Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Végre valaki! Az összes HP-s kérdést törölni kellene spec. megjegyzéssel.
Dátum: 2009.08.03. 11:48:53
FIGYELEM!

Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés Archibald Cunninghamnél, vagy MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+42);
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+15);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (6. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 35. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.

V1 Kubla Kánság
Asszem két-három napja tettem fel egy kérdést, de eddig nem nagyon lett értékelve. Ilyen sokáig még sosem kellett várni.
Dátum: 2009.07.28. 06:28:20
A Kvízolimpiai helyezésemnek jól odatett ez a kérdés:
Mi a Csombor név jelentése?
férfinév
fűszernövény
A másik kettőre nem emlékszem. De a Csombor nagybetűvel férfinév, kisbetűvel fűszernövény.
Dátum: 2009.07.25. 07:39:14
FIGYELEM!

Profilváltás miatt a Kubla Kánságban megüresedett jó néhány hely, ezért nyílt pályázaton új jelentkezőket keresünk. Jelentkezés Archibald Cunninghamnél, vagy MasterV-nél lehetséges.
Amit kínálunk:
(A mellett, hogy dinamikusan fejlődő csapat és versenyképes fizetés, stb.)

- Segítség a támadásban és a védekezésben (+36);
- Könnyebb varázspont vissza szerzés és plusz IQ (+11);
- Térkapu (7. szint);
- Pompás ékszerek és megengedő hozzáférés (epikus emlékmű) általában heti kétszer van lehetőség - egyelőre;
- Plusz LE szerzési lehetőség, ha elég rátermett vagy (8. szintű kínzó kamra);
- Az állataid fergeteges módon fejlődhetnek és a gyógyításuk is egyszerűbb (4. szintű bűvös kunyhó, 6. szintű kennel);
- Olcsóbb vásárlási lehetőség (nem MLM, hanem 10. szintű Palota);

Amit elvárunk mindezért:
- Minimum 35. szint;
- Versenyképes tulajdonság összeg és szerzett LE arány;
- A Kutat egy hét alatt fel kell tölteni (ez lehet alku tárgya);
- A fórum rendszeres látogatása;
- Aktív és a Klán érdekeit szem előtt tartó háborús részvétel;
- Aktivitás általában.
Ha úgy érzed meg tudsz felelni jelentkezz.
V1 Kubla Kánság (a rend kedvéért - vagy a gyengébbek miatt: gyémánt)
Dátum: 2009.07.24. 17:19:40
Ez a gyémánt szövetségek topickja. Szerintem elég egyértelmű.
Dátum: 2009.07.22. 05:40:56
Az alábbi híres emberek közül melyik volt francia származású?
Bonaparte Napoleon
Benito Mussolini
Mihail Gorbacsov
Julius Caesar

Napoleon korzikai volt... szóval szerintem ez nem jött be.
Dátum: 2009.07.21. 08:33:03
Esetleg, ha lehetne... Még három kábítás kellene.
Dátum: 2009.07.20. 06:13:23
hány évig tartott a 100 éves csata?
100
110
116
99

Nagybetű, nem csata, hanem háború.
* Ráadásul volt már.
Dátum: 2009.07.20. 05:00:52
A Gyűrük ura 1954-ben jelent meg elösször. A fantasy műfaj egyik elindítója. Milyen fantázialény nem szerepel a műben?
ork
elf
hobbit
hipogrif
Dátum: 2009.07.19. 08:17:49
Köszönöm, a gyors reagálást!
Dátum: 2009.07.19. 07:50:55
Biztos le van már írva valahol, de nem találom: A kristálypontjaim nyilvántartását merre kereshetem?
Dátum: 2009.07.18. 13:52:24
Milyen nevű királyunk NEM volt?
Lajos
Zsigmond
Péter *
Kálmán

Wikipedia: I. Péter, vagy Orseolo Péter, (Velence, 1011 – Székesfehérvár, 1046 vagy 1059. augusztus 30.) magyar király 1038-1041 és 1044-1046 között. Szent István kijelölt utódja a trónon, akinek belharcokkal teli uralkodása alatt Magyarország a Német-Római Császárság hűbérese lett. Magyarországon származása okán gyakran nevezték a „velenceinek”.
A történelem hiányos tudása... Kérném törölni.
Dátum: 2009.07.17. 16:33:29
Kiegészíteném egy harmadik ponttal: Kit érdekel?
Dátum: 2009.07.16. 08:27:16
Sírás, on: Khm...Már csak egyetlen jószág kéne, az idomíts be 5 új állatot küldetéshez! És ma harminc vadászatból egy sem jött még (csapdakészítés 30).

* kiegészítés: Köszönöm.
Dátum: 2009.07.15. 05:46:51
Melyik nem csonthéjas gyümölcs?
alma
őszibarack
dió
mandula

Csonthéjas magvú gyümölcs ezek közül csak az őszibarack, a mandula és a dió azok emberi fogyasztásra alkalmas csonthéjas MAGVAK. Persze az alma egyik sem, de a kérdés így is pontatlan.
Igazából én nagyon élvezem, persze lehet, hogy ez kompenzálás. Egyedül a lépj 5 szintet küldetés zavar, de sajnos mostanában annak is eljött az ideje. Egyszerre van a menj le a kráterbe (60. szint) illetve szerezz 20 kiégett őskövet vadászaton küldetéssel (ha lopni kéne még bevállalnám, de így...). Ja és nincs szingulárisom se, mert ugye.

Plusz LanMaffia nem smaragd?
Elnézést Darksoltól! Az utolsó idézett csata valójában ÜÖ-vel történt (remélem ilyen monogrammú karakter cak nincs)
Nekem nincs okom panaszra a visszafogott miatt itt egy pár csatám az elmúlt hónapokból (nem mentek el mindent) Az epikusról meg annyit, hogy átlag ölészetnél annyit ütök bele, mint az utánam jövő kettő együtt.

Archibald Cunningham XC Te nyerted a csatát.A jutalmad 8783 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham YX Te nyerted a csatát.A jutalmad 8337 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham WQ Te nyerted a csatát.A jutalmad 4169 lélekenergia és 25 TP. Csata leírása
Archibald Cunningham ÜÖ (ex DS) Te nyerted a csatát.A jutalmad 19829 lélekenergia és 22 TP. Csata

* ez nem dicsekvés, hanem a VF előnyének ecsetelése
Cimbora te tényleg nem vagy ép. Nyiss egy topicot és inkább ott oszd az észt. Másokat meg esetleg hagyhatnál játszani/szórakozni. Ki beszélt itt karakter törlésről rajtad kívül? Vagy valami elkerülte a figyelmemet? Szerinted van rá esély, hogy...á fölösleges, úgysem fogod fel. Értem én, hogy már 3 hete játszol és te vagy az ász. Másrészt meg aki hülyékkel akar sárban bírkózni, az hamar lekerül a szintjükre és ott már a hülye a császár. Szóval én többet nem vesztegetnék rád szót.