Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.01.21. 08:10:11
Nem a szöveg (küldetés neve) a lényeg, hanem:
1. 50 LE
2. 100 LE
3. 150 LE
.
.
.
Dátum: 2009.01.21. 07:59:30
a jutalom amit akkor kapsz, amikor a 3-mal ezutani kuldit megkapod. Ez teljesen hibas koncepcio.


Így van, teljesen hibás!:D A jutalmat nem a következő küldi megkapásakor kapod, mert akkor még nem is látod mi jön - pedig néha jó lenne, mert akkor nem kellene felvenni a következőt úgy lehetne rákészülni -, hanem amikor teljesítetted a felvettet. Az hogy egyszerre látsz 3 küldetést az egy dolog, de az első küldetésért kapott 50LE nem a táblázatban 4. helyen lévőhöz tartozik, hanem az első teljesítéséért. Ha megnézed a saját teljesített küldetés lapodat, látod, hogy miről írok már egy ideje. Na ott teljesen logikusan szerepel.........
Dátum: 2009.01.21. 07:51:47
+10%-ot a helyes válaszért kapsz! Ha értékelésre kapsz kérdést, de a helyes választ nem találod el, akkor is kapsz az ÉRTÉKELÉSÉRT 5%-t.
Dátum: 2009.01.20. 23:02:50
Szerintem meg úgy volt logikus, hogy a sorszám mellett ott volt a teljesítéséért kapott jutalom. Hogy milyen sorrendbe teljesíti a kari az tetszőleges (mint ahogy az elején be is írtam, csak átfogalmaztátok a táblázathoz). Az első küldiért 50LE járt stb. megmagyarázható a mostani táblázat is, de (!) magyarázható és nem logikus. Ránézésre olyan mintha csak a 4. küldiért kapnál jutalmat. Nullás küldetés?! Szerintem ez elég értelmezhetetlen, van az ELSŐ küldetés és sorban a többi. Na de többet nem foglalkozom vele..............
Dátum: 2009.01.20. 19:51:29
A küldetések lapomról (jelenleg a 62.-ket csinálom, talán ismerem egy kicsit őket):

1.Válaszolj helyesen 30 kvízkérdésre! Jutalom: 50 lélekenergia.
2.Győzz 5 olyan portyában, amit te kezdeményezel! Jutalom: 100 lélekenergia.
3.Sebezz egyetlen harci körben legalább 30 életpontot! Jutalom: 150 lélekenergia.
4.Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet! Jutalom: 200 lélekenergia.
5.Tegyél fel egy kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad! Jutalom: 250 lélekenergia.
Dátum: 2009.01.20. 18:46:44
A wikin egyszer már kijavítottam a küldetések sorszámozását és a kapható LE elcsúszást, mégegyszer nem fogom. Most senki nem látja jól, hogy a következő küldiért mennyi LE-t kaphat. Bár saját magának kiszámolhatja, de elvileg az egy tudásbázis...........
Dátum: 2009.01.18. 10:58:30
Érdekes...... hozzám sose kopogtatott be senki sok LE-vel... Lehet bennem van a hiba? Valami csalogató verset kellene kiírnom.....
Dátum: 2009.01.16. 23:30:22
Hmmm.... többek között ezért nem írkál ide a többség, nemcsak a TOP karik. Nem érzem magam sztárnak és nem az én nevem szokott itt előfordulni a hozzászólásokban. Egy kicsivel több hozzászólásom van mint neked, bár szerintem hamar utolérsz.Kritizálni mindenki tud, "három és fél sor"-ból megítélni egy karaktert, pedig .......na nem megyek le egy szint alá. Részemről befejeztem, de azt még hozzáteszem van pár ember, akit becsülök itt a külső fórumon végzet munkájuk miatt. Jó éjszakát!
Dátum: 2009.01.16. 23:05:04
Arra nem gondoltál, hogy csak mi ketten nézegetjük a nagy fórumot, és csak azért mi reklamálunk?


Hidd el az úgynevezett TOP-karik is olvasgatják a külső fórumot és ami lényeges, a szövin belül megbeszélik. De nem firkálják teli mindenféle sirámokkal, okoskodásokkal és elégedetlenkedéssel ezeket a topicokat, csak igazítanak egy kicsit a kiválasztott útjukon és játszanak tovább. Kicsit mérgelődhetnek ezért vagy azért, de megpróbálják élvezni a játékot. A kákán is csomót kereső emberkék itt élik ki magukat.........
Dátum: 2009.01.07. 23:37:45
Hogy ezt miért nem én írtam? Jót szóltál klántársam!!!
Dátum: 2009.01.07. 18:17:09
Hali!
Hogyan néztél meg bennünket?
Nem is tudjuk ki vagy a játékban, nem is biztos, hogy bevennénk! A stílusunkat nem ismerheted, hogy mennyit küzdünk csak a megnyert háborúkból tudod következtetni (most éppen a TGY-sek ellen nyertünk). Szóval nem tudsz semmit, nem érdeklődsz, nem írsz magadról, de véleményt formálsz egy egész szövetségről. Szerintem a háborúról se tudsz sokat, legfeljebb csak a portyázásról!

Így már nekem van kialakulófélben a véleményem.........

ui:A karakterem neve ugyanez.
Dátum: 2009.01.06. 22:31:11
Akkor váltst taktikát. Le vagy verve mindig? Gyúrj vadászatra! Ez rövid távon szívásnak gondolod, mert mindenki megver, de hosszú távon bejön, magasabb szinten pedig pláne. Nézz rá a top karikra! Szerinted a szakértelmek csak a portyázásra jók?

Na, itt abbahagyom az "ész osztást".....
Dátum: 2009.01.06. 21:53:49
Idézet: Arvion - 2009.01.06. 21:21:24
Persze, hogy pörög az ÉPd....csak nem fel, hanem le....2 órán belül 3 támadást kaptam 30-31.szintről.....Mindegyik 700 feletti összsebzést nyomott (közben persze pihentem)....Egészségem felnyomtam 50re....és ennek ellenére esélyem sincs, hogy a PortyaPontokat elköltsem......
És lehetőleg ne azok "osztogasság az észt", akik pont ezt csinálják....

Sorry nem akarok senkit megsérteni, akinek nem inge, nem veszi magára.


Akkor ne csak az egészséget emeld, hanem a védelmedet is, akkor nem kapsz annyi sebzést. Mindenáron portyázni szeretnél? Akkor vadászattal növeld a megfelelő tulajdonságodat, hogy csatában ne sebződj akkorát. Ennyi a titok nyítja.
Dátum: 2009.01.06. 17:01:42
Hali!

Sose gondoltam volna, hogy ebben a topicban zafírként írok.
Szóval, ha már egyszer tőlem kérdeztek ill. rólam beszéltek, akkor már megszólalok én is.
Van pár dolog, amit egy összezáró szövetség -egymást segítve- jól meg tud oldani. A kémkedésekből sok mindent ki lehet következtetni, de többet azért nem részletezek, biztos ti is gondolkodtok.

Aranyalma!
Egyszerüen csak szerencsém volt, hiszen ti nem tudjátok, hogy mennyi próbálkozásból kaptam el néhányotok sebezhető pár másodpercét. Azt viszont most már megmondhatom, hogy túl kevés PPm volt, ezért "csak" ennyit ütöttem.
Számítógép mellett dolgozom és otthon se szólnak rám. Egyedül nevelem a fiam, ezért mosás, vasalás és egyébb házi teendők mellett azt csinálok, amit akarok. Azért én közben elmentem moziba, kirándulni a barátnőmmel és volt olyan, hogy otthon se voltam egész éjszaka.
Nem használok semmilyen makrót, segédprogramot semmit!! Én játszani szeretek és az ELIT a megmondhatója, hogy hányszor ütöttem őket is. Leanthil is feljelentett ill. fenyegetőzött vele mert szerinte is mindig "elcsíptem". Arra nem gondolt, hogy előtte támadta meg valamelyik társam. Persze mindenkit próbáltam megfogni, aki csak megtámadta valamelyik társamat. Higgyétek el, kifizetődöbb mint csak bele a nagyvilágba portyázni.

Ennek a háborúnak úgy kb nincsen vesztese. Mi beáldoztunk egy kicsit (bár a PP és CSP halmozódott) de kapunk érte szerintem annyi LE-t amennyit még senki se a háborúk történetében a presztizsről nem is beszélve. Ti vesztettetek, de egy komoly tapasztalattal lettetek gazdagabbak és a következő háborúitokban biztosan hasznosul.
A nagy harcosok is mindig a vereségekből tanultak!

Meghajtom a fejem a Gyémánt keménysége előtt, de a Zafír kitartása és a csapat összetartása meghozta a győzelem dicsőségét!



ui: csak a helyesírásba javítottam, kényes vagyok rá.....
Dátum: 2009.01.06. 11:13:19
Bambi! Keress meg minket! De a játékban ki vagy?

Serpents of the Destiny
Dátum: 2009.01.06. 09:30:32
Befizettél egy 5000-st.....
Minek is?
Hogy kisüsd a lélekkútat?
Ahhoz mennyi is kell?
10-20-30 őskő?
És az mennyibe kerül?
Dátum: 2009.01.06. 09:24:37
Az sebzések szempontjából majd megjelenik a visszacsatolás varázslat. Ha az betalál (olyan mint a vakító fény) minden körben az ellenfél által okozott sebzés kb.35%-át visszaüti a támadóra a saját körében. Tehát érdemes a varázslatokra is gyúrni, és MINDEN KÖRBEN sebez!
Az igaz, hogy majd csak később jelenik meg, de mit vártok a játék elején? Ez nem egy két-három hónapos játék, hanem hosszútávra van tervezve. Az itt hozzászólók többsége úgy gondolja, hogy huszonegynéhány szintre érve már mindenre felkészülve nem tud semmi újat találni a játékban. Szerintem ez nem így van, vár még pár dolog.......
Dátum: 2009.01.02. 23:24:34
Mi csak tudjuk........
Dátum: 2008.12.28. 12:02:20
A 31. szintű tárgyakat beírtam.
Dátum: 2008.12.23. 19:14:04
Én egyvalamit nem értek, ha a rokonoknál van az emberke, akkor mit érdekli, hogy közben a karijának mennyi az ÉPje? Legyen nála 0 LE és akkor csak TP lesz érte. Aztán amikor visszajön, akkor vagy le lesz verve a támadhatóság alá és nyugodtan vadászgathat és nem neki kell leüttetni magát vagy kb. ott lesz, ahol hagyta.A CSP-je gyűlik a PPje (ha egyáltalán kell neki) szintén, LE-t nem veszít, akkor most mi is a gond?

Olvasgatom néha a fórumokat, de a véleményemet inkább megtartom a sírásokról.........
Oldal: 1234567891011