Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dark Phoenix

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.15. 23:10:05
Úgy tudom negatívba nem viheted az ellenfelet (sajnos). Ergo ha az ellenfednek van akkor ő a te kábításodat maximum 0-ra tudja redukálni feltéve ha 4vagy annál kevesebb esélyed van kábításra.
Dátum: 2010.07.14. 16:32:13
V3, Yasmina 2010.07.12-én elhagyta digitális végzetúrnő valóját.
Dátum: 2010.06.09. 15:07:01
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezután pakolok minden ilyen típust a Hol találhatóba.

Más: a besorolásból származó medál akasztója lehetne kék így különböztetve meg a szerzés módját és növelve a sokfélét magamra aggatok metódust (öcsívment).
Dátum: 2010.06.09. 14:51:10
Egy hasonló gyűrű/nyaklánc kellene a háborúkhoz is és egyből megoldaná az egyik rákfenéjét a hadakozásnak a fölös TP-t LE nélkül. Esetleg az állatok fejlődhetnének a harc alatt.
Dátum: 2010.06.09. 13:45:34
Besorolással kapcsolatban lenne kérdésem - több is de most csak 2 -.
Típuspélda a zászlók főleg melyik szín szerepel, nem szerepel mi található rajta.
Én ezt a politikába tettem eddig, de akár beleférhet a történelembe vagy a néprajzba is (szerintem). Vélemény? Esetleg valakinek valami mindent ütő ötlet hová tartoznak?

A másik a helyek
Hol van ez és ez a város, helység? Melyik vár nem Magyarország területén található? Beraktam az Európa kategóriába.
Tehát alapvetően az ilyen kérdéseket úgy válaszolom meg, hogy tudom mi a helyes és aszerint sorolom be.
Esetleg ezek a fajta kérdések mind a Hol található kategóriába kerülnek, mert a válasz nem konkrét kontinens de ott található?

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2009.10.12. 16:53:07
Alemen, véleményem szerint ez a szintkorlátos móka azért kell, hogy a karakternek mindig legyen valami új és fokozatosan nyíljanak meg a lehetőségei. Először ugye a fertőzés és a specializáció nyit aztán amit már említetted az entitás és majd 40-es szinten a kalandok. A kalandok valószínűleg leváltani hivatottak a normál küldetéseket mert azokból csak 108 készült el. Igaz, hogy van ismételhető de az meg monotonná és unalmassá válik egy idő után (sajnos túlságosan időigényes némelyik). A szintkorlát pedig azért ennyi hasraütésre mert kb 40 után fogyhat ki az ember belátható időn belül teljesíthető küldetésekből.
Amennyiben megfontolt vagy mérlegeled a táp/szint összefüggést és eldöntöd megéri-e neked.
Persze ez csak egyéni spekuláció hátha Miklós hajlik és lentebb adja a szintkövetelményt. Mondjuk ehhez nem ártana még pár támogatót gyűjteni.
Dátum: 2009.10.03. 20:49:34
OFF: Charon, próbáld itt:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,231.0
Kalandok/ Kristálypont...
Dátum: 2009.09.17. 20:22:33
A legenda 10. fejezetében találkozol vele.
http://vegzetur.wikidot.com/quest11
Legközelebb próbáld a küldetések topikba.
Melyikből NEM készülhet pálinka?
barack
féltégla
szilva
körte

A féltégla miatt primitív

Melyik híres amerikai városból indult a Guns 'N' Roses?
Párizs
Bukarest
Budapest
Los Angeles

ha nem lenne a kédésben, hogy amerikai város akkor esetleg, így nem túl nehéz.
Dátum: 2009.07.13. 19:32:55
Jó ötlet Darah, Mehetne az eseményekbe és akkor még új gombot se kéne berakni mondjuk fülekkel (a portya ablak mintájára): világesemény, háború, újítás...

Az akadémiás részben is igazad van hisz pikk-pakk felhúzták míg a kisebbek görcsölhettek rajta akár 2 hétig is viszont én 3x óta nyomom 50-es transzplantációval míg mondjuk egy Azúr légiósnak 4x-en adatott meg a lehetőség.

Freez vagyok, ez csak a v3-as karim.
Dátum: 2009.07.13. 19:25:51
Ki nyerte a legutóbbi EB-t?
Franciák
Spanyolok
Németek
Portugálok
Dátum: 2009.06.23. 10:00:20
Otoaak az elképzelés nem rossz de megint felvetődik a probléma ha teszem azt félóra alatt kész vagyok 1 20-as tömb vadászattal akkor ugye szinte kiütöd a nagyobb mennyiségben szerezhető LE-t a játékból. Mit szólnál ha ezekhez a szakikhoz mint egy "negatív metódus" ami növeli a regenerációt a vadászat idejére. Ha jól emlékszem ezt Jerkó is felvette már.

Ja és off mert megint rossz topicba írunk.
Dátum: 2009.06.23. 09:23:42
A regényt én sem olvastam de 2-őt nagy bizonyossággal ki tudok zárni innentől vagy bejön vagy nem.

A Harry Potter c. filmben hogy hívják Hagrid háromfejű kutyáját?
nagyfej
picur
farkinca
bolyhoska

Mivel tulajdonnevek mind nagybetű, valamint kicsit spec gyanús de tőlem elfér.
Dátum: 2009.05.22. 19:15:25
,
Dátum: 2009.05.20. 11:19:56
V3-on 3-as szinten miért nincs ott a státuszcsík?
Oldal: 1