Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2012.06.15. 13:34:45
Ha befizettél volna a legutóbbi akcióban lenne olyan templomi rudad, és kielégíthetnéd vele aaa templomi igényedet...
Dátum: 2012.06.14. 13:33:49
Nem az a lényeg, hogy milyen ritkán fordul elő a lehetőség, hanem az, hogy előfordulhat. A dekrétum elvileg arra van, hogy aki LE-re optimalizál, az őskővel válthassa meg a feladatokat, aki pedig őskőre optimalizál az LE-vel válthassa meg a feladatokat, és nem arra, hogy LEHETETLEN küldetéseket kelljen kiváltani vele.

Arról volt szó, hogy minden templomi küldetés megoldható dekrétum nélkül! Ergo a bajnoki viadal és a kvízolimpia nem való a 14-napos templomba, vagy meg kell oldani azt, hogy a templom "túlhordható" legyen, esetleg ilyen esetekben a JV segítse ki a "bajbajutottakat" egy kis kézimunkával
Dátum: 2012.06.14. 11:12:06
Látom, milyen biztos vagy a dolgodba....

ezt írta korábban az aggódó csajszi:
Idézet: Gerendasilona - 2012.06.11. 21:17:26
A 4x4-es templomomnál:
A teljes rituálé végrehajtására még 2 napod, 2 órád és 4 perced van. Újabb templomot csak ezután kereshetsz fel.

Lesz ezidő alatt kvízolimpia? Már csak az hiányzik a teljes templomhoz...
Az nem fair, ha 14 nap alatt nincs kvízolimpia...


Ha jól számoltam ez tegnap járt le nem sokkal éjfél előtt.

nézzünk meg akkor két egymás utáni templomot a mostani forduló esetében:
ezt tetted a wikibe:
2012-es időpontok:
június 14-15, 29-30

Akkor 13 üres nap esetén az előző kvízolimpia május 30-31 volt ha nem tévedek, és neki az új templom május 31-én indult. Ha megcsinálta az előző templomhoz, vagy csak úgy magában a kvízolimpiát 30-án, gyakorlatilag esélye sem volt erre a templomra.

EZ szerinted korrekt?

És szerinted ez máskor nem fordulhat elő? És ha legközelebb neked csúszik be a naptárhatás?

-----------------------------------
Mod:
Az ilyen és hasonló problémák megoldására valódi gyógyírt jelent, ha a templom befejezését a határidő lejárta után a főkincs átvettsége, vagy a feladom gomb megnyomása jelenti
-----------------------------------
Mod2:
javítottam a wiki bejegyzést:
Kvízolimpiák időpontjai

"A kvízolimpiák 15 naponta kerülnek megrendezésre, így 2 kvízolimpia között 13 nap telik el, így a Végzet temploma kvízolimpiás feladata MAJDNEM minden esetben, még a 14 napos templom esetén is teljesíthető."
Dátum: 2012.06.12. 16:51:51
Valami gáz van az aukciós házban:

Jelenlegi licit: 500 aranydukát (Xenovas)
Licit vége: Ma, 15:01:42
Kisebb térkapu stimulátor
Típus: egyéb
Hatás: Felhasználásakor kapsz 12 térkapu pontot. (a maximum felé nem növel)
© 2008-2012 Beholder Kft. Rendszeridő: 16:49:51

---------------------------
továbbá nem felé hanem fö

---------------------------
mod: kiemelés
Dátum: 2012.06.04. 11:12:31
Idézet: Quellon - 2012.06.04. 10:44:58
....Manakonstrukcióval építeni a taucsapdát csak a napi első ütés előtt lehet?


A manakonstrukció csak 100% VP-ből megy a xenóknál.
Dátum: 2012.06.04. 10:38:23
A xenós PP csatából sisakszilánkok valahogy nem akarnak jönni... ahhoz jelenleg normál portya kell.
Dátum: 2012.05.23. 16:27:41
Mi a helyzet a jutalmakkal?

Volt ígéret a másik kristályra, elkészült a fejlesztés?
Dátum: 2012.05.10. 13:58:57
Talán megoldást jelenthetne a felzárkózásra, ha a kalandokat lehetne turbózni.

Ha valaki a kalandokra PP-t és CSP-t költ, és nincs benne a top50ben, akkor
(elhasznált CSP*normál vadászat TP)+
(elhasznált PP*legnagyobb felfelé ütőtávhoz járó TP)+
(elhasznált CSP*elhasznált PP) TP-t kapjon az adott szinten maximális vagy ahhoz közeli (ezt tudjátok mérni) LE/TP arány mellett,
HA a kalandot sikeresen megoldja.

Így aki akarja behozza a TOP50-et és nem gyengül számottevően közben.
ez lehet akár egy AF képességhez is kötve: Gyorsított Fejlődés (VF-fel együtt nem fejleszthető )
Dátum: 2012.05.10. 13:28:01
1.) nem csak azok vannak lemaradva, akik a "nyerő taktika" fanok, hanem azok is akik később indultak.

2.) a "top farm" kategória mindig is meg fog maradni, mert ha utolérik akkor maximum egy szinten lesznek a náluk sokkal erősebb, több erőforrást elhasznált játékosokkal, csak épp nekik ("top farm") jellemzően alacsonyabb lesz a szakértelem és tulajdonságösszegük, DE legalább ugyanolyan felszerelésben lesznek laposra verve

3.) ez teljesen érthető, játéktechnikailag kellene olyasmiket fejleszteni, amelyik minden szinten egyforma kihívás....

4.) Az optimalizátorok esetében ez a változtatás teljesen hatástalan. Az, hogy az első 50 játékos lassabban lép szintet nem fogja befolyásolni a 1. ... 100. szintű játékosok tömegét, mert számukra csak az a rémkép fog eljönni, hogy azért nőnek fel a kicsi pókok, hogy a nagyok kisujjal lenyomják és megegyék őket ...
Dátum: 2012.05.07. 17:49:55
A szerencsekerék leírásában nincs arra utalás, hogy UR tárgy CSAK ŐSKŐRE hullik:

Szerencsekerék
2 őskőért újra
A lélekkufár a szerencsejátékokat kedvelő végzeturak számára eszelte ki ezt a játékot. Egy színes, mezőkre osztott korongot kell megforgatnod. Attól függően, hogy a korong hol áll meg, melyik nyereményre mutat, attól függ, hogy mit nyersz! A játék minden nap az első alkalommal ingyenes, de forgathatsz további két alkalommal 2-2 őskőért. A szerencsekereket csak akkor használhatod, ha a mai napon már voltál vadászni vagy győztél portyában! Bizonyos értékesebb nyeremények mellé kaphatsz tapasztalati pontot is.
Dátum: 2012.04.17. 14:37:12
Idézet: Kocos - 2012.04.17. 13:32:36

Palota 20, Kennel 30, Labor 1
Ennyi kell hozza. Azert ezek nem elerhetetlen szintek egy kisebb szovinek sem.


Nemá... Magad sem gondolhatod komolyan, hogy egy kisebb szövetségnek (30-40 szintű karakterek) belefér mondjuk a 21 napba, hogy az épületeket is felépíti, és közben a sok felesleges LE-kidobós küldetést IS megcsinálja...

Mindezek mellett a részjutalmak igencsak cart sem érnek (146. szint -> 0,1 AF pont + templony kristall)
Ja, igen és a tulajdonságnövelés lehetőleg 2 specváltást igényel 28 nap alatt...
Dátum: 2012.04.02. 10:22:15
Olvastad egyáltalán a felvetést az elején?

Vannak bizonyos scriptek, amik a szervert fölöslegesen terhelik, és az összes játékos számára lassítják a választ a sok felesleges lekérdezéssel. Aki ilyet használ, az bannolva lesz. Tessenek olyan scripteket írni, amik nem agyatlanul kérdeznek le, és nem lesz bannolva. Ennyi
Dátum: 2011.05.16. 23:50:08
Pöttöm Panna-V1- Tyrant, 112. szint

Ok: Beleunt.
Dátum: 2011.02.18. 13:32:58
A sima Xeno medal-t kik kapták? Mi volt a feltétel?
Dátum: 2011.02.09. 19:07:06
A gyors regenhez én annyit jegyeznék meg, hogy már a 135-ös dögöt is ugyanennyien ütöttük, mégis lement ahogy le kellett menni, az utolsót 2-en verték csak az elején. Nem hiszem hogy az a két ember nyomott volna ennyit a regenen, simán belenyúltuk, hogy ne legyen vége 1,5 hét alatt... viszont én már nem ütöm nagy aktivitással, mert nincs esélyem a TOP 10-be kerülni, kis segítség a lassabb regenhez. (már ha számít )

Mód: Jó teszt lehetne, ha csak az a 10-15 ember ütné, akinek van esélye a TOP 10 győzelemre, mert elvileg le kéne esni a regenjének, ahogy olvastam, meg szép millákat tolnak bele a toplistások.
Dátum: 2011.01.20. 18:22:12
Epikus bónusz sebzést adó tárgyak hatnak a Xeno-k ellen is?

Valamilyen módon jó lenne, ha lehetne nyerni térképes relikviát, persze csak a kiemelkedő teljesítményt nyújtóknak, pl az összes toplistán az 1. 10 helyezett között van... ekkor választhatna ez eddigi térképes relikviák közül 1 aranyat. Vagy lehetne variálni, ha az egyik toplistán top 3 a többin pedig csak szerepel akkor arany, ha az egyiken legalább top 6 és a többin szerepel akkor ezüst, ha csak mindegyiken szerepel akkor bronz....
Dátum: 2011.01.14. 17:36:25
Esetleg vmi épület, amit kiégett kőből lehet építeni, akár színesítő, mint a dicsőség piramis, az is azért jött be, hogy legyen hova LE-t pakolni, most kéne ilyen kiégettre is, mert Kristályosító híján, nincs hova dobálni őket.
Ha nem hívják fel a figyelmem arra, hogy megemlítettek, észre sem veszem, mivel már nem érdekel annyira a játék, hogy külső fórumra mászkáljak. Nos, igen, én játszom Nimfó növérkével, akinek a nevem mond valamit, annak mond, akinek, annak nem.

30 PP-s beállításon vagyok, maxos valóságformázással, ezért van 2800 felett a győzelmeim száma. Mivel napközben (munkaidőben) nem tudok játszani így egy nap kb. 4-5 órát játszom, de akkor darálom a PP-ket, értsd 100 felett nyomok el, de így is folyamatosan 400 körül van nap végére mindig (elvileg én vagyok a legtöbb győzelemmel bíró, ha minden PP-m ledarálom).

Mivel familiáris a TP-t adó cucc 1,5 szeresen hat.
Hogy miért portya? Mert ha 100%-os ellenfelet verek meg, több TP-t kap az állat, mint amennyit kihívásból. (teszteltem)
Miért kevés a megoldott kalandjaim száma? Ahhoz hogy a kalandban rejlő csatából TP-t kapjon az állat, nem kell végigcsinálni a kalandot.
Térkaput igyekeztünk hamar 12-re tolni, én igyekszem nem bukni pontot.
Epiket minél többször ütöttem, bár manapság már nem tudom megverni, szintemből adódóan.

Illetve még el is rondottam, mert nem elejétől nyumolok familiárissal, 30 szintet léptettem egy másik döggel, mire rájöttem, hogy a familiáris kifizetődőbb...

Ennyi, több kommentem nem lesz, ezt is inkább azért írtam le, hátha vki a jövőben tud belőle vmit felhasználni. Ahogy olvastam a JV úgyis figyel, de én nyugodt vagyok.

Mod: Természetesen nem Crasnek, hanem Cyrano De Bergerac-nak szántam a posztot.
Dátum: 2010.12.17. 18:45:26
Idézet: Archibald Cunningham - 2010.12.17. 12:22:25
Gratulálok a győzteseknek! Azért V1-en elég érdekesre hoztuk ki a végét!


Nem mi, a beho!
Dátum: 2010.11.16. 07:58:57
A duplája tegyük fel az volt - ha jól hallottam most is ez a dupla - 10-zel több szakértelem állatoknak. Akkor visszavonják a szakértelmeit? Lehet más is amit nem lehet csak úgy egyszerűen lecserélni.