Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Egy valamit nem értek: Mit vártok 1 heti játék után? Bolygópusztító sárkányokat??? Szerintem meg igenis elég gyorsan jönnek az új dolgok és még hol van a vége, nem lehet mindenki számára tökéletes játékot csinálni. Tudomásul kell venni, hogy itt ilyenek a szabályok és vannak nem tetsző dolgok, játszottam többféle böngészős játékkal és van ahol 2-3 hónap múlva lett élvezetes, itt meg az elejétől fogva. Nekem még nincs állatom, de kíváncsi vagyok majd milyen lesz.

Szerintem a legnagyobb probléma az, hogy az ingyenes játéktól túl sokat vártok...........
Dátum: 2008.10.01. 17:31:44
Talán még az is lehet, hogy mivel a Plútót csak 2006-tól nem számítjuk bolygónak, addig meg az volt a legtávolabbi...........De ez csak okoskodás, nekem is van olyan kérdésem amit egyből rossznak minősítettek. Lehet, hogy már valaki feltette, de akkor egyszerűen csak írhatnánk másikat helyette. Jó, tudom nem sok LE-t kap ezért az ember, de egy kicsit presztizs is........
Az egyből rossznak minősített kérdésem:

Melyik a föld legnagyobb tava?

Aral-tó
Titicaca-tó
Kaszpi-tenger X
Bajkál-tó
Dátum: 2008.09.30. 12:59:29
Na ez már engem is kiakasztott (pedig veszitettem már el pár csatát), a karakterlapján látni, hogy mije van..(egy szál buzogány, meg egy varázslat, páncél nuku, nálam meg minden, legujabb varázstőr, +10 tulajdonság, +bonuszok stb ). Jól van kikaptam, DE!!!! 9 sebzést adok és 59-t kapok????????? LE nem érdekel (elég csekély amúgy is)

Csatakiáltással támadtok egymásra.
Csontodat Zorgeto rohanás közben megidéz egy energialövedék varázslatot. 20 pontnyit sebzett.
Rohanás közben egy energialövedék varázslatot idézel. (-10 VP). Csontodat Zorgeto egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 9 életpontot vesztett.
Egy gyors csel után Csontodat Zorgeto a hasadat támadja. Talált, 17 ép-t sebződsz.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill varázstőrrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Csontodat Zorgeto páncéljáról.
Egy gyors csel után Csontodat Zorgeto a hasadat támadja. 21 pontnyit sebzett rajtad.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 9 sebzést okoztál, és 58 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 32 lélekenergiát.
Dátum: 2008.09.29. 18:58:07
Csak hogy én is beírjak egy hibásat.
(Nem szó szerint írom)

Melyik nem a világörökség része?

Aggteleki barlangok
Fertő-tó vidéke
Hajósi Pincefalu ( ezt jelölték jónak)
Hortobágyi Nemzeti Park

Na most akárhogy is nézem, ezek mind azok..................
Dátum: 2008.09.29. 12:31:55
Hogy viduljunk egyet(csak logikai "hiba").
Egyik vadászatom kicsit másképp:

Döngő léptekkel indulsz vadászatra. ( Ez a rozsdás vascsizma még nyíkorog is, ennyit a csendes becserkészésről) A kietlen síkságon sokáig életnek semmi nyomát sem látod.(éppen homokkal van teli a szemem is nemcsak a szám) Végül ösztönösen érzed meg a homokos dűnék közt rejtőző teremtmény életenergiáját. (pedig azt hittem csak a hátamat kell megvakarnom) Egy jégféreg fészkére bukkantál! (na ez is eltévedt a jégmezőről a sivatagba) Rettenetes csata veszi kezdetét.(legalábbis ebben a ruhában rettenetes bűz van) Ellenfeled keményen harcol, de a végeredmény nem lehet kétséges, te győzöl!(persze már félig felolvadt a napon a jégpáncélja) Magadhoz veszed ellenfeled lélekenergiáját (+91). +4 TP A szerzett lélekenergiából 8 a helyes válaszért kapott LE. (miért nem több, a skót felmenőik...)
Dátum: 2008.09.29. 12:23:19
Hogy viduljunk egyet.
Egyik vadászatom kicsit másképp:

Döngő léptekkel indulsz vadászatra. ( Ez a rozsdás vascsizma még nyíkorog is, ennyit a csendes becserkészésről) A kietlen síkságon sokáig életnek semmi nyomát sem látod.(éppen homokkal van teli a szemem is nemcsak a szám) Végül ösztönösen érzed meg a homokos dűnék közt rejtőző teremtmény életenergiáját. (pedig azt hittem csak a hátamat kell megvakarnom) Egy jégféreg fészkére bukkantál! (na ez is eltévedt a jégmezőről a sivatagba) Rettenetes csata veszi kezdetét.(legalábbis ebben a ruhában rettenetes bűz van) Ellenfeled keményen harcol, de a végeredmény nem lehet kétséges, te győzöl!(persze már félig felolvadt a napon a jégpáncélja) Magadhoz veszed ellenfeled lélekenergiáját (+91). +4 TP A szerzett lélekenergiából 8 a helyes válaszért kapott LE. (miért nem több, a skót felmenőik...)
Dátum: 2008.09.27. 10:17:35
OKSA! Köszönöm, de erről hol tudok/tudtam volna olvasni?
Dátum: 2008.09.27. 07:32:32
Hali ADMINISZTRÁTOR!!

Van egy kis gondom!! Elértem a 4s szintet, benéztem a lélekkufárhoz és gondoltam megveszem tőle a DÍSZES NYAKÖRVET 2 őskőért. Ráklikkeltem, levonta a 2 kővet, de a nyakörv sehol a karakterlapomon. Gondoltam valamit félrenyomtam (eléggé reggel van még..) meg talán nem jól emlékszem a kőveim számára. Nekifutottam mégegyszer, újabb 2 kő minusz , de nyakörv SEHOL. Ez egy láthatatlan nyakörv, amiért csak fizetni kell, de sose kapom meg?
4 KŐ A SEMMIÉRT?????
Oldal: 1234567891011