Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.06.07. 13:35:38
Túl keveset hallod a "köszönöm" szót? Sajnos én is...............
Dátum: 2010.06.07. 13:10:11
Tudom, hogy nincs Jerikonak szüksége se a védelmemre, se a dicséretemre, de most mindkettőt megteszem.
Igen is dicséretesnek és nagyszerű dolognak tartom, hogy az elvileg tiltott scriptek ilyenfajta veszélyeire is rávilágít és hasznos tanácsot is ad. Nem vallja a : "-Tiltott dolgot használt? Így járt!" kárörvendő hozzáállást, ami sajnos elég gyakori emberi hozzáállás kis hazánkban. Hogy ezért miért kell megszólni, azt meg pláne nem tudom. A script készítőjét lehet ismerni és jót feltételezni róla, de az alapvető bizalmatlanság és a józan megfontoltság a mindennapi életben is sokak életét menthette volna meg a jelenlegi nehéz helyzetétől. (lásd reklámok, bankok, ügyeskedők stb ígéretei...)
Jeriko csak felhívja a figyelmet valamire, mert a segíteni akarás hozzáállásával nem csak a saját gesztenyéjét sütögeti, nem mondván hogy a többiek meg boldoguljanak a tetteik következményeivel együtt.
Egyszóval én csak annyit mondok Jerikonak: KÖSZÖNÖM! (csupa nagy betűvel)
Dátum: 2010.05.13. 12:43:22
pl a Légió felhivást tett az Exodus epikus terén történő leelőzésére, melynek jutalma egy torta (nyam-nyam) máris megvan az új cél a játékban



Mi bejelentkeztünk a tortáért!!
Dátum: 2010.05.11. 15:42:20
Crast mi is elszoktuk küldeni melegebb éghajlatra, de lassan a saját királyságának a bohóca válik belőle, ezért megtűrjük.
Dátum: 2010.03.31. 10:00:37
Idézet: Grid - 2010.03.31. 09:56:47
................most nagyobb kedvvel írnak scripteket és új skineket, mint amilyennel játszanak.
Mert ez legalább valami újdonság, és némi kreativitást is igényel.



Ott a pont!!!

(én gép elött tudok lenni, mégis üdvözlöm az öltözködös makrót, mert a katt, oldal, katt, oldal, katt,oldal, katt, oldal,katt,oldal,katt, oldal taposómalom helyett csak egy katt......)
Dátum: 2010.03.30. 08:35:36
Csak egy gondolat:

Aki iskolába jár, aki a mukahelyéről nem tud VU-val foglalkozni, az eddig hátrányban volt azzal szemben, aki akár egész nap eléri a VU-t. Hiszen ő azt csinált, amit akart, akkor gyógyított és annyiszor ahányszor csak akart. Ha nem a kényelmi funkcióként funkciónáló öltözködös macrót nézzük, hanem az állatgyógyítóst, akkor az eddig ilyen szempontból hátrányos helyzetben lévő játékosok kicsit kiegyenlíthetik az esélyeiket, hiszen bekapcsolva hagyva a gépüket az szépen gyógyítgat, de még ez se biztos, mert egy áramszünet, egy logout vagy csak szimplán egy oldaltöltési időlimit átlépése máris megakasztja a folyamatot.
Szóval szerintem nagyon megy itt a szájkarate, de inkább csak vihar a biliben szindróma és mindenki csak a maga (vélt vagy valós) igazát hajtogatja, miközben a bolhából elefánt lesz.........
Dátum: 2010.03.28. 14:07:34
Mennyi szájtépés feleslegesen........
Dátum: 2009.11.29. 16:17:51
A játékban alapvető cél volt, hogy ne legyen SEMMILYEN mechanizmus, amellyel egyértelműen látható támadás nélkül, hogy ki vadászik.


Én pedig ezzel sem tudok azonosulni egy olyan játékban, ahol minden a LE körül forog. Az az éltető elem, az határoz meg mindent. A különböző visszaélésekre lehetőséget adó szabályokat meg kell (meg is történt/történik) változtani, de a kémgömb nem ad ilyen lehetőséget. Az összes ( na jó a többség) játékos arra hajt, hogy minél több LE-t szedjen össze és ezáltal fejlődjön valamilyen általa kigondolt írányba.
Én azt se értem miért nem lehet látni, hogy éppen ki mennyi kvízt csinált meg az útolsó órában. Aki veszi a fáradságot és a rendelkezésére álló célpontok között nekiáll válogatni az meg is érdemli, hogy lássa. Viszont ez a lehetőség is mindenkinek ( a TOP alatt, mert ott nincs olyan sok célpont) megadatott lenne. Na mindegy, ezen már túlléptünk....
Lassan tényleg ott vagyunk, hogy teljesen lutri (nagyrészt most is már az) nem csak az, hogy nyerek-e, hanem hogy a nulla (vagy nagyon minimális mértékű) LE-n kivül, lesz-e valamilyen fogásom.
Ezt is talán el tudnám fogadni, de akkor meg belép a PP szabály, hogy nem próbálkozhatok akárhányszor itt-ott, csak napi X alkalommal.
Hozzáteszem, hogy ezeket a lejjebb lévők miatt írtam le, hiszen nekem kissé más "problémákkal" kell megküzdenem. Ezzel az itteni szereplésemet le is zárom.
Dátum: 2009.11.29. 16:02:20
Aurival teljesen egyetértek. (megjegyzem:nekem nincs kémgömböm....)
A kémgömb egy relikvia és a mint ilyen tárgy igenis kell adnia olyan többlet bónuszt, ami az elnevezéséből várható!
Világonként van x karinak ilyen, nekik már a birtoklása is bizonyos sikerélményt adhat (pl. háborúban a szövi segítése csata nélkül is)hátmég, ha tudja is használni. Az összes olyan LE-rabló támadás ellen lehet többféleképpen is védekezni, ami a 15% fölé kerülő vadászó karik ellen irányult. Ezeket a módszereket mindenki tudja (többször leírták), csak vagy nem érdekli, vagy elfelejti, vagy szimplán közbejön neki olyan, hogy nem tud idejében a gép elött lenni. Ezek mindegyike a vadászó kari "hibája" és nem a támadóé. Most megint egy olyan játékba nyúlás akar lenni, amit szerintem nem lenne indokolt meglépni.
Én a kémgömbözés nélkül is látok őrült nagy rablásokat, tehát ez se a kémgömbtől függ, az csak egy RELIKVIÁHOZ méltó elönyt ad.
Az épületek hiányából úgyis gond van, ezért a relikvia értékének csökkentése helyett, inkább mindenkinek meg kell adni az esélyt, hogy hasonló eredményt elérve a szövetségi épület építésével csökkenthesse a kémkedés újrahasználati idejét.
Dátum: 2009.11.26. 22:54:58
Most:
69. szintű mászás,
57. szintű zárnyitás

Én nem tolok bele LE-t az biztos, inkább nem teljesül 1-2 kaland, de ilyen értelmetlen szintet elérni.....
Dátum: 2009.11.26. 11:47:50
Én nem pontoztam le (se fel) senkit. Csak közöltem, hogy valami nem stimmel, mert egyik csatából se jön LE se így se úgy, és ha jól láttam az állatok is szépen lekoptak róluk. Szóval mintha egy frissités/script (állatgyógyítás, Le-töltés) nem futott volna le. Egy kicsit bosszant, hogy reggel óta volt tizenvalahány nyert csatám velük szemben és a "jutalom" nulla LE. Beírni is csak azért írtam, mert az egész szövink ezt tapasztalja, nem csak az a pár kari aki ide írt.

Hogy engem ezért miért pontoztak le, azt nem értem, de olyan nagyon nem is érdekel.
Dátum: 2009.11.26. 10:36:20
Az egész szövink hajnal óta összesen NULLA LE-t "zsákmányolt" a KHsoktól a portyázás során.

Szóval baromi nagy táp a KH.........
Dátum: 2009.11.13. 08:07:25
Mert lehet, hogy pihensz, vadászol vagy egyszerűen csak 15% alatt van az ÉP-d.
Dátum: 2009.10.29. 15:05:44
Gondolom te mész portyázni és közben találsz kalandot is, nem amikor hozzád jönnek. Szerintem.....
Dátum: 2009.10.29. 12:45:40
Írta: Otoaak
Ma, 11:37:28 [Idézet ebből]
Hydra, a sokfejű démon ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy tökéletes vakítás. 2473 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -126 Támadás, -126 Erő, -252 Taumaturgia, -101 Elnyelés.




Csak hogy vigasztaljalak: a következő epikus is ilyen varival jön.
Winnie!

Nekem nincs annyi időm, hogy minden hozzászólást elolvassak. Láttam hogy nem tudok manából építeni, felléptem ide, hogy talán van valami info róla, az utolsó x hozzászólásban nem volt szó semmilyen bugról, viszont napok óta a manakonsrukció reformálásról beszélgetnek itt. Tehát joggal gondolhattam, hogy egy lépést tettek (nem jó írányba) ezügyben. A belső fórumunkon se volt ennél egzaktabb magyarázat és így utólag már könnyű okosnak lenni, igaz?
A durrogásról neked aztán igazán van tapasztalatod.....
Köszönjük!
Most komolyan! Mi ez a "hülyeség"?? 24 óránként lehet manakonstrukciózni?
A naponta 1x-i lehetőség tökéletes volt mindenki számára. Hogy a manakonstrukció jó ötlet volt-e vagy sem, hogy mit lehet építeni manából és mit nem, azon lehet agyalni.
Egy újabb változtatás, ami csak a játék időrabló módját erősíti, az kinek jó?
Szeretném kérni és most a szövi nevében is beszélhetek, hogy ezt sürgösen vissza kellene "csinálni"!
Dátum: 2009.10.22. 13:46:30
Nekem egy kicsit más a tapasztalatom. Az előző megjelenésük óta erősödtek, mondjuk kb 28/35-ről 17/35-re. Ennyivel csökkent az általam nagyobb eséllyel legyőzhetőnek tartott KHs. A klónok nem ugyanazok minden esetben pl. nekem már volt Dracolus is, most Grogron az (ha jól néztem). A tőlük szerezhető LE-ről pedig már írtam....(több esetben nulla). Szerintem egész jól vannak belőve (átlagosan), így van akinek nagyon könnyű, van akinek még mindig nehéz és vannak akiknek 50-50%. Minden karihoz nem lehet igazítani ennél jobban.
Dátum: 2009.10.21. 13:24:58
Tárgyak majd adnak lélekszívás elleni védelmet is. Lásd csizmák....
Oldal: 1234567891011