Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2010.03.24. 17:41:50
Még -2 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!


Ez mi?
Az előbb -3-mal volt, azóta feltettem egy jót, és most romlott a helyzet??
Dátum: 2010.02.07. 11:44:02
És mindenki tud, vagy egy bizonyos szint felett, stb.?
Dátum: 2010.02.07. 11:36:00
Ha helyesen válaszolsz az alábbi kérdésre, a mostantól számított 3. vadászatodra 10%-kal több lélekenergiát kapsz.
(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:34 időd van.
Átlagosan hány évíg él egy házimacska?

5-6
15-20
30-40
22-25
Ezt a kérdést nemrég írta egy másik játékos. Értékeld!

Azonnal töröljétek!
Rossz, hibás kérdés
Jó kérdés

Ha egy kérdést "Rossz kérdésnek" értékeltél, megadhatod, hogy miért (nem kötelező):
Helyesírási hiba
Már szerepelt ez a kérdés
Érdektelen lexikális tudás
Túl speciális kérdés
A válaszok nem jók / nem egyértelműek
Rosszul feltett kérdés
Túl könnyű / számtan feladat



ez meg mi?
Dátum: 2010.01.31. 21:16:14
Igen, most vettem észre én is. Az utóbbi időben olyan gyorsak voltak a csaták, hogy ez kiment a fejemből.
Dátum: 2010.01.31. 21:07:55
Majdnem 5-ször annyi győzelmünk van, és rég letelt a három nap.
Dátum: 2010.01.31. 20:59:21
Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése Plusz zsákmány
Lord of the time 31 / 7 Jan. 26. 07:56



ez hogyan lehet?
Dátum: 2010.01.30. 13:38:06
At állatok képét és vaászati szintjét meg lehet valahol találni?
Dátum: 2010.01.22. 20:12:39
Mi igaz a derékszögű 3szögre?

kevés szöget hozzáadva sokszög lesz
1 derékszöge van és a 3 szögen belüli szögeinek összege 180 fok
3 derékszöge van
4 csúcsa van


hát, talán érdemes lenne kidobni.


Melyik állat a leg lustább az alábbiak között?

Hangya
Szöcske
Tigris
Lajhár
Dátum: 2010.01.20. 15:40:46
Ezt muszáj feltennem, annyira szép feladat.

Keresünk négy számhalmazt, melyek közül bármely kettőnek van végtelen sok közös eleme, viszont a négy halmaz közös metszete üres.

Tessék próbálkozni


Asszem van még egy megoldás, bár lehet, hogy már mondtátok.
1. 2-vel osztható számok
2. 3-mal osztható számok
3. 5-tel osztható számok
4. 30-cal nem osztható számok.
Dátum: 2010.01.15. 15:55:53
Hány lába van a csigának?

nulla
2
3
1


a hasláb az semmi?
Az nagyon jó, de szerintem túl nehéz a kvízrendszer.
Mert teszem azt, felraksz egy kérdést.
1. buktató: helyesírási hibák.
2. rossz/nem egyértelmű válaszok
3. speciális/lexikális tudás
4. ez már szerepelt az adatbázisban
ezután kijut:
5. túl sok rossz válasz érkezik
6. senki sem válaszol rá.
Eddigi kérdéseid értékelései: 9 jó, 7 rossz, 0 törölni.


Kösz, most nagyon megnyugodtam. Én nem azért csinálok kvízt, mert érdekel, hanem mert kell a plusz Lé. Az előbbiért már régen nem csinálnám, lévén a kérdések legalább 40% bűnrossz, és a maradék 60% sem mindig érdekel.


Egyébként meg azért 16, mert több kérdést visszaküldtek, de nem vették el a lehetőséget és csomószor lemondtam a kérdésfeltevésről.
Hát nézd Awenhai. Ez nem jelenleg tanult anyag, még nem tartunk ott, és nem is onnan tudom, hogy előreolvastam volna.
Mert egészen véletlenül a vese mindenütt kiválasztószerv. Úgyhogy kérdezhettem volna akár a tavalyi rendszertani anyagból....
Egyébként ha még egy kérdés ilyen hülyeségek miatt megbukik, akkor az jó lesz, mert elveszik tőlem a kérdés feltevésének a jogát.
.....
Egyébként meg pont most találtam egy olyan kérdést, hogy mi az ezüst vegyjele:
Aúúúú
Ag
Ar
Au

Ez jobb?
Mert én nem úgy érzem.
Hát, aki nem tudja megkülönböztetni a csontvelőt, lépet a vesétől, az vessen magára.
Na, remek, ha ez nem alapműveltség, akkor ne csodálkozzunk, hogy ilyen hülyék az emberek. De a többi szar extraspec rohadt kérdést meg tudni kell????
Na, ehhez gratulálni tudok:

Hány százalékos vérveszteséget tud pótolni a vese?

30%.
70%
0%.
17,5%


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


na, én meg azt találtam, hogy:

Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.


Kösz, akkor a játékosok mit nem tudnak? a 8.-os tananyagot, ami ráadásul halál egyszerű.
Hát igazán gratula.

Dátum: 2009.12.08. 20:55:36
Bocs, de ezt már nem hagyhattam így.
Itt mindenki meg akar halni???
Ötven éve azt mondták, hogy eddigre lesz végünk, most már jobbat kell kitalálni, és mivel ezek a "FELMÉRÉSEK" mindig készülnek, mindig adogathatják nekünk az ötven éveket. Vagy százhuszat. Ha kicsit szorongatják a torkukat, akkor legyen 30.
"Sose hódítjuk meg a naprendszert sem." Igen???? Hát számolj csak utána: az emberi test a szabadesés 3-szorosát bírja el, simán pedig egy év alatt felgyorsulunk fénysebességre. De mégis, milyen távol vannak a csillagok? 5-50 fényév a közelebbiek? Hát nosza!A fénysebesség 1/10-ével is odaérhetünk.
És mondanék még valamit:
Tegyük fel, hogy valami hatás miatt bolygónkat el kell hagyni. Egy összefogással elkészítik a hajót, de nem érünk el vele nagy sebességet. Naés??? hacsak nem akarunk visszajönni, akkor lényegtelen, hogy mikor érünk oda, nem????
"Rút vég ez" betűit összekeverve egy játék nevét kapom...

Travian
Végzetúr
Heroes V.
Larkinor
Dátum: 2009.12.04. 14:32:20
Hát, szerintem sem boldogít a pénz teljesen, mert pl. ha nyernénk a lottón, akkor ugyebár mibe lehet befektetni? Ha veszek egy zsák őskövet, akkor persze, sokkal erősebb leszek, meg minden, de én sosem tartottam jó dolognak, hogy azér' győznek le, mert a másik játékos pénzt költ a játékra. ...
Amúgymeg én is tudhatok magaménak egy kevés észt, és hamarosan én is "jól fogok kinézni", stb., de engem sem ez boldogít. Az egészet elcserélném, hogy együttlegyek azzal, akit magmnak választottam. Még a jó matektudásomat, pedig az a legmeghatározóbb tulajdonságom, és nagyon hiányozna.

Ja igen, már majdnem elfelejtettem, mit akartam még írni. Én az osztályomnak több, mint a felét nem szeretem, és akkor még enyhén fogalmaztam. De mégis emelt fővel tudok bemenni, és mosolyogni. Mert elfogadom/belenyugszom, hogy ilyen emberek vesznek körbe. De tőlük boldog nem vagyok.

Aki pedig nem hiszi, hogy lehet boldog is az élete, az vegyen magának hörcsögöt.