Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2012.06.07. 19:17:18
Szövetségi V4-en dicsőség medált nyerhetsz egy másik világon játszó karakterednek. Ezen kívül a megmaradt őskövek 2/5-ét (ha jól tudom) kérheted csak át, mást nem. Gondolom a mostani V4-re gondoltál.
A 60. szintű V4-ről már szóltak előttem.
Dátum: 2012.06.07. 19:12:05
Bocs, de a többi világon sincs ott a szakértelemnél, hogy nem úgy működik, mint az 5. világon. Ráadásul a szakértelem leírásánál egyik szerveren sincs fix képlet odaírva a pontos hatékonysággal.
Az a hanyagság inkább, hogy nem olvasod a szerver szabályait, illetve hogy általánosítasz a szerinted biztos infód alapján.
Dátum: 2012.06.05. 20:20:31
Azzal az indokkal nincsenek ezek a karakterek törölve, hogy lehet egyszer a jövőben még játszani fog vele a tulajdonosa. Rengeteg megoldási lehetőség volna, hogy megmaradjon erre a lehetőség, de ugyanakkor ne legyen ennyi alvó karakter. De a sok egyéb teendő és elmaradás, meg nem valósított ígéret mellett erre aztán végképp nincs kapacitás sajnos.
Dátum: 2012.06.04. 18:44:47
Valaki pls tisztázza számomra, hogy a kreaff hat-e az EH-ra PP-s támadás esetén. Pár napja határozott igen válasz érkezett itt a fórumon, viszont ugyanilyen határozott nem választ olvastam az előző xeno eventek valamelyikének idejéről.
Kérem, valaki a fenti kategóriából vezesse le nekem a saját példáján. Ezt előre is köszönöm.
Dátum: 2012.06.04. 11:33:30
"Építésnél ezek a limitek 400/800/1200/1600"
Ezt pontosan hogy kell érteni? Ennyi alkalommal kell építeni a taumaturgikus csapdán?

Illetve az "x LE árán építem a taumaturgikus csapdát" x értékét módosítja az építés szakértelem?

Ez a kettő hogyan hat egymásra?

*Köszi az infót Cras.
Dátum: 2012.06.04. 11:00:32
De ha külföldön élsz, és egyéb módon más valutanemben fizetsz, azért is átalakul a kiégett.
Dátum: 2012.06.03. 17:04:00
Tudom, hogyan működik, de azért sosem árt ismételni.
Ezt így ki tudom vitelezni valóban, de ez a vakszerencsének köszönhető. 10. szint óta nem nyúltam a kivégzésemhez, hamarosan tervezem ismét a fejlesztését. (Na jó, nem vakszerencse, kell sok más hasznos szakértelmet is nyomatni..) A terveim és a számításaim szerint pár szintlépésen belül ismét eljutok arra a szintre, ahol még ezzel a módszerrel is kattanni fog a szakértelem. Azok akiknél ez nem menne felettem lesznek szintben annyival, hogy ne érjem el őket, mert nagyjából hasonló ütemben lépkedjük a szinteket.
Tapasztalatból tudom, hogy így lesz.

De ettől függetlenül ez a küldetés a jelenlegi formájában kissé furcsa, ahogy azt te, sokan mások és én is hangoztatjuk.
Dátum: 2012.06.03. 13:24:54
Ez igaz. Egyelőre még találok olyat az ütőtávomban, akit max ÉP-ről sem végzek ki, ha nagyon keresek. De azt nem lehet komolyan kérni, hogy ne emeljem a kivégzést a megfelelő szintre. Illetve lehet, csak nem igazán fair. Kb olyan, mintha ilyen küldetés lenne, hogy hagyd túlcsordulni a csp-d 5 napon keresztül/ne portyázz 5 napon keresztül és ehhez hasonlók.
Dátum: 2012.06.03. 12:47:37
"Végeztesd ki magad háromszor!" Ez vagy ne kerüljön be, vagy legyen alternatívája: végezd ki 10-15 ellenfeled!
Ezt a küldetést számomra lehetetlenség teljesíteni. Nincs senki *az ütőtávomban*, akinek magasabb a kivégzése az enyémnél, nem tudom megoldani, hogy ne az én szakértelmem kattanjon be. Ez nem egy olyan feladat, amit azért nem tudok megoldani, mert nem akarok vadászni/portyázni/térkapuzni/akármit csinálni, hanem azért, mert a játék keretei miatt lehetetlen. => Fixen dekrétumot igényel.
Dátum: 2012.06.03. 12:34:17
Pl. a tudatturbó újrahasználati ideje alapban 1 óra (ez kronokompenzációval 10 illetve 5 percre csökkenthető), viszont a visszaszámlálást 1 csp vagy 1/3 őskőért nullázhatod, aminek következtében azonnal tudsz ismét turbózni. Az első feladat erre irányul, ilyen gyorsítást kér. Az utóbbi pedig sima tudatturbó-váltást igényel gyorsítás nélkül.

*
Köszönöm az okosítást!

Szívesen.
Dátum: 2012.06.02. 19:22:53
Az alternatív dukátköltési megoldás elgondolkodtató. Hirtelen az entitásokban látok lehetőséget. X dukátért permanensen megnő eggyel a kihívható entitások száma (dukáttal kelted fel a figyelmét és csalogatod elő). Vagy y dukátért eggyel magasabb kategóriából választhatsz kincset, mint amit az utoljára legyőzött entitás szintje lehetővé tenne (többször is választható, hatása állandó és összeadódó, költsége folyamatosan drágul).
Vagy ezek nagy hülyeségek? Ha igen, akkor event jutalomnak az utóbbi még elmenne.
Dátum: 2012.06.02. 19:10:02
Jaj, Fater. Ahelyett, hogy bezöldülnél te is, még ellenkampányolsz itten.
Most nézem egyébként, hogy Panna már tudat alatt az első lépést megtette régebben: már smaragd.
Tudom én, hogy az ilyen hatalmú végzeturak és végzetúrnők figyelme felkeltésének egyik alapja a magasra emelt épülethalom. Ahhoz hogy a tekintetük az irányunkba terelődjön és észrevegyenek kellene az égig érő torony.

Bocs az offért, on.

*No és persze hogyan lehetne elcsábítani bárkit is, amikor az egyik szövetségi társa egy felsőbbrendű létforma. Vezekelnem kell, amiért ilyen bűnös gondolataim támadtak..
Dátum: 2012.06.02. 18:20:18
Ha új cuccok kerülnek be, akkor arányosan a forgás sebességén mindenképp emelni kellene. Ha ez nem így működne, akkor inkább ne legyen egyetlen új tétel sem.
Dátum: 2012.06.02. 18:17:59
Ehhez nem kell új szövetség. Válts smaragdra. Mi szívesen látunk soraink közt. Az sem zavarna, ha olykor buknánk.

A templom korábbi kikérése nem lesz megvalósítva. (Úgy rémlik, Miklós ezt kijelentette. De ebben nem vagyok biztos.)
Úgyhogy marad a pálca. Amit viszont remélem gyakrabban lehet majd szerezni, mint a jelenleg feltételezhető évi2-3 darab.
Dátum: 2012.06.02. 17:44:52
Megoldás: legyen a templom 10*10-es.
Dátum: 2012.06.02. 17:37:40
Megdobná eléggé egyes esetekben, de a játékegyensúlyt nem borítaná.

A nyákalma mindkét variációban elképzelhető. Ha bármi megvalósulna belőle, akkor majd az illetékesek meghatároznák.
Dátum: 2012.06.02. 15:03:17
Folytatom még a javaslatokkal:

Tanszcendális kókusz: elfogyasztásakor transzcendális projekció szakértelmed megemelkedik permanensen tízzel

Nyákalma: Megszerzésekor állataid max életereje emelkedik 10 %-kal/ Állataid max ÉP-je 10 %-kal emelkedik.

Majomdisznó maca: Állataid morálja emelkedik gyakorlatozás közben


Ha összegyűlik mondjuk 100 ötlet (a segítséget és ötleteket várom), összegyűjtve elküldöm Miklósnak, hátha 1-2 megvalósul belőle.
Dátum: 2012.06.02. 14:48:41
Ez tetszett.
A relikvia akkor fordult meg a fejemben, amikor ott voltam, hogy ejj de jó is lenne, ha nem kellene laza 8M LE-t tölteni. Most összeraktam ezt egy relikviával. Még ha 30. szinten lennék sem lenne esélyem elvinni egy ilyen reliket, szóval igazából ez nem nekem és a hozzám hasonlóknak szólna első sorban, hanem normális játékot űző átlagos karaktereknek, akik nagyobb szövetségbe szeretnének menni.
(Egyébként teljesen jól érzem magam a jelenlegi szövetségemben is;) )

A manakonstor egy aukciós házban ritkán és drágán elérhető, 10-20 %-os bónuszt adó relikvia azért nem borítaná. Ilyen formában simán beleférne szerintem.
Dátum: 2012.06.02. 13:10:44
Ezeket a neveket nem én találtam ki, Mikós agyszüleményei még régről. (Nem is biztos, hogy pontosan idéztem.)
Én csak próbálkoztam valamilyen nagyjából hozzájuk illő képességekkel felruházni őket.
Dátum: 2012.06.02. 11:36:42
Régi TF-es licitről..
Kasztroplanáris feltöltő telekurbantyú: Felhasználása után/megszerzésekor a jelenlegi szövetség lélekkútja feltöltöttnek számít a szükséges töltésmennyiségtől függetlenül.A karakter építése, szerencséje és kincspontja sem nő, illetve a lélekkútban sem jelenik meg a LE. Egyszeri hatás.

Központi magoflex teleturbulátor: A manakonstrukciód hatékonysága X%-kal megnő.