Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tilly

Oldal: 1234
Dátum: 2012.02.16. 11:24:27
Bizony ám, nagyon izgalmas volt a mostani bajnoki is.
Kiméra07 kilépett a szövetségből. Ma, 17:29


Kiméra törölt miután meglátta, hogy bemásoltam a leveleit szövi fórumra.
Helion, én tényleg nem tudok már mit mondani. Ez kritikán aluli. Így nem lehet levelezni, ahogy ő teszi. Kérdőre vontam őt a szövi fórumon, remélem abba hagyja az írogatást, mert ez így nagyon gáz.
Szép napot mindenkinek!

Alig hittem a szememnek, hogy Kiméra07, aki a csapattársam, ilyen leveleket küldözget. TP-vel tömés ide vagy oda, ezen nagyon megdöbbentem. Látni szoktam a támadásoknál, hogy sűrűn látogatjátok, de ez a stílus azért nagyon durva tőle.

Én jónéhány anyázós levelet kaptam már mióta v1-n játszok, de amiket a csapattársam küld ki, ezek messze felülmúlják mindet. Hát srácok, meg kell mondjam, szégyenlem magam helyette is, ez nagyon gáz.
Akkor ezért támadjátok ennyiszer? Erre eddig nem is gondoltam. A szövetségi fórumon és mint csapattárs tökéletesen udvarias játékos, nem értem mi lelte, mikor ezeket a leveleket írta...
Dátum: 2011.02.02. 21:31:46
Ha csp-ből csinálod és állatot ejtesz el, akkor jön 0 LE és 0 Tp, csakúgy mint sima vadászatnál.
Ha VF-n vagy és portyapontból csatázol szintén ez a szitu. Ilyen egyszerű.
Dátum: 2011.02.02. 19:56:01
Engem is lepontoztak, ne zavartasd magad
Dátum: 2011.02.02. 19:01:32
Ezzel vitatkoznék...

Én például este nyomtam le a csatákat, így lett meg a 400 támadás. Nem vesz igénybe egész napot a dolog, és nem kell hozzá sok szabadidő.
Dátum: 2011.02.02. 18:59:52
.
Dátum: 2011.02.02. 15:43:39
Okés, buktam a kristály gyógyitalokon rendesen, de talán mégsem annyira szörnyű a helyzetem azokhoz képest, akik most a nagy szintkülönbség miatt szívják a fogukat csata közben.
Dátum: 2011.02.02. 15:35:25
Én V3-n tegnap biztos ami biztos alapon beépítettem az 1600 LE-t a maximális jutalomhoz, és 401 csatát vívtam az akkor még 65. szintű szörnnyel. Mostmár 115. szintű a következő ellenfél, és ahogy hallom a csapattársaktól eléggé erősnek bizonyul. Többen mondták majd igazodik a szörny erőssége a karakteréhez, de ebben valahogy nem hittem - szerencsémre.
Mondanom sem kell gyógyitaloztam rendesen, és az állataimat is megviselte a dolog (bár nem ájult el egy sem).

Nem lett volna baj ezzel az eventtel, ha mindenki szépen lassan, komótosan csatázgatott volna. Gyanítom a készítők sem úgy kalkuláltak, hogy lesznek akik egy-két nap alatt 1000 csata fölött lesznek...

Ám remélhetően alakítanak rajta a készítők, és pár nap múlva már korrekt kis csatákat lehet vívni, addig meg kitartás mindenkinek.

V1-n pedig... labdába sem rúghatok az eventtel, komoly 7. szintű vagyok, és hiába töröm magam, elég gyéren nyerek az 5. szintű szörnyike ellen. 24 csatából 15-t sikerült megnyernem, ami elég szomorú, tekintettel arra, hogy a karakterem nem mondható gyengének. Úgyhogy ott jó, ha el sikerül érnem a 100 győzelmet, nem is álmodozok maximális jutalmakról...
Te eddig 72 térképdarabot találtál.

Jó lenne becsusszanni a második helyre, csak 102 a különbség, remélem összejön.
Dátum: 2010.12.06. 08:38:21
Nagyon örülök, ennek a Mikulás-napi ajándék áradatnak

Nagyon kellemesen meglepett, hogy portya/kihívás közben mindenféle ajándékok esnek. Zöld kristályital, vadászat- és portyázás itala, stb...
Ám ezen jót nevettem:
Nicsak! Megtaláltad az öreg Mikulás egy ajándékát: egy A portyázás itala.
Jaj, egy krampusz észrevette, hogy találtál egy ajándékot, az orrodra koppint, menekülnöd kell! Elragadott 64 Vp-t!

Csak gratulálni tudok a fejlesztőknek, egészen üdítő így játszani
Na tessék, rögtön úgy leszavaztak ezért, hogy hihetetlen
Dozer és Shutruk, tőlem mindketten kaptatok most egy tízest
Dátum: 2010.11.07. 14:31:17
A malackás kérdést ma én is megkaptam, és én sem voltam elragadtatva tőle. Én is úgy tudtam, hogy nincs pontosan meghatározva, de ha a kérdés írója szerint fiú, akkor az...
Dátum: 2010.09.16. 14:11:35
Újra próbáltam a kvízolimpiát, és most sikerrel jártam.
Dátum: 2010.09.16. 13:19:16
Szép napot!

http://kepgep.hu/2010/09/16/main/kviz.jpg

Én így jártam a kvíz olimpiával. Frissítettem is rajta, de nem ad be kérdést sajnos.

Firefoxot használok.
Dátum: 2010.03.02. 23:41:31
Nálam megjelennek az egyedi zászlók is.
Dátum: 2010.03.02. 23:40:21
Én is felfigyeltem egy apróságra, nem tudom jelezte-e már valaki.
Az Átokpiramisnál, ha beírom annak a végzetúrnak a nevét, akire átkot szeretnék szórni, rámegyek, hogy "megátkozás" nem történik semmi... Csak akkor sikerül az átkozás, ha a szövetség nevét írom be, ahol az illető játszik.

Az üzeneteknél valóban nem működik a kijelöltek törlése, az imént próbáltam.

(google chromeot használok xp alatt)
Dátum: 2010.03.02. 22:35:22
Nahát, mik vannak! Design váltás miatt abba hagyni egy játékot... Nem semmi!

Olyat már hallottam, hogy egy internetes stratégiai játékban drasztikusan változott a harcrendszer, és egy teljesen új harcrendszerhez nem mindenkinek volt kedve, és ezért törölte magát, de itt szó sincs erről. (az említett stratégiai játékban is a kezdeti felháborodást a megújult harcrendszer ellen a megnyugvás követte, és a végén mindenki belátta, teljesen korrekt, sőt, sokkal jobb, mint az előző verzióban volt). Nem szabad elfelejteni, hogy ami új és elsőre szokatlan, azt nem feltétlenül kell rossznak titulálni.
Ez esetben csupán színekről és megújult külsőről beszélünk, ami be kell látni csinosabb és kevésbé gyermeteg, mint a lila volt.

Az én szememnek felüdülést nyújtanak például ezek a sötét színek, és teljesen jó ez a gótikus stílus, abszolut élvezhető.
Persze apróbb hibák még akadnak, melyeket kiküszöbölnek a fejlesztők és minden a helyére kerül hamarosan.

Aki igazán szereti ezt a játékot és élvezi, annak szerintem édes mindegy, hogy sötét lila, vagy hupikék vagy szürke a design, a játék ugyanúgy élvezetes marad. Persze az új külsőt még meg kell szokni és az is jó ötlet, hogy legyen választási lehetőség, lila avagy sötét szürke, de egy idő után hozzá szokik szerintem minden játékos ehhez az újhoz.
Oldal: 1234