Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

"elég nehéz kitalálni új szakikat": Ezt ugye te sem gondoltad komolyan. 10. szintű akadémiával bezárólag még jópár hatás van/volt, amit tárgyak által el lehetett érni, viszont szakértelem nincsen rá. És akkor csak a meglévő dolgokról beszélünk...
Ezért ajánlotta Tiha egy másik fórumon a tesztelés, programozás játékosok által lehetőséget.
De a kb. 500 ötletből nem mindegyik elvetendő azonnal, a 10 %-uk minimum olyan jó, mint az "újdonságok", másik 10 %-ot pedig csak testre kellene szabni. Érvényes itt is a több szem többet lát elv. Egyértelmű, hogy 1000 játékos - akik közül sokan több időt töltenek a játékkal szerintem mint Miklós - többet és ezáltal összességében jobban is látja a játékot. Nincs mese, ez tény, és semmi szégyellni való nincs ezen. Az már más kérdés, hogy ez mennyire belátott a másik oldalról...

De bárki bármit mondhat, 4-5 hónap alatt a toldozgatáson-foldozgatáson kívül nem sok fejlesztés történt.
Dátum: 2009.06.10. 17:32:36
Bocsánat, most olvasom, vannak új épületek. Gondolom azokról van szó. Tényleg le kell hozzá rombolni valamit, ez az előfeltétele? Na ne, én viccnek szántam, de ha ez valóság, akkor az már messze nem poén. Sajnálom, ha tényleg az én hsz-em volt az ötletadó, valahogy erre nem gyondoltam.

De inkább az értelmesebb ötletekből kellene ihletet meríteni, és nem a legegyszerűbb (és legsz@rabb) megoldást kiválasztani rengeteg kiváló javaslat közül...


*Vagy előítéletem nem helytálló, és valamilyen szuper koncepció került be a játékba?
Dátum: 2009.06.10. 17:25:27
Nem, az már jóval az én beírásom előtt játékba került. Előtte pedig nem hangoztattam ezt a "remek" ötletemet, amit viccnek szántam.
De sok ötletem van/lenne (a többi játékosról nem is beszélve), csak nem a legsz@arabb és legéletképtelenebb kerülne kiválasztásra közülük...
Dátum: 2009.06.09. 22:09:20
Gratulálok a türelmedhez, én nem bírtam eddig cérnával...
Dátum: 2009.06.09. 11:20:00
15% alá történő támadások esetén sokra nem megy az egészséggel...
Dátum: 2009.06.08. 20:22:54
Ha csak küldetés miatt vadászol, akkor mindig válj láthatatlanná. Nem csak a LE-t, de a TP-t is felezi, a kvízjutalmat viszont az eredeti alapra kapod meg.

Ha sokat tudsz rabolni csak portyázásból, akkor csp-t egyáltalán ne használj, inkább mindig hagyj meg magadnál annyi LE-t, hogy szép zsákmányra legyen kilátás a következő portyádnál. Ez gondolom nem újdonság.

Amit Endyr írt előttem a vadászós szakértelmekre pedig íratlan törvény. De a szakértelem-fejlesztési stratégiád nagyban függ a portyázás sikerétől is. Ha már alig-alig rabolsz, akkor egyértelmű a helyzet...
Dátum: 2009.06.08. 19:24:37
Ha valaki a lehető legnagyobb mértékben lepontozza a javaslatomat, legalább indoklást is írjon már, mert abból én is és mindenki más látja mi(k) a hibá(k) benne. Egy szimpla "egyes pontozás" nem az ötletemet minősíti ez esetben, hanem azt, aki rányomta.
Könyörgök, szavakkal (is) véleményezzetek, mert amit írtam összetettebb egy szimpla igen/nem-nél.
Köszönöm!

*elgépelés javítva.
Dátum: 2009.06.08. 18:54:49
Nálam ez 10 pont (többet nem lehet rá adni)...
Dátum: 2009.06.08. 18:53:51
Na azt már azért mégsem, akkor inkább lehessen ki-/bekapcsolni ezt az opciót. De azért azt lássuk be, hogy nem sűrű esemény az 5 vadászatból 3 lény befogása.
Dátum: 2009.06.08. 18:42:10
Az én meglátásaim, amitől biztosan nem leszek túl népszerű, de hát ez van.

Szerintem valójában semmi nem kényszeríti a játékosokat 3-5 percenként a gép elé, ez csak egy lehetőség. Ezerszer elhangzott, hogy aki több időt szán a játékra valószínűleg könnyebben lesz sikeres. Ez rendjén is van. De például, ha már tudom azt, hogy csak egy állatnak van helyem, akkor leállítom a vadászatot, átrakom a tudatturbót a sajtolásra, 20 perc alatt sajtolok hármat, visszarakom a tudatturbót spektrálisra, és folytatom a vadászatot...
De aki "sajnálja" az időt, az felviheti a szükséges szakértelmeket maximumra, és akkor szinte alig-alig kell valamire figyelnie. Aki pedig 100%-os optimalizációt szeretne megvalósítani, az megérdemli, hogy a karakter olyan erősségű legyen, amilyen, de akkor szánja is rá az időt.
Lehetőleg ne legyen már automatizált tamagocsi a végzetúrból, ne essünk át a ló másik oldalára. Minden automatizálást maximálisan ellenzek.

Mindettől függetlenül a vadászatmegszakítás az állatok betelésekor simán bekerülhetne, az igazán nem osztana/szorozna már. Apróság volna, ám rengeteg játékosnak sok időt szabadítana fel.
Dátum: 2009.06.08. 16:48:26
A szakértelmet min. egyes szinten birtokolnod kell, különben tárgy által nyújtott bónuszt sem kapsz. Viszont a százalékos módosítót (ami nem konkrétan szakértelmet növel), mint például +5% kritikus ütést a tharr gyűrűje esetében lehet megkapod a szakértelem nélkül is. Ez utóbbi mondat nem 100%, erősítsétek/cáfoljátok meg.

A tárgy szintje csak egy útmutató, az erősségét szimbolizálja. Te bármilyen tapasztalati szinten viselheted és élvezheted a hatásukat, nem kell elérned a tárgy szintjét.
Dátum: 2009.06.08. 16:43:12
Huh, de régen volt már, és nem is 50-es alapszintű volt a jószág, csak 38-as, a lépett szintje pedig 32. Valamivel 18.000 LE felett kaptam érte a reform után, a pontos számra nem emlékszem. Ennél közelebbit nem tudok. Őszintén bevallom, jóval többre számítottam, minimum a 1,5x-esére.
De az is biztos, hogy ilyen esetekben is van szórás bőven.

Mielőtt bárki hülyének nézne, hogy 4. szinten hogy lehetett ilyen magas szintű dögöm, gyorsan hozzáteszem, hogy ez még első generációs tapasztalat.
Dátum: 2009.06.07. 20:58:25
Ma különösen szórakozott kedvemben vagyok, ezért nézzétek el a marhaságaimat.
Amint a fertőzésed eléri a 0%-ot, rádöbbensz, hogy eddig még csak a fertőzés alapjait ismerted meg és küzdötted le. Ahhoz, hogy teljes mértékben képes légy küzdeni ellene, ismét fel kell tornásznod 50%-ra, a ragály másik felét is megértendő. Amint ez megvan, immár a fertőzés maximális ismeretében ténylegesen küzdhetsz ellene.
Dátum: 2009.06.07. 20:40:49
Magasröptű üzenetváltásom egy "régi naggyal". Ennek (és a bemutatkozó szövegének) köszönhetően erős fenntartásaim vannak a bemutatkozás valósságtartalmával kapcsolatban.

Íme a levél:

Küldő:
Tenk17
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 20:33:28
"Szia,

Mi volt a neve az 54. szintű végzeturadnak?"

nem tom má lehez törölték

Az első reakcióm: rotfl

A folytatás. Szerintem nem nekem szánta ezt az üzenetet...

Küldő:
Tenk17
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 10:40:23
"Szia,

Mi volt a neve az 54. szintű végzeturadnak?"

be léci a Fireworld klánba hogy az oszi társamnak vigyorokjon a pofája aki 6 os szintű
Dátum: 2009.06.07. 20:25:27
Ha a topban akarnék lenni, akkor nem töröltem volna magam, hanem maradtam volna...
...belülről tesztelni egy Szövetséget.
Dátum: 2009.06.07. 20:06:57
Nem véletlen írtam ezt a hozzászólásom végére:
"Egy morbid megoldási lehetőség a kihívás megvalósítására és a szövetségi épületek kérdésére."
Dátum: 2009.06.07. 19:19:02
!!!Breaking news!!!

A Kristály Horda visszatért, és máris egy szörnyű csapást mért a teljes galetki társadalomra! Gigantikus méretű földrengést idézett elő, sötét rég elfelejtett varázstekercsek segítségével. Szövetségi épületeitek romokban hevernek, csak a lélekkutakat sikerült megmenteni, és némi lélekenergiát felfogni a hirtelen keletkezett kitörésből ( a teljes építési költség - hatalom torony nélkül - 20%-át). Halál a Kristály Szövetség minden tagjára! Ezzel kivívták a végzeturak haragját, a feldühödött szövetséget vérre szomjaznak...

Nem azért írtam, hogy lepontozzatok. Egy morbid megoldási lehetőség a kihívás megvalósítására és a szövetségi épületek kérdésére.
Dátum: 2009.06.07. 12:59:32
Ráadásul az eddig lentebb vázoltak miatt törölt fizetős (top)karakterek által kiesett bevétel szerintem jóval nagyobb összegre (havi 5-10.000 HUF/fő) rúg, mint amennyiből ezt ki lehetne hozni.
Dátum: 2009.06.07. 12:42:59
Idézet: Hella - 2009.06.07. 00:41:43
Na itt ütközik ki a kultúra a kérdés feltevőjénél és annak elfogadójánál egyaránt. Töröljétek a f rancba, mert Hága a fővárosa!!!

Mi Hollandia fővárosa?

Brüsszel
Koppenhága
Amszterdam
Berlin


Nem, rosszul tudod. Hágában van a kormány székhelye, Amszterdam pedig Hollandia fővárosa.