Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bekas

Dátum: 2012.07.19. 08:29:35
"Nem támadhatod a karaktert, mert nem nevezett be a "kufárok csatája" eseménybe!"

ez mar onmagaban vicc. ennyit arrol, h tamadhatom sima portyaban azt, aki nem kufarkodik. persze sokkal konnyebb okoskodni, de tudnam minek kell vedeni teljes mellbedobassal a hulyeseget. ez 1 olyan event, ami hatraltatja a jatekost. nem is kicsit.
Dátum: 2012.07.18. 19:52:42
tudtam, hogy csak az okoskodas jon majd.

es azt honnan tudtam volna, hogy a templomban lesz haborus kuldi? nem tudom megcsinalni, mert event van? ezt bki belathatja, hogy hulyeseg. a normal portyanak mukodnie kellene akar van event akar nincs. foleg a haboru eseten mukodhetne fullosan a portya legalabb a haborus fel ellen, akar kufardkodik vki akar nem.
Dátum: 2012.07.18. 17:55:15
mi az hogy olyan szovit hivjak ki aki nem eventezik? aztan honnan tudjam, hogy eventezik-e vagy sem? meg mi az hogy minek jelentkeztem ra? a sima portya egyszeruen nem mukodik, ilyen egyszeru a helyzet. ha mukodne, akkor nem lenne gond. nem szabadna, hogy egy haboru befulladjon, csak mert event van. arra valo a KUFAR CSATA menu nem? a portyazas menu meg arra, hogy lehessen normal portyakat is csinalni. csakhogy nem lehet. igy a vegzet kuldit sem tudom megcsinalni.
Dátum: 2012.07.18. 12:13:34
a vegzet templomaban van haborus kuldi. de NEM LEHET teljesiteni a kufaros event miatt. mi ez a hulyeseg? nehogy mar eleve extra oskoert kelljen teljesiteni csak azert mert lehetetlen normalisan vegrehajtani! miert fizessek mar erte? nyitottam haborut, de semmi ertelme sincs, mert nem enged normalis portyat vegrehajtani. mi ez az agyatlans baromsag? ez 1reszt lehuzas, masreszt okorseg. mar azt sem ertem, hogy miert nem lehet normal portyat vegrehajtani a kufarozas mellett. es ha mondjuk nem erdekel a kufar tema? nem tudok lehez jutni sem portyaval. es most ez igy lesz 1 honapig?

miert kerul bele a vegzet templomaba olyasmi ami utve van eleve? erdemi valaszt kerek, nem okoskodast.
Dátum: 2012.07.13. 20:29:22
mar bocs, de miert megy a kviz megvalaszolasi ideje a TESZT megvalaszolasa alatt? azert 13 kerdest es a kerdesenkenti 4-5 valaszt erdemben vegigvolvasni, megfontolni es dontei, kattintani nem 2 pillanat. kozben lejart eppen az ido, maradt meg 3 mp-em a valaszra, persze hogy elhibaztam, aztan felment az agyvizem ezen es elb...tam a kovetkezot is. ez nalam 16 rossz valasz.
baromi pipa voltam, mi a francert nem lehet ezalatt stoppolni az idot?

ehh...
Dátum: 2012.06.15. 11:52:36
"áldozz fel 77190 lélekenergiát!"

ez meg micsoda? abszolut nem ertheto, es nem is tudom mit kezdjek ezzel. pls help vki.
Dátum: 2012.03.22. 12:35:55
Archaix

Te eddig 179 térképdarabot találtál.
Ahhoz, hogy hárommal jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 29 térképdarabot kell gyűjtened.


sztem meglesz...
Dátum: 2011.12.28. 12:55:55
nem tudom felmerult-e, nincs se kedvem se idom a rengeteg topicot meg hoszt-t mind atbongeszni, de a kovetkezo 1szeru javaslatom lenne:

tobb mint 25k helyesen megvalaszolt kerdes utan (1 vilagon) a vadaszatnal mar abszolut nem erdekel (gondolom masokat se), hogy mar megint kisebb tora bukkantam, vagy ujra pancelra gyujtovel hozott ossze a sors, netan ujfent hatalmas ugrasokkal vagy dongo leptekkel indulok a zsakmany utan, esetleg ujabb duhongo vortexet kerulok el. ugye ismeros? mert mar vagy 500-1000-szer lathattuk VOLNA, ha elolvasnank. meg szerencse, hogy ki van emelve sargaval a nev, es zolddel a LE/TP, feherrel vmi 1eb extra, stb. de miert ne lehetne kompakt nezete? a beallitasok menu alatt be/ki lehetne esetleg kapcsolni a kompakt/teljes nezetet, ki hogyan szeretne latni. a kompakt meg talan a szervereket is kevesse terhelne.

mire is gondolok pontosan? ime a pelda:

-------------------------------------------------------------------------------

1. teljes vadaszati kinezet:

Ma, 11:04:52
Döngő léptekkel indulsz vadászatra. A kietlen síkságon sokáig életnek semmi nyomát sem látod. Végül ösztönösen érzed meg a homokos dűnék közt rejtőző teremtmény életenergiáját. Egy númak királynő fészkére bukkantál! Rettenetes csata veszi kezdetét. Ellenfeled keményen harcol, de a végeredmény nem lehet kétséges, te győzöl! Magadhoz veszed ellenfeled lélekenergiáját (+1726). +24 TP A szerzett lélekenergiából 238 a helyes válaszért kapott LE.
A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!

Ma, 11:01:24
A közelben van néhány kisebb hegy, a barlangokban gyakran húzódnak meg különböző teremtmények. Több barlangot is átkutatsz, míg az egyikben lakóra találsz. Egy dühödt ifjú aranysárkány jelzi, hogy nemkívánatos látogató vagy. Dühe alábbhagy, amikor lélekenergiáját veszed (+1754). +25 TP A szerzett lélekenergiából 242 a helyes válaszért kapott LE.

Ma, 10:57:56
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy nagyobb árnyrém. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 2724 lélekenergia. +25 TP A szerzett lélekenergiából 376 a helyes válaszért kapott LE.

Ma, 10:54:28
Táborod közelében bukkan fel egy númak királynő. Korábban elrejtőztél volna e lény elől, de most már nem jelent komoly kihívást. 1754 lélekenergiát nyersz ki belőle egy rövid csata után. +25 TP A szerzett lélekenergiából 242 a helyes válaszért kapott LE.

Ma, 10:51:00
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy kisebb ifjú aranysárkány közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+1427 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +24 TP A szerzett lélekenergiából 197 a helyes válaszért kapott LE.

-------------------------------------------------------------------------------

2. most lassuk mindezt vadaszatnal kompakt kinezetben:

1726 (helyes kvíz 16% = 238) LE, 24 TP, númak királynő (+1 kiégett őskő)

1754 (helyes kvíz 16% = 242) LE, 25 TP, ifjú aranysárkány

2724 (helyes kvíz 16% = 376) LE, 25 TP, nagyobb árnyrém

1754 (helyes kvíz 16% = 242) LE, 25 TP, númak királynő

1427 (helyes kvíz 16% = 197) LE, 24 TP, kisebb ifjú aranysárkány

-------------------------------------------------------------------------------

meg1szer hangsulyozom, csak annak lenne ilyen aki bekapcsolna. hadd dontse el a jatekos, hogy csak a lenyeget akarja latni, vagy mindent. pl a lelekkufarnal is van kompakt kinezet, miert ne lehetne a vadaszatnal is?


es pl a portyanal/terkapunal is ugyanez lehetne a konnyebb attekinthetoseg vegett. lassuk:

-------------------------------------------------------------------------------

3. teljes portya kinezet:

Idomított állataid, egy 71. szintű Energiaszellem, egy 72. szintű Energiaszellem, egy 69. szintű Energiaszellem és egy 70. szintű Energiaszellem is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
XYZ kezéből feléd süvít egy vakító fény. Félrevetődsz.
Mormolsz, kezedből kirepül egy kisebb káoszsújtás. (-240 VP). 1134 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!

XYZ egy gyors támadást indít a tűzopál varázspálcával a lábad felé. Talált, 435 ép-t sebződsz. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-9 lélekenergia)

Lesújtasz ellenfeledre. XYZ az utolsó pillanatban félreugrik. Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 584 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva XYZ megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 350 pontnyit. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-7 lélekenergia)

Lesújtasz a topáz varázspálcával. Fegyvered ártalmatlanul pattan le XYZ páncéljáról. Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem is ellenfeledre vetik magukat. 4 támadással 384 életpontot sebeztek.

XYZ vicsorogva sújt rád a tűzopál varázspálcával. 231 életpontot vesztettél. Fegyvere kábít! (-10 támadás) Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-5 lélekenergia)

Egy gyors csel után a topáz varázspálcával XYZ védtelen felsőtestére támadsz. XYZ az utolsó pillanatban félreugrik. Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem is támadnak. 4 támadással 385 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!

XYZ pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 251 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-5 lélekenergia)

Lesújtasz ellenfeledre. Ellenfeled kivédte a csapást. Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem az oldaladon harcolnak. 4 támadással 407 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva XYZ megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 465 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-10 lélekenergia)

Lesújtasz a topáz varázspálcával. Nem találtál! Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 118 sebzést okoztak.

XYZ a tűzopál varázspálcával a felsőtestedet célozza! Eltalált, sérültél 186 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-4 lélekenergia)

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a topáz varázspálcával. Ellenfeled kivédte a csapást. Energiaszellem, Energiaszellem, Energiaszellem és Energiaszellem is támadnak. 4 támadással 432 életpontot sebeztek.

A csatában összesen 3444 sebzést okoztál, és 1918 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 6320 (-40) lélekenergia és 9 TP!

-------------------------------------------------------------------------------

4. most lassuk mindezt portyanal kompakt kinezetben:

Ellenfeled varázslata: vakító fény, félrevetődsz.
Varázslatod: kisebb káoszsújtás, 1134 (kritikus) sebzést okoztál.

Ellenfeled támad: talált, -435 ÉP, -9 LE szívás!
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -584 ÉP (kritikus) sebzés.

Ellenfeled támad: talált, -350 ÉP, -7 LE szívás! Fegyvere kábít! (-10 támadás)
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -384 ÉP sebzés.

Ellenfeled támad: talált, -231 ÉP, -5 LE szívás! Fegyvere kábít! (-10 támadás)
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -385 ÉP (kritikus) sebzés.

Ellenfeled támad: talált, -251 ÉP, -5 LE szívás!
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -407 ÉP (kritikus) sebzés.

Ellenfeled támad: talált, -465 ÉP, -10 LE szívás!
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -118 ÉP sebzés.

Ellenfeled támad: talált, -186 ÉP, -4 LE szívás!
Támadásod: nem találtál. Állataid támadása: -432 ÉP sebzés.

A csatában összesen 3444 sebzést okoztál, és 1918 sebzést kaptál.
Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 6320 (-40) lélekenergia és 9 TP!

-------------------------------------------------------------------------------


hat nem sokkal konnyebb attekinteni igy? nem kell lefele gorgetni sem a kepernyot, azonnal rafer az egesz csata, ami a szemet is kimeli. ugyanugy az epikus/entitas stb. harcokat is le lehetne valtani kompakt nezetre. es parba is allitottam az ellenfel es a sajat tamadast 1 korben, igy pl jol latszik ki uthetett elsokent.


remelem tamogatjatok az 5letet, nekem sokkal jobban bejonne igy. kenyelmesebb, atlathatobb, 1szerubb, szemkimelobb. aki meg akarja az eredetit, az ne valtson at kompaktra.
Dátum: 2011.12.28. 10:38:08
csak megerositeni tudom, hogy a jatek osszevissza kalkulal, de nem csak a kijelzes rossz, hanem a vegeredmeny jovairasa is.

nem neztem meg halal pontosan, de 4500 korul tamadtam es 10500 korul jottem ki belole, tehat a kulonbseg nagyjabol +6000. ime a csata:


Vakító fény: mellé.
Varázslattal 1134 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!

Eltalált, 435 ép-t sebződsz. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-9 lélekenergia)
Mellé. Állataid 584 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!

Eltalált, sérültél 350 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-7 lélekenergia)
Mellé.Állataid 384 életpontot sebeztek.

Eltalált, 231 életpontot vesztettél. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-5 lélekenergia)
Mellé. Állataid 385 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!

Eltalált, sérültél 251 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-5 lélekenergia)
Mellé. Állataid 407 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!

Eltalált, sérültél 465 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-10 lélekenergia)
Mellé. Állataid 118 sebzést okoztak.

Eltalált, sérültél 186 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-4 lélekenergia)
Mellé. Állataid 432 életpontot sebeztek.

A csatában összesen 3444 sebzést okoztál, és 1918 sebzést kaptál.
Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 6320 (-404) lélekenergia és 9 TP!


ha osszeadom az ellenem iranyulo lelekszivast, akkor 9+7+5+5+10+4=40 es nem 404.
valoszinuleg a premium miatt kaptam (volna elvileg) kisebb lelekszivas buntit az elszenvedett utesek utan, de a vegelszamolasnal megis benyaltam fullosan. ugyanis kb 10800 korul kellett volna kijonnom belole.
de ez csak 1 eset a sok kozul. viszont van amikor jo a kijelzes es az elszamolas is. utana kellene nezni, mert ez igy nem jo!
ne mar... ezt el sem hiszem. mar szerepelt az adatbazisban mert en felvetettem? akkor ilyen erovel minden egyes kerdes szerepel mar, hiszen eppen felrakja vki es ezzel maris benne van az adatbazisban.

bocs, de ez mese habbal. mi az, hogy hasonlo kerdes? mert pl, az hogy "mi az ablaktorlo", vagy "mi a mustamakkara" az mar hasonlo? mondj egy peldat erre legyszives, mert nehezen tudom elkepzelni mi a hasonlo. de lehetoleg olyat, ami szerepel az adatbazisban.

az igazsag az - amint mar erre utaltam is -, hogy majdnem lehetetlen uj kerdest feltenni anelkul, hogy ne kapna az ember ugyanazt az uzenetet, raadasul most mondom sokadszor, hogy nem is szerepelt. a kvizfeltevesnel azert hadd ne kelljen mar nobel-dijat erdemlo kerdest kitalalni.

nagyon elfajult mar ez a kvizes ertekeles, az embernek teljesen elmegy a kedve tole. es akkor is rossz ertekelest kap ra a jatekos, ha az megsem szerepelt az adatbazisban, noha a kerdes alapjaban veve normalis (lenne).

uj kerdes - rossz, szerepelt mar
uj kerdes - rossz, szerepelt mar
uj kerdes - rossz, szerepelt mar
uj kerdes - rossz, szerepelt mar
a sokadik ilyen utan elore rakereses, benne van? nincs, ok hadd menjen. vegzetur reagalas: rossz, szerepelt mar, reszemrol: oh, b+...

ezzel villog az ember pofajaba, hogy hulye vagy, hulye vagy, hulye vagy...
dehat milyen jolesik az amugyis fogyatkozo jatekosokallamonyanak ez a szivatas. de jo.


viszont most mar tenyleg kivancsi vagyok, mi az ami ennyire hasonlo volt, mi az ami miatt "mar szerepelt". ha lehet, varok vmi konkret peldat.


(vagy pedig a kvizkerdesek keresoje nem mukodik rendesen es nem talal ra! azaz tenyleg benne van mar az adatbazisban. de akkor meg a kereso nem mukodik rendesen. pl: rakerestem arra, hogy "szinoním" es erre is azt dobta ki, hogy nincs talalat. pedig ezt nehezen hiszem el.)
"Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

ez 1ertelmu, hogy mit jelent es nem azt amit mondasz. az meg mar csucs, hogy szinte semmit sem lehet kerdezni, illetve "kitalalni", mert 10-bol 9-re ez a valasz. de az mar tenyleg fantasztikus, hogy akkor is ez amikor megsem szerepel az adatbazisban.
Mi a mustamakkara?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.



pedig nem szerepel, rakerestem: "mustamakkara", nincs talalat.
Dátum: 2011.01.30. 00:03:01
ha mar legyoztem a fertozest, a 3*5 pont szakibonuszt a kovetkezokeppen szeretnem felhasznalni (68,78,88-as szinten):

spektralis 100 helyett 105 (+5% LE vadaszatonkent)
transzplant 50 helyett 55 (-2.5% szakikoltseg)
ultraspec 40 helyett 45 (-2.5% LE koltseg a spec statra)

ez tuti igy is lesz? mukodni fog?

es mi van ha vki a csapdakeszitesre rakna a +5-ot? az mennyi % esely novekedessel jarna? hiszen 20-rol 30-ra novelessel is mar csak +1% az esely emelkedese.

es ha a sajtra teszi vki? megkapna a sajtolasnal a max 60 helyett 65-nel a 12-es szorzo helyett a 12.6-ot?
Dátum: 2010.06.01. 15:43:22
Mindenki úgy beszél, mintha a nagyobb szövik tagjai jobban megizzadnának az építés közben, pedig a nagy francokat. A 2-3-5 fős szövik tagjai semmivel sem építenek kevesebbet, bizonyíték a szerencse értéke rá, csak éppen hátrányban vannak, hiszen kevesebben vannak és emiatt nem haladhatnak az épületekkel úgy. A mesteri 2 ezt még inkább elmélyíti. A bajnokin pedig az összes elhangzott okoskodással ellentétben nem kellene hogy érvényesüljön az épületbónusz. A játékban a nagy szövik karakterei semmivel nem tesznek többet érte, sőg még 1-2-3 építő karijuk is van általában.

Ugyanúgy fenntartom és állítom, hogy csak az aránytalanságot növeli és tisztességtelen előnyt nyújt a bajnokikon.

Állítom ezt úgy, hogy a szerencsém szint * 3 + 5 (nem 2, hanem 3-szoros). Úgyhogy nekem senki ne mondja, hogy nem teszek eleget az építés ügyében és a nagyobb szövik karijai jobban megizzadnak és ragadjak még jobban kőműveskanalat.

Az említett összeolvadások pedig szükségszerű ROSSZ megoldások. Csökkentik a szövetségek sokszínűségét és bizonyítják, hogy a játék mesterségesen életképtelenné teszi a kisebbeket.

Továbbra is tiltakozom a szükségtelen/hibás fejlesztés ellen. Valamint a bajnokin legyenek tiszta, szövitől független feltételek, azaz a karik csapjanak össze és ne az épületek.
Dátum: 2010.06.01. 11:24:56
Az új tervek között szerepel a mesteri építészet 2. Milyen jó, hogy egyre jobban elnyílik az olló a nagy és a kisebb szövetségek között. Mert ez semmi másra nem jó. Nem is beszélve arról aki nincs szövetségben. Ezzel ismét jobban lecsökken a kisebb szövetségek száma, illetve létszáma majd. Nem a karakterek közötti fejlesztés dönt majd a csatákban, hanem egyre jobban az épületbónuszok. Hurrá. Éljen a gigalománia, a kisebbek meg legyenek ejtve. Tök jó. vagy a fejlesztések kizárólag néhány nagylétszámú szövetség igényeire vannak kitalálva? Csak hogy legyen mit építeni?

Szerintem ehhez a fejlesztési ötlethez semmilyen különös nagy találékonyságra nincs szükség. Aztán majd jöhet a mester 3-4-5-6-7-8... Stb. Más, új kellene, nem ilyen ötlettelen hülyeség.

Már a bajnokinál is mekkora marhaség, hogy beleszámít a szövibónusz. Most akkor a játékosok mérkőznek meg, vagy a szövetségi épületek? Ez az újdonság, csak még értelmetlenebbé teszi majd a fair, nyílt küzdelmet. Csak azért legyen jobb egy bajnokizó, mert nagyobb szövibe tartozik?

Ahogy a láthatatlanság, gyűlölet, stb. sem számít bele, a szövetségi épületeknek se kéne. Ha egy kis szövinek nincs LE-je majd a mesteri 2-re (meg az 1-re se), akkor már 30-30 véd/tám mínusszal indulhat a bajnokin. Már a 15-15 is unfair, a 30-30 behozhatatlan előny. :/
Dátum: 2010.04.16. 18:55:57
Szeretném jelezni, hogy a kalandoknál a gyógyitalos rész nem működik megfelelően.

Van egy ilyen beállítási lehetőség ugye: "A gyógy- és varázsitalok használatánál a lehető legalacsonyabb szintűt használod, és azt, amelyik XXXXXXX-be kerül." De állíthatk én itt bármit, mindig a drágábbat issza meg. Volt nálam 3 db sárga gyógyital, 7 db torta, küldetés: nincs megfelelő gyógyitalod. Később újabb próba, közben vettem az epik ütéshez 3 db tiltott nektárt, abból 1-et használtam el, tehát maradt még 2. A kalandnál erre "Felhasználod a következő gyógyitalt: tiltott nektár." most éppen maradt nálam 3 db sárga, 1 tiltott és 7 db torta.

Ne már, a nektár 8-szor annyi LE-be kerül, a játék tojik rá, hogy van-e nálam olcsóbb ital. Illetve valószínűleg cseppet sem érdekli, hogy van nálam 3 db sárga. Ez így nem frankó, iszonyú drága így.
Dátum: 2010.03.21. 19:24:20
Kb. úgy kéne, hogy az értékelésért (akár jó helyre sorolja, akár nem) kapna AZONNAL az illető mondjuk +3%-ot, hiszen melózik vele. Azaz nem azt írná ki a játék, hogy a helyes válaszért +10% jár, hanem azt hogy 13% (a kvízmedál bónusza még erre jönne rá természetesen). Aztán ha még jó helyre is trafál a nagy átlag szerint, akkor kapna újabb 7%-ot, tehát a helyes válasz + helyes besorolás itt akkor 10 + 3 + 7 lenne, azaz 10 helyett 20%. Ez már frankó lenne. Ha meg nem jó helyre kerül, akkor 13%, jutalmazva a fáradtságot. De nem ám ez a jelenlegi 20-22 LE kb 50-100 választásnál, ez teljesen méltánytalan.
Dátum: 2010.03.20. 18:42:31
Kedves készítők!

Már nagyon régóta nem írtam ide, de most felkaptam a vizet.
Szerintetek mi a francnak foglalkozzak a besorolásokkal, ha ilyet látok az ajánlásoknál:

"2010.03.20. 22 lélekenergiát kaptál, jutalmul a kérdések kategóriabesorolásáért."

Már ne is haragudjatok, de ez nem is debil, hanem már-már sértő. Hát ennyit ér nektek az ha valaki kb. dupla annyi időt szórakozik el a kérdések megválaszolásával?

Tegyük fel, hogy ezt 1 helyes besorolásért kaptam meg. (Ha többért, akkor azt nem minősíteném, mert...)
Most éppen 52-es szinten vagyok és átlagban mondjuk kb. 1000-1100 LE-t kapok 1-1 szörnyért a vadászat során. Ebből ugye 10% a helyes válaszért járó LE. Most akkor mi ez a 22 LE? 2%? Valamint szerintem nem is 1 kvízzel szórakoztam el, hanem 50-100-200-zal, vagy mit tudom én hánnyal. Most 22 LE-ért bigyóztam vagy plusz fél órát egy fullos vadászat elindításánál, amiből jött mondjuk 50-70k LE? De jó, több tízezer LE-re jutott +22 LE, hurrá.

Most vicceltek, vagy mi van? Ne legyetek már ilyen szűkmarkúak, hiszen a játékosok nagyjából helyettetek dolgoznak, ha jól gondolom.
Légyszi gondoljátok ezt át, mert a franc se fog egy idő után ezzel szórakozni, húzni vele az időt, jobb dolgom is van ennél. Az élet úgyis olyan sokszor szar, meg jópárszor hülyének nézik az embert, miért teszitek ti is? Ehh...
Idézet: Kocos - 2009.04.12. 20:37:24
Az ertekelessel nem ertek egyet, vagy ELT, vagy rossz valasz. Inkabb az utobbi, mert a nincs ilyen nap valasz nem igazan tartozik az elfogadhato kategoriaba.


Ezt gondold át mégegyszer!
Dátum: 2009.04.10. 11:31:38
Miért a víz feszínén úszik az étolaj?
Mert kisebb a sűrűsége, mint a vízé.
Mert a víz felületi feszültsége nagy, az étoljaé pedig kicsi.
Mert krumplit sütünk benne.
Mert apoláris, míg a víz poláris.

étolajé

Melyk szent nevét viseli az éjszaka világító bogár?
Szent János
Szent Ignác
Szent Péter
Szent Ferenc

Melyik, de ez a kérdés már szerepelt korábban.

Mikor alakult a Prosectura zenekar?
1989
1990
1993
1991

Eléggé szőrszálhasogatóak a válaszok.

Hogy Hivják Azt Az Üditöt Ami Több Féle Gyümölcsböl Áll Össze?
Multivitamin
Sio
Cola
Traubisoda

Nem kell minden szót nagybetűvel írni és gyakorlatilag az összes hosszú ékezet hiányzik. Igénytelen.