Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vlky

Oldal: 123456
Dátum: 2011.04.01. 16:39:52
Valamiért egy ideje nem tudok csapdába ejteni állatokat.

a kettes világon játszok, és 30as csapdakészítésem van, tehát elvileg 8% hogy befogok egy állatot. Két napja egyet se sikerült elkapnom, és ez legalább 50-60 vadászatot jelent. A szubtéri érzékelésem 20as, szal elvileg 4%om van arra hogy kiégett őskövet találjak, csak az utóbbi 20 vadászatomon találtam 3mat.

Jaés, nincs állatom befogva egy se, de egyébként 15ös a vezetőkészségem. És nincs beállítva egy állat se amire konkrétan vadászok.

Edit: na sikerült fogni egyet, egy április bolondját? :S Azt ne mondjátok hogy áprilisi tréfa hogy nincs befogott állat!
Dátum: 2010.05.21. 19:17:41
óbazzz ezt benéztem. nagyon az esőre koncentráltam
Dátum: 2010.05.21. 17:43:24
Ha ma éjfélkor esik az eső, akkor mekkora a valószínűsége annak, hogy holnap ilyenkor sütni fog a nap?
50 %
Ezekből az adatokból nem meghatározható
100 %
0 %*

hát ez elég hülye kérdés, értem én hogy 24 óra az=0 óra, de ha ma éjfél szal 24 óra akkor holnap ilyenkor az szintén 24 óra nem pedig 0 óra. Ha meg a "holnap ilyenkor"-t 0 órára érti tehát a nap kezdetére, akkor meg a ma éjfélt is lehet 0 órának tekinteni tehát a mai nap kezdetét. szal erősen kétértelmű a dolog, de inkább egy: hibás a kérdés.
Dátum: 2010.03.09. 10:18:50
Mikor volt a XXX. Beholder találkozó?
2008.11.28.
2008.11.29.
2008.11.30.
2008.11.22.

szerintem még aki ott volt az is elfelejtette már hogy pont melyik nap volt
Dátum: 2010.03.02. 12:59:11
Hova igazolt Dzsudzsák Balázs Debrecenből?
Ajax Amsterdam
Psv Eindhoven
Arsenal
Barcelona

spec
Dátum: 2010.02.23. 16:14:30
Melyik a világ leghosszab növénye?
a lián
a barnamoszat
a hínár
a mamutfenyő

ó annyira tudtam hogy a barnamoszat lesz a jó válasz de reménykedtem hogy nem.
a wikipediából:
Nem tartoznak a növények közé, ugyanis a sejttani vizsgálatok igazolták, hogy csak másodlagosan autotróf szervezetek, úgynevezett metaalgák. Az ősi heterotróf egysejtű vörösmoszatot kebelezett be, melyet nem megemésztett, hanem belső együttélésbe, endoszimbiózisba, helyesebben endocitobiózisba került vele, így az eredeti heterotróf élőlény autotróffá alakult. A növények országát viszont az elsődlegesen autotróf szervezeteknek tartják fenn, így egyebek mellett a barnamoszatok ezért sem tekinthetők növényeknek. A törzs morfológiai, szaporodási és fejlődéstani sajátosságai mégis a növények felé mutatnak, amely valójában konvergencia, és a növényekéhez hasonló autotróf életmód következménye.

egyébként meg, ha egy növényre kérdezett rá akkor se jó a barnamoszat mivel az több élőlény összessége igazából szerintem. Ilyen alapon azt is mondhatnám hogy az esőerdő a leghosszabb növény.



Milyen nemzetiségű a Ska-P nevű együttes?
Norvég
Spanyol
Portugál
Mexikói

spec.
Dátum: 2010.02.22. 18:42:26
Nem én kezdtem
Dátum: 2010.02.22. 18:09:38
MILYEN ÁLLAT A LEGUÁN?
HAL
NINCS ILYEN ÁLLAT
HÜLLŐ
MADÁR

NEMTUDOM MIÉRT MILYEN ÁLLAT A LEGUÁN?!
Dátum: 2010.02.17. 10:11:52
Az alábbi dolgok közül mi az, amit NEM magyar fedezett fel?
bűvös kocka
C-vitamin
polónium elem*
gyufa


szerintem a gyufát sem, max valami speckó gyufát
Dátum: 2010.02.16. 17:16:22
Ki a Zorall énekese?
Fenyő Miklós
Szasza
Kalapács József
Nagy Feró

spec, kb. annyira érdekel a zorall mint a tokyo hotel.


Hány színből áll a szivárvány?
4
6
7
5

ez most valami vicc? a szivárvány az összes létező színből áll szinte
Dátum: 2010.02.13. 20:04:41
Ki volt Magyarország királya a 2 világháború között?
Bethlen István
IV. Károly
Senki *
Horthy Miklós

Tagadó válasz. És meg is zavarja az embert, mert nem tudtam hogy most a kérdés feltevője hülye és királyt mond de vezetőre gondol, vagy egyszerűen csak nagyon okos akar lenni ezzel a kérdéssel.
Dátum: 2010.02.13. 09:46:06
Milyen nyakkendő volt Adyn amikor az Anyám tyúkját írta?
nem volt rajta nyakkendő
barna,kék csíkokkal
az Anyám tyúkját Petőfi Sándor írta
zöld,fehér pöttyökkel

Szerintem ez nagyon hülye kérdés, és két tagadó válasz is van benne, meg nincs szóköz a vesszők után.
Dátum: 2010.02.07. 19:00:05
Mekkora volt a 2007-ben fogott legnagyobb "csuka" Magyarországon?
1,7 kg
0,17 Kg
17 kg*
170 kg

spec, mondjuk könnyű kitalálni. akkor viszont túl könnyű.
Dátum: 2010.02.07. 13:28:37
A mi naprendszerünknek hány bolygója van?

talán ez volt a kérdés, és helyes válasznak a 9 volt megjelölve, de ez idejétmúlt kérdés, mert a plútó nem számít már bolygónak.
Dátum: 2010.02.06. 12:40:32
Milyen lisztből készül a tortilla?
búza
rozs
árpa
kukorica*

készülhet búzából és kukoricából is

Kik beszélik a leet [1337] nyelvet?
Németek.
Internetezők.
Senki nem beszél leetül.
Lettek.

szerintem inkább hülyegyerekek.
Dátum: 2010.02.04. 11:29:15
Nemrég vettem észre hogy a transzcendális projekció nem is transzcendentális, hanem csak transzcendális. Mondjuk ez lehet hogy nem hiba, direkt van így, csak gondoltam szólok
És ha pl a régen létezett válasz jó, akkor a nem, nem létezik miért ne lenne jó?
Vagy a most van folyamatban a névváltás erre a névre azon kívül hogy outofdate-té válhat, helyett miért ne lenne jó az igen, létezik válasz? Értem én hogy szép a magyar nyelv de a logikát akkor se kerülheti meg, ha egy helyes válasz létezhet csak, és eldöntendő kérdés van feltéve akkor két értelmes válaszlehetőség van (a nem tudom az nem értelmes )
Dátum: 2010.01.31. 20:26:48
Az ördögnek miért karikás a szeme a közmondás szerint?
nincs ilyen közmondás
mert soha nem alszik*
mert így született
mert képen törölték

a közmondás szerint nem karikás a szeme, csak nem alszik. rosszul van feltéve a kérdés.


Hàny csakra lètezik?
12
7*
9
5

még az emberi testen is több mint 7 csakra van úgy olvastam, de így általánosságban főleg meg szerintem sokkal több csakra létezik. Hány fő csakra létezik az emberi testen, ezt a kérdést kellett volna feltenni ehhez a válaszhoz szerintem.
Dátum: 2010.01.31. 13:52:41
Te olyan szerencsés vagy hogy hozzád hasonló szuperintelligens emberek közé kerültél és elhagytad ezt a fertőt amit magyarországnak hívnak! Én csak azért nem megyek angliába mert attól félek hogy túlságosan elmaradott ember vagyok hozzájuk képest, hiszek az orvosoknak, hogy egy oltás nem árthat, és nyugodtabban mehetek emberek közé ha be vagyok oltva, meg ilyesmi
Nagyon jó hely lehet Anglia ahol egyáltalán nincs népbutítás, az orvostudomány pedig olyan fejlett hogy pár napos otthoni gyengélkedés után meg tudták mondani az emberek hogy pontosan milyen vírus támadta meg őket. Biztos a helyi szupermarketbe vettek valami vizeletvizsgáló indikátorpapírt vagy ilyesmit mint a terhességi teszteknél.
Dátum: 2010.01.31. 13:25:49
Idézet: Shaky - 2010.01.31. 11:25:15
Ha képeket nézünk a Jupiterről, akkor különbözű színű sávokat láthatunk. Mitől van ez?
A bolgó felszínét alkotó különböző ásványok miatt
Optikai csalódás a bolygó forgása és a távolság miatt
A bolygón állandóan tomboló, egymással ellentétes irányú ammónia-viharok felhői miatt
A sötétebb sávok a bolygó felszínét jelentik, a világosabbak a bolygó körüli törmelékgyűrűket

Ez spec.


Szerintem nem az, én kifejezetten örültem ennek a kérdésnek, nem tudtam pontosan a választ de nagyjából sejtettem hogy miért csíkos, és a többi válaszlehetőség is jó, nincsenek köztük egyértelmű baromságok. Jaés nem vagyok csillagász vagy ilyesmi
Oldal: 123456