Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zantetsuken

Oldal: 123456789
Dátum: 2014.07.31. 10:38:04
Köszi!
Dátum: 2014.07.31. 10:11:27
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a BU " Sebezz X portyában tüskés bőrrel vagy negatív aurával" küldetéshez hozzászámolja-e a visszasebzős gyűrűk (pl tüskés gyűrű), nyakláncok által okozott sebzést?
Dátum: 2014.07.22. 10:17:51
A 2. sor csillagos feladatai nem most délben kellene, hogy elérjék a minimum célszámot?
Dátum: 2014.06.26. 08:50:18
480 db és az Istállós fejlesztésre szavazok!
Dátum: 2014.06.22. 13:58:24
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Landragórnál, ha egyszerre akarok nagyobb mennyiségű LE-t betölteni, akkor érdemes ultraspec esszenciát elhasználni, vagy nem veszi figyelemebe a végelszámolásnál?
Dátum: 2014.06.05. 12:11:02
Egyetértek Macival. Kell némi változtatás! Részemről azt kifogásolnám, hogy a térkép 6x6-os felosztású, ami a 4 horda jelenléte miatt egyáltalán nem eredményez kiegyensúlyozott versenyt. Ugyanis ha visszatekintünk, akkor a Zafír az alsó 2 sort, a Rubin a felette lévő 2 sort támadta (és fogja is támadni), a felső 2 soron meg osztozzon a Smaragd és Gyémánt... Ebből ugye adódik gyakorlatilag a végeredmény állása is. No persze dönthet úgy a smaragd vagy gyémánt, hogy hagyja a felső két sort és máshol próbálkozik, de akkor megint hasonló lesz a helyzet... Mindig lesz két "nevető" horda, aki ellenállás nélkül foglalgatja a saját kis területeit, és lesz kettő, akik egymás elől próbálják megszerezni a területeket... Előbbiek elosztják maguk közt az első két helyet, utóbbiak meg az utolsó kettőt. Szóval szerintem kéne valami új megoldás, ami egyensúlyba hozza a versenyt és a harcteret is!
Dátum: 2014.06.01. 23:18:18
Más sem tud belépni V4-re? Már vagy 30 perce legalább...
Dátum: 2014.05.08. 14:06:21
Én is hasonló eredményre jutottam, főleg hogy a TOP szövinkből gyakorlatilag mindenki nyomja ezerrel az eventet (nálam is megvan a napi 50-65 csata) és ehhez képest sehol nem vagyunk. Bár nem mentettem le a tegnapi állást és hasonlítottam össze a maival, de gyanítom, hogy az inaktív gyémántosok miatt szinte semmit számított a tegnapi munkám... Holnapra már jövök konkrét adatokkal is!
Ja, és persze kéretik felülbírálni ezt a taglétszám alapján történő arányosítós rendszert, mert különben ez nem a Hordák harca lesz, hanem csak a 3 horda harca...!
Dátum: 2014.04.15. 09:22:26
Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy ez most valami újítás, hogy a tulajdonságok fejlesztésénél nem kérdez rá a rendszer megerősítésként, hogy valóban meg akarom-e növelni az adott tulajdonságot, hanem egyből levonja az LE-t? Mert ez így kicsit gáz szerintem...
Dátum: 2014.04.02. 13:37:54
pfff...
Köszi a választ!
Dátum: 2014.04.02. 13:31:05
Érdeklődnék, hogy mit jelent az "Ezt a küldetést nem vállalhatod el" üzenet? Mert találtam egy kalandot, elkeedtem volna megcsinálni, és ezt írta ki. Ráadásul el is vette a kalandot...
Valamiről lemaradtam? Pedig nem április elseje van...
Dátum: 2014.03.31. 15:30:20
de most nézem, hogy már kezd az (is) helyreállni!
Dátum: 2014.03.31. 15:28:49
Gyakorlatilag mindenhol a portya,- és a toplista kivételével, ahol egy játékos nevére rá lehet klikkelni, hogy megnézzem a karakterlapját. V2 egyébként
Dátum: 2014.03.31. 12:56:12
Már egy ideje észleltem egy kis hibát és úgy döntöttem most a legalkalmasabb, hogy szóvá is tegyem.
Szóval ha bármilyen helyről (pl Lady A., Kufár toplista, Aukciós archívum, stb...) ha rákattintanék egy játékos nevére, akkor azt írja, hogy ilyen játékos nem létezik... Szóval ezekről a helyekről nem lehet senki karakterlapját elérni... Kéretik orvosolni! Természetesen csak szigorúan a mostani bugok kijavítása után
Dátum: 2014.03.31. 09:11:23
Na ez azért túlzás... Először azt írta, hogy holnaptól jár. Elkezdtem gondolkodni, hogy tényleg elfelejtettem volna átvenni, majd hirtelen beadta, és én annyira megörültem, hogy gyorsan át is vettem (lehet nem kellett volna):

Átvetted a jutalmakat: 2 portyapont, 2 cselekvéspont, 1 kiégett őskő, 0 lélekenergia, fehér kristályital, állateledel, hűségszilánk

Annyi a bibi benne, hogy a tegnapi napot végigvadásztam, és így kétlem hogy 0 LE lenne benne... Kérem javítani!
Dátum: 2014.03.28. 12:47:31
Nézd Miklós!

Szerencsére sikerült egy kellően komplex böngészős játékot összeraknotok, aminek következtében amikor belépek a játékba, akkor nem csupán "felnézek, hogy mizujs" hanem konkrét tervekkel a fejemben érkezek meg előretervezések, beállítani, kiszámolni ezer dolgot stb... Szóval ha valami nem világít valami frankón elütő színnel az arcomba, vagy szólal meg, mint hangfigyelmeztetés (javaslom jövőbeli fejlesztési ötletnek ), akkor jó eséllyel észre sem veszem... és bár egy elenyésző hányad volt érintett, de azoknak igen rosszul esett a mostani leállás
ezért támogatom az előttem szólók ötletét és tessék már jobban jelezni az ilyen dolgokat, hogy a vakok is észrevegyék!
Dátum: 2014.03.28. 12:16:38
zárójelben jegyzem meg, hogy az éjszakai leállás igen érzékenyen érintett, ugyanis annak ellenére, hogy elég sokat járok ide olvasgatni, nekem sem tűnt fel a tegnapi leállás híre (egyébként mikor került ki? délután valamikor? ), és persze pont 0:45-kor jutottam gép elé, hogy elintézzem a betervezett dolgaimat... és mivel a rendszer azt írta, hogy "16 óráig lesz karbantartás" így nem vártam meg azt a 15 percet... persze próbáltam fellépni fórumra is hátha ott találok valamit erről, de azt sem adta be... így minden harcoló állatomat éleszthettem ma újra eledellel, buktam az éjszakai vadászatomat is, a többi állat kenneleztetését, stb...
Dátum: 2014.03.28. 12:09:23
Nem akarom elkiabálni, de mintha már jó lenne a rendszer! Legalábbis V2-őn
Dátum: 2014.03.02. 23:05:42
Mostanában direkt tesztelni akarom, hogy vajon ha nem használom az átváltást, akkor mennyi könnyűlefolyású szívrohamot kell megéljek, hogy összejöjjön az a bizonyos "ötödik esszencia" BU-nál sajna muszáj voltam elég sokat áldozni, ha be akartam fejezni, de most ráérek vele szenvedni.
Mindenesetre valami dinamikus %-os esélynövelést el tudnék képzelni arra az esetre, ami pl nálam fennáll. Teszem azt egy bizonyos darabszámig élne az az "elvileg 20%/fajta" esély, majd a képlet megváltozna, ha a limit elérésekor még lenne olyan fajta ami nem esett, és az(ok) esélye(it) kicsit feljavítaná. Mondjuk ezt a képletmódosítást passzívan köthetnék Miklósék a konverterhez is akár, ha már a sok elkeseredett megaesszenciára éhes játékostársam rááldozott!
Dátum: 2014.03.02. 21:14:58
Na látod pont ez itt a lényeg! Hogy rá legyek kényszerítve ezek megvételére... És ha használom is őket, akkor ugye 4-ért kapok 1-et. Ergo 2db 20-as szintű állatra lett állatfelszerelésért (2x2=4 őskő) kapok 1 esszenciát (ami mondjuk fél állatfelszerelés, így 1 őskő a feltételes értéke). Tehát vegyek meg valamit 100 őskőért, ami 4 őskő értékű forrásból csinál 1 őskő értékű forrást, csak mert az a rohadt "minden esszenciára egyenlő esély van hogy esik sajtoláskor" axioma valamilyen rejtélyes okból nem hozza a várható értékét, és ami nyilván nem is úgy van leprogramozva...
Kíváncsian várom a következő sajtolások eredményét...
Oldal: 123456789