Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2012.06.28. 18:14:29
Már látom a következő fejlesztést.
Huzalozottabb reflexek, ára 50 őskő. Megvásárlása után a huzalozott reflexek működik majd a kereskedelemre és manakonstrukcióra is.
Dátum: 2012.06.28. 18:04:01
Lehet tudni, mi az oka?

*Sejtettem, hogy ilyen rendszerhibák áldozata lett..:/
Miklós, érdeklődök, van-e bármilyen elképzelés, a 20. feletti templomi medálok milyen bónuszt fognak adni? Vagy esetleg bárki más?
Nem konkrét infót kérek, csak irányultságot, hogy esetleg nagyjából lehessen ötletelni/finomítani rajta.
Dátum: 2012.06.25. 22:21:54
Lehet szerinted ez kívánságműsor-igénynek tűnik, én inkább felhasználóbarátabbá tételnek nevezném.
Kezdjük ott, hogy a kerék felosztása és megjelenítése köszönőviszonyban sem áll a valós esélyekkel, tehát finoman fogalmazva sem fair.
Illetve a szerencsekerékre és úgy általában a szerencsejátékokra igaz az az állítás, hogy tudod milyen esélyeid vannak a különböző nyereményekre. Itt ez sem áll fenn. E hiányosságok tükrében engedtessék meg nekem, hogy kifejezzem gondolataim és ötleteim, mivel lehetne barátibbá tenni a szerencsekereket.
Dátum: 2012.06.25. 17:41:01
Egyet értek. Vagy legalább lehessen választani minden x pirosra pörgetés után 1 jutalmat, amit nem szeretnél kapni semmiképp sem a következő 10 ultráig. Vagy ultra kipörgetésekor 1 őskőért kérhess szintén ultra jutalmat 1 alkalommal, amit véletlenszerűen választ ki, és ugyanaz nem lehet.
A kritikus ütés, ami kék, nálam LE/TP arányban 4,5*-esen veri az ultrás LE-jutalmat például. Ráadásul abból a LE-mennyiségből a fontosabb szakértelmeim eggyel sem tudom megnövelni (vagy éppen csak).

Csak kérdés, lemegy-e a pechpont mínuszba? Ha mindig 100-150 pechpontom van, és gagyi UR-k csökkentik azt hetente, fene sem tudja lesz-e esélyem nagyobbra..


Erre nagyon kíváncsi vagyok..

*Kösz az infót, Cras.
Dátum: 2012.06.25. 17:30:40
Meg lehet nézni valahol, mi mennyiért ment el az élő aukción?
Dátum: 2012.06.25. 17:25:56
Én most tartok 6 pirosnál, a mai sorsjegyes pörgetésekkel együtt (Kb. 1 hónappal a szerencsekerék indulása után kezdtem pörgetni).
Az eddigi termés:
4* LE
1* lélekkút generátor
1* kisebb térkapu stimulátor

Nem panaszkodok, de mindet odaadnám egy erősebb tárgyért.
Dátum: 2012.06.25. 16:02:18
Mindig van a vadászott lényért kapott LE képletében egy változó szorzó, ami eltérést okoz(hat) a kapott mennyiségben azonos szintű, méretű és típusú szörnyek esetében is akár ilyen szélsőséges mértékben is. Gyanítom, hogy ez a két érték közel van a lehetséges szélső értékekhez.
Idézet: Kocos - 2012.06.25. 12:33:15
Idézet: Ywgarrd - 2012.06.25. 12:31:25
Akik a jutalmat kritizálják a bányánál, azok vegyék figyelembe, hogy nem +1 ÉP-t ad az élet köve, hanem minden tárgyuk kapni fog +1 egészség tulajdonságot az eddigi bónuszuk mellett. Ugyebár egyszerre elég sok tárgyat lehet viselni, és +1 egészség sem +1 ÉP-t biztosít már 1. tapasztalati szint felett.


Ez az info honnan van? Nem lehet, hogy minden targyat olvastal minden tag helyett? Szerintem +1 egeszseg is brutalisan nagy elony.


Rosszul olvastam, ahogy írtad. De attól függetelnül sem +1 ÉP az +1 egészség.
Akik a jutalmat kritizálják a bányánál, azok vegyék figyelembe, hogy nem +1 ÉP-t ad az élet köve, hanem minden tárgyuk kapni fog +1 egészség tulajdonságot az eddigi bónuszuk mellett. Ugyebár egyszerre elég sok tárgyat lehet viselni, és +1 egészség sem +1 ÉP-t biztosít már 1. tapasztalati szint felett.
Karakter átmozgatása egyik világról a másikra (csak fiatalabb világról régebbire), akár nemzetközi világok között is.


Ez V5-ről is fog működni? Ha igen, akkor az ottani karakterekre érvényes szabályok és megkötések semlegesülnek? Kreatív affinitás hogy alakul, jár érte vissza valamennyi LE a 100-ról 50-re csökkenés miatt?
Lesz rabszolga-védelem? V5-ön nagyon gyorsan ki lehet építeni farm- és építőrabszolgát is.
Dátum: 2012.06.24. 12:13:11
Esetleg azzal lehetne elősegíteni az új fejezetek bekerülését, hogy a szerepjátékos vénájú játékosok fogalmaznak meg 1-1 fejezetet egy Miklós-Baraty által meghatározott út alapján. Jelentkezők biztosan akadnának, és akkor tényleg minimális időt venne igénybe ennek a hiánynak a pótlása
Dátum: 2012.06.24. 12:01:19
Valaki konkretizálja pls, mit műveltek akik atom részegek voltak. Akár privát üzenetben is, nagyon kíváncsi vagyok. Nem a szalonspiccesek alkotásaira gondolok elsősorban, hanem az igazán durva esetekre:)
Dátum: 2012.06.23. 22:00:50
Tény, hogy nem ez van a fontossági lista élén.
Például a huzalozott reflexek izgalmasabban hangzik. Az mit fog tudni?
Dátum: 2012.06.23. 21:56:42
Gondolom a csetfunkció kikapcsolható lesz. Nekem tetszene, ha a toplistán látnám a környékemen a csetbe bejelentkezetteket. De szép is volna. Akkor elkezdenék imádkozni, hogy mihamarabb essen a reflexek könyve a szerencsekeréken.
Nem én írtam. De hogy kellene jobban elkülönülnie a levelemtől? Simán "cpyy-paste"-tel kimásoltam a levelet. Arról nem tehetek, hogy az én első levelem után nem hagyott sorközt az illető. De szerintem elég egyértelmű a helyzet, az előtte lévő sor végén ott az idézőjel.

Még a végén nekem kell magyarázkodni..
Miért is zárolnak jogosan? A pancser vagy a közönséges jelző miatt? Kérlek benneteket, ezt fejtsétek ki..
Egyébként ha zárolnának, akkor 3 napig nem portyázok, na bumm.

*Szerintem az idézőjelek elég egyértelművé teszik, mi az amit én írtam, és mi az amit nem.
Megosztom veletek a legutóbbi kedves levelezőtársam irományait. Továbbítottam az illetékes helyre is, ide szórakoztatásképp teszem fel. (Bár lehet a "l...egszánalmasabb..." rovat erre alkalmasabb volna.)

Figyelem, ha nem múltál el 18 éves, ne olvasd tovább! Az idézett levelek a nyugalom megzavarására alkalmas elemeket tartalmaznak!


Küldő:
Deniel96
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2012.06.19. 10:26:16
jól megbaszhatod a kurva anyádat

Küldő:
Deniel96
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2012.06.20. 10:14:31
találjál már valaki mást akit zaklathatsz te fasszopó

Küldő:
Deniel96
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2012.06.21. 09:45:24
figyelj te majom fejű elmehetsz a jó kurva édes anyád faszára zaklassál már valaki mást te kurva

Küldő:
Deniel96
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 11:36:26
leszophatod a jó kurva édes anyád faszát


A végén azért csak reagáltam. Íme:

Címzett:
Deniel96
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 20:13:10
""Sajnos már nem tudlak tovább vámolni, pedig ez ilyen pancser és közönséges embereket mindig élvezettel támadom. Már nem éri meg, hogy üsselek, itt az ideje, hogy zároltassalak a leveleidért."
leszophatsz jó mélyen"

Félre ne érts, nincs bajom a mássággal. Tiszteletben tartom a beállítottságod, de rossz helyen kopogtatsz.
Dátum: 2012.06.23. 18:12:23
A templomi medál 20 feletti bónuszán gondolkozzon el mielőbb. Havi szinten tolok rá 150+ őskövet, de ettől függetlenül is szeretném tudni pár hónap múlva mit várhatok érte cserébe 20 medál felett.
Dátum: 2012.06.23. 16:53:12
Mekkora pipa: 1550 egységnyi építés. 1 manakonst hiányzott.