Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gloria

Dátum: 2024.01.28. 21:43:30
Srácok! Baraty kérése volt korábban, hogy a supporton jelezzétek a problémákat, remélem nem felejtettétek el megírni ott is...

Idézet: Baraty - 2024.01.25. 16:11:22
A nem megjelenő csatákat elvileg korrigáltam, de csak a kb 16-tól indítodd csaták fognak látszani, elnézést érte.

A továbbiakban inkább a support-on folytassuk, ott jobban látom kinek melyik karakterével volt gondja, köszönöm.
Dátum: 2024.01.24. 21:32:27
Értem én, hogy elkeseredett vagy, DE válts kufárt és menj ahhoz akinél az ellenséged van, utána pedig ütheted a klónokat. Nem nagy ügy.

Van 7 napod arra, hogy megszerezd a 400-500 győzelmet, ez két erősebb napon is összejöhet ...
Dátum: 2024.01.15. 22:26:08
Idézet: Mortu - 2023.12.27. 22:51:53
2009 minek illetve miknek az éve?

Kék vércse
Vetési varjú
Kék vércse és Vetési varjú
Bálna

Hát ez jó kérdés


A Bivaly éve ( http://allat.lapunk.hu/kinai-horoszkp-jegyei-446310 )
A magyar nyelv éve ( http://www.nefmi.gov.hu/kultura/2009/magyar-nyelv-eve-2009 )

Nem kell kétségbe esni, nincs kvízadmin, aki kidobálja az ilyen hulladék kérdéseket az adatbázisból
Dátum: 2023.12.24. 22:47:41
Először is, Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Másodjára pedig, NA B+! Ismét kitört a karácsonyi portyamentesített időszak, és aki nem tudott délelőtt gép elé kerülni, az bukta a 3 kihívást ... Minden évben szóvá teszem, de soha nem veszik a fáradtságot, hogy ilyenkor ne legyen ilyen feladat... pedig előre tervezhető a dolog, 1 nyomorult feltétel, hogy 24-én ne kihívás, hanem mondjuk térkapu legyen a feladat... mi ebben a megoldhatatlan?
Maholnap koccintunk az új esztendőre, de sehol a jövő évi menetrend ...
Már tervezgetem a januárt, de nem tudom mire számítsak!

Jó lenne pl a Verem egyidőben futna a Kufárcsatával, az egyikre CSP a másikra PP kell, nem ütköznek...
Dátum: 2023.12.19. 21:29:06
Melyik mesefigura nem illik a többi közé?
Lukrécia
Tom
Mirr-Murr
Frakk

Hát, B+! Ezt azért törölném de ízibe, mert mind a 4 helyes válasz....
Lukrécia - nőstény
Tom - amerikai
Mirr-Murr - báb
Frakk - kutya
Dátum: 2022.04.03. 16:55:52
Egyetlen baj van vele, hogy a jutalom opcionális, csak akkor kapod meg, ha a befizetésen felül még meg is dolgozol érte ...
Dátum: 2022.02.21. 21:18:57
Azt hiszem félreértettél valamit.

http://vegzetur.wikidot.com/legendas-targyak

idézet a leírásból: " ... A tulajdonságokra elosztható pontok mennyisége a tárgy szintjétől függ, amit a te szinted és a kereskedelem szakértelmed határoz meg (de max. 320 lehet). ... "

A tárgy készítéskor érvényes maximumról van szó, azt tudod így megemelni.
Dátum: 2022.02.18. 20:57:14
Időnként elbújnak 24 órára a katakombákokba, olyankor frissülnek a statjaik az élmezőny alapján, aztán visszatérnek...
Dátum: 2022.02.18. 20:53:17
Idézet: Fsanyi82 - 2022.02.18. 00:15:11
2022-02-18
Nem jelent meg az ujra kezdés opció 300 kőért, pedig neki esnék harmadjára is
hiányozni fog a napi tevékenységeim közül


Hát, ha jól belegondol az ember fia, akkor pedig az a 300 kő rendes bevétel a BEHO-nak, rá kellene kérdezni a talin, hogy miért nem éri meg nekik :-)
Kihagytál egy fontos és létező dolgot, a Chemtrail-t!

Amikor a repülők az égen csíkot húznak, akkor terítik szét a légkörben, és amikor meghibásodik a permetező, akkor ez történik:
https://24.hu/elet-stilus/2021/10/24/szennyviz-repulo-anglia/
Dátum: 2020.11.13. 21:37:42
Mi Milla Jovovich harmadik neve?

Viktória
Natasha
Alice
Samantha

Azt meg honnan lehet megtudni hogy az épp részeg kérdező mit szeretne válaszként viszontlátni?
" Milla Jovovich (születési nevén: Milica Bogdanovna Jovovich) "
Aukciós tételek?

Jó lenne tudni, mire készüljön az ember, végül is most szombaton lesz
Dátum: 2020.05.23. 15:19:35
Labirintus térkép:
Naponta 40 pontnyi energia termelődik első belépéskor a végzet vagy kárhozat vermében.

A kvízmester jutalma:
A kárhozat vagy végzet vermében minden csata előtt bejelölheti (ahogy a buffokat) hogy elhasznál-e egy előre megválaszolt kérdést a listájából. A válasz a csata sikerétől függetlenül elhasználódik. Győzelem esetén kvízmedál % plusz LE-t kap.

A csatlósok ura:
A kárhozat vagy végzet vermében a szintőröknél D3 barna mytokronitot is talál.

A bölcs inkvizítor törvénykönyve:
A portya ablakban a csata előtt bejelölheti (ahogy a robbanásnál) hogy nem használja a kínzókamrát.

Az enyves kéz:
Ha az illetőnek van Mestertolvaj AF képessége, a SZB-ban is lophat kiégett őskövet (ahogy a kristály horda esetében).

Szorgos áldozó:
A végzet templomában a használj el ősköves gyógyitalt vagy manaitalt küldetések esetében mindkét ősköves italt elfogadja. Gyakorlatilag mindegy hogy mana vagy gyógyitalt iszik.
Dátum: 2020.05.12. 22:33:47
" jún. 20. XXIV. Élő Végzetúr találkozó"

Lesz találkozó?
Dátum: 2020.04.20. 22:42:18
Ezért a kérdésem, a kvíz megválaszolása a veremben/ mivel így a kvízt se kell betölteni az a játéknak is jobb/


Szerintem az is jó megoldás, ha x AF pontért a vermes kvíz "be lenne kötve" a megválaszolt kvíz pool-ba, amiből a vadászat is gazdálkodik. Ott a megfelelő relikviával előre megválaszolhatsz 10-es csomagokban kvízt, és ezt akkor teheted, amikor ráérsz.
Dátum: 2020.03.17. 21:37:23
Idézet: Miklós - 2020.03.16. 15:26:17
... Mivel a xenók leölése megcsúszott ...


Hát, inkább ti vettétek kicsit sűrűre a programot, a xeno már a kezdetekkor is 3 hét körüli volt, a tavalyi volt megcsúszva majdnem 4 hétig tartott, mert olyan szintekre is generáltatok királynőket, ahol nem is volt kalandozó
Dátum: 2019.12.23. 15:13:48
Miért érzem úgy, hogy ennek a játéknak lassan kampec?
Dátum: 2019.09.20. 12:40:50
Az esszencia anomália és a sajtoló anomália kapásból gagyi, ezek mindenki számára olcsón elérhetők 6 ill 12 templomkristályért.
A vadászzsákmány szerintem nem túl hasznos, a 10 templomkristály vicces amikor egy templomból többet lehet kiszedni, és van sok karakter akiknél ezrek halmozódnak, a 20 csatlós kristály és a 30 dukát sem az amire beindul az emberek fantáziája.

Szóval, ha ezeket forgatja az ember, inkább azt érzi, hogy vesztett. Ezeket mindenképp cserélném...

Ha lesz időm, a talira összedobok egy listát, ami ugyan egy kis fejlesztéssel jár, de valszleg utána mindenki forgatni fog, mert lesznek benne olyan cuccok, hogy csak na!
Dátum: 2019.09.19. 22:57:53
Miklós!

Tegyétek ide ki a kerék nyereményeit, és leírjuk, hogy szerintünk mi az ami nem jó