Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sunyista

Oldal: 12
Hamár OFF:
Szerintem egyiket sem kellene törölni, másikra kényszeríteni az amúgyis fogyó játékosállományt, akik így fontos taktikai lehetőségtől esnének el. Ha már hajtani akarjuk őket felfelé, akkor mindkettő stratégiánál az átellenes taktikai elemet is erősíteni kéne, lásd EH vadászat erősítése, mondjuk egy VF portyára 'kvázi EH' bevezetése, hogy ne kihívásra menjen el a pp, hanem nyeljen be érte TP-t a karakter, azaz fejlődjön. Uff, OFF VÉGE!
Dátum: 2011.10.15. 10:11:48
Akkor sajna jól rémlett nekem. Köszi a választ!
Dátum: 2011.10.14. 18:28:42
Már sajna nem emlékszem rá, meg nem is találtam a régi xenós topicban , hogy a kábítós küldetést lehet-e tolni a xenókon, mert arra emlékszem, hogy a kriteket számolta a küldi a xenókon, de a kábítást számolja?
Dátum: 2011.10.10. 10:28:54
Egy kérdés ötlött így kora reggel kis buksimba:

"Egy manakonstrukció (max. manáról) annyi építésnek számít, ahányas a manaconod." (Miklós januári xenós posztjából való az idézet)
Ha turbóval, vagy esetleg nyaklánccal megy 50-re a manakonsti, akkor az 50-nek számít, vagy csak ahányas reálisan a szakid?
Dátum: 2011.09.03. 13:56:01
Az Apple által készített, Safari böngészőről ma miért nem lehet eventezni például? Meg miért nem lehet csak úgy belépni a játékba, ha a www.vegzetur.hu linkről akarok belépni, mondjuk a 3-mas világon lévő karimhoz (azt írja ki, hogy ezen a világon nincsen karim... v1-en tényleg nincs, mert mindig oda ugrik vissza a világ választó kis legörgethető bigyó)? Lehet ez a hibajelentés topicba kellett volna, de az eventhez is kapcsolódik, meg ezt jelenleg aktívabb topicnak tartom... Akkor most az én készülékemben van a hiba, vagy a szerver már nem támagotja a Safari böngészőt? Mert ez eddig nem jelentkezett ez a hiba, csak ma...
Dátum: 2011.08.30. 14:59:39
Már csak azért sem tudják a kis szövik pörgetni az SZK-kat, mert fel sem tudják építenni a Kastélyt 25. szintre, vagy csak nagyon hosszú idő alatt és addig elhanyagolják a többi épületet...
Dátum: 2011.08.27. 16:30:08
Varázslat elnyelős relikből eddig is csak egy volt a Landragóros eventben, te a Mananyelőre gondolsz, ami megduplázza a vari elnyelésed, de azt ezidáig csak AH-ban lehetett beszerezni, úgyhogy arra ne is nagyon várj, hogy lesz.
Dátum: 2011.08.27. 13:12:47
Holnapután kis kedden, no meg amikor kis rózsaszínű ördögöcskék potyognak az égből és mind eközben piros hó hullik Kossuth Lajos kalapjára, miközben fejen áll...
Dátum: 2011.08.25. 13:13:24
Biztos kérdeztétek már:

Az alkímista af képesség beleszámít az eszencia szerzés esélyébe az eventnél?
Nem hiszem, hogy ez a bónusz akkora nagy táp lenne, hogy aki eddig nem tette, az most elkezdjen fizetni a játékért, a prémért, de mondjuk szerintem nem is tápnak készül (ha készül )... Egyébként aki nem foglalkozik a játékkal, most ezért nem hiszem, hogy elkezdene vele komolyabban foglalkozni, ez az én véleményem, szerintem a beígért, fórumon megemlített fejlesztések közül, nekem a szerencsekerék az szimpibb, ott is lehetne tulajdonság pontokat is nyerni és az nem generálhat semmiféle feszültséget sem, mert mindenkinek elérhető lenne, de ha a prémek sírnának, hogy a keréken miért ugyanannyi tulajdonságot kanak, akkor nekik lehetne 2-vel több is felőlem, de legalább teljesítmény-beli megkülönböztetés nincs. Inkább ezzel kéne foglalkozni, de lehorrughattok nyugodtan.
De ha már az ún. "bénákat" jutalmazzák, akkor miért kötik prémhez az egészet? Szerintem a bénák közül rendkívül kevesen vannak prémiumon és rendkívül keveset áldoznak a játékra, ez legtöbb esetben 0 Ft...
Dátum: 2011.07.07. 12:54:15
És szoktál ugye kvízelni is, mert a térkép csak azoknál a vadászatoknál jár, aminél helyesen válaszoltál a kvízre... De gondolom szoktál, ki nem szokott??
Dátum: 2011.04.14. 16:02:03
Arról lehetne infót kapni, hogy meddig lehet nevezni az eseményre? Mert én pont hétfőn utazom el és szerdán jövök haza...
Dátum: 2011.02.08. 15:27:35
Én itt a fórumban még annó azt olvastam ebben a topicban, hogy a fertőzés csökkentés nem visz 5% alá. Viszont most a Jutalmak közé ez van írva:
"fertőzés csökkenés vagy növekedés: 1, 2, 3, 4% (0-ás fertőzéssel nem választható!)"
Akkor most nekem v3-mon 3% a fertőzésem, akkor most én választhatom mondjuk a 4%-os csökkentést is, meg a 3%-ost is és ezek leviszik nullára, vagy már nem használhatom őket?
Lehet, hogy ostoba kérdés...
Dátum: 2011.02.01. 15:43:00
Nekem most pont az a bajom, hogy én szakizok ezerrel, de mellette kevés az ép-m, vp-m... Szóval meg kell találni, Birka szavaival, AZ OPTIMÁLIST.
Dátum: 2011.02.01. 15:34:31
Köszi Yaksee, erre én is gondoltam, de akkor is a 10-es alapponthoz illene hozzá adni a +2 építést a végzetmedálból, még akkor is ha nullás az építésem... Szerintem... Nem jutok én azzal akkora előnyhöz. Most így látom, hogy alacsony szintről sokkal nehezebb ütni a xenókat, mint magasabbról.
Dátum: 2011.02.01. 15:17:29
Mivel 6 oldallal ezelőtt nem érkezett válasz rá és azóta sem számolták be, ezért kérek valami reakciót először is, aztán pedig a javítást. Köszönöm előre is.

Nekem v2-n még elég csöpp karim van, így 0-s építéssel nyomja, de van 2 végzetmedálom és én úgy tudom, hogy annak 10+2-nek, azaz 12 építési pontnak kéne számolni. Én meg eddig 2x építettem még csak, és most 20 potom van. Ezekből a tanulság: valami nem jól működik, mert v3-mon számolja a 4 végzet medált pluszba, ezért v2-n valami bibi van.
Dátum: 2011.01.31. 16:44:46
Nekem v2-n még elég csöpp karim van, így 0-s építéssel nyomja, de van 2 végzetmedálom és én úgy tudom, hogy annak 10+2-nek, azaz 12 építési pontnak kéne számolni. Én meg eddig 2x építettem még csak, és most 20 potom van. Ezekből a tanulság: valami nem jól működik, mert v3-mon számolja a 4 végzet medált pluszba. Mi tévő legyek?
Dátum: 2011.01.30. 14:50:49
OFF
Hát igen, nem lehet mindenkinek annyi esze, mint amennyi nekem van...
Egyébként hasonlóakkal már én is találkoztam, pedig v3-mon a legnagyobb rubin szöviben vagyok és mégis van egy-két olyan tag, akinek a hozzászólásaitól én is "megugrom a tripla axelt, de helyből!"
UPDATE: válasz Darah hozzászólására.

ON
Dátum: 2011.01.30. 13:53:57
Csak tudod Craslorg, aki elszántan nem akar visszaolvasni semennyit (vagy egyéb okok miatt nincs ideje), az még az oldalon lévő hozzászólásokat sem fogja átnézni...
Oldal: 12