Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.12.18. 22:24:05
Én se nyertem bajnokságot, a döntőben kaptam ki egy szerencsésebb gyengébbtől. Na és? Annál jobban készülök a következőre, ez így van jól és nem az előre "lezsírozott" győzelem!

Mindig vannak örök elégedetlenkedők.....
Dátum: 2008.12.18. 09:33:33
Idézet: Murdock - 2008.12.18. 08:27:10
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Kémgömböt tudom-e használni akkor, ha az ÉP-m alacsony, vagy portyához van kötve? Nem támadáshoz kellene, hanem a küldihez. Nemsokára elkészül!
Csak hogy tudjak vele tervezni! Előre is köszi a választ!


Csak elég VP kell hozzá (30VP), mert az a kémkedés "ára".
Dátum: 2008.12.17. 12:30:04
Már beírva.
Dátum: 2008.12.17. 06:27:59
Idézet: rampatam - 2008.12.17. 05:45:18
Szia! A szakértelmeim közül a vezetőkészséget felfejlesztettem 6ról 9-re és ma bekapcsolva a gépet ismét 6-on találtam. Én emlékszem rosszul vagy valami hiba csúszhatott be?



Itt olvasgass és megtudsz olyat is amit még észre se vettél esetleg:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,90.0#hsz187
Dátum: 2008.12.16. 15:04:28
Én nem tudtam belépni semennyi időre se, de szövitársam igen. Fele szövetség eltűnt, a toplistán én se voltam sehol stb.....

De mint már mondtam, most csak ötletelünk! Majd a helyreállítás után meglátja mindenki, hogy mennyit fejlődött...vissza.
Dátum: 2008.12.16. 14:51:11
Szerintem meg elöször várjuk meg mi lesz a helyzet a újbóli belépésünkkor. Addig felesleges a "szájtépés"......
Dátum: 2008.12.15. 14:41:15
Idézet: BaalCain - 2008.12.15. 11:34:05
Ha a magának 50 küldit összeírt csaló mindösszesen 3 nap eltiltást kap és semmi tulajdonság szaki csökkentést amit a küldikből hozott össze akkor köszöntem a játékot.

Nem védtek meg minket a programozóktól akkor ennyi. Ez is csak a hülyeségén bukott le.Másokra is felhívtuk a figyelmet akik szemmel láthatóan patchel mennek. De nehéz elkapni az olyat gondolom aki jobban ért a programozáshoz.

Találjatok ki sürgősen valamit mert nem vagyok hajlandó olyanokkal vetélkedni akiknek szerzezz Lé mennyisége azon múlik, h mennyire pofátlan.


Többünk nevében beszélve, szeretnénk, ha valamelyik admin megmagyarázná a tehetetlenséget és a visszatartó motiváltságot, hogy az ilyen karikat miért nem törlik vagy drasztikusan büntetik? Más játékoknál erőteljes visszaépítés van ennél kevesebbért is!

ui:Ha jól látom és nincs már ez a karakter köztünk, akkor köszönjük az érdemi intézkedést.
Idézet: Sharpa - 2008.12.13. 19:27:48
A morál az még annyira nem is probléma, de az enyémnek mostanában az ÉP-je kezd vészesen lecsökkenni. Most pl. 12 ÉP-vel lépett szintet...

Szóval én azt hiszem a január 5.-ei bajnokság után lecserélem szegény Pepét!



Szóval, nem csak nekem kell többet gyógyítgatnom! Bár, ha azt nézzük egyre több a sebzés felfogása, gondolom a sérülésének is nagyobbnak kell lennie, meg egyre erősebb karik ellen harcolunk.....
Serpents of the Destiny szövetség csatlakozik a kezdeményezéshez.
Most valamit nem értek. 23s szinten befogtam egy vadat, idomítása 7500LE-be kerülne. Ez elvileg 25s alapszintnek felel meg, tehát még az se támpont, hogy mikor fogtam be vagy ez is valamiféle random szitú. A másik: cserélgessem az állatomat, amikor egyre többe kerül és akkor még hasznát se veszem csak, ha már megnyertem egy csómó portyát és végre lépett X szintet?
A morálja meg egyre jobban csökkenjen? Már így is elég gyorsan csökken ezen a szinten, ahol most van, ha megnyerem a 15 PPm-ből a 15 csatát, akkor küzd végig az állatom, de gyógyítanom is kell! Hova akarnak még korlátozni mindent?
Ezt a koncepciót most nem nagyon értem......


A lepontozást meg pláne nem értem.....
Tehát még egyszer: ha az állat aktuális szintje meghaladja a játékos szintjének és az állat alapszintjének az összegét, akkor a további szintek már egyre csökkenő fejlődést jelentenek az állatnak.


Lehetne valami konkrétabbat? Hogyan határozzam meg, hogy mikor érdemes állatot cserélnem, ha egyszer nem tudok semmit se a sebzésfelfogásáról, meg a sebzésének a hozzám képest %-s mértékéről, az alapszintjéről (ki jegyzi meg, hogy mennyibe került egy állatának az idomitása, ha egyszer elkezdi cserélgetni) stb?
Dátum: 2008.12.08. 00:11:48
Idézet: Mortimer - 2008.12.08. 00:03:29
Ahhoz, hogy egy csatám döntetlen legyen, milyen szakértelmet fejlesszek?


Látjátok, pont ehhez nem is kell semmilyen befektetés, csak szerencse.....
Dátum: 2008.12.08. 00:02:57
Kifogást mindenre lehet találni, de pont a küldetésekre nem kellene fújni (jó lehetne változatosabb, de még nem láttunk mindent).

Elakadni? Lehet........47. küldetésem csinálom és csak egy óriási vad kell még. Az akadályokat le kell küzdeni és tudod:
"Ami nem öl meg, az erősebbé tesz."
Dátum: 2008.12.07. 23:30:35
Your mission, should you choose to accept it...


Miért nem lehet magyarul......?!


Most is te döntöd el, hogy elfogadod-e. Ha jól néztem, most is mindig felbukkan a küldetés trióban egy olyan mint a Drakin, tehát a másik kettő nélkül is mehetsz tovább, csak lassabban és kevesebb sikerélménnyel.
Dátum: 2008.12.07. 22:50:27
Egy kicsit álljatok meg ennek a szónak a jelentésénél: KÜLDETÉSEK.
Nem ajándékkosár, nem leárazott termék, nem nyeremény. Egyre inkább lehet érezni a súlyát, ha megcsinálod kapsz jutalmat, ha nem akkor elakadsz, tehát az mellett, hogy fejleszted a karaktered, portyázol, vadászol, háborúzol, térkapuba nézegetsz és előbb-utóbb epikus csatát vívsz, még van egy plusz dolog is amivel foglalkozhatsz. Egyes szakértelmek, amik a küldetésekhez kellenek, eygesek számára teljesen feleslegesnek tünnek, de később mégiscsak jó, hogy vannak. Gondoljátok végig mit fejlesztesz ez miatt, az mire jó és később észreveszed a hasznát is. A legyen nálad x LE, pedig az adrenalin fokozásában segít, hiszen izgulsz, hogy sikerüljön,megtervezni, több küldit egymás után gyorsan megcsinálni, CSP-t felhalmozni hogy legyen mivel indulni/pótólni, előre rákészülni a gyűjtésre stb. Egyszóval: KÜLDETÉS! Nem ajándék, mint a kvízkérdés jutalma.............
Dátum: 2008.12.07. 12:39:42
Idézet: G0df4th3r - 2008.12.07. 11:14:00
Van ez a küldetés: "Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal!" - Ez most ugyanaz, mint a bénítás, vagy teljesen más?


Igen ez olyan, mint a bénítás. A küldi szövegében kábítás maradt benn (gondolom, hogy agyalj rajta egy kicsit.)
Dátum: 2008.12.05. 23:56:39
Gondolkodtam egy darabig, hogy írjak-e ide, mert lassan a topic témájához képest eltér a hozzászólások tárgya., a stílusról, személyeskedésekről nem is beszélve.
Nem szeretem ezt a hozzáállást a játékhoz. Ismétlem játékhoz! Persze ez csak az én szerény véleményem.
Próbáljatok egy kicsit felülemelkedni a torzsalkodás szintjétől, aminek most a Tökéletes Gyémánt horda a célpontja, akárcsak az elején az Elit Horda.
A citadella használatával még a háború keretében sem értek egyet és szerintem a mi szövink csak szükségszerűségből építi fel és amennyire tőlem függ nem, nem lesz használva. A háború valóban a portya kiszélesített változata, de az én felfogásom szerint citadella már nem fér bele sem a háború céljának elérésébe, se más szempontokból. Ez egy büntető eszköz, amit én rögtön megváltoztatnék, mondjuk olyanra, mint az átok. Aki használja és győz, az kap több LE-t, de a vesztesnek ettől nem lesz nagyobb vesztesége. Magyarul az Átokpiramis szövire vonatkozó változata. Ha valahol ez felvetödött már akkor sorry, de nem olvasok állandóan mindent el, hiszen létezik a való világ is.
Szerinted én vagy Sharpa túl sokat raboltam? Nekem is akkora szintű állatom van mint Sharpának. (32s)
Most én mondom azt, hogy miért????
Miért kell bántani az állat fejlődését stb? Állítólag már a tesztelésnél lecsökkentették a kedvenc tulajdonságait. Most hogy kb. 20 embernek (ahogy írtátok) van egy kicsit jobb állatuk, akkor vegyük vissza nekik, hogy a többiek utolérjék őket? Szürküljön bele mindenki a tömegbe?
Dátum: 2008.12.04. 08:02:41
Idézet: Mortimer - 2008.12.04. 07:52:37
A tárgyaknál légyszi a legalsó sorba is rakd ki a legfelsőt, hogy melyik oszlopban mi van.


Megcsináltam én.
Oldal: 1234567891011