Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Probapetja

Oldal: 123
Dátum: 2011.02.02. 11:52:39
Barátom, ha valamit nem csinálnak meg rendesen és közben változtatnak Szó szerint szinte mindenen, egyszer elfogy a türelmem. Amióta játszom szinte mindig kivétel nélkül becumiztam a változtatásokat menet közben. Most elég volt. Miért kel hitegetni,h hétfőn kezdünk és tesztelve vannak a dolgok!? Összecsaptak valamit mert már írták ,h kezdődik. Ez idáig okés is lenne viszont ha menet közben rájönnek ,h ez sem jó evvel előnyt adnak sok karakternek akik a gép előtt élnek de akik "csak" játszanának azokat torokra vágják. Ez így szerinted okés???Gondolom neked nincs hátrányod belőle ezért is érzed jónak így ahogy van. Ennyit az egészről!
Dátum: 2011.02.02. 11:21:05
Szia!

Melyik játékkal játszol? AF pontok 60szinttől vannak...
Dátum: 2011.02.02. 11:11:46
Azt hiszem mst tele van a zsákom az eventekkel. Arról volt szó ,h ha nagyobbat kell ütni akkor arányos lesz a kisebb szintűekkel. Ellenben ott tartunk ,h max ÉP-vel 2egész csatát tudok megcsinálni 4 állat mellett! Mondja már meg nekem valaki ,h miért divat mr beholdernél mindent megváltoztatni menet közben??? Ha nem jól számoltatok valamit az elején akkor miért mindig kell cumiztatni embereket? tegnap alig volt időm erre ma meg nem tudom összehozni a retek 400 csatát mert baromi erős lett a nagyobb xenó!!! Hogyan gondoltátok ezt??? Aki tegnap nem csinálta meg és mára már 20szintel nagyobbat kell ütnie a francba hozza össze a 400 csatát??? Gondolkodtok ti vagy csak hazavágjátok állandóan a játékot menet közben???!!! Miért nem mentek oda ahova gondolom??? Sajnálom ,h nem tudom kiélni magamat rajtatok mert a halottas házban meg sem ismernétek titeket!!!!!! Frankón sorozatlövővel irtanálak ki titeket!!!!
Dátum: 2010.11.09. 23:03:37
Pontozzatok még lejjebb Istenem tényleg nem zárta be senki az állatkert kapuját
Dátum: 2010.11.09. 22:59:04
Kihagytál egy e betűt tesa Bas-e-ball ütő
Dátum: 2010.11.09. 22:56:44
ah no comment. Beleszólásunk nincs. Amúgy pedig ha eszembe jut a láthatatlanság nerfelése olyan helyekre kívánok embereket amibe még a való világba se Viccesek ezek a mi legyen topikok:)
Dátum: 2010.11.09. 22:50:38
"Olyan, mint az élet."

Én pl azért játszom/tam, mert nem az életben adódó gondokra akarok gondolni és viszonyítani hanem kikapcsolni és egy kamu világban kiélni magam. Ez egészen az első durva fél évben így is volt. De mára már csak egy olyan megszokás féle felé tartok és csak csalódást érzek. Amit felépítettem eddig azt majdhogynem dobhatom a kukába.
Dátum: 2010.11.09. 22:34:20
Asziszem hagyom ezt a naponta,hetente, havonta változó játékot. Nincs értelme tovább. Elvette a kedvem ez az egész innen onnan nerfelős dolog. Kicsit változtassatok a VU főlapján mert sem az nem igaz ,h kevés időt vesz el sem az egész úgy ahogy van. Mikós vajh magadnak vagy a barátaidnak megy ez a game? Na jó megyek katakombákba aztán majd ha megbolondulok és idegesíteni akarom magam újra benézek hátha már nem Miklós a "góré".
Dátum: 2010.11.09. 21:58:56
Nekem nincs inspirátorom de nagyon jó lenne ha végre kitalálnátok azt ,h milyen alapokon megy a játék. Kezd elegem lenni ,h kitalálok egy jónak látszó stratégiát, fejlesztek hónapokig erre gondoltok valamit átírtok ezt meg azt és mehetek a pokolba. Nem gondoljátok ,h ez csalás szagú??? Eddig adtok lehetőséget a fejlesztésre aztán nerfelitek és tönkre teszitek az idáig belefeccőlt időmet és nem utolsó sorban a pénzemet is. Mert azért fizetek h jól érezzem magam nem azért ,h fizessek valamiért amit utána tönkre tesztek. Pl még Sztázisbuborék! Aki idáig törekedett ,h nyerjen és jó karit épitsen azt most szétverheti egy nagy 0 karakter. Ez vicc! Ha pénz kell emeljetek az őskő árán de ne a játék élményemet vegyétek el!!! Ehez semmi etikai jogotok!!!
Ismerem De csak v3n játszik és én vagyok Megvan még az a karim? Ilyen forma épp ugrik térdelve?
Kedves Yaffa.Ha pozitív hozzászólásod van akkor ne a fikázó topikba írd. Ennyi. Másik pedig az Le,v3on is van pl:kreaff,nyaklánc,mancs meg társai a szerzett LE befolyásolására. Válaszd meg h mit hová írsz és nem lesz félreérthető. Ami pedig az erőviszonyokat érinti én POK vagyok v3on és igen, örülök ám neki h egy vadász világban nem jó de tűrhető karit raktam össze,ez pedig másnak is megy és neked is ha tudod mit csinálsz.

Ennyit ezekről,pápá

Üdv AFBAF
A csatában összesen 1452 sebzést okoztál, és 139 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1333 lélekenergia és 11 TP!

Kösz Yaffa v3-on nem is olyan rossz THX sajna már tele a kamra de majd reggel tali
Jééé bekerültem az állataimmal Megtisztelsz kedves üdítőital. Szerintem a gondod pusztán annyi ,h madár vagy ...jah és üdv a minden nap a kamrában projektben
Dátum: 2010.03.26. 20:32:18
Nem lehetne h a fejlesztések helyett rendbe legyen téve az eddig meglévő világok???? Nagyon kezdem már unni h megírok egy üzit ,elküldöm és visszatölti azt az oldalt ami volt elötte! Másik, betámadnak meg akarom nézni h milyen volt a csata erre kiírja h nincs ilyen csata! Van még! Épiteni akarok,beírom h mennyit,rányomok az építés gombra és visszarak az épületekhez....Azért fizetek h élvezzem a játékot és nem azért h 6szor csináljak minden klikket h végre legyen valami!!!
Dátum: 2010.03.13. 15:50:06
Azt szeretném megtudni h vajon miért nem kapunk tájékoztatást immáron vagy 5jére h a szerver megint szórakozik??? Plussz amitől szétvet az ideg ,h elkezdtem gyűjteni 1.5milla LE-t mert egyszerre szoktam kimaxolni amit akarok és közben portyázok és vadászok... na a legutsó emlékem a mai napról h 475ezer LE-m van. Erre fel belépek még amig lehetett és alig van a fele meg???!!! Szeretném ha utánanéznétek mert ez így nem fair...
Dátum: 2010.01.19. 16:16:57
Nem fgk ódákat regélni de szerintem ezek a változások bosszantsák a v5 leendő lakóit és ne a már meglévö világokat. Ha annyira kell a fejlesztés akkor vezessék be a v5 re és ne rontsák már el a játékomat(játékunkat) ,persze akik nem szeretnék ezeket arra gondolok...
Dátum: 2010.01.19. 16:12:59
Fradista...
Dátum: 2010.01.19. 16:09:55
Értem én de a fejlesztések nem az eddigi hanem a még meg nem lévö v5re szóltak úgy tudom. Nem gond és fejlesszenek csak ne a már meglévő világok legyenek "elbarmólva" azért mert az elején "hip hop" összevágták a v1-v2-v3at. íííííííípersze ez nem szó szerinti összevágás csak nem gondolták át rendesen. Én hozzászoktam a mostani rendszerhez és biztos h abbahagyom a játékot ha ezek a pl háborús automata dolgok lesznek...
Dátum: 2010.01.19. 08:57:27
Nos csak egy kérdésem lenne. A sok fejlesztéssel kapcsolatban. Szeretném ha lenne rá mód h az új válozásokat meg lehessen szavazni ne pedig Csak a nagy fórum olvasói véleménye számítson. Pl belépek és ez fogadna h fejlesztésekkel kapcsolatos szavazás... én meg akkr szavaznék h mit szeretnék és ezt összegezve meg lehetne oldani h ne mindenkinek a játéka menjen tönkre hanem ami meg van szavazva az legyen a változás... Ne a "nagy fórum" használok közt döljön el Mert aki nem olvassa azért azt is érinti a változás
Dátum: 2010.01.19. 08:04:54
Én meg már lassan ott tartok h nem kell ez a tamagochi filling. Azért kezdtem el játszani h a már meglévő szabályokkal minél jobb legyek. De szinte mindenbe bele lesz piszkálva és nem feltétlenül jó értelemben. Ha a v3 "reformok" folytatódnak aszem nézek valami másik játékot amibe ha pénzt teszek azt kapom ami jár... Kezd tele lenni a zsákom ezzel az egésszel.Pár ember megmondja h milyen legyen a játék és amit felépitettem az mehet a rákba mert a változás miatt nem ér semmit. A v1 egy jó világ haverjával a v2-vel. /persze ez sem mindenre igaz/ Na de a v3... jéééézusom mekkora hiba a játék történelmében... Borzasztó ez az egész és ha ennyire érdekesek a fejlsztések akkor mindenki szabjon magának egy világot és akkor legalább azt kapja a pénzéért ami jár. Na mindegy is ez az egész. Majd Miklós megmondja h is lesz jó...Viszlát
Oldal: 123