Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Heyho

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.12. 20:49:20
Dátum: 2010.04.08. 11:59:57
nem tudom hogy az figyelembe lett-e véve, hogy egy kis karinak még nincs mászás szakija, így ha sok olyan játékos nevezett egy kufárhoz, akkor azt nagyon gyengítik...egy kis karinak, aki még nem rendelkezik mászással, annak plusz 1% esélyt kéne adni sztem térképdarab találásra.
haha, ez jó:) Hát igen, én is hetente 2 hetente 1-szer hozok egy 10-20K-s rablás, amolyan "mák"-ból, nem kémgömbözök senkit, nem figyelgetek, csak portyalistán támadok, és kész. Biztos a másik oldalon gyanus lehet, de aki sokat van gép elött, az valsz néha belenyúl ilyenbe is.
Dátum: 2010.03.02. 18:43:47
Idézet: Quint - 2010.03.02. 18:42:18
Nem vettem észre, bocs. Attól még nem kellett volna lepontozni.


Nem én voltam, és 10pontot adtam
Dátum: 2010.03.02. 18:38:02
Idézet: Quint - 2010.03.02. 18:27:46
Nekem bejön az új design, viszont a portyázás menü "Megtámadod a(z) nevű végzeturat." része használhatatlan, nem támadja meg, és nem is ír ki hibaüzenetet sem, egyszerűen visszaugrik a portyázás menüre. Ezt nem ártana mielőbb javítani.


Igen, ezt mondom én is, csak bonyolultabban
Dátum: 2010.03.02. 18:27:00
NEm működik a célirányos portya!!!!

Ha beírom a nevet, hogy kit támadjak, nem támadja meg, semmit nem ír ki, hogy mittomén 15% alatt van, vagy ilyesmi...ha toplistán megkeresem az illetőt, és ott rákattintok az adatlapján hogy támadás, akkor megtámadja.
Dátum: 2010.03.02. 16:13:16
sztem jó az újítás, csak pár "hibát" kéne javítani, és jó lesz
Dátum: 2009.12.20. 20:46:29
Idézet: Prisma - 2009.12.20. 18:46:23
A probléma ugye nem maga az a tény, hogy magas szintű epikus tárgyakkal rohangálnak az alacsony szintű karakterek, hanem hogy olyanokkal, amik olyan táposak, hogy nyilván nem a kicsiknek szánták őket. Probléma tehát konkrét tárgyakkal van: LE szívó, +LE adó, fejlesztési költség csökkentő, és egyéb LE/TP javító tárgyakkal. Az ilyen azonban ritka.

Megnéztem az epikus tárgyak listáját, 10 szintenként kb. 1, maximum 2 olyan tárgy van, ami alacsony szinten tényleg nagy táp. Mi lenne, ha ezek a tárgyak be lennének flagelve, és a szintkorlát csak rájuk lenne érvényes? Ez minimális mértékben forgatná fel a mostani helyzetet, viszont az igazán durva dolgokat kiszűrné. Egyébként is van már megkülönböztetés az epikus tárgyak között, pl. Büntetőt ugye nem lehet kiütni entitásból. Flagelt tárgyakra akár egészen szigorú korlátot is be lehetne vezetni, mondjuk szint+10-es tárgyat lehessen használni.

Ezt viszonylag egyszerű megvalósítani, és nem igényli a teljes epikus rendszer újragondolását.


Hát, azért sztem egy kicsi karinak(1-10szint) azért nem rossz egy 10IQ, 10támadás, vagy mondjuk egy brutalantusz 7% bénítással, 7IQ, 7támadással...ha ezt felhúzza, ergo nagyobb eséllyel nyer, nagyobb eséllyel győz, végez ki, több LE-t szerez, továbbá erősebb embereket tud támadni, akiknél valsz több LE is van....tehát minden magas szintű epik tárgy táp, nem csak az LE szerző, olcsósító, amit írtál, bár azok a legdurvábbak, azt aláírom
Most csak beleolvasni volt időm 1-2 épületet, de így elsőre tetszenek, majd el fogom olvasni az egész hsz-t és szavazok is majd
Dátum: 2009.10.24. 13:07:05
Lesz megint élő Aukció? Tudja valaki?
Oldal: 1