Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yaksee

Dátum: 2010.01.28. 15:41:49
Mi lesz az egymást kizáró szakikkal? VF-EH? Vagy ezt ugyanannak veszi a baráti portyánál? Mi lesz a hordagyűlölettel? Remélem az is egál lesz...
Dátum: 2010.01.28. 15:15:39
Csak 1 kérdés: ha esetleg elvitt kamrába rendes portyával az ellenfelem, én kihívom, nyerek, akkor kiszabadulok? Vagy egyáltalán semmi köze egymáshoz? (Ez lenne logikus, de ha belegondoltok lehet, hogy így lenne esélye a gyengébbeknek kiszabadulni...)
Dátum: 2010.01.28. 12:23:17
Ő támadott, vagyis a projekció elvileg nem védhette, valószínűleg elszívtam teljesen, csak furcsa, hogy 23 LE-vel támad, ha tömni akarok, akkor 0-val megyek. Szerintem...
Dátum: 2010.01.27. 20:12:41
Egy portyás kérdésem lenne:

Elkezdtek tömni felülről a héten, bár nem túl hatékonyan, mert csak 1 szinttel magasabb az illető. DE:

A csatában összesen 1103 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 20 TP!

A 0 LE-t keveslem, mert közben elszívtam tőle 23 LE-t, tehát elvileg volt nála, a végén mégsem kaptam... Ő 39. szintű, én 38., 10% védelmet kap aurapajzs miatt. Lehetséges, hogy csata közben elszívtam az összes LE-jét??? Aki tud, legyenszíves segítsen, hogy megérthessem a logikát...
Dátum: 2010.01.26. 09:07:58
Azt ki lehet számolni, hogy felfele ütve mennyit ad? Csak a poén kedvéért...
Dátum: 2010.01.24. 08:35:53
Sőt, lehet hordát is váltani...
Hallottál már Skype-ról? Esetleg mobiltelefonról? Vagy baráti összejövetelekről? Csak tippeket adok....
Én már jeleztem egyszer, igaz nem ebben a topikban.

http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=hozzaszolas/topic,256/idezet=132095

V3, karakter: 2818
Dátum: 2010.01.15. 00:49:14
Szintén kvízolimpiás:

Mennyi adat fér egy hagyományos CD lemezre? (Valami ilyesmi kérdés volt)
650 MB
700 MB
A másik kettőre nem emlékszem pontosan, de arra viszont igen, hogy a hagyományos CD lemez 650 MB-os volt nem pedig 700, mint ahogy a kérdező gondolja, igaz mára már kiveszett az üzletek polcairól a 650-es verzió... Köszönjük néked...
Dátum: 2010.01.07. 15:25:40
A Tenkes kapitánya: Zenthe Ferenc játszotta Eke Máté szerepét. (Egyik sem Lőrinc)
Awenhai, ha jobban meggondolod, akkor az érettségi tételek matematikából (az én időmben legalábbis) a feladatgyűjteményből voltak. Tehát elvileg ismertem a tételeket már előre. Nem értem ezt az ellopott tétel párhuzamot... Sajnálom. És akkor még egyszer: hol van leírva, hogy az emberek ne ismerjék meg az elkövetkező eseményeket (milyen fegyverek lesznek, milyen szakértelmek, stb. ), és ha az az ADATBÁZIS tilos, akkor miért tilos a másik, ami NEM hackelés által van feltöltve (remélem!!), hanem, úgy, hogy valakik már megkapták a kérdést, és válaszoltak rá! De nem értem, a TF-n a hyper (azt hiszem ez volt a neve, de lehet, hogy az a KG-é volt), miért nem írtották tűzzel-vassal? Az is egy adatbázis! Vagy csak nekem van adatbázisfóbiám?

De szerintem nem is ez a lényeg. A lényeg: nem jó topikban irogatunk, vagy menjünk át PM-be, mert itt tényleg csak szemetelünk.
Lehet, hogy a kvízadatbázis használata tilos, de akkor a wiki-t is tiltsuk le! Hogy miért? Mert elveszi a játékosok elől a felfedezés örömét, valamint azt az esélyt, hogy belefussanak egy olyan szituációba, ami előre nem látható következményeket hoz. (gyengébbek kedvéért: a TOP folyamatos előrerohanása, az új felfedezése) A középmezőny meg nem szeret sietni, inkább a kitapasztalt, leírt játékmódszert követi.
Na de most komolyan, ha valaki kedvtelésből összerak egy ilyen adatbázist (jelenleg csak egyről van szó), honnan tudjuk, hogy nincs még emellett 3-4 db, csak nem olyan ismert, népszerű. Visszatérve: a kvízadatbázis is olyan információt tartalmaz, ami megszerezhető, ha elég sok kvízt megcsináltál már. Akkor ezek összegyűjtése miért szabályellenes.

"Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert, "bot" tevékenységet folytat, vagy terheli a szervert."

Ha használom az adatbázist, akkor befolyásolom a program működését? Vagy talán botot futtatok? Nem! (Vagy csak én vagyok ilyen földhözragadt?) Akkor ezek szerint a gugli-t sem lehet használni a kérdések megválaszolására? Az is egy adatbázis! Vannak elvek, de akkor tényleg mindenkire vonatkozzanak!
Dátum: 2010.01.01. 09:09:45
Még mindig számítani fognak az épületbónuszok? Egy kicsit el vagyok most maradva a témában, csak azért kérdem...
Dátum: 2009.12.29. 10:31:41
Az alábbiak közül melyik nem a kantár része?
pofa szíj
orr szín
kengyel
tarkó szíj

Tele van helyesírási hibákkal: pofaszíj, orrszíj, tarkószíj. (Vagy lehet, hogy csak jelölt válasz )
Nem tudom erről volt-e szó, de V3 aukción van 1 relikvia, ami 50%-ra állítja be a fertőzést:

Ősi gyógyital
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Fertőzésed 50% lesz (akkor is, ha már 100% volt)
Dátum: 2009.12.24. 23:47:03
Akkor mázlisták vagytok.... Nekem kb. 150 CSP-ből eddig 4 lett befogva. Ami valljuk meg nem éri el a 8%-ot. A láthatatlanság ugye nem zavarja a befogási esélyeket?
Dátum: 2009.12.20. 22:05:04
Sikerült!!!! A rendes regisztrációval nem sikerült, de a gyors regisztrációval SIKER Köszönöm.
Dátum: 2009.12.20. 21:52:30
Próbáltam:
bbbbbbbbb (nem jó, már foglalt.....)
qwertzuiop (nem jó foglalt....)
123qwer (nem jó foglalt....)

De még majd próbálkozok... Köszönöm.
Dátum: 2009.12.20. 21:38:30
Az 1-es, és a 2-es világra lehet még regisztrálni? Próbálkoztam, de minden próbálkozásomra foglalt felhasználó visszajelzést kaptam...
Én egyáltalán nem gondoltam arra, hogy Ő használta az adatbázist, ez Rajta múlt. Ha nem használta, akkor szép teljesítmény, de ha belegondoltok, akkor miért használta volna? Csak logikusan: a Jeriko féle adatbázis egész jó, nagyon sok kérdés benne van... Ha meg nincs benne valami, arra ott a gugli. Ha úgy sincs meg, akkor vadászat állj, célirányos keresés... Meg lehet ezt oldani a beholderes adatbázis nélkül is. SZERINTEM. Az emberi résszel nem kívánok foglalkozni, ha egyszer elvették, elvették, ha visszaadták, visszaadták... Csak ne legyen ringlisspil (ezt hogy kell leírni????) belőle, hogy most megint elveszik, mert az meg már a JV-re vet rossz fényt...