Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jandro

Oldal: 1234
Dátum: 2009.04.21. 23:32:19
A csaták jó része továbbra is azon múlik bejön-e a varázslat! Főleg ez a -támadás adó vari óta, hiszen azért kevés karit nem zavar -25-26 támadás!
Dátum: 2009.04.21. 22:42:34
Idézet: Sharpa - 2009.04.21. 22:00:58
Idézet: Azirafael - 2009.04.21. 21:58:44
Sharpa nem értem a hozzáállásodat! Máskor lesed, h ki lép szintet, lép ütőtávba és egyből lecsapsz. A háborúban meg senki? Furcsa!!


Amióta háború volt egyetlen célpontot láttam egész nap, akit idönként meglátogattam, Treubloodot, rajta kivül Galmuszkot láttam talán 2x a 2 nap alatt.



Azért ennél jóval többet voltam ÉPn
Dátum: 2009.03.11. 13:46:44
Idézet: Mortimer - 2009.03.11. 13:23:43
Szakadj már le az első 25 játékosról, és próbáld egy kicsit globálisabban nézni a játékot!


Kedves Mortimer!

tudom hogy neked mint smaragdosnak ez előnyös, és nyilván csak akkor szól valaki hozzá, ha érintett, de azért akit ilyen kedvezőtlenül érint, az had szóljon hozzá! Az új szakértelem egy alternatíva hasonló helyzetekben. Nem táp szaki, mert csak akkor kell kifejleszteni, ha túl sokan gyűlölettel támadnak, amúgy meg inkább a tulajt fogja fejleszteni!
Dátum: 2009.03.11. 13:44:05
2.) aki akarja, fejleszthesse ki mindegyiket (ekkor effektive a szakértelem egy sima +15/+15-ös bónusszá változik át)

Ez a bajnokikra nem igaz!
Dátum: 2009.03.11. 13:04:29
Fölösleges a szavazás!

Akik érintettek, azok közül többen vannak akik örülnek neki! A top szövikből úgyis csak a gyémántosokat zavarja nem kicsit ez az egész. A nem Azúr és nem Elit meg örül, hogy nem őket ütik!


Ha marad a szakértelem az történik csak, hogy a gyémántosok is leszakadnak, mint a smaragdosok is kicsit azt tették, és Azúr/Elit lesz a top 25ben szinte kizárólag, hiszen ők nyerik a portyákat jön a TP, a gyémántok meg egyre többet buknak!
Dátum: 2009.03.11. 10:29:25
Mindegy lezártam a vitát a részemről, mert ez egy meddő vita!

A légió és a horda úgyis ragaszkodik a nem megérdemelt előnyhöz.


A horda bónuszokról meg csak annyit, hogy jelenleg a gyémántok folyamatosan fogynak. olyat már sokat hallottam, hogy más hordákba mentek volna, de olyat még nem, hogy valaki a rubintos létét változtatta volna gyémántá! De itt nem erről van szó most.

Ez jelenlegi helyzetben nem orvosolható semmivel. Az új szakértelem csak erőegyensúlyt hozna és semmi hátránya nem lenne a légiónak vagy a hordának a szakértelmek előttjéhez képest! De azért még a TGY sír, mikor ti problémáztok egy ilyen szakértelmen.

Persze tudom ameddig sírtok és nincs bevezetve semmi hasonló addig örültök mint majom a farkának és húzzátok az időt, de ez a tényeken nem változtat!
Dátum: 2009.03.11. 10:23:45
Idézet: Birka - 2009.03.11. 10:15:06
Nem kötelező kifejleszteni, és mivel 2 másik horda ellen kell védekezned, így egy maxos horsa helyett fejleszd az iq-dat vagy támadásodat, azt írtátok kb fele akkora hatékonyságú jelenleg a tul fejlesztés azaz nem +15/+15 jön ki belőle csak +15/0. De ez a +15 mind a 2 hord ellen hat, azaz ugyan ott vagy összességében, sőt a 3. horda ellen is kapsz kraftot!

Középszinten valszeg éppen ezért nem érdemes egyáltalán fejleszteni?

Egy bizonyos ideig elviselhető hátrányt élveztek belőle, de ne nerfet kérjetek, hanem valami frappáns fejlesztést! (Mint a varázsfestékes ötletem pl…)

Máris nem Sírásnak fog tűnni amit műveltek, hanem ballance, és játékfejlesztési innovációnak!



Birka te már olyan hülyének nézed az embereket! Nézd meg a toplistát, hogy hány smaragd van!
És légyszi számold ki egy top karakter 130-140es IQját miből növelje meg 15el, a támadásról nem is beszélve!

IQ+támadás fejlesztése +15+15el 4szer annyi mint a gyűlölet szaki. A 4szeres ár nem világos?

Igen... 1 hónap múlva 6szoros lesz amilyen mértékben drágulnak a tulajdonságok!
Dátum: 2009.03.11. 10:20:26
Gyerekek! Vagy fogadjuk el azt, hogy ami kijön vagy azt hogy ami kijön felülbírálható és módosítható az erőssége!

A hatalom tornyánál is a TGY volt utálva, mert elértek valamit, ki lett sírva a változtatás az ő kárukra!

Ami viszont a másik félnek kedvez az maradjon? Hogy is van ez? Ki is sír annyit?


Összefoglalva a játékosok többségénél nem okoz nagy változást, csak egy alternatív szakértelmet, amit lehet fejleszteni, viszont jól jöhet háborúkban, ha látszik, hogy a támadóknak ellenünk van a gyűlölete. Az élmezőnyben a TGY semmi mást nem szeretne, csak hogy a játékosok fél éves küzdelmét ne tegye tönkre egyetlen szakértelem, ami nem kiérdemelt előnyhöz juttatja a szembeálló felet!
Dátum: 2009.03.11. 10:12:29
Birka hagyjuk ki ezt a védelem italát! Ha azonos erős támad horda gyűlölettel, akkor semmit nem ad! És amúgy se ihat az ember minden nap védelem italát, mert akkor marad 5 portyapontja egy idő után naponta. Ez a játék a portyáról is szól, és a portyában erősödhet a pet. Jelen helyzetben az Azúr és Elit horda élvezi, hogy nyugodtan támadhat, és hogy sok esetben jóval gyengébb karakteren fennakad a másik...
Dátum: 2009.03.11. 10:07:03
khm... csak nem azért megy el a kedve, mert leütik, hanem azért mert azonos vagy kisebb TÖjű kisebb petű emberek verik rommá a horda gyűlölettel, mert egyik horda ellen muszáj volt kifejlesztenie.
Dátum: 2009.03.11. 09:53:59
Olyan érdekesnek tartom, hogy amikor a TGY összehoz valamit(hatalom tornya) és nem azért mert ők előnyt élveztek, bárki építhette volna, akkor mindenki sírt, hogy ezt nem lehet behozni, és változtassunk rajta. El is lett érve, csökken a szintje!

De amikor egy játékegyensúlyi változás történik, akkor a TGY ott rohadjon meg ahol van. Lehet utálni őket, mert vannak közöttük erősek és mert összetartanak, de ez a tényeken nem változtat! A játék kezdete óta van ez az ellentét. Ehhez nem kell szakértelem, hogy lássuk az Elit és az Azúr gyűlölik a TGYt. Viszont eddig semmi olyan nem történt az új szakik előtt, ami ilyen mértékben megborította volna az egyensúlyt!

Bajnoki már csak egy külön bónusz. Ameddig építés lista első helyén az Elit Horda állt, őket kellett köznépileg utálni, most hogy a TGY, őket, de ettől még nem vitatott tény és ezzel senki se vitatkozik, hogy a TOPnál egy erőegyensúly változást hozott és nem egy kiérdemelt módon! A játék eleje óta 2 ellen küzdenek, és emiatt sose sírtak. Az azúrosok már amiatt sírnak, ha 1 nap 2szer üti őket ugyanaz. A TGYnél van hogy 5 perccen belül 2en ütik le 2 különböző hordából. Az egyik ellen tud egyenlíteni, a másik ellen esélye sincs.

A horda gyűlölet néhány csatából kiszámolható, onnantól helyet cserél a 2 horda, ki kit üssön és vegye el a játéktól is a kedvét, mert a gyógypiákon kívül nem nagyon jut 15% fölé!
Dátum: 2009.03.10. 21:29:00
Ha nem olyan táp, akkor miért ragaszkodik a horda és a légió ehhez a szakihoz?

Eddig minden szaki mindenki ellen jó volt. Tőled függött mit fejlesztessz, mi ellen hogy taktikázol. Ez ellen nem lehet taktikázni.


Ezzel jelenlegi körülmények között csak azt érjük el lévén, hogy védhetetlen előny, hogy néhány embernek tényleg elmegy a kedve a játéktól is, mert csinálhat bármit, lehet bármennyire ügyes jó játékos, akkor is nagy hátrányban lesz a másik szerencsés szakival.


Ha egy hatalomtornyát lehetett változtatni, akkor ezt a szakit miért is nem? A TGY ugyancsak egy rövid ideig élvezheti előnyét, ti hosszabb ideig! Ti helyette az akadémiát húzhattátok, amiből kiderült a tulaj olcsóbbító szaki meg a kínzókamra is termelt nem kevés LEt, tehát adig még hátrányba se kerültetek LEben!


Viseljétek el, hogy lehet nekünk is olyan dolog, ami nem tetszik, ha már ti is megtehettétek ezt a hatalom tornyánál! És az nem 1-1 ember sikere volt, hanem egy közös célból összehozott siker. Az a karaktereken múlt, ez csak a szerencsén, hogy ez az ellentét áll a játék kezdete óta!
Dátum: 2009.03.10. 20:43:58
Idézet: bonca - 2009.03.10. 20:20:55

Elhiszem, hogy egy kicsi eltolta az esélyeket a mi irányunkba a gyűlölet, de azért annyira nem végzetes, mint amennyire beállítjátok, ráadásul, ahogy már előttem is megírták, ahogy haladunk előre a játékban, a gyűlölet adta előny egyre kisebb lesz.


Bonca! Az hogy az IQt és a támadást is megnöveli számodra nem olyan durva?

Jelen körülmények között 2 hasonló vagy viszonylag hasonló TÖjű kari közül az nyer szinte mindig aki nyeri a varázslat csatát +-350 sebzés.

Jelen körülmények között olyanok ellen bukhat egy gyémántos, aki nálla 150-200 TÖvel gyengébb, mert egyszerűen képtelenség elég IQt fejleszteni!


És csak annyit, hogy ahogy halad előre a játék az IQ különbség ugyanúgy megmarad mivel az IQ fejlesztési ára egyre több, lassan megfizethetetlen!
Dátum: 2009.03.10. 20:38:50
Solina Emlegessünk már nállunk is támadó listát! Éjszakán kívül nem látok tovább a támadólistában 1 óránál tovább annyi támadás érkezik...

És kedves Solina! Ennyire elviselhetetlen, ha valaki leüt? Értem... azt szeretnéd, hogy biztosan nyerj a másik horda ellen... korrekt hozzászólás!
Dátum: 2009.03.10. 20:04:59
Érdekes módon egyik Azúros vagy Elitest se hallottam a hatalom tornyáról úgy vélekedni, hogy így volt a leírásában, maradjon így... Nem értem miért nem... Pedig azzal versenyezhetett volna a horda és az azúr is! Ezzel viszont nem versenyezhet a gyémánt bármit is tesz...
Dátum: 2009.03.10. 20:01:50
Idézet: Kocos - 2009.03.10. 19:53:50
Ami a topot illeti.
Nem gondolom, hogy a vakszerencse miatt jutott oda a top, ahol most van. Hogy kialakult egy TGY<->AL+EH ellentet tengely. Ez valamilyen szinten tervezes, illetve a jatekosok eltero stilusanak kovetkezmenye. Senki ne gondoljon rosszra, nem arrol van szo, hogy az egyik oldal stilusa jobb, a masik rosszabb. Egyszeruen mas.

Es pontosan ez az, ami mtt nagyon nem erzenem korrektnek, hogy a mi jatekstilusunkat elsokent tamogato fejlesztes azonnal kiirtasra kerulne. Ahogy fentebb is irtam, egy mersekles megoldas lehet.

Tovabba ismet jelzem, hogy senki ne gondolja, hogy mi lemondasok nelkul kerultunk oda, ahol most vagyunk. Nagyon komoly aldozatokat kellett meghoznunk, meg ha a masik oldal ezt nem is latja, vagy nem is akarja latni.



Kocos! Elárulod neked hogy a horda gyűlöletben ti mit harcoltatok ki?

Semmi bajunk azzal, hogy Elit és Azúr üt. Megszokták már. Az a baj, hogy egy olyan szakértelem jött be, ami irreális előnyhöz juttatta az egyik felet. Ezt nem vitatjátok, hiszen nem is lehet, sőt úgy állítjátok be, mintha a ti érdemetek lenne!
Dátum: 2009.03.10. 19:25:28
Mazlee ez min változtatna? ti kifejlesztitek gyémánt ellen a védelmet, a gyémánt meg megint csak 1 ellen fejlesztheti, a másiknak ugyanúgy előnye van vele szemben, pedig semmivel nem költött többet!
Dátum: 2009.03.10. 19:22:54
Ezt a felejtéssel kapcsolatos vitát se igazán értem. Jelen körülmények között értelmetlen kifejleszteni. Milyen olyan szakértelem van, amit megéri lefelejteni? 10el olcsóbb lesz a szakértelem szintenként... semmi más, ugyanakkor a felejtést kifejleszteni mondjuk 6000 LE első szintre. Akkor 600 szaki összegnél jön be egyáltalán az ára!


Nyilván nem az kell itt, hogy adja vissza az összes LEt, hanem az, hogy mondjuk 80-90%át adja vissza(mint amennyi lenne aktuálisan felvinni azt a szakértelmet)

Ha már veszít a szakértelmen, akkor kombózásra nincs lehetőség, hiszen a felejtés szakinak is van nem is kis fejlesztési költsége, és nyilván nem egy 1-2es szakértelmet felejtene le az ember! Annyira nem zavar a 2es másodlagos támadásom, hogy lefelejtsem 12 ezer LEért!
Dátum: 2009.03.10. 19:14:06
Néhány karakter egy olyan dolog miatt sír jelenleg, amely egy játéktechnikai előnyt adott (nem az érdemükből) és megborította a játékegyensúlyt a top 3 szövinél!

A horda gyűlölet szakértelem meg nem veszíti továbbra se az értelmét! Miért veszítené? a nagy többség nem fogja vagy csak kicsit kifejleszteni. Ha kifejleszti a szakértelmet, az neki ugyanúgy költség, ami miatt lehet csak mondjuk 10re rakja fel a szakértelmét.
Mivel sokan értelmetlennek érzik a szakértelmet, ezért sokak az ellenszerét se fejlesztik ki! Ha nincs a másiknak gyűlölet szakija, akkor nekem úgyis hátrány, hogy a védelmem megvan ellene, csak az ellen érvényesül, akit folyton gyűlöletesek támadnak. A középmezőnyben lesznek páran akik kifejlesztik és lesznek páran akik nem, egy alternatív szakértelem lesz nekik. Arra jó, ha sokszor bukik számára jogtalannak érzetten bizonyos karakterek ellen, akkor kifejleszted.
Dátum: 2009.03.10. 19:03:47
Solina tetszik a beírásod! Ezt magyarázd el légyszi pár Gyémántosnak pl, aki minden reggel arra ébred, hogy bár egész éjszaka pihent, de mégis 0 ÉPn van! Te sírs a negyed annyi támadás miatt, de elutasítod a sírását másnak... Hogy is van ez?
Oldal: 1234