Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.11.20. 14:59:48
Csak annyit fűznék hozzá, hogy oké, hogy ne csak varit fejlesszen a smaragd, de akkor miért van külön varázsló kari....ha már fejlesztek mind2-t, akkor az zafír, vagy gyémánt lenne, nem pedig smaragd!
Akkor miért nincs csak 1 karakterosztály, egy általános végzetúr, és akkor mindeki olyan irányban fejleszt, ahogy akar...

A lényeg a lényeg, hiába van VARÁZSLÓ karakter, akkor is kell fejlesztened a közelharcot, különben sz*rt se érsz....kivéve mint én, aki megpróbál egy kis kihívást állítani maga elé, és megmutatni, hogy vér-verítkkel, de megcsinálom a vari-karit, akinek az erő/támadása 20-os fog maradni!!!
Dátum: 2008.11.19. 15:50:35
Idézet: Angyal9 - 2008.11.19. 15:47:50
Sziasztok.
Megtámadott egy egyes szintü.Én 4 szinten vagyok és szeretném visszatámadni de nem engedi.Van rá mód ,hogy megtámadjam?


Hmm???
Hát az furi, mert sztem 1.szintről nem lehet feltámadni 4.szintig....talán jó ha 6.szint körül lehet 3 szinttel feljebbit támadni, de sztem még akkor se...biztos hogy 1-es volt???
Sajnos nincs rá mód hogy visszatámadj, így védik a kisebbeket a nagyobbaktól, mert ugye 3 szinttel magasabb simán leveri a kisebbet...általában
Dátum: 2008.11.19. 15:40:41
Idézet: Leanthil - 2008.11.19. 13:57:29
A lényeg, hogy ugyanannyi lehetőségük van nekik is valamelyik irányba fejleszteni a karaktert, mint másnak. A horda bónusz csak az alaptulajdonságok felett érdekes, de nekik sem több LE a támadást növelni (vagy bármi mást).

Egyébként meg van kimondottan mágusoknak való cucc, például az Yssuf tőre vagy a smaragd mágusbot. Ezek adnak annyi tápot (IQ és mágia terén), hogy a felszabaduló erőforrásokból jut a többi alaptulajdonságra.


Ehhez még hozzá kell szólnom...igen, azok jó cuccok, de nektek nincs enyészmester? Nincs troll agyar? És ugye ahogy megbeszéltük, nektek ezek a szuper fegyók, legjobb esetben 5 harci körben is adják a tápot, míg a vari cuccok, csak az első vari körben...és ha akkor célt téveszt a vari, akkor szívás van....metr ugye nektek ha egyszer nem talál, ott van még 4 kör!
Dátum: 2008.11.19. 15:36:18
Idézet: Mortimer - 2008.11.19. 14:23:10
"Igazából nem értem ezt a smaragdos sírást. "

A smaragdos sírás oka, hogy 16. szinten már 5 közelharci kör van, de továbbra is csak egy varázslatkör. Ez alapján a rubin 5 támadásra kap +5%-ot, míg a smaragd horda bónusza továbbra is csak egyszer +10%. Mit nem lehet ezen érteni?


Nem tudtam mit idézzek, úgyh azt idéztem, aki egyet ért velem:)

Figy, ha már varázsló vagyok, és én tényleg az is akarok lenni, akkor én csak a a varázslattal szeretnék boldogulni....nem hiszem hogy egy 200éves, furkósbottal mászkáló öreg varázsló, agyonver egy harcost egy hatalmas pallossal Mindenki maradjon a kaptafánál, a vari az varázsoljon....és hogy akkor fejlesszem a közelharcot? Hát akkor miért hívják a karimat varázslónak???
Ha vegyes embert akarok csinálni, akkor ott a zafír, vagy a gyémánt...sztem a rubintosoknak sincs magasabbon az IQ mint a támadás.....
Eleve egy varázsló sokkal képzettebb a mágiában mint egy harcos, tehát a harcosnak eleve nem is lenne szabad varázsolni, vagy ha igen, akkor sokkal gyengébbeket mint egy vari. Lehetett volna az is, hogy a avrik nem 1, hanem 2-3 szinttel előbb megkapják a varikat, vagy olcsóbban...szaki is kéne valami ami lecserél egy közelharci kört egy vari körre...csak hogy ismételjem magam. Úgyh jöhetnek az ellenvélemények, állok elébe
Dátum: 2008.11.17. 10:09:52
Idézet: Kortevirag - 2008.11.16. 22:36:54
Sziasztok!

Az ellennek szöges mithril buzogánya volt,aminek 4-15 a sebzése.De nekem 35 sebzést okozott.Nem volt felturbózva fókuszkővel.Ez hogyan lehetséges?Tulajdonságösszege 145 pont.Lehet,hogy a támadást növeli velük?


Hát, nem tudom, ha rubintos volt, ők kapnak +5% sebzést a hordabónusz miatt, lehet hogy azt a 5 tulajdonság pontot mind erőre nyomta rá, és akkor talán lehetett ekkora sebzése szerintem...
Dátum: 2008.11.14. 11:56:34
Idézet: Balumaci - 2008.11.12. 14:39:47
szerintem lesz oylan is hogy kritikus varázslás kristály már van rá így biztos hogy lesz szakértelem is, ja meg lesz bénítás is.


Hát valsz hogy lesz, de valószínű, hogy 100-as tanulásnál....na jó, talán berakják 30-40 közé....magyarul a varázslók, ha addig nem pusztultak ki, akkor talán 20-as szint körül el is éri valaki a 40-es tanulást...de addig mi lesz, könyörgöm....valahogy visszamenőleg be kéne tenni a kritikus sebzés mellé ugyanarra a tanulás szintre....sztem az fer lenne, mert azért legtöbben még nem érték el azt a 20onakárhányas szintet.....világ2-ről meg nem is beszeélve,de ha tudom hogy lesz ilyen szaki, akkro már ott is úgy fejlesztem a szakikat, hogy azt azért elérjem idejében...meg az a szaki is kéne, hogy lecserélhetnénk egy közelharci támadást még egy varira, de csak a varik cserélhetnének, elvégre egy harcos nem rendelkezhet akkora tudással a mágia terén, hogy azt tudja használni...amúgy már úgy kellett volna eleve megcsin a játékot, hogy a harcosok vagy egyáltalán ne tudjanak varázsolni, vagy csak gyengébb varikat használhassanak, vagy a vari akár 2-3 szinttel is előbb megkapja a varit olcsóbban, és akkor tudnának boldogulni. Pontozással jelezze ki ért velem egyet.
Dátum: 2008.11.12. 08:23:06
Idézet: Mortimer - 2008.11.12. 08:22:41
mind a három találatnál -2 életpont, tehát összesen 6tal kevesebbet vesztesz.


Thx
Dátum: 2008.11.12. 08:20:26
Rákerestem gyorskeresővel, nem találtam választ, ezért megkérdezem.

Az elnyelés az pontos hogy működik? Ha van egy cuccom ami ad 2 elnyelést, akkor az biztos hogy 2 sebzést felfog? Vagy nem biztos?
És minden egyes harci körben felfogja, vagy egy csatában csak 1-szer?
Tehát ha megcsapnak 3-szor, akkor mind a három támadásnál -2 sebzést szenvedek el?
köszi
Dátum: 2008.11.11. 10:55:18
Én emlékszem rá, és lenyomtam, mert úgy tudtam hogy csak egy bőrpajzsot kapok, nekem meg volt...de nem baj, nem halok bele ebbe a kis veszteségbe
ui.:de ha véletlen vissza akarjátok adni, akkor köszi
Dátum: 2008.11.10. 17:13:57
Esetleg lehetne olyan szakértelem, hogy valaki 2 fegyevert is tudjon használni:D
Bár ez hülyeség kicsit, mert a közelharcosok túl erősek a varikhoz képest, jó lenne, ha a vatik is kapnának szakértelmet!!!!!!!!!!!!!!
Amúgy később nem lehetne valami ékszert, vagy övet még a karikra felrakni? Cask hogy még bővüljön a tárgy felhozatal...
Dátum: 2008.11.10. 17:08:17
Idézet: Csibe30 - 2008.11.10. 16:56:08
hogy tudom törölni a regisztrációm?


Karaktered képe alatt van hogy BEÁLLÍTÁSOK, ott bemész, és a képernyő alján van olyan hogy KARAKTER TÖRLÉSE gomb, ott tudod törölni
Bocs, nem szóllak le, látom már megtették, csak nem olvastam el az előttem lévőket!
Idézet: Sir Ny - 2008.11.10. 16:34:10
Idézet: Drizzt - 2008.11.09. 23:14:15
mennyi 44-32x2-1 (x az szorzás)

Ezt a kérdést töröljétek, vagy javitsátok a válaszokat, mert nálam a válasz +23, de ez nem szerepelt a válaszok között.

A válaszok: 20, 21, -21 -20

Helyes válasznak a -21et jelőlték, holott az csak akkor lenne igaz ha zárojelben lenne a 32x2!!!!!!!!!
Igy a végeredmény 44-32=12 12x2=24 24-1=23!!!!!!!!!!!!!

Ahhelyett, hogy leszólnátok, inkább segítsetek neki!
Írd ezt: 44-32*2-1 be a gugliba, és nézd meg mi történik.


Bocsesz, de te hányas vagy/voltál matekból?????
Matek 2.osztály....ha nincsenek zárójelek a következő a műveleti sorrend: szorzás/osztás először, összeadás/kivonás másodszor...és ha több azonos szintű van, tehát csak kivonás pl, akkor balról jobbra haladunk.....
Oda kellett volna figyelni matekórán
Dátum: 2008.11.10. 16:44:36
Idézet: Sir Ny - 2008.11.10. 16:28:04
Idézet: Miklós - 2008.11.10. 09:17:17
A szerver és a fenntartása komoly pénzbe kerül. Tehát olyan világot csinálni, ahol egyáltalán nem lehet fizetni, értelmetlen - ugyanis akkor miből tartjuk fent a játékot? Az árakat direkt nagyon alacsonyra lőttük be, hogy tényleg bárki megengedhesse magának, hogy őskövet vegyen. Szóval olyan szerintem nem nagyon van, aki nem tud fizetni, max olyan, aki nem akar (persze ez szuverén joga).

szerintem meg pénzel játszani csalás. nem a szó szoros értelemében, hogy szabálytalan, hanem úgy, hogy jogosulatlan előnyt szerez, nem játékkal. olyan, mintha a focimeccsen lefizetik a bírót, a bíró nekik kedvez, és nem az győz, aki jobb.


Sztem nem baj, ha van benne az őskő, tényleg nem kívánhatjuk ingyen a játékot, mivel fent kell tartani, folymatosan fejlesztik.....az hogy előnye lesz a másiknak....vegyél te is őskövet, ha ügyesen csinálod, akkor megveszed a legkedvezőbbet, 5000Ft-ért 350-et, és az elég egy darabig, talán 1-2 hónapig is...jó, lehet valaki 5000-et nem engedhet meg magának, de akinek van netje meg számgépe, az azért nem is a legszegényebb réteg:)
És ha belegondolunk hogy egy buliba elmegy egy este minimum egy 1500Ft, és ez csak a belépő, de sztem inkább 3-4000, vagy egy mozi 1000körül, akkor nem is tűnik soknak...

Annyiban viszont egyet értek veled, hogy túl gyorsan drágulnak az ősköves cuccok, és túl jók is, a prémium tagságért 6 őskő/hét az eltalát, sztem jó, de az ősköves tárgyak legyenek gyengébbek a mostani magukhoz képest, de erősebbek legyenek a sima tárgyakhoz képest(szóismétlés, bocsi), és olcsóbbak is legyenek....de ha nem is lesznek olcsóbbak, legalább ne nőljön ilyen gyorsan az áruk, enyészmester 120őskő...vagy 25? nem emlékszem....
Dátum: 2008.11.10. 15:47:16
Én meg bezártam a pajzs megvevésnél, mert azt írtátok, hogy azt lehet megvenni majd, aki megcsinálja a tutorialt, és én bezártam, mert nekem már van pajzsom....de most mondta egy ismerősöm, hogy még egy őskövet is lehetett volna kapni a végén, meg tulajdonságot is növelni....nem lehetne valahogy visszakapnom onnan, hogy a pajzs megvétele? Persze a 400LE-t nem kell adnotok!
Megköszönném!
Dátum: 2008.11.10. 06:29:58
Óhh, játékkészítő istenek, köszönjük szépen a kritikus sebzés szakértelmet, így tovább erősítve a közelharci támadást, és így lehetetlenné éve a smaragd varzslók boldogulását, hiszen őket nem részesítitek eme nagy áldásban....

MIÉRT NEM? ott a szívosség, közelharci az is....most miért nem lehet berakni egy varázslatot erősítő vagy varázslókat támogató szakértelmet?
Pl, egyik harci kör lecserélődhetne +1 vari körre, lehetne varázsló hatalma szaki, 20.szinten 1 harci kör varázskör lenne, 50.szinten még egy....
VAgy csak simán varázserőt növelő szaki....
de persze nem tanulás 10000 szinten, hanem be kéne tenni ide az elejébe a szívosság és kritikus sebzés köré

Aki egyet ért, részben vagy egészben, az a pontozással jelezze szándékát! Köszi....egy zafíros!(világ2-n smaragd )
Dátum: 2008.11.10. 06:24:17
Idézet: winnie - 2008.11.09. 22:59:13
de amúgy látom, hogy a könnyebb ellnállás irányába mész, mert lelkesen olvasod az elöljárók felfedezéseit. hidd el, sokkal érdekesebb, ha az ember maga fedezi fel a dolgokat. úgy nem lehet optimalizálni, mondjuk...


Hát ha vannak annyira buta emberek...vagy épp annyira nagylelkűek, hogy eláruják milyen küldik lesznek, akkor már had használjam ki, mivel ezzel megint csak hátrányba kerülök....tudod, 2 játékos van, van aki pötyörészik itt egy kicsit, és azt se érdekli, ha már 200.000LE-t vesztett, és van aki a legjobbak közé szeretne tartozni...én az utóbbiba sorolom magam, úgyh megpróbálok mindent kihasználni...
Amúgy ugyis fejlesztem a küldetésekhez szükséges szakikat, mert az éri meg, de akkor se lesz így egyedi kari, mert mindekit ha megnézel, uaz a szaki lesz nála, max egy kicsit több ezen felül....
Dátum: 2008.11.09. 17:52:59
Ott a sok küldetés, és azok miatt, aki meg akarja csinálni, szinte minden szakértelmet fejleszteni kell....és aki nem akarja fejleszteni azokat? Nem igaz, hogy nem lehet kitalálni küldetéseket...vagy akkor ne is legyenek! A varázslóknak meg nincs is szakértelmük, úgyh ők szívnak, ergo ha nem vagy közelharcos, alig van esélyed!


"Szinte minden szakértelmet fejleszteni kell" - Egy játékot játszunk? Két szakértelem van mindössze, aminek a fejlesztésére kérnek a küldetések során - a 19. küldetéshez kell fejleszteni a vezetőkészséget 10-esre.

És ezenkívül még a tanulást kell fejleszteni, mert van pár küldetés, ami más szakértelmet kíván meg, de azokat nem kell fejleszteni, elég csak egyesre, amit mindenki túlél - a tanulást meg az is fejlesztené, aki "más szakértelmet" akar fejleszteni, hiszen a nem kedvelt és a megkívánt szakártelmekhez is tanulás kell.

Magyarul az a sirám tárgya, hogy van egy szakértelem, amit, jajj, fejleszteni kell. (a vezetőkészség kihagyható, lehet haladni nélküle is) Úgy lenne az ideális, ha nem lenne küldetés, ami szakártelemre vonatkozik? Nehogy már jutalmat kapjanak, akik törődnek a szakértelmekkel...

De a küldetések nem kötelezőek, csak afféle plusz dolgok. Ha nem akarod csinálni őket, akkor nem csinálod, ennyi. Az olyan, mintha "nem is lennének". Van, aki fittyet sem hány rájuk, mert minek. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e a vesződség.

(Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy mennyire kötött a küldetéstervezés, még így is teljesen jók, változatosak, mert aki sír, az nem veszi észre azt, amit teljesít, csak azt, ahol megakad és akkor van gáz. Ez nem az a játék, ahol a "mentsd meg a királykisasszonyt"-típusú küldetést lehet csinálni.)



-Teljesen gyógyítsd meg egy sérült állatodat!
gyógyítás szakértelem minimum 1-esre kell tolni

-Legyen legalább 3 befogott állatod!
vezetőkésség minimum 10-esre, csapdakészítés, ha nem akarod egy élten át csinálni 5ös kb.

-Végezd ki ellenfeledet!
kivégzés minimum 1-es

-Okozz ellenfelednek kritikus ütést, amikor megtámadod!
kritikus sebzés minimum egy(de elvileg van olyan fókuszkristály)

-Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!
másodlagos támadás minimum 5-10, hogy megölj egy állatod, és ez is csak akkor, ha már le van pusztulva

-Sajtolj lélekenergiát 3 lényből!
állat sajtolás min 1-es(ez tanulás 36 asszem, nem bizti)

-Lopj kiégett őskövet!
lopás szakértelem min 1

-Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a tiedénél!
kereskedelem minimum 20-as

És ugye a tanulást 36-ra kell vinni, hogy meglegyen az állatsajtolás....

És ahogy számolom ez 54 szakértelem pont....és ez neked semmiségen való siránkozás?????
Ember, hol élsz te?????

[qoute]De a küldetések nem kötelezőek, csak afféle plusz dolgok....[/qoute]

Ja, persze, csak az 1szakis küldinél beadsz max 1000-et és kapsz 6000LE-t, sztem ez nem elhanyagolható, és ha paszolom ezeket, akkor elég nagy hátrányba kerülök!!! Ha meg nem akarok minden szakin fejleszteni 1-et akkor egyszer beragad a küldi, mert a 3ból egyet se tok megoldani, és akkor????
Úgyh gondold csak át mégegyszer, hogy mit is mondtál....
Dátum: 2008.11.09. 15:17:08
Toplistában nincsenek bent a helyes kvízkérdések, hogy-hogy?
És most csinálom a világ2-ben a tegyél fel kvízkérdést, és fogadják el helyesnek küldit, már legalább 3-4 órája feltettem a kérdést, és nem értékelték ki? Eltarthat ez ilyen sokáig, vagy valami hiba csúszott be?....vagy csak ma nem sokan vadásznak, és ezért nincs ki értékeljen.
Köszi
Dátum: 2008.11.07. 18:16:04
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.07. 18:13:25
Szerintem írd le, hogy milyen browsert használsz (én nem tudom elképzelni hogy más lenne a ludas).


Legújabb Firefox...vagy majdnem a legújabb....
De minden mást jól megnyit, világ1-et is, csak amikor a világ2-be belépek, egyből összeugrik a kép egy 2-3 cm-t így szélességében....
Van még egy gépem, egy régebbi, azon semmi baj...ott is ez a böngészőm...nem értem én se...