Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2012.03.23. 06:26:55
Melyik nem csonthéjas termésű?
mogyoró
mandula
marakuja
dió

A fentiek közül egyedül a mandula csonthéjas.
dió: Termőtája cönokarp, termése csonthéjashoz hasonló, 4–5 cm hosszú, gömbölyű, világosbarna, zárt kupacsú makk, amit diótermésnek is neveznek.
mogyoró:A mogyoró termése makk, amit kupacs burkol.
maracuja: Termése lúdtojásnyi, gömbölyű, tojásdad vagy körte alakú, csüngő, 8–10 cm-es bogyó. (ha magyarítani akarjuk, akkor golgotavirág)

Alap általános iskolai biológia a termések, pláne az itthon is honos gyümölcsfélék. A tárgyi tévedésen túl helyesírási hiba is van benne. Szóval törölni kellene, az admint meg beíratni valami tanfolyamra.

*mod.kieg.
Dátum: 2012.03.21. 12:08:43
Melyik barkácsáruház "állata" a mókus?
OBI
Praktiker
Platform
Baumax

Nem mókus az drága barátom, hanem hód... Ez eddig nem tűnt fel senkinek? Amúgy nem reklám ez véletlenül?
Dátum: 2012.03.15. 11:11:27
De szükség van arra, hogy bevárjuk egymást? Már Cras is ezt feszegette egyébként... Meg én is ezt próbálom a magam tekervényes módján..
Dátum: 2012.03.15. 10:56:39
Archi magyarhangja: Cras.
Dátum: 2012.03.15. 10:51:11
Gondolom feltűnt, hogy a többségünk ellenzi a dolgot. Viszont alapvetően minket érint. Még emlékszem amikor ment a kérdőív a KH kiterjesztéséről és azok szavazták le, akiket abszolut nem érintett a dolog. Persze aztán mégiscsak lett, de az már egy másik elbeszélés. Ha nem vagy az első 20/50ben vagy az elérhető közelségében, akkor ez a dolog téged illetve a körülötted lévőket nem érinti semmiben (sem előny, sem hátrány) viszont ha bevezetésre keül és kiderül, hogy inkább táp - én így gondolom, de eddig is saját magam játszottam, mindenféle külső segítség nélkül (Sk, multi, stb.) - akkor meg ismét menni fog a sírás, hogy már megint a topot nyomják. Alapvetően most már csak azok vannak az első 50ben akik ott akarnak lenni. Ha más is oda akar kerülni akkor van annak módja (VF elfelejt a tp-t adó szakik, tárgyak megszerez és usgyi). Ha fenn vagy és lejjebb szeretnél kerülni az azért bonyolultabb, de megoldható, persze lesz benne némi szívás, de ugye a dolgok nem jönnek ingyen (általában). Amúgy úgy tűnik a hszekből, hogy azért ez elég marginálisan top probléma, még ha világspecifikus is.
Dátum: 2012.03.15. 10:19:19
Már az elején is azért írtam, hogy világonként kellene megkérdezni a topot (20/50), hogy mi a véleménye a dologról.Én spec. a V1-en nyomom, 17. (157. tsz) vagyok azért mert itt akartam lenni, egy darabig VF-eztem, aztán váltottam. Általában nincs teli a kamrám, de a KH-ból azért csepeg rendesen... A szövetségemben csak én vagyok "top". Majdnem 1 évembe telt míg eljutottam ide. Ha most belassul a dolog, még ha táp is, nekem nem fog örömet okozni, de azoknak sem, akik 5-10 szinttel vannak lemaradva és beérnek szintben igyekszem csak küldetések alkalmával lefelé csapkodni, de a nálam több mint 10 szinttel kisebbeknek nem nagyon van esélyük (ezért is cseszegtetem őket) ha egy szinten dupla annyi időt maradok akkor még többen érnek be, mint biztos portya célpont... Aztán meg az lesz a baja a következő hullámnak. A többi világot nem ismerem nem is nyilatkoznék róla. De itt a V1-en ragaszkodnék a kérdőívhez és ahhoz is, hogy csak az érintettek kapják.
Dátum: 2012.03.15. 07:45:26
Cimbora, ha - a hozzászólásokat tekintve - csak téged zavar ennyire a dolog, akkor nem kellene esetleg neked lépned valamit? (amennyiben nem vagy a top 20/50ben akkor meg nem értem a problémád)
Dátum: 2012.03.15. 05:20:31
A magam kusza megfogalmazásával én is valami hasonlóra céloztam. Éppen ezért nem kellene erőltetni. Biztosan van pár feljövő karakter, aki legyalázna jó néhány topot - engem is - azonban egy jelentős hányadnak nem lenne öröm... Ezért én speciel ellenzem. Nem a 2-3 plusz vereség miatt...
Dátum: 2012.03.15. 05:17:42
Egy ideje kissé vissza vonultam az események követésétől, ezért ebben a dologban nem voltam naprakész.
Dátum: 2012.03.14. 22:01:57
Azért van rá mód ha nagyon akarsz. Meg akarod előzni Kócost, akkor nyomd fel a szükséges szakikat AFet és hajrá. Megoldható csak sok idő. Persze ha most vagy 80. szint környékén akkor reménytelen. De az ezzel a nerffel is az lenne, viszont így legalább nekünk sem lenne jó. Gondolom nem ez a cél.
Dátum: 2012.03.14. 21:44:25
Így van. Ha utol akarod érni a topot, akkor tehetsz érte. Ha meg így szereted ahogy van, akkor meg nem érdekel a dolog.
Dátum: 2012.03.14. 21:42:00
Tetszetős, bár kidolgozatlan gondolat, azonban ismételném magam: ezt nekünk kellene eldönteni és világonként. Hogy szemléltessem: V1 50ből csak 10 örülne az új rendszernek=> marad a mostani felállás, V2 30/20 változás V3 45/5 változás V5 mittudomén...
Dátum: 2012.03.14. 21:18:52
Mint érintett - top 20 - én nem igazán tartom jó ötletnek, hogy az általam választott játékélményt ilyen formán befolyásolja a játékvezetés. Egen elég sűrűn előfordul, hogy nincs teli a kamrám, de nem azért hagytam abba a VF-et, hogy most a játékvezetés visszakényszerítsen bele. Amennyiben lehetséges akkor a top 20/50 karaktert kellene megszavaztatni minden világon, hogy akarjuk e. A többség (a 20/50 karakterből) döntésébe vélhetően belenyugszunk mindannyian. Ebben a kérdésben azt hiszem nem a "kisebbeknek" kellene dönteniük. Köszönöm a figyelmet.
Dátum: 2012.02.09. 09:10:14
Hogy nevezi vukk a kicsi róka a békát??

Stilisztikai problémáim is vannak vele, de ezek a legfeltűnőbbek, amúgy már be van sorolva...
Dátum: 2011.12.21. 09:52:19
Az miért van, hogy egy rakás kristály látszik a portyalistámban, de amikor támadnám kiírja, hogy túl kevés az ÉP-je, aztán frissítek és megint ott vannak. Ezt eljátszottam kb. 10 percig, és nem tölt el felhőtlen örömmel...

Kieg: ja és eltűn a lélekenergia sajtolás a turbózható képzettségeim közül. (csak 60-as, jól jönne még az a plusz 5)
Dátum: 2011.12.21. 09:10:04
i szerezte a 2008. Pekingi Olimpiai Játékokon az első magyar aranyérmet?
A férfi kardcsapat
Vajda Attila-kenu
Kovács Katalin-Janics Natasa-kajak
Cseh László-uszás
Dátum: 2011.11.08. 17:28:01
Ki a főszereplője a Mártixnak?
Dátum: 2011.11.03. 19:54:16
Köszi! Közben megkaptam ugyanezt az infót máshonnan is...
Dátum: 2011.11.03. 19:49:09
Üdv!
Nem csökkent le valamiért az EHval szerezhető portya LE (játékosok ellen)? Kinek mi a tapasztalata? Vagy csak én néztem félre valamit eddig 4K környékén volt most meg 1,9K környéke...
Dátum: 2011.08.23. 10:09:51
ÉS ezzel a megállapítással nem is vitatkozik senki.