Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2009.08.15. 14:09:43
Kb. fél éve jeleztem, hogy létezik egy ilyen lehetőség a játékban, megoldást is javasoltam, ami megelőzte volna az egészet, ami most kialakult a kis karakterek nagy bónusszal témában.
Ha most kerül korlátozásra bármilyen szinten ez a fajta taktika, annak kb. annyi lesz az eredménye, hogy akik esetleg mostanság szeretnék ezt a taktikát utánozni, azokat megfosztjátok a lehetőségétől, és alacsonyabb szinten 10-ből nem egy, hanem két csatát veszít majd el. Akik pedig már kellőképpen betápoltak, azok nem fognak támadni -50%-kal, hanem csak -10 %-ig megy le, és nem 10-15 percet szán rá a játékra napi szinten, hanem 30-at.
Viszont a kiosztott sebzések is igencsak meg fognak ugrani, mert a 10 % mínusz az nem 50...
Dátum: 2009.08.15. 13:52:49
AZ most is jól működik, egy nap alatt csökken 3 napot.
Megoldás: V1 - Hype, napi 20 perc játék.
Az első 8-10 szinten semmilyen szövetségi bónusza nem volt...
Dátum: 2009.08.06. 20:40:42
Akinek nem tetszik az esemény ilyen vagy olyan okokból, vegye úgy, hogy kulturált keretek közt vehet elégtételt Miklósékon, virtuálisan jól elverhetitek őket.
Dátum: 2009.08.02. 12:38:02
Nagyon remélem, hogy a Zarknod ébredése nevezetű esemény fejlesztésére szánjátok a legtöbb időt. Az összes eddigi játékban a legjobbak az ilyen fejlesztések voltak, új színt vittek bele.
Én mint alacsony szintű, hozzá sem fogok szagolni valószínűleg (bár örülnék ha bármilyen kis aprósággal kivehetném belőle a részem), de ettől függetlenül izgatottan várom, hogy a "nagyok" mit alkotnak majd, milyen összefogások/ellencsoportok bontakoznak ki.

Számomra messze ez a legjobb fejlesztési hír, amióta a játék elindult, brávó!
Csak azt felejted el, hogy egy 70. szintű karakter egy nap alatt többet tud építeni ha akar, mint akár 1000 alacsony szintű karakter.
De 100 embert sem fogsz tudni összeszedni, akik vállalják, hogy minden harmadik nap csak az építés kedvéért beléphessen a szövetségbe, és a rengeteg épület adta előnytől elessen. Pláne egy hordából.
Ráadásul minél többen vannak egy szövetségben a beépített LE annál kevesebbel növeli a kútméretet. Ha még ez sem elég, egy cca. 1.000.000 LE-s kútméretű szövetségnek a 15. szintű katalizátor is dolgozik rendesen.

Biztos van még pár dolog, de hirtelen ennyi jutott eszembe, hogy megcáfoljam a "legtutibb" taktikát.

Egyébként sok sikert hozzá!:)
Dátum: 2009.08.01. 15:07:56
A győzelmi feltételek így szerepelnek: "30 epikus lény legyőzése ÉS a hatalom tornyának tíz napig történő birtoklása". Ez szerintem elég egyértelmű, hogy nem az epikus lények legyőzése után kell birtokolni a tornyot. Akkor az szerepelne, hogy "majd" vagy "utána", nem pedig "és".
Dátum: 2009.07.31. 14:18:09
Gratulálok, hogy tönkre tetted sok ember tisztességes játékát, és hogy az egyik legnagyobb legenda nevét sikerült bemocskolnod a kicsinyes és szánalmas próbálkozásoddal. Máskor ha szeretnéd kipróbálni milyen egy erős élkarakterrel játszani, akkor száj rá pár tízezer forintot és napi 6-10 órát hónapokon keresztül. Közben majd hátha megtanulsz bánni is vele...
Dátum: 2009.07.30. 19:20:13
Ez nem teljesen igaz. Több mint egy hónapja jeleztem az angol tesztszerver fórumon. Sajnos Baraty átsiklott felette, különben már akkor javította volna...
Gondolom bele élni magad a helyzetükbe nem nehéz feladat számodra.

(Bocs a személyeskedésért, de ez nagyon magasan szállt. )
Nem. Figyelek, kérdezek, és tanulok a nálam jobbaktól.
Az a játékos többet tud a játékról, mint az egész Szövetséged, és a legjobbaktól tanulta a LE-szívás művészetét. Nyugodtan ellenőrizze csak Miklós.

Az, hogy poénra vette, érthető. Jobb, mintha lealacsonyodik a gyanúsító szintjére. A reakciód, és úgy általában a leveled pedig téged minősít.
Dátum: 2009.07.26. 13:21:12
Lehetne egy szakértelem (vagy csak szimplán szabálymódosítás), ami akkor adna százalékos bónuszt a vadászatra, ha 15 (20, 25 stb...) % ÉP felett vadászik az illető.
Sok problémát megoldana...
Passzold tovább a beholdernek, had zárolják csak a megnyilvánulásáért, megérdemli. Sajnos nem érem el, túl alacsony szintű, pedig megcsapkodnám...
Dátum: 2009.07.26. 11:06:51
V1-en és V4-en ezen a héten legalább 150x, portyaablak megnyitásakor, további vadászatoknál, szövetségen belül, üzenetíráskor, stb... Az időpontokat nem jegyeztem fel.
A LE-tápoló szakértelmeket, Tökéletes Gyémánt Szövetség is elég korán elkezdte maxolni (nem Mindenki), a Légióval legkésőbb egyidőben. És meglepő, de TrueBlood volt az egyik, aki legkorábban maximumra fejlesztette, a szintben való felzárkózása kezdetén.
AranyAlma pedig sohasem volt pók, azt még Ravenwood, Nephila és TrueBlood kezdte el.

Egyébként igen jóra sikerült összefoglaló.

*neveket rosszul írtam le...
Dátum: 2009.07.19. 10:19:41
Póknak bőven elég a másfél óra, ám ha laposkúszva kell vadászni, sajtolni és háborúzni is, na az ha egészségesen akarod csinálni, biztosan nem fér bele 1,5 órába.
Dátum: 2009.07.19. 10:13:38
Ki mondta: „Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok.”?

Isaac Asimoc
Franklin D. Roosevelt
Teller Ede
Albert Einstein

Véletlenül elgépeltem az egyik választ, amikor feltettem a kérdést. Nem Asimoc, hanem Asimov természetesen...
El lett fogadva ennek ellenére jó kérdésnek.

Kérem a javítását.
Dátum: 2009.07.18. 18:04:32
Írj egy privát üzenetet valamelyik adminisztrátornak, és kezelni fogják a problémát.
Dátum: 2009.07.18. 12:59:08
Ezzel két "apró" probléma van. AZ egyik, az idő, amibe kerül a plusz csp elköltése. A másik, a később indultaknak extra csp adása egyenlő a később indult pók karakterek hegemóniájával. Biztos lenne olyan elvetemült, aki képes lenne elkölteni a plusz csp-t, miután több tíz/százezer LE-t szedett össze szintvisszamaradással.

Éppen ezért nem jó megoldás a később indultaknak a plusz csp.