Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.09.17. 10:19:03
Végre találkozunk ..

(Pech, hogy pont ma és holnap nem érek rá igazán a játékra.)
Dátum: 2009.09.16. 12:06:49
Csak egyéni. A Ti előnyötöket senki nem akarja bántani, azért megküzdöttetek.
Dátum: 2009.09.16. 10:55:53
Ebből én csak annyit látok, hogy az epikus nem lesz kihívás, ráadásul a fontos tárgyakat is csak több hónap múlva kapom meg. Most vagy adjon játékélményt, vagy lehessen vele tápolni. Ha egyik sem lesz, akkor csak egy újabb gomb lesz a szövetségi adatlapon.
Dátum: 2009.09.16. 10:36:20
Te azt szeretnéd, hogy regeneráljon a dög, miközben pl V3-on mindenki óránként csak egyszer üthet. Így sosem lesz lenyomva.
Dátum: 2009.09.16. 10:05:14
ez nem csak a TOP 20 problémája lesz, hanem mindenkié, aki simán tudja verni a térkapus lényt. Abból meg elég sok van.
Dátum: 2009.09.15. 23:56:43
Most is jól lehet azért rabolni, csak megfelelő célpont kell hozzá. Azt is tudtam, hogy le lett butítva a dolog, pusztán a mértékével nem voltam ezidáig tisztában. Miklós azt mondta, hogy a kivégzés most is ad + lét, és én ennek tudatában naívan azt gondoltam, hogy nem lett ennyire szétszanálva. A régebbi 50%os hozam túl sok volt, viszont az hogy az akkori érték fele lett a most elérhető maximum azt szintén túlzónak találom.

Vegyük az én mostani példámat. Sikerült elkapnom egy célpontot ép határnál, volt nála 160k LE. A régi rendszerben ebből 80k LE-t raboltam volna, és ezt még beduplázta volna a kreatív. (Ez így piszok sok, az OK, hogy le lett korlátozva.) Viszont most "csak" 30k LE-t hoztam el és már a kreatív sem duplázott mert letiltott a kreatív határ. (Amit ugye Miklós szerint meg sem lehet érezni, ha tisztességesen játszik valaki.)

Így is örültem a portyaeredménynek, de ha belegondolok, hogy a régi rendszerben 160k-t, az új rendszerben maximum 60k-t tudok szerezni ugyanabból a forrásból, akkor egy kicsit megdöbbenek. Talán ennyire nem kellett volna lebutítani a kivégzést, még akkor sem, ha a példámban említett számok első olvasásra óriásinak is tűnhetnek.
Dátum: 2009.09.15. 19:17:53
Huhh. Biztos, hogy jól működik a kivégzés? Vagy tényleg ennyire le lett butítva?

85-ös skill különbségnél csupán a lé 20%át tudtam elhozni (valamivel kevesebbet). Ez nagyon kevés.
Dátum: 2009.09.15. 13:39:27
Idézet: Szaza - 2009.09.15. 13:36:01
Szerintem se kéne ennyire a portyacélpontok hiánya miatt aggódni, ha ugy akarom akkor egésznap senkise talál meg, csak azért mert vadászom.


Hanyadik szintű is vagy?
Dátum: 2009.09.14. 20:43:29
Túl van ez már bonyolítva lassan. Én most gyengébb epikusokat ütök és látom mit tudnak. (semmit) Ha marad ez a rendszer, akkor az epikus kb sosem lesz olyan erős, hogy kihívást jelentsen. Akkor meg simán lehet akkor ütni mikor az ember a szövetségi epikusnak is nekiesik. Egy klikk az egyénire, 1-200 ép bukás, klikk a nagyra, ájulás. Gyógyital, klikk az egyénire, 1-200 ép seb, klikk a nagyra ájulás. Ez mehet 10 percenként.
Dátum: 2009.09.14. 19:27:20
egint csak hasamra ütvén - mondjuk a legalább:
x^a szintediken*szint
LE differenciával rendelkezők fizessenek PP-vel. 'x' természetesen egy jól bekalibrált szám kell, hogy legyen.


Én sok póknál több lét portyáztam össze, egyszerűen azért mert az én szintemen több jön vadászatból. Ha Galmuszknak meg nekem pp-vel kellene azért fizetnem, amiért másoknak csp-vel, azt hiszem lenne (jogos) felháborodás.

A pókok rendkívül ügyes karakterek, megérdemelnek ennyi bónuszt. (Mindamellett 30. szint felett szerintem a pókok is használnak csp-t, 30. szint alatt meg nem igazán tudnak epikust ütni.)
Dátum: 2009.09.13. 20:55:43
Idézet: Kenos - 2009.09.13. 20:48:54
Azt mondja meg nekem valaki, hogy pl.: Maedhros mitol elegedett? Vagy Sameed miert tudta vegig mokakent felfogni a dolgot?


Ők nem zafírok ...

Szerk: ennyit sem tudok helyesen leírni.
Dátum: 2009.09.13. 20:18:13
Te támadtál, vagy téged támadtak? Háborús ellenfél avagy sem?
Dátum: 2009.09.13. 11:09:22
A lélekenergia sajtolást úgy is ki kell maxolni, ha életképes karaktert akarsz. Egy olyan újdonság ami semmi másról nem szól csak erőforrás pazarlásról (valljuk be egy újabb klikkelés nem ad nagy élménytöbbletet) az teljesen felesleges.
Dátum: 2009.09.13. 10:59:16
Sőt. Még dukátot meg kristálypontot is kapok.
Dátum: 2009.09.12. 20:30:58
Nem mindenki. Nekem 74 manóból kiesett mind a 3 relikvia, de olvastam olyat, aki még 150 után sem rendelkezett minddel. Azaz ő többet tett Zarknod ébredéséért, de amiatt hogy peches szívnia kell. Én nem sajnálnám az ilyen kevésbé szerencsés karakterektől a relikviát.
Dátum: 2009.09.12. 20:28:44
Idézet: Kocos - 2009.09.12. 20:22:12
Egy helyen van a jatekot erinto vetulete, ott, hogy a vadaszo jatekos ritkabban bukkan fel a 15% alol, esetleges zsiros zsakmanykent, amire sztem realis lehet valamilyen a rablast segito fejlesztes ellensulyozaskent.


Ha mindenki számára elérhető a kényelmi funkció, akkor mindenki jobban védve lesz a rablásoktól. Lehet, hogy kevesebbet rabolok, de tőlem is ritkábban tudnak rabolni, tehát megvan a kompenzáció szerintem. (Az más kérdés, hogy az emberek nagy százaléka már most sem rabol szinte semmit, a kis százalékot meg szinte sosem rabolják le.)
Dátum: 2009.09.12. 20:17:04
Akár azt is meg lehetne csinálni, hogy aki legalább 100 manót megölt az kérhet egyet a még meg nem levő relikviák közül, 200 felett meg kettőt, ha van egyáltalán ilyen. Ez nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.
Dátum: 2009.09.12. 20:12:12
Én azt nem szeretném, hogy csak őskőből megvehető legyen ÉS tápot is adjon. (+IQ +TÁM) Ha csak az egyik valósul meg, abban nem lehet kivetni való. (Bár még mindig vallom, hogy 111re senki nem fogja felvinni az elementárist.)
Dátum: 2009.09.12. 17:46:39
Kövezzetek meg, bocsánatot kérek, most már értem mi a problémátok. (Vagy legalábbis az egyik.) Furcsán kevés jutalmat kaptál, pl Te is Leanthil.
Dátum: 2009.09.12. 16:54:38
Inkább az a baj, hogy nincs értelme a gyorsításoknak. A tárhely növelő így hogy plusz portyázási lehetőséget is biztosított megérte, meg is vettem. (Azért húztam a számat, de megérte.) Viszont a másik kettőnek nem látom értelmét. Az egyikkel 200 csp-ért veszek egy lehetőséget, hogy több száz k LE-t elkölthessek, a másikkal meg csökkentem a saját szórakozásomat azzal, hogy kevesebb kvíz kérdésen agyalhatok. Szerintem elég lenne ezeket átalakítani.

200 csp - 30 másodperccel csökken a vadászat ideje (mondom ezt én, akinek jó, ha hosszúak a vadászatok)
200 csp - egyszerre 40 kvízkérdésre válaszolhatsz (akár 40 vadászat el is indulhat alatta, de ezt nem olyan fontos)