz, ha fölé érnél költsd el előtte. Van rá szaki is, hogy megvédd, elmehetsz láthatatlanba is és a többi és a többi.

Nem a mások hibája, hogy te abbahagytad, hanem a te béna karakterépítésed és a könnyen feladod effektus velejárója. Építs új és kigondolt karaktert, játssz taktikusan, ügyelj a lére. Vagy tolj az egészbe és csináld ahogy akarod, de akkor ne nyivákolj, hanem fogadd el, hogy néha bevernek.


Üdv:F.
jah, hogy izé... tönkre. Én kérek elnézést.


Küldő:Ricky
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 19:21:53
Na jó.... Nem volt elég majdnem 50k LE? 1 éve már pont ezért abba hagytam ezt a játékot.... (jelzem 3 napja kezdtem újra)muszáj megint? Miért kell valakit tönkre tenni? És 15 bajnoki medál meg fasztudja mennyi utolsóvérig medál mellett van pofád még megátkozni is?????? Nem vagy szégyenlős haver....
Dátum: 2013.02.15. 18:33:52
Jól néznek ki az új relikek, de hogy ezen nem sokat kellett gondolkodni az is biztos (a fejlődés öve szétcincálva). Jobb elfekvő ötlet nem volt?

Ezzel be lesz tömve a szánk jó pár eventig, főleg, ha tesztek rá platinát meg mitrilt. ,ha ez is telítődik jöhet minden végtelen szakira is egy pálca

Pedig eskü nem vagyok pesszimista... csak magasak az elvárásaim.


A lottót be lehetne már rakni az orosz szerver mintájára (ingyen mint ott).
Dátum: 2013.02.14. 13:04:45
Csak a tizedik. Nem pörgettem túlságosan, mert általában eventhez kötöttem. Úgy kombináltam, hogy a sok fölös TP együtt pörögjön az eventtel. Átlag körül haladtam vele. Ráadásul volt, hogy sajnáltam rá 40+ követ és kihagytam:s

Láttam már olyan karit 60 alatt aki a 20. at tapossa vagy már nagyon közel jár hozzá. Szóval lehet így is, de sok pálcába is fájhatott a dolog.
Dátum: 2013.02.14. 12:38:33
Köszönöm a válaszokat. Csak ebben nem voltam biztos, mert kell az az AF nyitásnak mire elérem a hatvanat
Dátum: 2013.02.14. 12:07:20
Nem tévedsz, írtam is, hogy a váltani kell hozzá.

Kipróbálhatod te is nálunk magad, még van is olyan kari aki átadná az accot törlés helyett. De ezt majd velük kell letárgyalni. Azért jó játékot.
Dátum: 2013.02.13. 22:36:41
Üdv

Ha 59. szinten kezdem el a templomot és 60. on fejezem be akkor jár AF pont a végső kincsben vagy azt veszi figyelembe melyik szinten kezdtem el és így nem jár érte ebben az esetben?
Dátum: 2013.02.13. 19:39:19
60. szinten a 135 LE/TP vel nem lenne gond, ahogy írod.

Én ügyelek az LE/TP re. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint, hogy 59. szinten a szimpla lélekszívásom: 121% + erre rájön még a varázslat és állatfelszerelés, de ezeket nem számolom hozzá. Térkapuból jóval e felé a szám felé megyek a célirányos portyákról nem is beszélve. Az átlag 200 felett van, de eventek idején vannak zsírosabb napok is amikor 1000 LE/TP is bejön lazán.

Szóval a problémám nem az LE/TP vel van, mert azt tudnám kompenzálni a jobb átlagommal. A fő probléma az, hogy nem 135 LE-t kapok és 1 TP-t. Hanem 186900 LE-t és ehhez 1800 TP-t. (ami egyébként fostalicska 103.8 LE/TP jelenleg).

Nos a probléma még mindig az, hogy ez a feladat rám akarna tukmálni 1800 TP-t és az sem igazán érdekelne, ha kétszer ennyi lét adna, mert köszönöm nem kérem. Nem kérek lét nem kérek TP-t. Épp elég helyről lehet beszerezni mind a kettőt. Azt hittem ettől azért ötletesebb dologgal álltok elő és lesz benne valami más. Tudok haladni az egyéb erőforrásokból is nem kell rugdosni. Persze az lebeg előttetek, hogy az újak repesszenek.

Cras nagyon szépen leírta, ha begyorsítanék akkor elveszteném azt az előnyt amiért évek óta játszok és szépen bokszzsákot csinálnék a kariból. Ráadásul elbuknám azt a kis izgalmat is amit ad a játék. Nekem spec az, hogy küzdök a kategóriám legjobbjaival.

OFF

Ha elkezdenék száguldozni, akkor mit érnék el? Hm? Mivel tudsz többet adni nekem 100 pluszon, ha átlagos kari lennék? Mire odaérnék is akkorra a jobbak már 200 + on lennének. A szövetségek elé nem adtok új kihívásokat. Ugyanúgy csak nézném az epik ütést mint eddig, mert irtózatosan túlnőttek. Az építésem eltörpülne a nagyokéhoz képest plusz a kúthoz képest is. Ráadásul a mezőny nagy része rommá verne. Egy kis karinak ha nem az LE/TP a fontos akkor mi? Most nem szemétkedni akarok, de komolyan mi lehet inspiráló abban, hogy robogjak előre? (és ezt sztem nem csak én tenném fel neked kérdésként). Az nem megoldás, hogy építsek új szövetséget és kezdjem előröl. Egyszer már megtettem az újjáépítést és el is értünk ezt azt.

Érdekes lesz számomra az AF pont dolog, de az is olyan út amit majd mindenki ugyanúgy követ le. Nem ad lehetőséget arra a tetején, hogy a karaktered jelentősen másabb legyen a többinél. Nincs benne nagy csábítás. Elvárjátok a közép és alsóbb kategóriában lévő kariktól, hogy haladjanak, de nem ismeritek be, hogy ennek mik az okai, csak teszitek a kérdőjeleket, hogy miért nem haladtok birkák.

MIÉRT??

Miért nem teszteltek rajtunk "vadabbnál vadabb" ötleteket? Ott a V4 erre.
Miért nem kapnak a szövetségek olyan mitikus ellenfeleket, ahol minden tag hasonló százalékkal szállhatna harcba ellenük ezt kötni min 10 tagu szövikhez és szintekhez. Vagy olyan épületeket amiket hasonló erővel építhetne minden tag csak szinthatárok lenének. Pl az épület adta támogatás csak 50. -100. szinttől lenne működőkepés. Legyen értelme haladni.
Miért nem lehet TP-ből építeni valamit? Valami karakter egyedit?? Hogy az AF en kívül további haszna legyen a TP nek.

Az az elmélet, hogy a magasabb szinten minden jó már rég elavult. Fejlődjetek az elvárásainkhoz és igazodunk a tietekhez.

OFF vége csak előtört belőlem újra némi elégedetlenség.
Dátum: 2013.02.07. 12:35:40
Megnéztem a legnagyobb letöltő oldalakon, de eddig semmi :S
Dátum: 2013.02.06. 15:54:25
Ezekről nincs infom. Az oroszt próbáltam ki hátha sokan lesznek gondoltam és lehet majd rabolgatni, de nem jött össze.

Az angolra mondjuk kíváncsi vagyok. Ha ott sokan vannak lehet kipróbálom, már csak nyelvtanulás felelevenítése miatt is.
Dátum: 2013.02.06. 15:52:51
Parancsolj:

http://www.doomlord.ru/?kar=399

Persze ez már ajánlott link,ha nem bánod így kapok utánad 1% nyit, ami nem vonódik le tőled csak jutalom amiért ajánlottam neked, de, ha zavar, hogy ajánlott leszel akkor szedd le a kérdőjeltől a szöveget. Persze meg is kereshetsz Hope néven és beveszünk a top szövibe.

Mód:

Aki esetleg át akarja érezni a bajnoki medálok birtoklásának "örömét" annak is érdekes lehet a szerver. Igaz magyaron is sokat nyertem már, de oroszon sztem az első kettő kivételével még minden nevezést megnyertem Pedig csak ügyesen nyomkodtam a zöld plusz jelekre, amikor begyűlt a LÉ. Nagyon nagy előny némi tapasztalat "idegen földön".