Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ravenwood

Oldal: 12345
Dátum: 2008.10.27. 14:18:56
Ez jó lenne ha visszafele is működne. 1 csp = 2 pp Persze így lenne hamar felzúdulás
Syck: szerintem pont a gyengéket nem éri meg ütni, de nem akarok tanácsokat adni senkinek
Dátum: 2008.10.27. 12:55:10
Idézet: Trinigan - 2008.10.27. 12:51:00
Ravenwood, csak 50-es a támadásod, úgyhogy nyilvánvaló, hogy ezért kaptál ki

+1 cuccból, és mivel támadtam +9 épületből Így már 60-as
Dátum: 2008.10.27. 12:30:47
Úgy ahogy én kikaptam egy 70+TÖ-vel alacsonyabb jóval gyengébb felszerelésű karitól ma reggel úgy, hogy sikerült beszívnom a játék legnagyobb sebzését 106-ot(!) egy varázslattól, és utána 60-as támadással körbesuhogtattam 4 körön keresztül. RANDOM!
Dátum: 2008.10.27. 11:08:30
Már most is publikus mindenki számára:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=toplistak
Itt érdemes nézelődni
Szerintem sincs értelme, de ha egyszer ilyen a rendszer, akkor ehhez kell alkalmazkodni Lehetnék simán a 13. szinten, de semmi értelme nem lenne, mert csak magamat szivatnám... Van 300+ csp-m tarcsiban, és eddig csak azért nem hagytam túlcsordulni, mert hátha megint változik a rendszer és ahhoz kell alkalmazkodni.
Lesz valami változás ezügyben? Csak mert 79% változást szeretne...
Szerintem a 15PP, ami csak lefele ütésnél számít teljesen korrekt lenne.
Dátum: 2008.10.27. 08:41:38
ŐV-ből kiindulva örülhetsz, hogy egyáltalán belátható reményed van 2 küldi teljesítésére Majd akkor sírjál, ha a 3 küldiből 2 olyan lesz, hogy költs el pár 10ezer LE-t, a 3. meg valami közel lehetetlen. Persze ne aggódj már most tudok olyan küldit, amit a játékosok 98%-a nem fog tudni teljesíteni nagyon-nagyon sok ideig.
Dátum: 2008.10.25. 19:15:27
Hogy is hívják a karidat?
Dátum: 2008.10.25. 15:52:53
...a lélekenergia préselésen kivül...
új skill infó lehúzom az állatomat is
Igazából csak irónikus akartam lenni, és arra próbáltam rávilágítani, hogy zafírral és rubinnal is ott lehet lenni a toppon, ami azt mutatja, hogy mindez egyáltalán nem a hordán múlik
Idézet: Syck - 2008.10.25. 13:58:19

Persze lehet, hogy mar par gyemant is atszamolta a sajat bonuszat, es rajott, baromira vissza kell fognia a karakteret, ha nem akar korlatozast. Ha igy lenne, akkor max respect az onfelaldozasert.


Szerintem meg a rubint, és a zafírt kéne korlátozni, Grid (rubin) és G I Jane (zafír) teljesítményéért. Egyértelmű, hogy a hordabónusz segítette őket hozzá az eredményükhöz, és abszolút nem a játékos aki a kari mögött van
Dátum: 2008.10.25. 09:50:26
Miért kellene csökkenteni? Miért lenne rossz a rendszer? Ha nem így lenne, akkor kb annyi lenne a játék, hogy kattintasz párat a vadászaton => instant LE => elköltöd, esetleg még pár portya => kilépsz. Ha ez kell akkor menj el teveklubozni.
Dátum: 2008.10.23. 15:06:35
Megbánásról: nyilvánvalóan megbántam amit tettem, de teljesen felesleges lenne ezt nyilvánosan megtennem, hiszen akkor nem csak csalónak, hanem álszentnek is tartanának. Az igazság az, hogy nem véletlenül lett más kari törölve a felhasználói feltételek megsértése miatt, és nem véletlen, hogy én csak 3 napot kaptam. Még ez is többszöröse volt a jogosulatlanul szerzett előnyömnek, ami nélkül is messze 1. voltam LE diffben. Egyértelmű, hogy bánom amit tettem, ám ezt nem a büntetés miatt, aminek mértéke idővel elhalványul, hanem mert ezzel meg lett bélyegezve a karim, és még évek múlva is - ha még lesz VégzetÚr - mindenki erre fog emlékezni, nem számít h mit értem el azóta.

"Visszatérésemről": elsősorban Jerikó levele miatt nem töröltem magam, amiben megkért hogy maradjak és bizonyítsam be, hogy tisztán is ott tudok lenni a toppon, és nem mellesleg tartozom ennyivel a szövimnek is. Talán jobb lett volna ha akkor törlöm magam és indítok egy új karit, amivel tiszta lappal kezdhettem volna, és amivel most kb 7-8. szinten lennék, ugyanúgy ott lennék a LE diff toplistájának első lapján, és folyamatosan lépdelnék előre.

Örülök, hogy sikerült eltérni a fórum témájától, köszönöm mindenki közreműködését Remélem így Miklós valóban meghagyja az 5 percet
Dátum: 2008.10.22. 15:21:24
.
Dátum: 2008.10.22. 15:02:50
3 nap zárolás + 2 nap távollét a 30 nap alatt (szept 22-én indult)és mégis ott vagyok a 2. helyen, kb 16%ot verve az utánam következőre. Nem tudom észrevetted-e de kb 13k LE diffnél zároltak, most pedig 70 felett vagyok... Érzed ugye?
Dátum: 2008.10.22. 14:05:51
Gondolom nem érdekel, de ha váltanék (mint ahogy nem tervezem) akkor csak zafírra váltanék.
1. a játékosok kb 90%-át támadhatnám, nem csak 50-60%-ot
2. gyorsabb regen, kevesebb sebzés => több portya
Szerintem minden horda jó, csak tudni kell velük játszani.

Gyémánt bónuszról még annyit, hogy fordítsuk már meg egy kicsit a kérdést. Nem (csak) azért rabolnak ennyit a gyémántok, mert van rá bónuszuk, hanem már eleve azok mentek gyémántnak akik előre tudták, hogy sokat fognak majd játszani, és ezért ennek a hordának a bónuszát tudják majd legjobban kihasználni. Így igazából, bármelyik hordával sokat rabolnának, azokkal meg legalább többet tudnának nyerni, mert hamarabb van új vari, nagyobb a találati esély stb. Teljesen jól ki van ez balanszolva, a játékosok "mennyiség és minősége" billenti csak el a mérleg nyelvét. De ahogy egyre jobban megtanul mindenki vigyázni a LE-jére, úgy fog elenyészni a gyémántok bónusza is.

Világ2-n például hülyeség lesz majd gyémántot indítani, mert kb 70-80% az lesz, és nem tudnak majd kit ütni. Ráadásul ha elindul, az lesz még egy komoly érvágás Világ1-en, mert csomó ember abba fogja hagyni az amúgy "elrontott" kariját, és a farmolható karik száma drasztikusan le fog csökkenni.
Dátum: 2008.10.21. 13:28:30
Segítek: nem lesz Már így is előre be kell táraznom 6-8 célpontot, hogy mikor itt az idő, akkor tudjak menni 3szor. 8 célpontból (akiknél ott van a támadás gomb is) kb 4 biztosan támadható ép alatt van.
Dátum: 2008.10.21. 13:24:51
Ariel: pontosan! Ez nagyon durván csökkentené a támadható ellenfelek számát!

Vélemény: akit többször le lehet kopasztani sorban, az valamit nagyon elrontott.
1. gyenge => hiszen sorban meg merték támadni többen
2. nem elég, hogy gyenge, de még sok LE is van nála => hiszen megéri támadni még akár 3. 4.-nek is (60-40%)
3. gyenge + sok LE van nála ÉS nem vigyáz rá, mert nem vereti le magát => aki fél attól, hogy lehúzzák üttesse le magát 15% alá, ha esetleg "fel is bukkan" a 15% alól, akkor is max 1 ütést kap, amivel a LE 1/5-ét bukhatja el max, és utána megint nyugi. Egy ilyen dupla periódus elég csp esetén minden cuccra elég jelenleg. => Menjen láthatatlannak pár napra, addig gyűjtse a csp-t, majd ha lesz elég sok: láthatatlanság le + leveretés, LE gyűjtés, LE elköltés, láthatatlanság. Ennyi. Ha pedig sikerült egy kicsit megerősödni, akkor máris nem lesz rajta folyton a célkereszt, és kicsit fel lehet lélegezni. És hogy ez mennyire járható taktika: kapásból tudok 2 karit, akiket 4-5. szinten rendszeresen farmoltam, jelenleg a 10. szinten vannak és inkább nem támadom meg őket, mert túl kockázatos.

Azért jó ez a játék, mert nem kell egész nap gép előtt lenni, de ez nem jelenti azt, hogy nem kell gondolkodni. Szerintem felesleges ennyire védeni a gyenge és buta játékosokat, mert előbb utóbb úgyis feladják, akik viszont szeretnének játszani, azoknak meg tönkreteszi mindez a játékát.
Amúgyis van LE védelemre egy szakértelem...
Szerintem meg igenis NAGYON rossz dolog olyan szöviben lenni ahol "építő-mániákusok" vannak. Már egyre közelebb van a szöviháborúk ideje, ahol nem lesz 20-40-60-80-100%, 1 óránként lehet támadni. Az építőket felesleges lesz támadni, viszont a "rendes" kariknak el fogják lehetetleníteni a játékát pontosan amiatt, mert teljes mértéktben rájuk fog nehezedni a nyomás. 14v14-ben pl egyik oldalon van 4 építő, az kb teljesen esélytelen szövi. És valószínűleg FOLYAMATOSAN háborúban lesznek, mivel ha véget is ér az egyik rögtön kapják (akár más szövitől) a következőt. ÉS a lélekkút lemehet mínuszba is! Miklós lehet h ezért sem foglalkozik igazán ezzel a problémával, mert pár szint múlva úgyis összeomlanak ezek a szövik.
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=200
Csak nem az ilyen karikra gondolsz pl? Egy szál szöges buzogány, teljesített küldik 6. szinten: 2(!). Biztos komolyan odafigyel az egy szem karijára aki játszik vele...

MOD:
Leanthil: kreatív affinitás is van a játékban ám! Ne hagyjuk ki a számításból. Lvl 10 = +20%! És idővel mindenképpen megtérül előbb v utóbb.
Oldal: 12345