Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bekas

Dátum: 2008.12.17. 12:23:56
Melyik városban található a kis hableány szobra?
Kobenhavn
Paris
Rome
Reykjavík


Az nálunk Koppenhága... Mint ahogyan Wien is inkább Bécs nekünk.
Dátum: 2008.12.17. 12:22:15
Mi Viggo Mortensen foglalkozása a színészkedés mellett?
pankrátor
jazz zenész
mese író
bankár


Ugye ő volt Aragorn a filmben. Ennyit találtam róla:

A középiskolai évek után befejezése után a St. Lawrence egyetemen folytatta tanulmányait államigazgatás és spanyol szakon, ahol 1980-ban diplomázott.

Dániában unokatestvéreinél élt, és minden lehetséges munkát elvállalt, hogy megélhetését biztosítsa: virágokat árult, felszolgált, liftes fiúként dolgozott.

1985 és 1995 között a filmezés felé fordult, de csak a filmipar által kevésre becsült független alkotásokban kapott szerepet, ami nem számított busásan jövedelmező állásnak. Viggo kénytelen volt mellékállások után nézni. Éttermekben felszolgált, pultosként dolgozott, majd beállt teherautó-sofőrnek.

Én semmi olyat nem találtam, amire rákérdez a kérdést feltevő.
Dátum: 2008.12.17. 12:15:17
Hol van különleges étterem Pécsen?
egy bányában
hajón
a víz alatt
rádiótorony tetején


Rádiótorony tetején... Ezt a pécsieken kívül ki fogja tudni? (Esetleg még ők sem.)
Dátum: 2008.12.17. 12:09:17
Hány őskőbe kerül a Prémium takság?
6
15
20
10

Takság?
Dátum: 2008.12.17. 03:05:23
Melyik rovarnak NINCS mérge az alábbiak közül?
imádkozó sáska
francia darázs
óriás skorpió
madárpók


A skorpió mióta rovar? Ha nem akarjátok törölni, akkor át kell írni a kérdésben a rovart ízeltlábúra, vagy persze törlés.
Dátum: 2008.12.17. 03:00:56
Melyik filmért kapott Oscar díjat Cher?
Maszk
Holdkórosok
Silkwood
Ha a falak beszélni tudnának


Bocs, de a Holdkórosokért és a Silkwoodért is Oscart kapott. Az előbbiben a legjobb női főszereplőért, a másikban pedig a legjobb epizódszereplőért. Törlés, légyszi.
Dátum: 2008.12.16. 16:32:08
Idézet: Szedah - 2008.12.16. 16:29:26
Én nekem egy konstruktív javaslatom lenne.
Azt látom, hogy elég fontos a játékban az idő tényező.
Ha 19 órától lehet ütni, de valaki csak éjszaka játszik, és elindított tegnap 11:50-kor egy sor vadászatott, az szív most nagyot.
A javaslat annyiból állna, hogy ne indítsátok el a játékot éjfélig, így pont egy nap esik ki, mintha nem is lett volna.
Így "csak" a mai tevékenységek esnek ki (ennek én sem örülök nagyon), de viszonylag ez adná a legkisebb káoszt a visszaállítás után.
Szerintem ez a legkisebb rossz, persze nem lesz mindenkinek örömünnep, de nem borulna fel a napirend, csak elvész pár akció.


Ezt felejtsd el, egész éjjel reggel 5-ig fenn voltam, hogy a háborúban óránként üssek 2t. A hajnal 3 még emészthető.
Dátum: 2008.12.16. 16:27:44
Idézet: Balumaci - 2008.12.16. 16:24:24
aki annyira gagyi hogy éjjel nappal a gép előtt kell ülni hogy ott legyen a top 100 ba vagy akárhol azt sajnálom...

egyébként akinek nem tetszik el lehet menni hogy a hőn szeretett miniszterünk szavaival éljek.


Aztán ki vagy te, hogy osztod itt az észt? Letörölném a vigyort a képedről nyuszómuszó, nekem te itt ne gagyizzál, meg küldözgessél ide-oda. Mit képzelsz te magadról?
Dátum: 2008.12.16. 16:22:13
"Az oldal karbantartás miatt néhány percig szünetel, megértéseteket köszönjük!"

Az a néhány perc már jóval több mint néhány. Az egészben csak az a baj, hogy 5 percenként nézem meg, van-e már működő játék, mert el volt indítva 1 halom vadászat, meg háború is van szépen, nem szeretném szétosztogatni a LE-t. Az sokkal jobb lenne, ha az lenne kiírva, hogy mondjuk éjfélkor szerverindulás. Akkor nem lennék ideges és nem kéne a gépnél ülnöm állandóan nézegetve, hogy mi van már.
Dátum: 2008.12.14. 13:58:22
Idézet: csati777 - 2008.12.14. 13:49:44
Szerintem a kockák inkább óránként támadnak, és nem a katakombákban rejtőzködnek...



Elolvastad amit írtam? Pont a kockák ELLEN irányulna, akik képesek Szenteste is zúzni, ahelyett, hogy a családdal törődnének. A kockák azok akik kihasználnák, hogy nem tud a katakombába húzódni az ünnepek alatt vki. Bár sztem nem kellene magyarról magyarra fordítanom a dolgot.
Dátum: 2008.12.14. 12:45:26
A játék készítői felé 1 nagyon fontos dolog:

A katakomba alapvető szabálya, hogy nem lehet a használat után 2 hétig újra igénybe venni. Nos, ez rendben is van, kivéve az év végét! Mi van azzal aki éppen most kényszerül katakombázni, ezért karácsonykor - tudjátok, nagymamázás, vidékre utazás, stb. - nem tud bevonulni, a láthatatlanság meg nem biztos, hogy elég.

Szóval én azt javaslom, hogy dec. 23-tól jan. 2-ig, ez ne legyen érvényes, illetve a 2 hét helyett legyen csak 1 nap a türelmi idő (hogy vki ne tudjon nonstop ki-bejárkálni a katakombába).

Ez nagyon fontos, tessék támogatni és gyorsan cselekedni, mert mindig lesz olyan kocka akik kihasználja az ilyen lehetőséget, hogy eldöntsön egy háborút.

Mindenképpen reagáljon egy illetékes és az idő is sürget!
Dátum: 2008.12.13. 20:38:41
Hogy hívják Eva Longoriát a születettfeleségekben?
Brie
Linett
Gabriel
Susan


Ez hogy minősült jó kérdésnek ilyen helyesírással?
Dátum: 2008.12.13. 00:21:48
Milyen színű a Rhatt lap.
Piros.
Lila.
Kék.
Világoszöld.


Kuka, plíz.
Dátum: 2008.12.12. 14:11:03
Idézet: Zoltanszon - 2008.12.12. 13:44:12
De most őszintén. Veszprém megyének mi lenne más a székhelye? Én soha nem tanultam magyar földrajzt, de úgy tudom, hogy csak Komárom-Esztergom megye olyan, hogy bár a neve városokból áll, mégsincs közöttük a megyeszékhely. Ha tévedek, szóljatok



Rosszul tudod, bár nem lényeges. Mondok példát:

Tolna / Tolna megye, székhely: Szekszárd.
Borsod (1950-ben Edelényhez csatolva) / Borsod-Abaúj-Zemplén megye, székhely: Miskolc
Csongrád / Csongrád megye, székhely: Szeged.
Nógrád / Nógrád megye, székhely: Salgótarján.

Stb.


*Ugyanakkor gépeltem, amikor az előttem szóló.*
Dátum: 2008.12.12. 13:39:22
Melyik város Veszprém megye székhelye?
Hegykő
Veszprém
Rábapatty
Siófok


Rábapaty egy ty. Ráadásul túl primitív a kérdés, legalább nagyobb városok kerülhettek volna szembe Veszprémmel.
Dátum: 2008.12.12. 13:37:27
Idézet: Flexi - 2008.12.12. 13:34:13
Melyik nem körökre osztot stratégiai játék ?

Act of War
Shadow Grounds
Red Alert
Battlefield 2142


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Az indokláshoz csak annyit füznék hozzá hogy én csak a a játékok ( mivel megvan eredeti dobozban ) cimét a eredeti csomagolásrol másoltam .



Osztott, valamint nem kell szóköz a kérdőjel elé.
Ne égesd már magad itt, kapd elő a nyelvtankönyvet inkább...
Dátum: 2008.12.12. 13:32:39
A felsorolt focisták közül, ki a Chelsea FC játékosa?
Frank Lampard
Hernán Crespo
Luis Figo
Christiano Ronaldo


Szeretem a focit, de ezek a kérdések az agyamra mennek. Kuka, plíz.
Mellesleg C. Ronaldo nevében nincs h betű.
Dátum: 2008.12.12. 13:30:52
A bock rendszerű fegyverekben a csövek
egymás hoz képest függőleges helyzetben vannak
egymás mellett vannak
száma 4
száma 1


Bock? Esetleg block?
Életben nem hallottam róla, tippeltem, persze nem talaltam el. Nem túl spec ez?
Dátum: 2008.12.12. 13:17:39
Idézet: Motyogó - 2008.12.12. 13:09:31
Egy versenyen lehagyjuk a 2. helyezettet, hányadikak lehetünk?
Harmadik
Második
Első
Nem kapunk helyezést


Na ez viszont így már tényleg rossz, nem egyértelmű.



Nem én írtam, de miért nem egyértelmű? Ha lehagyom a másodikat, akkor én leszek a második, nem? Ilyen egyszerű.
Dátum: 2008.12.12. 13:15:47
Mivel a számítógépes játékok nagyon sok embert vonzanak, ezért az FPS rövidítés széles körben ismert, simán tekinthető az általános intelligencia részének. Viszont, hogy melyik játék az, az már kevésbé.

A focis kérdések - függetlenül attól, hogy már elegem van belőlük itt, mert túl sok - sokkal kevésbé spec kérdések, mint a síugrósak, mert amíg a foci százmilliókat érint/érdekel a Földön, addig a síugrás nagyságrendekkel kevesebbet. Persze jó kell kérdezni. Pl.: "Mikor/hol rendezték meg az első labdarúgó világbajnokságot?", vagy "Brazília hányszoros világbajnok?", esetleg "Ki a leghíresebb magyar focista?", ezek jó kérdések. Az viszont, hogy Drogba, vagy Illés, esetleg Ronaldinho hol focizik, vagy hány gólt rúgott 3 éve, ezek már ökörségek, túl spec és senkit sem érdekel, vagy csak nagyon szűk réteget. Viszont senkinek sem ugrana be ki hányszoros síugró bajnok volt, max annyi, hogy az óriásműlesiklásban kb. hány méter szokott ugrani az élmezőny. Ez esetleg lehetne jó kérdés, ha nem túl szűk tartományban kérdezné valaki.