Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2012.06.23. 16:49:15
Esetemben eddig a teljes karaktertörténetem alatt sem költöttem el 200 csp-t vadászatra (és ebben benne van az is, amikor egyszer régebben tévedésből V4 helyett V1-en toltam le egy 50-es sorozatot).
Persze ez extrém taktika, ami később meg fog változni a terveim szerint a vadászatot illetően.
Dátum: 2012.06.20. 19:42:12
Mindenképp írj a következő helyekre, hátha valahonnan kapsz reakciót (és kárpótlást)
ingo@vegzetur.hu
bug@vegzetur.hu
Illetve Baratynak privát üzenet itt a fórumon

Ugyanezt tudom tanácsolni (amit Cras már kismilliószor leírt itt) mindenkinek.
Dátum: 2012.06.20. 19:33:41
Ajjaj, ha valami csoda folytán bekerülne (ami továbbra is kizárt szerintem), azt hiszem ismét közellenséggé válnék.
Maci, találkozón nem leszek, dolgozok sajnos. Viszont ha a következőre eljutok, 1 sör garantálva. 1 sör jót tesz az idegeknek.
(Annyi mindenkivel kell már söröznöm - illetve kell bepótolni - hogy klónoznom kell magam, ha nem akarok majd félúton kidőlni.)
Dátum: 2012.06.20. 07:48:25
Dehogy fog bekerülni, teljesen kizárt. Annyian regéltek előzőleg, mi lesz he nem sikerül megállítani a xenókat, hogy gondoltam írok egy variációt szórakoztatásképp.
Dátum: 2012.06.18. 18:20:43
A sötét korszak: a xenól elsöprő győzelmet arattak civilizációtok felett, városaitok porig égetve, stb-stb
Hatás: minden szövetség összes épülete teljesen megsemmiíül, + lélekenergia-fertőzésnek köszönhetően az építési költségek az 5*-ösére emelkednek, a manakonstrukció működését megzavarta a változás, nem használható (ez a xenók elűzésekor visszaáll, de az építkezésben keletkezett károk csak nagyon lassan halványulnak el: köv. xenó event).
Ahány további napig nem győzitek le az összes xenót fertőzöttségi szintetek annyiszor 3 %-kal emelkedik permanensen, ami kihat a szakértelmekre is (csak az alap maximumig veszi figyelembe az értékeket, a lassított top arányosan többet csökkenthet ezen szintlépésenként). Továbbá az ellenség csatlósai sikeres bemetszést végeztek a lélekenergia szövetén, aminek köszönhetően szint*x lélekenergiát és szint*y kiégett őskövet szív (mindkettőt akár negatívba is, és ettől semmilyen tárgy/relikvia vagy egyéb hatás nem véd) el minden végzetúrtól naponta az anyabolygót támogatandó.
Nesze nektek apokalipszis.
Dátum: 2012.06.17. 06:32:09
Igen, tudom. Szeretem nyomon követni az extrém karaktereket.
Dátum: 2012.06.16. 18:47:03
Van az 170+40 is, szerintem.
Dátum: 2012.06.16. 14:49:27
Ha van olyan ismerősöd a játékban, akiben megbízol (feltételez igen) és megy a találkozóra, utald át neki a megfelelő összeget. Ő befizetheti helyetted (ez engedélyezett), és akkor nem maradsz le az ajándékokról.
Dátum: 2012.06.16. 14:43:58
3. esemény után: mikor lesz a következő?
Dátum: 2012.06.16. 12:53:42
Mindenképpen 5 % bónuszt kapsz, ez fix. Semmiképp se vidd idő előtt túl magasra a szakértelmed.

*Szívesen.
Dátum: 2012.06.15. 21:07:56
Inkább a statokat rakja vissza a portyákba előbb, majd utána ráér ilyen kevésbé jelentős dolgokkal is foglalkozni.
Dátum: 2012.06.15. 21:04:55
15% alatt is mint a KH.
Dátum: 2012.06.15. 21:01:52
Most pontosan levezetted, hogy bizony megéri csinálni. => Érdemes vele foglalkozni a szükséges befektetés ellenére is.
Dátum: 2012.06.14. 22:38:46
Most szépen összefoglaltad, hogy a templom esetén mindenkinek egyforma lehetőségei vannak, és mindenkinek saját magának kell eldönteni, csinálja-e vagy sem. Vagyis megéri-e neki, vagy nem. Megéri őskövet venni és áldozni emiatt? Megéri a játékstílust változtatni ideiglenesen? Megéri a fejlesztési menetet megváltoztatni miatta? Stb.
Az ilyen kérdésekre a választ mindenki magának kell mérlegelje. Nyilván ahány ember, annyi döntés. pont ettől olyan jó ez a fejlesztés, hogy végre ismét egy olyan elem kerül be a játékba, ami némi különbséget okozhat a játékban. Ha csinálod kapsz is valami, de el is vesz tőled. Ha nem, akkor semmit nem kapsz, de nem is vesztesz.
Dátum: 2012.06.14. 22:22:29
Miklós a legutóbbi promóciónál egyértelműn úgy fogalmazott, a barátság kristály maximális szintje 20. Semmilyen egyéb kitétel, feltétel vagy kiegészítés nem volt. Ebből kiindulva szimplán elfelejtődött a maximalizálás leprogramozása.
Dátum: 2012.06.13. 09:49:55
Idézet: BaalCain - 2012.06.13. 08:39:41

Továbbra is látszik, h magas szintű karival játszol és közöd sincs az építőátlagos v5ös világhoz.


AZ inspirációs hatás elég gyorsan orvosolja ezt a problémát. Ha nem használsz fel minden erőforrást, tehát szándékosan lassítasz, az már nem a rendszer hibája, hanem a játékstílus mellékhatása.
Ha tévednék (amit nem hiszek), akkor bocs.
Dátum: 2012.06.11. 21:31:14
Ha esetleg megvalósul ez az af-es képesség, akkor minél hamarabb történjen meg. Az egyik templomot (4*4) csak ezért nem csináltam meg alig több mint négy nap alatt és törtem pálcát, mert tartalékolom későbbre, amikor nem csak 9,9 napot nyerek majd vele.
Dátum: 2012.06.09. 11:20:40
Alapból 233 LE-t kaptál volna, ehhez viszonyítva a kvízért járó +25 kerekítve 11% (pontosabban 10,73). Egész 11 %-nál 258.63-ra jön ki (10 %-nél 256.3-ra).
A 258.63-ból kiindulva tört eredménynél a szinguláris ismeretekhez hasonlóan van esély a felfelé/lefelé kerekített eredménynek.

*
Értem köszönöm

Nincs mit.
Dátum: 2012.06.08. 23:40:22
Off
Pókként azért meg kell jegyeznem, hogy van igazság abban, amit Birka ír. Amikor elkezdtem Ywgarrdot, napi 10-15 perc alatt letoltam a napi 15 portyát. Évekkel később egy napom sincs, amikor 15-öt tudnék portyázni, pedig rengeteg időt szánok a figyelésre/figyeltetésekre. Nem ringatom magam tévhitbe, elég egyértelmű, hogy rabszolgakaraktereket vámoltam régebben, nem azóta tanult meg majdnem minden új karakter vigyázni a LE-re. Persze ez alól kivételt jelentenek azok, akik adott szint környékén kezdenek elfelejteni játszani (ami a hivatkozott korlát szüleménye, nevezzük őket időzített farmoknak), ami bizonyára véletlen. Ez alapján mindenki ítélje meg, valóban a kívánt hatást érte-e el ez a fejlesztés..
Az ilyen megjegyzések ellen nem kell tiltakozni, nem azok ellen szól akik tisztán játszanak. Az általánosítás része azonban továbbra is sértő.
Dátum: 2012.06.07. 19:18:09
Tudtommal minden 15. szinten.