Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.02.16. 18:02:43
A bajnoki viadalnál sem kap senki tp-t, illetve pp-t sem kell költeni rá. Ezekben a spec háborúkban sem feltétlenül kellene. Mondjuk lenne szövetségenként napi 50 támadás és azt kellene beosztani a tagoknak megbeszélés alapján.

Szerk: helyesírás vazze
Dátum: 2009.02.16. 10:09:43
BaalCain is hasonló ötlettel állt elő mind itt, mind a belső fórumon. Zsoldos sereg volt az ő elnevezése, azaz az izgalmas háborúra vágyó tagok kilépnek egy időre a saját szövetségükből, belépnek egy másik szövetségbe ott ütik egymást ezerrel, aztán haza mennek. Így meg lehet kerülni a békéből adódó támadhatatlanságot.

A válogatottakkal se lenne bajom, az epikus olyan gyatra stuffokat dob, hogy a kincspont nem lehet akadály, viszont egy ilyen külön bajnokságban a tp-t eltörölném. Mindenki más taktikán van, de én még ma sem szeretem az LE nélküli tp-ket, mindig úgy érzem gyengítenek.
Dátum: 2009.02.15. 17:54:05
Teljesen hiábavaló ez az olimpia. Könyörgöm azokat az írókra, szerzőkre vonatkozó kérdéseket vegyük már ki legalább innen, ami nincs benne az általános vagy a középiskolai irodalmi tananyagban. A nobel-díjak megnyerésének dátumát se kelljen már évre pontosan tudnom, max évtizedre. Persze most is volt sport dögivel: foci, úszás, jégkorong, rögbi. a motorost meg a rallisat már komolyan hiányoltam.

Ez az egész csak arra jó, hogy LE-t szerezzek, nincs semmi más értelme.
Dátum: 2009.02.14. 16:26:57
A kennelben 3%-ot ér a az intelligens kedvenc egy szintje. Mivel az elején a szakértelem maga is csak 3%-ot adott 5% helyett szintenként, ezért lehet, hogy ez csak egy bug, nem direkt van, hanem Miklósék elfelejtették átállítani.
Dátum: 2009.02.14. 09:19:16
Ha egy új tag feltölti a kutat nem nő annak mérete. Ez mindig így volt, vagy csak vmi új bug/szabály?
Dátum: 2009.02.14. 09:11:24
Mi is csúnyán beleszaladtunk a késbe önhibánkból. Nem hiszem, hogy a Tyrant kibújna a katakombákból a háború végéig, így szerintem a mi bukásunk is könyvelhető. Furcsa és főleg keserű érzés a vereség, de gratulálok a Tyrantnak.
Dátum: 2009.02.12. 10:19:32
Az alapszint és a lépett szint legyen egyformán fontos. A fórumozók nagy többsége szerint ez lenne a jó (a fórumozók a játék top pléjerei, ezért szerint az ő szavuk a legfontosabb) és szerepjátékosan is sokkal jobban elképzelhető. Ha egy asztaliban valakinek azt mondanák, hogy a 26. szintű farkasa nem olyan tápos, mint a másik 5. szintű sárkánya nem hiszem, hogy sokan hőbörögnének.
Dátum: 2009.02.07. 14:27:03
Parádé! Bár rengeteg negatív kritika (is) éri a játékot, ez a kényelmi fejlesztés a csp-vel meg az őskővel illetve most az akadémia nagyon jók!

Csak így tovább, várjuk a jövő hetet, mint a messiást ...

Szerk: Jah, akkor két hetet várunk. Legalább lesz ideje mindenkinek csp-t raktározni a nagy tanulás fejlesztésre.
Dátum: 2009.02.07. 08:15:14
Nekünk a (M)alter-ego -nál már 2x történt ilyen. Jelentettem adminnak (Hatsepsutnak vagy Baratynak, nem tudom már) is, úgy látszik akkor még nem lett kijavítva a hiba. (Vagy nincs is hiba, csak rossz, illetve nem teljeskörű a tájékoztatás.)
V2-n most vagyok 7. szintű. A legnagyobb rablásom még 5. szinten volt: 933 LE! Az első 3 szinten tényleg max a 100-as átlagot lehet tartani, de onnantól fölfelé simán megvan a 250-300-as átlag kreatív nélkül is, rubinként.

Lazán és főleg szabályosan megoldható, nem is hinné az ember, hogy egyesek mennyi LE-vel szaladgálnak.
Dátum: 2009.02.04. 16:17:20
Van egy olyan szakértelem, hogy kivégzés. Azt kell használnod.

Itt bővebb leírást találsz róla: www.vegzetur.wikidot.com
Dátum: 2009.02.04. 09:35:19
Ez a csp, őskő, szakértelem kombináció már kifejezetten jó terv. Engem nem igazán érdekel a csp, őskővel vegyítve még drága sem lesz a komfort vásárlás.

A pp-t viszont nem engedném, mert akkor le lehet butítani a játékot teveneveldére. Reggel maxon belépek, térkapu amég el nem ájulok, utána vadászat. Újra belépek sajtolok elköltöm az LE-t, mára vége. Ez nem lehet cél.
Dátum: 2009.01.30. 09:02:31
UWEL: Az általad említett adatok alapján valószínűsíthető, hogy egy a szintjéhez képest gyenge 31. szintű végzeturat vertél meg, és valószínűleg előtted az elmúlt 3 órában őt már többen is megpüfölték (kb még 3-an) így te csak a kapható LE és TP 40%-át kaptad meg.

Soleil: Nem lehet, hogy a célpont szövetség lélekkútja negatívban van? Olyankor ugyanis nem lehet nekik hadat üzenni.
Dátum: 2009.01.29. 10:12:36
A játék szerint nem regisztráltam, pedig de. A karakternév is foglalt már, ezért biztosan létezik a karakterem.

Módosítás: sikerült belépnem.
Dátum: 2009.01.29. 09:58:24
Engem inkább ez aggaszt:

Legyen mind a négy tárgyad (fegyver, páncél, pajzs, varázslat) szintje ugyanaz, mint a tiéd!

Egy teljes garnitúrát meg kell majd feleslegesen vásárolni, aminek az árát nem hozza vissza a küldetés.
És ha mindenkin csordultig lesznek a csapások és már nem lehet csak kútból építkezni, akkor megszilárdul a szövetségi ranglista, hiszen nem fog tovább nőni a kutak mérete. Még háborúzásból lehet majd LE-t szerezni, de azt is a top szövetségek csinálják a legintenzívebben.

Nem hiszem, hogy ez a cél, de nyugtat a gondolat, hogy ha mindenki szo*ni fog, akkor az én klánom talán kevesebbet. Ha nem jó az embereknek, a mindenkinek legyen jó hozzáállás, akkor sajnos máshogy kell szemlélnem az ügyet.
Azért az meg nekem fáj (Végzeturak mesterei szövetségi tag), hogy csak azért mert top klánban vagyok biztos, hogy egy mocsadék taktikázós szemétláda vagyok, aki 100%, hogy hazudok a fórumon mikor azt mondom, hogy a citadella rácsot azért tartom jónak, mert a PC -t sza*nak, és biztos hogy azért élvezkedem csak, mert így a kisebb klánok nem tudnak bosszút állni.

Könyörgöm azért ne legyen már mindenki gonosz, csak mert egy top klán tagja.
Dátum: 2009.01.28. 09:31:20
Az én véleményem erről a játékról, hogy ez még mindig PvP. Hiába akarja minden második klán megerőszakolni azzal, hogy (ál)békés fejlődésre törekedik.

Amint a portyázást is abbahagyják az Ősmágia Tornyának lakói, illetve a hozzájuk hasonló gondolkodású emberek, akkor talán elgondolkoznak a nagy klánok azon, hogy nem támadják őket.

Én nem szeretem ezt a tevenevelde szót használni, de komolyan: minek játszik valaki a végzetúrral, ha nem kíván részt venni a harcokban?
Dátum: 2009.01.26. 03:46:24
A kút mérete egyáltalán nem befolyásolja a szövetség erejét, tehát attól, hogy 2x akkora kúttal rendelkező szövetséget támadtok, még lehet, hogy Ti vagytok az erősebbek. (A Rubinpalota csak a 145. kútméretben, mégsem hiszem, hogy lenne 144 erősebb klán náluk.)

Ami pedig az általad felvázolt "láthatatlan támadó" taktikát illeti: elsőre valóban nem fogtam fel teljesen mit is írtál. Viszont így másodikra is úgy tűnik, hogy ennek a taktikának sincsen semmi hibája. A támadó fél meg szeretné nyerni a háborút és valószínűleg időközben rájött, hogy keményebb diók vagytok, mint ahogyan azt tervezték. A győzelem érdekében mindent elkövetnek, nem várhatod el tőlük, hogy csak azért mert rosszul mérték fel az erőviszonyokat taktikázás nélkül elbukjanak. Annyit viszont biztosan elértek, hogy legközelebb nem lesztek célpontok a szemükben.
Dátum: 2009.01.26. 01:51:50
Már ne is haragudj, de a háborút az egyik fél azért indítja, hogy nyerjen. A katakomba és a láthatatlanság elég nagy áldozatok árán, de sikert eredményezhet védekező klánnak is, nem szabad ezt a taktikai lehetőséget elvenni a játék(osok)tól.

Ha azonos erősségű, vagy erősebb szövetségnek üzensz hadat, akkor hidd el ők nem fognak elbújni, vállalják a nyílt sisakos, általad lovagiasnak nevezett küzdelmet. Gondolom a Te klánod is inkább a gyengébb szövetségeket támadja és farmolja, mert azzal nincs gond. Ha valaki védekezik, akkor azzal már van.

Kezd most már nagyon sok lenni a fórumon ebből "változtassunkmáraszabályokonmertígyamásikisnyerhetnemcsakén" sírásokból.