Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.04.22. 17:21:23
Specializáció, mint képesség, ultraspec mint szakértelem, transzplantáció, mint szakértelem hogyan fognak működni? A spec csere 10 őskő lesz már az elején tulajdonságonként? Vagy hogy?
Dátum: 2010.04.22. 11:33:08
Idézet: Nagypityu - 2010.04.22. 10:28:18
Ezzel azthiszem helyreállna a pókok önbecsülése, és járulékosan megemelné "Katherin, a káprázatos" presztízsét is


Idézet: Knochalfred - 2010.04.22. 11:29:41
Fejlessze ki, az EH pókoké, a VF a vadászoké... dönteni kell, melyiket használod (gondolom a JV is így gondolta )


ÖÖÖ .. Szerintem ez a szemléletmód eleve hülyeség. Minek egy póknak EH? A pók attól pók, hogy rengeteg LE-t talál a portyában, nincs szüksége neki holmi alamizsnára.
Dátum: 2010.04.22. 10:48:10
Hiába könnyű, ha 30. szintig nem elérhető az opció. És ha ezek a karakterek megint hátrányos helyzetben lesznek (kevesebb munkával tudnak hozzájárulni a csapat győzelméhez) akkor ismét az a csapat jár jól, ahol a legmagasabb az átlagszintje a játékosoknak. Valamilyen event kellene, amiben nem számít ennyire a szint, ha izgalmas versenyt akarunk.
Dátum: 2010.04.22. 10:41:04
Ha a kihívást beletesszük, akkor kilőjük a 30. szint alatti karaktereket. Illetve attól, hogy a topon mindent csinálnak, alacsony szinten van aki csak vadászik és van aki csak portyázik.
A karakter regszámát eggyel csökkentve már egy 1. szintű inaktív karakter ugrott be, úgy hogy egyszerre "csak" ezt az 5 karaktert regisztrálták.
Közben észrevettem Bács02-t is.
Dátum: 2010.04.22. 08:54:04
Igaz, de egy azonnali kapitulációval vissza is kapcsolható.
Dátum: 2010.04.22. 08:51:59
Tényleg. Akkor csak a randomistenség csókolt homlokon.
Dátum: 2010.04.22. 08:49:39
A jelentkezés lezárásával változtak valamit a találati esélyek? Mert én nagyon úgy érzem.
Fábián06 is fellépett a 6. szintre. Természetesen őt Ede05 után regisztrálták. Most komolyan, még ennyit sem szűr ki a rendszer magától?

Mod. : helyesírási hiba
V1-en Ede05, Dagober04 és Cecil03 egymás után regisztrált zafír farm karakterek. Bár megnéztem és elég szépen tejelnek szeretném kérni a JátékVezetést, hogy zárolják ezen egyértelműen multi karaktereket és az őket futtató gyémánt karaktert/karakterek is.
Dátum: 2010.04.21. 16:23:25
Idézet: Solina - 2010.04.20. 23:12:34
Elorelatoan, es jol kellett csapatot valasztani, ez volt a titok..


20. szint alatt nincs specializáció, nem tudja az ember mi az EH (vagy ha igen, akkor tudja, hogy VF-t kell választani) vadászni meg nem nagyon fog, mert nincs értelme. Innentől kezdve nem marad sok választás, csak a kereskedelem.

Inkább az a probléma, hogy a versenyben egyedül az dönt/döntött melyik csapatnak a legnagyobb az átlagszintje.
Dátum: 2010.04.20. 15:55:59
Idézet: Kocos - 2010.04.15. 11:00:54
Egyre jobban rajovok, hogy milyen ergonomikus lehetne az oldal, es hogy mennyire nem az.
Szerintem szukseges lenne egy nagy ergonomiai felulvizsgalat, ami nem egyenerteku a kenyelmi funkciokkal, mert ez funkcionalisan nem adna ujat, csak az oldal atlathatosagat, hasznalhatosagat stb. novelne a jelenlegi funkcio visznylataban.


Idézet: Miklós - 2010.04.20. 11:05:58
Az "ergonómiai" javaslatokat átgondoljuk, és a jövőben próbáljuk még könnyebben, kevesebb görgetéssel elérhetővé tenni az új funkciókat.


Idézet: Ricardo - 2010.04.13. 22:12:21
Kár hogy Kocosék fejlesztik ezt a játékot.


Ollé.
Dátum: 2010.04.20. 15:44:43
Idézet: Vaczakka - 2010.04.20. 14:02:38

Arra kérni a játékvezetést, hogy egy versenyben szándékosan hátráltassa a jobb csapatot, az enyhén szólva unfair...


Bajnoki medál, magasabb szintről támadás, Zarknod, soroljam még?
Dátum: 2010.04.20. 15:39:58
Igen, találtam egy lehetőséget. És ahelyett, hogy ezt a lehetőséget segítette volna a JV, hogy többen tudjanak jól portyázni (pl a kémgömb sűrűbb használatával) kivédte ezt is. Most már nagyon sok időt lehet ép határ alatt tölteni és egy klikkelés át lehet öltözni ép-s cuccba is. És a projekció is tápolva lett.

Miklós minden sírásnak engedett és ennek ez lett az eredménye.
Dátum: 2010.04.20. 15:02:33
Ezt én cáfolnám. Annó elég sok LE-t találtam a 80. szint feletti karaktereknél. Inkább ott látom a gondot, hogy a 0 ép és a 15% határ között több csp-t el lehet lőni, mint amennyit egy karakter kap naponta.

Ahogy CaveMaN is írta, ezt a 15%-os bohóckodást kellene megszűntetni és jól lehetne játszani magas szinten is.
Dátum: 2010.04.18. 16:25:40
Azt is vegyük figyelembe, hogy nincs még mindenkinek sajtolás szakértelme. Nekem van egy 25. szintű állatom, de 0-ás a szakértelmem, had ne kelljen már szabadon engednem és újra több hónapot szenvednem, hogy erős állatom legyen.
Dátum: 2010.04.18. 13:43:53
Idézet: Ariel - 2010.04.18. 12:57:33
Az én ferrarim már tucadjára lett lefojtva, és valószínüleg nem is utoljára. A tiédet sem kellett volna rögtön a roncstelepre küldeni...


Ezen most kár és felesleges is vitatkozni, nem ide tartozik.

Nem azzal van gondom, hogy te, vagy bárki más a lehető legerősebb karaktert akarja összehozni a saját szintjén. Tegye nyugodtan. Ez is egy olyan cél, mint bármi más. Azt kéne észrevenni, hogy mindig lesz valami, ami a legrosszabb LE/TP arányt hozza. Most van aki a portyákra panaszkodik, hogy nincs benne elég LE, és gyengül ha portyát nyer. Ha Miklós rátesz egy lapáttal és felturbózza a portyát, akkor a vadászat lesz gyenge, és attól gyengül a karakter. Jön majd a panaszkodás, hogy nem éri meg vadászni, mert csak gyengül tőle a karakter, lehessen még több LE-t szerezni vadászattal, vagy még kevesebb tp járjon érte. Ez egy ördögi kör.


Ezzel egyet is értek, azért is írtam, hogy célok kellenek a játékba, nem portya meg vadászat reform. Látható, színes csillogó-villogó medállal elismert célok rövid, középhosszú és hosszú távra is. (Havi, negyed vagy féléves, éves díjak)

Nem véletlen, hogy a bajnokit még mindig szinte mindenki várja, hogy a V4 hatalmas indulatokat vállt ki, vagy hogy az olimpia mindig beszédtéma. Ezek igazi versenyek, ebből kellene több.
Dátum: 2010.04.18. 12:44:55
10 pont. Zseniális.
Dátum: 2010.04.18. 12:42:23
Azért mert a játékvezetés a többi autótulajdonos panaszkodására lefojtotta az én ferrarim motorját, mondván nem kell annyit száguldoznom. No de nem a kérdésre válaszoltál.

Jelenleg semmilyen lehetőség nincsen arra, hogy aki most vagy csak nem olyan rég kezdte a játékot kihasználjon benne minden elemet, így arra sincs esélye, hogy, a példánál maradva ferrarihoz jusson. Maximum egy tunningolt középkategóriás kocsi. Az epikus, az aukciós ház, a kristály horda, de ide sorolhatnám még Zarknodot is (aki ha jól tudom a legendában benne van, de aki csak pár hónap vagy év múlva ér el azt a szintet semmit nem fog tudni róla) meg még lehet akad egy-két dolog, ami most nem jut eszembe.

Hogy a topichoz is kapcsolódjak, szerintem nem magával a harcrendszerrel van a baj, hanem azzal, hogy nincsenek célok a játékban. Persze mindenki találhat magának, de jelenleg csak a bajnoki viadal van.

Párszor már volt róla szó, de igazán lehetne jutalmazni a hónap vadászát is a bajnokival azonos kategóriákban (össz szerzett LE, vagy akár 1 csp-re jutó LE alapján is), az egy hónapban a legtöbb tp-t szerző karaktert ugyanúgy, mint a legtöbb portyát megnyerőt. Így nem feltétlenül kellene mindenkinek a tunningolt trabantra gyűjtenie, mással is lehetne futamokat nyerni a különböző versenyekben.