Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Varaszlo

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.04.18. 20:49:16
Idézet: Ajgatsz - 2009.04.18. 20:44:00
Idézet: Varaszlo - 2009.04.18. 20:10:49
Az pedig hogy a 6 szinttel magasabbról támadó ember nagy valószínűséggel egy prémiumszinttel magasabb fegyverrel/varázslattal egyéb nyalánksággal támad. Ezt lehetetlen kompenzálni bármennyire is legyen jó játékos az ember, bármennyire gyúrjon rá TÖre.


Ez való igaz, de miért is kellene? Most komolyan, melyik RPG-ben lehet elvárni bárkitől hogy megverjen egy nála 6 szinttel magasabb embert, főleg védekezésben. Hisz a támadó a kezdeményező, ő szablya a feltételeket. (Senki sem támad olyat, amit nem érez úgy hogy megverhet.)


Azért kellene hogy ne egyoldalú, előre megjósolható kiskutya rugdosás legyen a játék. A 4 szint is bőven elég, a TÖ különbség valamint hogy még így is hamarabb jut jobb tárgyakhoz az esetek 75%ban azt jelentené hogy a támadó nyer. De legalább nem 99%.

És nem magam miatt mondom, én köszönöm szépen jól megvagyok. Hál istennek a melóból mindig van időm óránként legalább 1x ránézni a karakteremre, és a toplista 3. oldalának közepén már annyira nem is sokan ágálnak ellenem. Itt inkább a kisebbek érdekeit próbálom képviselni, azokét akikét többek közt én is pokollá teszem a kiosztogatott 1500-2000 sebzések miatt.
Dátum: 2009.04.18. 20:10:49
Egyetérték. Még egy dolog amire senki nem reagált érdemben, sem Miklós. Az pedig hogy a 6 szinttel magasabbról támadó ember nagy valószínűséggel egy prémiumszinttel magasabb fegyverrel/varázslattal egyéb nyalánksággal támad. Ezt lehetetlen kompenzálni bármennyire is legyen jó játékos az ember, bármennyire gyúrjon rá TÖre.

És azt nem tudom elfogadni hogy a kisebb ember fejlesszen 60 kereskedelmet a nagyobbhoz képest!

Többek között ezért javaslom én is a cirka 4 szinttel lefelé támadásban maximalizálni a dolgot.
Dátum: 2009.04.17. 15:51:10
Idézet: Szinv - 2009.04.17. 15:47:55
Idézet: Varaszlo - 2009.04.17. 15:25:19

Téged viszont látatlanban szembeköplek, nagyképű komám


Hol látsz te itt nagyképűséget? Milyen alapon írsz te nekem ilyesmit?

Inkább a karakteredre fordítsd az energiádat.


Azon az alapon ahogy te kikérted hogy ne szóljak be a TOP dolgaiba. Akik viszont itt teregetik ki az összes ömlengésüket. De ez már személyes anyázás kategória, amit ad1) szétoffolja a topicot, ad2) PMbe intézzük el ha problémás a lábkörmöd.

A karakteremre pedig kösz, pont elég energiát fordítok, még sokat is.
Dátum: 2009.04.17. 15:25:19
Akkor mi a francnak sírták ki hosszú hosszú flamekkel a háború tornyát ha nem akarnak háborúzni ?

De még várok, hátha

Téged viszont látatlanban szembeköplek, nagyképű komám
Dátum: 2009.04.17. 13:40:57
Egyeseket a szigorodó szabályok, engem meg az borít ki ha ugyanazon emberke hajnali 5kor 3 top karakterével / barátja / élettársa / stb.. karakterével végiggyalogol rajtam.
Dátum: 2009.04.17. 12:02:22
Idézet: Miklós - 2009.04.17. 11:07:33

1.) A támadhatósági szint nem lesz szűkítve. A játékosok különböző taktikájának, intelligenciájának és játékkal töltött idejének köszönhetően természetes folyamat, hogy hosszú távon a mezőny széthúzódik. A folyamatosan növő támadhatósági különbség biztosítja, hogy ennek ellenére is maradjon támadható ellenfél. A tulajdonságok magas költsége miatt viszont egy 56. vs 50. szintű csatában az arényok nem feltétlenül lesznek jobbak, mint egy 12. vs 10. szintűben. Ha mégis, ez inkább a követett taktikának és játékstílusnak köszönhető, mint a szintkülönbségnek.


Ez ott bukik meg hogy ők egy tierrel jobb cucban tudnak rohangálni. Ezt a kisebb fél soha sem fogja tudni ledolgozni. (Azt érvnek pedig nem tudom elfogadni hogy az alacsonyabb karakter a magasabbéhoz képest húzzon fel még 60 kereskedelmet)

A top3-5 közötti háborúkat pedig én is várom. Ha mégsem lesznek ilyenek, akkor röhögve fogom mindegyiket szembeköpni.
Dátum: 2009.04.16. 20:18:55
Mindenkinek küldöm a számot akit érint, ők tudják miért

"Csak hallgatom, mit ugat a mély.
Szívesen szánkóznék lefele veled,
De engem nem vonz már a meredély.
Dugd le az ujjad, dőlj meg egy kicsit,
Míg hánysz, én tartom a fejed."
Dátum: 2009.04.16. 10:51:26
Lehet hogy nevetséges, kedves Mosópor barátom, de így talán tudunk szusszanni kicsit.

Ha ez eltörtlődik akkor sok karakter törölni fog. És azzal nem lesztek beljebb ha hirtelen azért kerültök portyamentes zónában mert 10-15 játékos/klán törli magát.
Dátum: 2009.04.16. 09:35:36
Idézet: McGee - 2009.04.15. 17:30:10
Valamelyik hozzászólásban egy pár napja volt egy szerintem nagyon jó ötlet a kihívás. Amikor is a szövetség /mint egy hadüzenet/ kihívást intéz egy másik szövetség ellen. A kihívott szövetség megszavazza, hogy elfogja vagy visszautasítja /mint a békeajánlatnál/. Amennyiben mindketten akarják a kihívást, lezajlik a háború szabályai szerint, csak azzal a különbséggel, hogy a kapituláció után nincs békekötés. Véleményem szerint ez orvosolhatja a TOP problémáját és egyszerűbb is mint a háború tornya. Bár azt nem tudom mennyien használnák ki ezt a lehetőséget. Erről nem érné meg beszélni egy pár szót?


Szerintem meg ezt az ötletet kell bevezetni. És akkor nem lesz sírás, sem kifogás hogy a nagy klánok nem ütik egymást. Mindamellett jóval egyszerűbb leprogramozni mint a háború tornyát.
Dátum: 2009.04.15. 10:28:25
Teljes mértékben egyetértek Sanyival /aki Jani/
A szabad portya békeidőben legyen a mindkét félnél háború csarnokkal rendelkezők "kiváltsága". A sírás úgyis arról szólt hogy nem tudják egymást háborúzni a portyamentesség miatt. Mivel feltételezzük hogy a topok úgyis a háború csarnokát húzzák fel, megoldódik a problémájuk, a kicsiket meg hagyják úszkálni a békecsarnokkal.
Dátum: 2009.04.12. 08:01:48
.
Dátum: 2009.04.07. 14:25:39
Idézet: Miklós - 2009.04.07. 14:19:24
terveztem már néhány új szakértelmet, pl. az epikus csata a 2 epikus harc közötti időt csökkentené.


wow
Nem hinném kedveském. Kínosan szoktam ügyelni a kérdéseim színvonalára. De erősen irritálnak a hónapok óta benn lévő csapnivaló kvízkérdések, ordító helyesírási hibákkal. Azoknál senki "jajaj feltétlen nem kell szóköz a kérdőjel elé" kolléga nem volt ott ?
EZÉRT ?

Inkább rostánák meg a régi szar kérdéseket, semmint egy tetves szóköz miatt elutastítják a kidolgozottakat.

már bocs.
Ki vagy mi a Fata Morgana ?

Délibáb
Híres háremhölgy
Olasz kémnő
Arthur király féltestvére

És mégis mi ebben a helyesírási hiba ?
Dátum: 2009.04.06. 15:28:29
Épületbónuszok nélkül esetleg ? Vagy azt is tárolja el a gép és adja meg neki, de csak akkor ha a volt háborús ellenféllel harcol ?
Dátum: 2009.04.02. 15:19:58
És mindösszesen ennyi a negatívum? Mert azért a béke tornyának elég kemény negatívumai vannak: emlékeztetőül:

"Viszont egyszerre csak egy háborút kezdeményezhettek, és ha portyázol valaki ellen, és nyersz, van 10% esély, hogy vesztesz még egy portyapontot."

Gyakorlatilag lehet visszabontani a tornyot. Az embernek nem az a pár 10K Le vesztés számított, hanem hogy ha felhúzta, akkor nyugta volt az őt nyögtető "nagyoktól" kicsit tovább.
Dátum: 2009.04.01. 16:11:10
Nem utolsó sorban nagyon egyszerű megírni hogy fele LEt visszadja. /programozói szemmel/

Én is várom nagyon, mikor történik meg.
Dátum: 2009.03.31. 10:48:13
Nekem megfelel a Miklós képlete. Csak kerüljön be mielőbb
Nem akarom beollózni az egész cikket, nem csak a számítógépes háttérről van szó. (biztonság, felügyelő emberek, nyomtatvány, marketing etc...)

Svájcról nem tudok, de szerint ez marha drága ilyenekkel dobálózni.
Oldal: 1234567891011