Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.09.18. 22:22:39
Csak azért írok, hogy más neve is szerepeljen itt.

Komolyabbra forditva a szót a KHsokból se tud mindenki annyit profitálni, mint azt a lentebb lévő karik gondolják. Átlagban, ha 20TP jön egy portyából ellenük az már jónak számit mert szinte folyamatosan 60% alatt mozognak 1-2 kivételével. A LEről meg csak annyit, hogy 60 és 80%-soktól is "raboltam" NULLA LE-t.
Szingul szakim nekem sincs, hiszen így is fogynak el a karik körülöttem.

Hogy azért a topichoz is hozzászóljak (ma lett vége a háborúnak a Nyuszsokkal ):

Elég szívásnak érzem, hogy ahányszor legyőzöm a büntetővel rendelkező karit 1 CSP-m odalesz!
Ha naponta egyszer, amikor elviszem kamrába, az még talán belefér, de HÁBORÚban, amikor elvileg óránként üthetem?
A másik szívás amikor a háború kitörésekor ilyen üzenetet kapok:
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Ő meg full ÉPvel vígan csapkodhat.
A különböző büntetők és védelmek háborúban??? Persze, hogy inkább kapituláció és veszendőbe megy valamennyi (mondjuk az én kb. 2 napi manakonstrukciós mennyiségű) LE.........
Dátum: 2009.09.12. 15:59:26
Két gondolat:

-Nem tudom mi valósul meg belőle, de szerintem nem kell a különböző taktikákhoz igazítani mindent! Van aki így játszik, van aki úgy!

-Ha a 600CSP elköltése ilyen bónuszt ad, akkor ilyen bónuszt ad és mindenki eldöntheti hogy a gyorsítás adta kényelmi funkciók mellett ezen bónuszok neki jól jönnek vagy sem.
Nekem személy szerint így már elgondolkodtató, hogy beáldozzak-e 600CSP-t. De az is igaz, hogy ezzel az elönnyel/hátránnyal a többség szinte rá lesz kényszerítve a gyorsításra. Eddig inkább a kényelmi funkció dominált és nyugodtan kihagyható volt a 600 CSP beáldozása, ezután (ha bevezetik) már egyáltalán nem mellözhető........

Szóval szerintem is kihagyható lenne ez az ötlet.
Dátum: 2009.09.03. 10:54:39
Az emberi kíváncsiság a világ hajtóereje és ez itt a VU-ban is igaz. Ezért lépünk szinteket, hogy megtudjuk milyen új tárgyak vannak, hogy miképpen folytatódik a legenda és még sorolhatnám. Pont az ébresztésnél ne lenne így?
Többen is keveslik az izgalmakat a játékban, akkor pont ezt a poént is le kellene lőni elöre?
Szerintem nem.
Dátum: 2009.08.26. 10:51:04
Nem vagyok Winnie, de most én is azt mondom , hogy aki 100 dukátért ad 120-t (jelenleg ott tart a licit) az szimplán hülye..........
Dátum: 2009.08.06. 10:56:31
Vannak található cuccok is:

pl: A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: transzcendális fókusz.

+50% a transzc. szakira

meg: tiltott nektár, varangykoktél

A lélekszívás is müködik.....
Dátum: 2009.08.03. 23:13:51
Én, mint elvileg "top kari" az esélytelenek nyugalmával indulok és csak a"hátha összejön" faktorban bízhatok.

(de nem hiszem, hogy olvasott itt valaki is tőlem sírást........)

Mint már régebben is leírtam, játszom és mindig találok újabb célokat, most pl. elfogyasztottam az összes PPmet.....
Dátum: 2009.08.03. 14:40:06
Én mentem már portyázni is azzal a lánccal, mikor magamon felejtettem.

(+5% LE-ért pedig persze, hogy felveszem, mikor letudok egy küldetést.)
Dátum: 2009.08.02. 01:19:55
Winnie!

Ezt a plusz LE-t egy a térkapuban nem található, szövetségek által epikusként nem legyőzhető Beholder nevű szörnyből nyerted ki.

Így már mindjárt más nem? (mindenki többet kapott, így senki se járt "túl jól" )
Dátum: 2009.07.05. 17:04:34
Na akkor még egy úcssó a mai napra:

Itt se veszítesz nagyjából semmit se, csak valamennyi LE-t, a kristályhordás szinten már mindenki tudja hogyan kellene játszani, az eddigi kari különbségek látszanak, nem pedig a KHsok okozta elöny-hátrány.
Dátum: 2009.07.05. 16:22:47
Csak reagálok most aztán részemről továbbra is a néma tömegben leszek:

- csak 3 szintet támadnak lefelé

- óránként 100-200K?
1. ha annyit összeszedsz óránként akkor gratulálok.
2. van rá mód, hogy ne kelljen turbózni, csak maxolni kell pár szakit.
3. ekkora mennyiségnél érdemes turbózni, elkölteni, majd várni egy kicsit
4. turbózás nélkül is lehet költeni.. (bár akkor kb ugyanannyit veszítesz bizonyos esetekben)


Ja és még valami, óránként támadhatnak, de nem biztos hogy támadnak is téged. (kb 12 óra alatt 4-5 támadás, ettől persze lehetnek eltérések)
Dátum: 2009.07.05. 16:07:56
Akkor azt hiszem én egy "kivétel" leszek.

-A 15% alatti rablás már régen nem akkora hogy fájjon. Amikor valami miatt 15% fölé megyek sok LEvel és jön egy erre szakosodott kari lerabolni, na az érvágás, a KH által elvitt az bakfitty.

-Jó, hogy erősödnek, így nem csak az a 5-10 kari üti egymást körbe, hanem a KHsokon is levezetheti a harci kedvét és ha győz, akkor LE is jön az élmény mellett.

- Háború? Legalább történik valami, van izgalom stb, nem részletezem. Ha győzünk ok, ha valaki veszit akkor mit is veszit? Már egyszer leírtam: a sakkban is, kártyán is, a kiszámolóson is veszít valaki(k). Ez egy JÁTÉK!!!

Vannak játékszabályok, nem tetszik mindenkinek, az ok, nem játszik végtelenségig, az ok, töröl, az ok, itt sírnak mindenért, na az nem ok.
Dátum: 2009.06.01. 00:21:20
Ma, 00:00 A Kristály Szövetség vereséget szenvedett, és elmenekült!
Épp ütni akartam őket. Katakombában van mind!

A TGY-től megkapták az 5. vereségüket. Gratula nekik is!!
Most egy ideig nem kell őket se szidni, se szeretni. Nekem hiányoznak......
Dátum: 2009.05.31. 12:43:07
Csak röviden, itt nézelödj:

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.05.29. 20:16:06
Nálam minden kristályos 100%-on van most köztük 56-57-58 stb. Ütöm is őket, amikor van elég ÉPm.
Dátum: 2009.05.29. 16:23:11
Mi igazából ma álltunk rá a KHsok ütésére, a szoros 10-20 különbséget felhúztuk 100-ra. Kapjuk rendesen a citadellacsapásokat, de az epikus ütés helyett a kristlyosok állatait írtjuk. Jönnek akkor is ha 50 ÉPm és 0 LEm van, tehát kapjuk az álldást rendesen, de azért mi is pofozgatjuk őket. Én határozottan élvezem az adok-kapok miatti érdekesebbé váló játékot. Hogy mennyire táp nekem az a karilapomon mindenki megnézheti.
Dátum: 2009.05.27. 23:13:43
Lehet egy kicsit szerénytelen, de szerintem az én "klónom":

*Dracoluos* - 58. szintű végzetúr
Dátum: 2009.05.27. 19:39:29
A szövetségek toplistáján megtalálod őket.
Dátum: 2009.05.27. 19:27:12
Nem egyforma erősek lehet köztük célpontokat is találni pl:
19:05 Dragon Hunter *Eliminatus*
A csatában összesen 2227 sebzést okoztál, és 534 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.


És természetesen kikapni is tőlük (pl 3x én), aki vadászgat annak még a 15%ra se kell nagyon odafigyelni, mert elég keveset visznek és a határ alatt is legyalulnak a többi kari előtt. Az emberi természetből fakadóan pedig az, hogy egy gépi karakter visz el pár K LE-t és nem pl kivégzéses szakival 50-100K LE-t, kifejezetten jól esik sok embernek és igen csak olcsón megvan a szint alatt maradása para nélkül. Persze ami jó az egyiknek az nem jó a másiknak, de "az élet nem habostorta", pl. a "pók" karik nem örülnek ennek........
Dátum: 2009.05.27. 14:03:26
a Kristály Szövetség szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.05.28. 02:00:04-kor kezdődik. Ma, 14:00
Dátum: 2009.05.27. 13:25:03
Meg viszik a manát is a manaégetéssel....nem rosszak eddig a TÖ-jük alapján, egyiknek nekimentem. Felkenődtem....

Draglov 16K-val ment!
Oldal: 1234567891011