Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.04.04. 17:19:36
Idézet: Birka - 2010.04.04. 12:33:02
Miklós, mint családos ember nem akarhatja, hogy a vu családokat szakítson szét az időfüggésével


Ha-ha-ha!

Régebben én is azt hittem, hogy ez így megy. De ha már itt tart az ember, akkor nem árt egy kicsit abbahagyni a játékot. Szerintem egy családot sem szakít szét a VU, maximum az emberi hülyeség.
Dátum: 2010.04.03. 15:42:52
Bár ez elég egyértelműnek tűnik, azért a biztonság kedvéért megkérdezném: a jutalmak nem növelik a szakértelem szintet ugye?
Dátum: 2010.04.02. 17:56:03
DeDoom, azért az alacsony szintű a karakter, mert nem olyan régen kezdtem vele játszani. Hiába nevetsz ki, a jól fejlődő karakter ettől még nem fog alacsony szinten vadászni. (Amelyik meg vadászik, annak meg a beugrót lesz nehéz összeszedni, főleg hogy a csak portyakarakterek keresni fogják kik gyűjtenek az eventre.)

Másfelől a mászás százalék bónusza miatt az lesz a nyerő csapat amelyik a legnagyobb az átlagszintje. Az alacsony szintű karakter a kevesebb csp és a kisebb találati esély miatt minden csapat esélyeit csak rontani fogja.
Dátum: 2010.04.02. 17:50:45
Jogos, ezt csak utána olvastam. Mindenestre a lényegen nem változtat. (Sőt ha abba a csoportba állok, akkor eleve elveszítem a VF fejlesztésének lehetőségét is, holott ezt a döntést még nem most szeretném meghozni.)
Dátum: 2010.04.02. 17:28:47
Nagyon jó, hogy második szinttől lehet nevezni az eseményre, de az alacsony szintűeket elég csúnyán kizárja mégis a verseny. Egyfelől a nevezési díjat drágának látom (6. szinten 3k LE-t sokkal nehezebb összekaparni, mint 60. szinten 30k-t), másfelől a 4 jutalom közül hármta nem is tudok használni (vadászni nem vadászik az alacsony szintű karakter, specializált tulajdonsága nincs, energiahasznosítás szakértelme nincs) a negyedik lehetőség pedig már betelt. Mondjuk a kereskedelemmel se megy sokra az a karakter aki 10. szint alatt van és még nincs is neki ilyen szakértelme. (Hiszen csak annyi bónuszt lehet szerezni, amennyi már alapból a szakértelmed.)

Ezek után úgy érzem, hogy 10. szint alatt teljesen felesleges benevezni az eventre. Ami nem lenne baj, hiszen az alacsony szintű karaktereknek van még más új dolog a játékban, csak akkor ne így legyen reklámozva.

A másik, hogy a kereskedelmet tápoló drasztikusan erősebb, mint a többi bónusz, nem véletlen, hogy az telt be először. (Megnéznék egy olyan kimutatást, hogy a kereskedelmes kufár beteléséig az eventre jelentkezők hány %-a választotta azt a csapatot.)
Dátum: 2010.03.27. 15:50:39
Idézet: Kocos - 2010.03.27. 14:12:05
Ha meg 5-10 perccel hamarabb kijon az ember a 15% alol, mint ahogy a gombozo LE rablok gondolnak, akkor az az 5 masodperc amig atkattint az ember az epikusra, es levereti magat aligha eleg neki, hogy leverjen. Kiveve persze ha scripttel, de akkor meg ugye csak a scriptbol fakado elonyet veszti el.


Script nélkül is lerabolnak abban az 5 másodpercben, nem ezen múlik a dolog.

A lényeg, hogy már minden sz*r ki lett találva a játék gyorsítására meg az LE védésére (pl a script ami nem legális, meg ez a makro ami nem tudom mi, de sejtem, hogy hasonló) pedig még mindig a legegyszerűbb az, ami szabályos is. Elindítod a vadászatot, aztán 3 óra múlva elköltöd a lét, ennyi.

Te azt írod, hogy az átöltözős script az senkit sem zavar, de egy egymást lefosztó script már égbe kiáltó bűn lenne. Miért teszel különbséget a kettő között? Mind a kettő kijátsza a jelenleg érvényben lévő szabályokat, tehát simán mehetne érte a 3 nap eltiltás. Jót mosolyognék, ha Nasdon meg még egy két karakteren kívül az első pár oldal pihenne 3 napig.

Persze ez nem járható út, Miklós is azt szeretné, ha élvezné tovább mindenki a VU-t és peregnének havonta a Széchenyik. Így a legegyszerűbb megoldás tényleg az, ha a JV engedélyez bizonyos dolgokat, hogy azok se szenvedjenek hátrányt a játékban, akik a pénzük mellé szabályosan szeretnének játszani.
Eltelt két hét és a No Para szövetség (v1) csak tovább növeli a taglétszámát és táplálja a nem tisztességesen játszó gyémánt karaktereket.
Dátum: 2010.03.15. 07:22:04
Ez csak azért van, mert még mindig ellenáll a nép a mi akaratunknak. Azt hiszik a balgák, hogy bármit is elérhetnek azzal, ha dacolnak a túró hatalmával. Pedig nem.

Amikor majd az összes világ összes karakterének karakterlapján olvasni lehet : A Fekete Liga szolgája vagyok, a túró elkötelezett híve ; akkor majd beszüntetjük a szerverleállásokat és Bendő atya elintézi, hogy mindenkinek csak hatalmas állatok essenek vadászat közben. (Így még több túrót termelhet majd mindenki.)

Addig pedig sötétségbe taszítjuk a világot. Mit gondol a világ, miért lett lila helyett szürkésfekete a háttere a játéknak? A lilát kiszavaztuk.
A Smaragd és a No para klánok tagjait illetve az őket használó gyémánt karaktereket kéretik ellenőrizni, és csalás esetén zárolni. (Világ 1)
Dátum: 2010.01.27. 00:03:00
Nem egészen. 5 állat kell ahhoz, hogy egy klikkeléssel ki tudd pipálni a lépjen állatod 10 szintet küldetést. Ha eggyel több állatot lehetne befogni, akkor sem lenne eggyel több idomított állata az embereknek, mert abból már nem lenne hasznuk, az nem lenne optimális.
Dátum: 2010.01.23. 17:29:37
Megpróbálhatsz ellenállni, de úgy csak még fájdalmasabb lesz amikor végül behódolsz. Persze mi ennek örülünk.
V1-en Bujaka, Vagdoso, Griff karakterek egyértelműen multik (még a regisztrációs számuk is egymás után jön). Semmit nem csinálnak csak vadásznak aztán egy vagy több rubin karakter leszüreteli őket. Kérném, hogy mind a farmokat, mind pedig a farmolókat zárolja a játékvezetés. Előre is köszönöm.
Dátum: 2010.01.21. 10:16:59
Lehet, hogy nem lóverseny, de azért nem mindegy, hogy 6 hétig kell napi 8-10 órát a gép előtt ülnöd vagy 3 hónapon keresztül.
Dátum: 2010.01.21. 00:00:28
Alacsony szinten nem tudsz annyi épét összeszedni, amivel "végteleníteni" tudnád a pp felhasználást, magas szinten meg nincs annyi célpont, hogy folyamatosan verekedni tudj. Szerintem a félelmed inkább csak elméleti síkon létezik, a játékban nem hiszem, hogy el lehetne szállni tőle.
Dátum: 2010.01.20. 23:49:26
Ha van mellette más jutalom is (klán szintű), vagy többet lehet szerezni, mint amennyit valaki befektetett, akkor miért ne?

Sőt, én még mindig elfelejtem, hogy immár van fix lé a portyában, de az új szakértelem miatt mindenképpen kell lehetőség arra, hogy valaki pp-t válasszon jutalomnak, ha lehet csp-t is. (Akár lehet is ehhez kötni. Akinek vf van az csak csp-t, akinek energimicsoda az csak pp-t, akinek egyik sincs az bármelyiket választhat.)
Dátum: 2010.01.20. 23:42:19
Szandra felőlem lehet pp is a jutalom, csak szerintem azt senki nem fogja választani. A lényeg, hogy egyéni erőforrást kellene adnia a háborúnak, de úgy, hogy ne boruljon fel a már most sem tökéletes egyensúly a karakterek között.

Szerk: jelen helyzetben inkább azért harcolnak, mert egyébként teljesen unalmas lenne számukra a játék. Ha egyéni erőforrást is tennénk bele, akkor azért is érdemes lenne, mert fejlődik, erősödik tőle a karakter. Mindjárt többen hadakoznának.
Dátum: 2010.01.20. 23:37:14
Azt, aki csak pp-t használ, már fölösleges tovább tápolni. Sőt, ha pp-t adna a háború akkor sem érné meg egy póknak háborúzni, tehát felesleges is lenne ezt az opciót betenni. Valamint a pók ugye profitál abból is, hogy körülötte több csp-t használnak fel.
Dátum: 2010.01.20. 23:32:14
Sandra aki egyáltalán nem vadászik, az háborúzni se nagyon fog.
Dátum: 2010.01.20. 23:31:25
Nyugodjon meg mindenki, túró is lesz. Azt nem javasolni fogom, hanem egyszerűen csak tömni. Mindenkibe kérés nélkül.

Viszont a csp azért lenne praktikus megoldás, mert aki aktív azt gyorsabb fejlődéssel jutalmazná és aki csp-t szeretne kapni, az mindenképpen olyan ellenfelet keres, aki szintben közel áll hozzá, tehát hasonlóan erős. Minél magasabb szinten vagyunk annál többet ér egy csp és annál jobban igaz az is, hogy a szint az erősséget képes mutatni. Egy aktív VF-es középmezőnyösnek meg lenne lehetősége "vízfej" növesztése nélkül haladnia felfelé a játékban, ha szeretne. Ha nem még akkor is elkölthető dukátra, turbóváltásra vagy gyorsításra.

Másfelől a csp-ből lehet építkezni, tehát ez az opció nem veszne el.
Dátum: 2010.01.20. 23:11:17
Vagy adjon egyszerűen csp-t a győzelem. Amelyik klán megnyer egy háborút, annak a legeredményesebb tagja(i) kap x csp-t. Így az aktivitást lehetne gyorsabb fejlődéssel jutalmazni.